دانلود رایگان کرک پارساوا 2.4 بدون قفل سخت افزاری tiny dongle

با نام خدا
سلام دوستان عزیز با یک خبر خوشحال کننده در خدمتتان هستم.
بیشتر دوستانی که با نرم افزارهای صفحه خوان چون jaws استفاده میکنند در ایران با افزون فارسی خوان پارساوا آشنایی دارند.
قبلاً این افزونه با قفل سخت افزاری که موجب میشد یکی از درگاه های usb کامپیوتر اشغال شود، در دست داشتیم و از طرف خانه نور =بنیاد جانبازان ایران= به قیمت 40 هزار تومان در اختیار کاربران قرار میگرفت.
بالاخره قفل سخت افزاری parsawa2.4 شکسته شد و چند روزی است در میان نابینایان کشور پخش شده و دست من نیز رسید، بنده هم به محض اینکه رو کامپیوترم اجرا کردم روی windows xp جواب داد برای شما هم اینجا قرار میدهم.
دقت داشته باشید این نرم افزار با ورژنهای بالای jaws مانند jaws12 و به بالا نیز کار میکند و با افزودن فایلهایی به این برنامه مشکل خواندن متون فارسی در ورژنهای بالاتر jaws نیز حل شده است.و این نرم افزاری که اینجا قرار داده ام تا jaws 11 ساپرت میکند.
بنده از دوستی که قفل سخت افزاری این نرم افزار =tiny dongle= و نیز پرداخت هزینه 40 هزار تومان زبان بسته را از راه نابینایان برداشته تقدیر و تشکر میکنم و هیچ گونه مسئولیتی را در قبال حقوق این فایل بر عهده نمیگیرم چون چند روزی هست این مطلب در اینترنت قرار داده شده و من هم همونو کپی کردم و صد در صد قبل از من در اختیار بیشتر نابینایان نِتی قرار گرفته بود.
خوب حاشیه نمیرم، بعد از دانلود فایلهای زیر به شیوه ی زیر عمل کنید:
اگه پارساوا را قبلاً نصب کرده اید فقط از گزینه 2 به بعد را انجام بدهید.
1- یکی از idndl.x را بر حسب ویندوزتان 32byt یا 64byt نصب بکنید. برای 32byt فایل idndl.x86.exe را نصب کنید.
2-
گزینه parsava.exe را با چند بار زدن اینتر نصب و کامپیوتر را ریستارت کنید.
3- اگه بعد از ریستارت کامپیوترتان حرفی نزد از تریق نریتور یا nvda گزینه update&crack.reg را اجرا و yes بزنید.
4- به مسیر زیر رفته:
C:\Program Files\ParsAva
و فرمت گزینه tiny.ocx را به tiny.txt تغییر بدهید.
5- کامپیوتر را ریستارت کنید و با صدای پارساوا تحویل بگیرید.
برای دانلود لینک زیر را که پسورد ندارند کلیک بفرمایید:
http://s2.picofile.com/file/7613176983/Parsava2_0crack.zip.html
موفق باشید.

این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اطلاع رسانی, کامپیوتر, معرفی ابزار, نرم افزار های کاربردی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

12 Responses to دانلود رایگان کرک پارساوا 2.4 بدون قفل سخت افزاری tiny dongle

 1. 1
  ghanbar says:

  سلام
  من دیدگاهی ندارم فقط از زحمت دوستان ارجمندم بسیار سپاسگزار هستم و اینکه من نیز قبل از این از سایت دوستانم دریافت نموده ام و از جواد جان نیز ممنونم و این را نوشتم تا بدانید که می توان از سایت هائی دریافت کرد اما زحمتی که جواد جان کشیده فقط با توجه به متن نوشته شده برای نابینایان مفید و سودمند است و لازم است برای سهل الوصول شدن تکرار و اطلاع رسانی شود .خبر بسیار خوب و خوش است .همیشه خوش خبر بمانید

 2. 2
  harry says:

  با سلام.
  به نظر من خیلی زشته که اینجوری این کرکها را انتشار دهیم و باعث خسارت مالی به شرکت مربوطه گردیم!!!.
  این دسته کارها تخصص ما را در زمینهی کامپیوتر نمیرساند بلکه….
  باعث ناراحتی است که زحماتی که برای ما کشیده شده است را اینگونه به حدر میدهیم!!!
  امیدوارم روزی انقدر بزرگ شویم که این مسائل را بپذیریم.
  برای دوستانی که از این کرک استفاده میکنند آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم بفهمند چهل هزار تومان ارزش خیلی چیزها را ندارد

