5 Responses to نظر من در مورد face book

 1. 1

  يكي از دلچسب ترين ديدگاه ها و انتقادات و پيشنهاد ها را خود تو توي همين پست واسه من نوشتي.
  شك نكن كه نه به خاطر تو يا ديگران بلكه به خاطر خودم ميگم كه خيلي دوست داشتم اين پستت را.
  معلوم است تمام آموزش يك و دو را گوش كردي و اين را نوشتي.
  من بايد آموزش اول را به ساخت حساب كاربري و پروفايل و نوشتن مطلب روي وال يا ديوار دوستان اختصاص ميدادم كه ندادم و اينهايي كه گفتي كاملا درست هست.
  اما آموزش اصولي فيس پوك اولا خيلي زمان و هزينه بيشتري ميطلبد و همين از دست رفتن زمان باعث ميشود ما هر چه ديرتر به جماعت پيشتاز ملحق بشويم.
  همين آموزش با همه مشكلاتش خيلي از بچه ها را فيس پوكي كرده و خيلي از فيس پوكي ها را با تجربه تر كرده.
  در كل آهنگ ها اين طوري برنامه ريزي شده بود كه هر مبحثي كه تمام ميشد يك آهنگ ميگذاشتم و اين طور نبوده كه هر جا عشقم ميكشيده يك آهنگ پخش ميكردم.
  به قول خودت آموزش اولي كه هوچ ولي آموزش دومي مشكلاتش تقصير خود بچه ها بود.
  حالا هم كه ديگر وقتي نيست و تاريخ امتحانات را به گند كشيده اند.
  همين كه خيلي از بچه ها فعاليتشان در فيس پوك آغاز شده جاي شكرش باقيست.
  نكته آخر هم اينكه من در اكثر مواقع در آموزش ها به خلاف ميلم عمل كردم و خودم به آموزش گام به گام معتقد نيستم.
  اگر گاهي جاها سريع رد شده ام از سليقه و باور من مبني بر عدم نياز به آموزش گام به گام نشات ميگيرد.
  من معتقدم بايد نو آموز يا فرد تازه كار را دستو پايش را بگيري و بيندازي وسط درياي دانش تا دستو پا بزند و شنا را ياد بگيرد و بعضي مواقع كمكي ناچيز هم براي غرق نشدن به او بكني.

 2. 2
  amin says:

  دمت گرم,‏ حالا فایسبوک تو گوشی چطور اجرا میشح

 3. 3
  cheshmak says:

  مرسی جوابتان کامل بود باز هم مرسی

 4. 4
  امیر فتوحی says:

  سلام سلام و صد سلام. این دوست عزیزمون دیگه حرف واسه گفتن نذاشتن و جور ما رو هم کشیدن که از ایشون به نوبه ی خودم کمال تشکر رو دارم. دوستان و جناب خادمی. آقا من به هر دو ایمیلم account ساختم روز اول رو به خوبی و خوشی و گپ با دوستان و آشنایان میگذروندم ولی روز دوم به همون مشکلی که بعضی از دوستان اشاره فرمودن کهیه text تصویری میده و میگه این رو وارد کنید برخوردم آخرش خلاصه بعد از هزار تا درد سر شماره موبایلمو خواست منم نوشتم برام یه کد مانندی فرستاد البته به صورت پیامک. هر چه قدر وارد کردم بازم حل نشد که نشد. الآنم که هِی از طرف facebook برام ایمیل میاد که چند نفر برای شما درخواست دوستی فرستادن ولی نمیتونم برم توش. freegate رو هم نمیتونم رو firefox سوار کنم دیگه موندم چی کار کنم. برادرم میگه احتمال داره تو لاک میشی نمیدونم همینطوره یا نه.

 5. 5
  آشنا says:

  با سلام و کسب اجازه ازآقای خادمی
  من یک زمانی از لینکی که خود فیسبوک به ایمیل میفرسته وارد میشدم درخواست دوستامو تإیید میکردم پسورد نمیخواست نمیدونم هنوز هم این راه مستقیم رو داره یا نه!
  و در مورد فریگیت بایستی شماره پرت و پراکسی رو در تنظیمات فایرفاکس وارد کنید یا گزینه ای که به تنظیمات خودکار سیستم در فایرفاکس وجود دارد بروید و تنظیمش کنید

دیدگاهتان را بنویسید