1 پیشنهاد در مورد www.Facenama.com

سلام دوستان
دیروز در خبرها آمده بود که صاحب فیسبوک می خواهد به عمر آن پایان دهد نمی دانم چقدر این حرف صحت دارد زیرا قبلا هم چنین حرفی بود اما عملی نشد به همین خاطر برای روزهای سخت بی فیسبویکی باید راهی اندیشید .
وبی را به آدرس www.facenama.com پیدا کردم که شبیه فیسبوک است اما مزیت و عیبی که دارد اول عیبش که مثل فیسبوک هرچه دلتان خواست نمی توانید داخل آن بگذارید و این شبکه داخلی است مزیتش هم این است که به نرم افزار فیلترشکن نیاز ندارید و در سرعت سیستم شما خللی ایجاد نمی شود .
این تصمیم با شما است که بخواهید عضو شوید یا نه؟ شاید هم بعضی از شما عضو باشید به هر هال من برای روز سختی عضو شدم .

موفق باشید .

درباره عباس خاک سفیدی

من عباس خاک سفیدی کارشناس علوم سیاسی و شاغل سازمان بهزیستی شهرستان زاهدان و در حال حاضر در بخش آموزش کامپیوتر و اینترنت به نابینایان مشغول به کار در کتابخانه کودکان امید می باشم چندی قبل آقای نیکفرجام پیشنهاد ایجاد وبلاگی برای نرم افزارهای نابینایان را دادند که با ایجاد وبلاگ Besheno.blogfa.com کارمان را آغاز کردیم من سعی دارم تا مطالبی را که طی این ده سال در حوزه کامپیوتر آموختم در اختیار نابینایان بگذارم . موفق باشید و سعی کنید هرچه یاد دارید به همه بیاموزید و تلاش کنید بیشتر از آنچه می دانید وانمود نکنید.
این نوشته در کامپیوتر, معرفی ابزار, نرم افزار های کاربردی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to 1 پیشنهاد در مورد www.Facenama.com

 1. 1
  Mohammad says:

  سلام,فکر نکنم خیلی بد باشه,اما اینجوری نمیشه خیلی خوب نظر داد,باید بریم ببینیم

 2. 2
  raha says:

  سلام من تو این سایت http://www.funibook.com عضو شدم به نظرم سایت خوبیه شما هم بیایید عضو و هوادارم بشید این پروفایل منه http://www.funibook.com/raha

 3. 3
  بانو says:

  سلام بر جناب خاک سفیدی گرامی انگار دیگه نا پیدا…..
  خب یادم هست یه روزایی خواهرم زیاد فیس نما میرفت البته الآن کلا از سرش افتاده و ترک کرده ولی من هنوز گوشکن رو معتادم …. شکلک چند نقطه خخخخ

 4. 4
  بانو says:

  خب خدا رو شکل کاشف به عمل اومد خواهر ما بچه مثبت بوده

دیدگاهتان را بنویسید