 3. 3
  امید says:

  با سلام و تسلیت به علت ایام سوگواری امام حسن و امام رضا علیه سلام.
  شما که غیر انسانی بودن شکستن قفل را اشاره مینمایید چرا به پول هایی که از خیران بابت این قضیه و از جای جای ارگان ها گرفته شده اشاره نکنید؟
  چرا نگویید که قفل های تعبیه شده بدون پشتیبانی مرتبا از کار می افتد و قفل دانه ای پنج هزار تومان را به خلق خدا سیزده تومان و دفعه اول چهل هزار تومان میفروشند؟
  مگر بودجه این برنامه تعبیه نشده بود که دست به فروش زدند؟
  اصلا طبق خبری که آقای خادمی مؤسس همین سایتتان در سایت قدیمی vip.saf.ir که دیگر فعال نیست چند سال پیش زده بودند جناب حسین میر حیدری قول داده بود که غیر از هزینه قفل چیزی از نابینایان اخذ نشود که شد.
  من خدا را شکر از نعمت بینایی کامل برخوردار هستم و کیفیت نرم افزار چنان نازل است که نه به کارم می آید و نه تا به حال استفاده نموده ام ولی شما استفاده کنید.
  فقط ای کاش این برنامه دیر تر منتشر میشد تا نسخه بعدی را نیز تحت تاثیر قرار میداد.
  جامعه شما در حال چاپیده شدن است و از درد بی پولی و از درد ترس دم نمیزنید.
  نتیجه اینکه برای کتاب های صوتی ای که حضرات برای شمایان آماده میکنند دقیقا مثل برنامه پارساوایتان از بیست جا بطور موازی هزینه دریافت می شود و بعد دوباره هزینه از خود شما نیز دریافت میشود.
  دیروز قصد داشتم فردی نابینا را راهنمایی کنم ولی آن قدر فحش بار من و خانواده ام کرد که منصرف شدم.
  من خودم زن و بچه دارم و فقط به سرکار خانم پیشنهاد دادم راهنماییشان کنم. به جان عزیزترین هام که اگر ذره ای دروغ گفته باشم.
  خیابان پر رفت و آمدی بود و احساس مسئولیت درگیرم کرده بود که چنان شد.
  در هر حال وقتی خودتان به فکر خودتان نیستید, انتظار بیهوده از ما بیهوده است.
  متاسفانه سایت و ایمیل هم ندارم که جهت پر کردن فرم دیدگاه بگذارم.
  در پناه خدا.
  یا حق.

 4. 4
  ghanbar says:

