7 داستان كوتاه صوتي از دينو بوتزاتي

درود به همه

در اين پست هفت داستان كوتاه از نويسنده‌ي ايتاليايي دينو بوتزاتي و ترجمه‌ي محسن ابراهيم قرار مي‌دهم. گوينده‌ي اين داستان‌ها بهروز رضوي است و توليد راديو تهران مي‌باشد.

لينك‌هاي دانلود:
دوستان
بمب هيدروژني
كودك مستبد
شهر اختصاصي
قطار سريع السير
برج ايفل
آهنگ‌ساز حسود

پايدار باشيد.

درباره میثم امینی

میثم امینی، متولد ۱۴ مهر ۱۳۷۱ در اصفهان هستم. نابینای مطلق و کمشنوا هستم. دوره‌ی ابتدایی و دو سال نخستین راهنمایی را در مجتمع آموزشی نابینایان ابابصیر گذراندم. بقیه‌ی تحصیلم در مدارس عادی گذشت. در حال حاضر در دانشگاه پیام نور خوراسکان در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی مشغول به تحصیل هستم. غرب زده، غیر مذهبی و نسبتا بی‌اعتنا به مسائل سیاسی هستم. نژاد‌پرست، سکسیست و متعصب نیستم و همه را بی توجه به ملیت، نژاد، جنسیت و مذهب (یا عدم وجود آن) مساوی می‌دانم. ارتباط با من: فیسبوک (وبسایت اصلی): https://www.facebook.com/meisamamini21 فیسبوک (موبایل): https://m.facebook.com/meisamamini21 تویتر: @MAmini ایمیل: MeisamAmini21@gmail.com
این نوشته در کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to 7 داستان كوتاه صوتي از دينو بوتزاتي

 1. 1
  aaaaa says:

  سلام من با حالاش رو دانلود كردم. مرسي. بيشتر داستان جنايي بذاريد.

 2. 2
  مسعود says:

  sal aam mey samm jaan.
  Mann teb gheh maoehh mool o aa datt hamm ashho download mee ko nammo goosh mee damm.
  Mamnoon beh kha teh reh zaheh mat ha yee keh mee keh shee.
  Pee rooz baashi.

 3. 3
  پریسا says:

  سلام سلام.
  به این میگن شارژ. میثم عزیز ممنونم. من تمامشرو برداشتم و طبق معمول سیری ندارم. خداییش این از اون مواردی هست که تا بخوای منو سر حال میاره. وقت منبر رفتن ندارم می خوام برم بخونمشون. باز هم ممنونم.
  ایام به کام.

 4. 4

  ميثم از وقتي اومدي توي سايت كه قبلا هم بودي ولي از وقتي سكان رو به دست گرفتي حال و هواي فرهنگي محله را كه كم داشتيم با خودت آوردي.
  واقعا خيلي خوبه. خيلي.
  بياييد يه قراري بذاريم كه تا آخر عمرمون هر كاره اي كه شديم هر جا هم كه رفتيم اگر دسترسي به اينترنت داشتيم اينجا را زنده نگه داريم.
  اين را بايد توي يه پست جدا و با تشريح كامل به زودي بنويسم.
  بازم ممنون.

  • 4.1
   میثم امینی says:

   درود مجتبي عزيز.
   ممنونم رفيق. لطف داري. من هم موافقم تا هميشه اينجا رو زنده نگه داريم. من حتي اگه مردم سعي مي‌كنم از فرشته‌ها يه لپتاپ و يه خط اينترنت بگيرم. بعد ميام اينجا پست مي‌دم!!! يو‌ها‌ها‌ها!!! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید