امکانی جدید در گوشی های Nokia

سلام.
یکی از آیتم هایی که به طور خود کار تو فرمان های صوتی گوشی های جدید Nokia مثل N97, 5800, E52 و… وجود داره، گزینه ای به نام What time is it ِ!
برای شنیدن ساعت گوشی، تو لمسیا Anser (پاسخ یا جواب دادن) و تو کیبوردیا Back (بازگشت) ُ چند ثانیه نگه دارید.
توجه داشته باشید مخاطبین گوشی نباید خالی باشه.
بعد از نگه داشتن اگه توضیحاتی رو آورد OK کنید تا بوق بزنه.
اگرم بدون توضیح بوق زد، برید سراغ ادامه کار:
به صورت قابل فهمی، بگید: What time is it.
اگه درست گفته باشیدُ تنظیمات فرمان های صوتیُ هم انجام داده باشید، بعد از چند ثانیه گوشی در جواب، عبارتی که شما گفتیدُ تکرار میکنه!
حالا یا چند ثانیه صبر کنید یا OK بزنید تا ساعتُ اعلام کنه.
خوش باشید.
در پناه خدا.

درباره سجاد آریان فر

من سجاد آریان فر, ساکن مشهد و متولد پنجم اردیبهشت 1378 در مشهد هستم. نابینای مطلق. ارتباط با من از طریق 1: Skype: saryanfar 2: ایمیل sajjad.arianfar1390@gmail.com 3: شماره تماس: 09215212587
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اخبار, تلفن همراه, صوتی, معرفی ابزار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 Responses to امکانی جدید در گوشی های Nokia

 1. 1
  سهیل says:

  سلام . و می دانستی که این فرمان ها را میشود تغییر داد . یعنی به جای این که بگیم “what time is it ” بگیم “time” یا بگیم “ساعت چند است” و غیره ؟
  برای این کار باید در همین نسل از گوشی هایی که این امکان را دارد به menu \ control panel \ phone \ voice comms \ organiser \ رفت و بر روی گزینه “what time is it” رفت و دکمه opption زد و گزینه change commond را انتخاب کرد و در text box ظاهر شده دستوری که می خواهیم بیان کنیم را بنویسیم و ok کنیم .
  این کار را برای تمامی عناصری که در voice comms است می توان اعمال کرد .
  بای

دیدگاهتان را بنویسید