  سلام
  معلم اخلاق عزیز
  یادت باشد و هرگز هم یادت نرود که دزد که از دزد بدزدد شاه دزد است و من اصلا نمی خواهم این مطلب را توجیه کنم .کار زشت زشت است اما زشت تر از آن همین است که خدمت به معلولین را بر پایه منافع اقتصادی بریزیم .در سایتی دیگر هم نوشتم که من هنگامی که متوجه شدم که پارس آوا یک موجود است و رفتم خریداری کنم چون در دوره جدید تولید دو بود نتوانستم و فروش یک متوقف شده بود و مدتی طول کشید تا به بازار بیاید .چهل هزار تومان هم پولی نیست برای من و شما که پولدار هستی بلکه برای معلولان که به دنبال کار هستند و همه با دیدن این ها واقعا هم دلشان به رحم می افتد هم مانند وزیر بی غیرت اصلا قانون را زیر پا می گذارند و استخدامشان نمی کنند خیلی مبلغ زیاد است اونائی که اصلا نمی توانند کتب درسی اشان را صوتی کنند و دولت مقدس و بهزیستی توانمند هم کمکی نمی کنند به ایشان .شما معلم اخلاق نشوید برای این در راه ماندگان .اگر حرفت خریدار دارد برو به مسئولان محترم بهزیستی بگو که من حاضر شدم نسخه یک را که در بهزیستی استانم بایگانی شده بود را خریداری کنم به من گفتند این ها جزء اموال بهزیستی است و نمی توانیم بفروشیم و به انجمن ها و مدد کار های خودمان می دهیم و ماند این نسخ تا دو آمد و من اولین درخواست دهنده بودم و خریدم و با بهزیستی که کم بینا هم بود در استان لفظی درگیر شده و گفتم ببر به خانه ات و با اونا بخواب و بیدار شو که دیگر کار آئی ندارد و به حراست هم زنگ زدم و درگیر ادامه داشت تا اینکه از منخواستند که کوتاه بیایم .این است ادارات ما و باید من و شما بر سر این معلولان محترم منت بگذاریم .یک سئوال دیگر می نویسم اینکه مگر کار این تولید کنندگان محترم انسانی ودرست است مگر نسخه خارجکی را ندزدیده اند و کرک نکرده اند من یک بار قفل سخت افزاری ام سوخت و با منت عوضش کردند و پانصد نسخه فروخته بودند و تعجب می کردند که دو تا قفلشان سوخته بود .و می گفتند که به شرکت مایکروساف وصل نشدید .راستی خود شما مگر ویندوز دزدی ندارید .برو جان کشکت را بساب با این نابینایان محترم کار نگیر .
  من مجددا از افرادی که این نسخه را کرک کرده اند متشکرم خدمت قابل توجهی بود و درخور ما نابینایان که این کار برای ما لازم بود و هست .
  این همه از ما می دزدند و نابینائی ما را وسیله در آمد می دانند آن ها را رها کرده ای می آئی اینجا می نویسی .مهندسان عزیزی که وقت ارزشمندتان را برای ما گذاشته اید مطمئن باشید که این کار ثواب دوچندان برای شما دارد که کرک را در اختیار گذاشته اید .دستتان درد نکند .به امید کارهای ارزشمند شما .

 5. 5
  ghanbar says:

  سلام
  برای اولین بار است که دارم از پارس آوای بدون قفل لذت می برم و قفل آن را کنار گذاشته ام و واقعا ناراحت از اینکه چهل هزار تومان از من دزدیدند تا قفل سخت افزاری را دادند و کمی مشکل مرا حل کردند در حالیکه این نسخه بر پایه خارجی بوده و هیچ زحمت به خودشان ندادند تا از منابع بودجه اسلامی به نیازمندان کمک کنند شاید برای من و اون آقای بالائی که این حرف ها را گفته چهل هزار تومان چیزی نباشد اما من ناشنوائی و لالی را می شناسم که نابینا هم شده و همه او را می شناسند و به تازه گی گدائی هم می کند ولی ماشین مردم را می شوید خیلی هم تمیز و در خورد برو کمی هم به فکر اون باش مگه اون نباید زندگی کند .خود تو چرا از ویندوز دزدی استفاده می کنی و نود را نیز بروز می کنی بدون هزینه .
  ما معلولان نیاز به حمایت داریم
  حالا یکی هم قفل شکست خدمت است چرا که نیتش کمک به قشر محدودی است که نیازمند هستند
  من برای شما که متوجه نیستید که کدام بد رفتار می کنند وخیلی به ظاهر مسلمان هستید متاسفم که عده ای که شاید هم از خودما باشند به فکر منافع اقتصادی خودشان از این جمع هستند و بعد از گذشت دو سال هم هنوز نسخه های قبلی را در انحصار خودشان دارند در حالیکه شرکت خارجی واقعا با گذشت این مدت نسخه های قبلی را به اشتراک می گذارد .من متاسفم برای ناآگاهی شما دوستی که دیگران را متهم می کنید در احکام هم هست که نیازمند می تواند به قدر نیازش از منابع عمومی استفاده کند من و معلولان دیگر چقدر از نیازمندی هایمان را از منابع عمومی مرتفع می کنیم؟

 6. 6
  بنفشه says:

  سلام
  من هم با آقا قنبر و آقا امید موافقم البته من این نرم افزار رو از بهزیستی شهرمون گرفتم و پولی بابتش ندادم شما چرا پول دادید؟دوست گرامی شما هم لطفاً این ادعاهای اشکال شرعی رو کنار بذارید درسته، مسؤولین مربوطه برای هر کار کوچکی که برای معلولین انجام میدن هزینه گزافی هم از خود ما و هم از بعضی ارگانها میگیرند چرا آنها به حرام و حلال این پولها فکر نمیکنند؟الآن دوستان خودم که قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارند لنگ چندتا کتاب هستند ولی هیچ مؤسسه ای قبول نمیکنه کار ضبط کتابها رو رایگان انجام بده مؤسساتی هم که این کتابها رو دارند ترمی 4کتاب بیشتر بهشون نمیدن. حالا قضاوت با خودتون

 7. 7

  هری عزیز سلام. فکر نمیکردم بحث اینطور بالا بگیره. حرف شما البته در مورد زحمتی که دیگران کشیده اند صحیح است ولی حرف خیلی ها این است که فردی بیش از اونی که واسش زحمت کشیده بگیره و اگر حقیقت داشته باشه مثل اینه که من پول بدم واسه بچه های یه مدرسه وسایل کمک آموزشی بخرم و بدم به شمای مدیر. بعد شما وسایل رایگان رو به دانشآموزان بفروشید. به هر حال اگر کسی چیزی گفته یا خواهد گفت که موجب رنجش شما شود من معذرت میخوام.
  بچه ها تورو خدا بحث به حاشیه کشیده نشه.
  قربون دستون.
  قنبر جان خشم و اوج احساسات بدترین دامی هست که هر انسان ممکنه توش گرفتار بشه.
  صراحت با زیر پا گذاشتن متانت تفاوت دارد.
  از شما فردی با چنین شخصیتی که باید الگو باشید انتظار بیشتری میرود.
  به نظر میرسد هنگام صحبت و طرح نظرات بهتر است احترام متقابل حفظ شود.
  بنفشه جان بهزیستی به همه رایگان نداد و حتی پارسآوا به افراد بینایی که واجد شرایط نبودند فروخته شد.
  بودجه کمکی دولت در آموزش و پرورش و بهزیستی به گونه ای بد و افتضاح مدیریت شده که بسیاری از آموزشگاه های نابینایان سهمی از نسخ رایگان پارسآوا نداشته اند!
  خود من چهل هزار تومان نسخه دو و سی هزار نسخه یک را تمام و کمال پرداختم و البته چی بگم؟
  هرچی بگی میکوبونن تو سر خودت.
  در هر حال حرفای من در حد پیشنهاد بود و نه نصیحت.
  همگی ز کل خوش باشید.

 8. 8
  ghanbar says:

  سلام
  ضمن عذرخواهی از شما دوست عزیز که در بالا نامش آمده و تشکر از استاد گرانقدمان که راهنمائی ارزشمندشان چراغ راه ما است من نظرم نسبت به موضوع عوض نشده است فقط یک کلمه دو حرفی نوشتم که اصلا اشتباه مطلق بود و از بابت آن معذرت می خواهم که این سایت را دوست دارم و دیگر دوستانمان را .حرف ما باید بر دنیای واقعیت ها استوار باشد .همین چند وقت قبل بیش از یک سال حج عمره ثبت نام می شد و بانک های مجری طرح و برنامه هائی برای جذب و ثبت نام بیشتر ریختند اما اخبار اعلان شد که بانک های محترم ربوی هستند و ثبت نام حرام است که عده ای که دارای جهل بودند از راه برگشتند و خیلی هم آرزوی زیارت داشتند و دیدیم که در موقع قرعه کشی همه برنده شدند و بانک ها با اعمال قدرت و زور و باج و این طور حرف ها که ما به خودمان می گوئیم همه را برنده کردند تا پول ها برداشت نشود و مسئولی جلسه را ترک کرد که چرا باید بیش از سه میلیون نفر قرعه کشی شود ولی مدتی کلنجار رفتند و موضوع به همان سبک همه برنده هستند حل و فصل گردید .آقایان متعصب در جریان باشید که جهالت ما درآمد برای منفعت پرستان می شود ولا که دین ما دقیقا برای معلولان دستورات دارد وو این همه حقارت و درد سر به علت عدم اجرایصحیح دستورات است .کدام یک از شما سئوال کرده که چرا هیچ پشتیبانی از این برنامه نمی شود و من که الان دارم با آن کار می کنم تازه دیشب توانستم که user کاربران را تغییر دهم چرا پول گرفتند اما خدمات بعدی ندارد .اما شرکت گاتا که هنوز خبر بالا را نخوانده ام با پیگیری و رفع مشکل قصد دارد و راهنمائی می کند و هزینه اندک هم می گیرد باید برای نرم افزاری دو سال مجوز نتواند بگیرد و بزودی هنوز بر روی سایتش نقش بسته و چهار هزار تومان بیشتر شده به خاطر کسب مجوز باید باشد .دوستان عزیز بیائیم با محدودیت هائی که موجب زیان خودمان می شود مبارزه کنیم بیائیم متحد شویم تا امکانات بیشتری را با هدفمندی به کشور و معلولان بینائی ارزانی نمائیم .
  من مجددا معذرت می خواهم و استدعا دارم که دست به دست هم دهیم تا کسانی که حداقل درآمد ندارند را پشتیبانی کنیم معلولی را می شناسم که دارای نوزاد است و در شرایط سختی بسر می برد خودش سرما خورده بود و فرزندش اما توان مراجعه به پزشک را نداشت و خود درمانی کرد .یارانه اش را برای ثبت نام در دانشگاه بهزیستی خرج کرد و بدون نتیجه موجب شد تا فقط هفت هزار تومان خرجی برای ماهش بماند .من این درد ها را می بینم و نمی توانم کمکی به ایشان نمایم یا نابینائی بدون داشت حتی رسا پیام می فرستد و دلتنگ شده بود و با پایش به شیشه زده بود که هم شیشه شکسته بود و پای نازنینش هم دوازده بخیه خورده بود این حتی کم ترین امکاناتی ندارد حالا بگوئیم که چهل هزار تومان پولی نیست که اخلاق درس بدهیم .

  • 8.1

   با درود و تبریک به خودم به خاطر حضور در چنین محله ای که اعضایش فرهیخته اند.
   از این که بین شما ها هستم لذت میبرم.
   قنبر جان به هر حال من دیدگاه دیروز شما را اصلاح نمودم.
   مشکلاتی که گفتید عین واقعیت است.
   ولی کسی که بدون آگاهی بخواند با خودش میگوید این مشکلات چه ربتی به یک سایت کامپیوتری دارد؟
   باید بگویم این سایت صرفا و منحصرا کامپیوتری نیست. همان طور که از اسمش پیداست شله قلمکار است. غذای مورد علاقه اصفهانی ها و یک جور هایی مورد علاقه همه.
   شاید انجمن ساز اینترنتی را با زبان انگلیسی راه اندازی کنم.
   بچه ها یک جایی فضایی میخواهند که در آن حرف هایشان را بزنند. بنویسند. اطلاع رسانی کنند و خود را بیرون بریزند. خود را ابراز کنند.
   چنانچه انجمن اینترنتی را انگلیسی راه اندازی کردم همه صد در صد موظفیم با آن کنار بیاییم تا یک روزی نسخه فارسیش را هم تهیه کنیم.
   یعنی منو های انجمن سایت ما انگلیسی ولی پیام ها فارسی باشد.
   موفق باشید.

 9. 9
  علی says:

  سلام و صد درود
  آقا دستتون درد نکنه چی کردید
  خیلی عالی شد گرچه من پارس آوا 2 رو دارم و بابت خریدش پول هم دادم ولی این خبر خیلی خوشحال کننده بود
  از بابت مشکلات حقوقی این قفل شکنی هم نترسید چه دنیوی وچه اخروی هیچ موردی نداره این یه ابداع محسوب میشه نه یه قفل شکنی
  ولی بچه ها من موفق به دانلود نشدم اصلا لینک دانلود رو پیدا نکردم اگه لطف کنید راهنمایی کنید یا برنامرو برام ایمیل کنید واسه بچه های شهرمون میخوام چون با وجود نیازی که به پارس آوا دارند به دلیل نبود آقای پول عزیز قادر به خرید نیستند

 10. 10

  اگر بدونید برای نوشتن این برنامه ها چقدر زمان، هزینه و تخصص احتیاج هست، هیچ موقع دنبال نرم افزار کرک شده نمیرفتید…یک شرکت تولید کننده نرم افزار با صرف زمان برای راحتی کاربران و صد البته درآمدزایی، نرم افزار تولید می کنند و مالیات و بیمه و ارزش افزوده و هزار هزینه دیگر پرداخت میکنه…. اونوقت یکنفر تمام این زحمات رو از بین میبره و با افتخار میگه از این به بعد رایگان استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید