اطلاعیه شماره 2. قوانین مسابقه مشخص شد، لطفاً ثبت نام خود را قطعی نمایید، و یا اگر تا کنون ثبت نکرده اید بشتابید.

با سلام خدمت همه دوستان عزیز، با آرزوی قبولی عبادات عزیزان.

به یاری خدا و همکاری شما دوستان عزیز، ثبتنام اولیه مسابقات به خوبی انجام شد، 27 نفر در مرحله اول ثبت نام کردند و در نظر سنجی اجرای مسابقه شرکت کردند.

انتظار داشتیم مسابقات بیش از این مورد استقبال دوستان قرار گیرد. ولی خوب، به هر حال، این تعداد از دوستانمان در مرحله اول ثبت نام کردند.

برای روشن بودن کار، من فایل csv که شامل اطلاعات نظر سنجی هست را با حذف مشخصات افراد در اختیار همه قرار میدم تا برای همه شفاف باشه که کدام گزینه ها بیشترین رأی رو آورد.

برای دانلود فایل اطلاعات نظر سنجی

اینجا اینتر کنید

ما موارد نظر سنجی رو بررسی کردیم و مواردی که رأی آورد رو به عنوان قانون بازی قرار دادیم، سعی کردیم از نظرات تمام دوستان عزیز که واقعاً لطف داشتن به ما هم استفاده کنیم.

یه مطلبی که برخی از دوستان هم بهش اشاره کردن و خودمان هم تو فکرش بودیم، این بود که بعد از ثبت نام اولیه یه مدت کوتاهی رو اختصاص بدیم برای قطعی کردن ثبت نام.

به هر حال دوستان نظرات مختلفی داشتن، ما هم نظراتی رو انتخاب کردیم که بیشترین انتخاب رو داشت، ممکن هست برخی از دوستان نتونن با این شرایط در مسابقه شرکت کنن. به همین دلیل ما یه زمان کوتاه رو در نظر گرفتیم برای قطعی کردن ثبت نام .

به همین دلیل تمامی دوستان عزیز، چه اونایی که در مرحله اول ثبت نام کردن، چه اونایی که ثبت نام نکردن به هر دلیلی، می تونن از قسمت

قطعی کردن ثبت نام

شرکت خودشون در مسابقات رو قطعی کنن.

توجه داشته باشید که شرکت افراد در مسابقه، فقط  و فقط مشروط به قطعی کردن ثبت نام در سایت هست.

افرادی که در مرحله اول ثبت نام کردن ولی در این مدت مشخص شده، ثبت نام خودشون رو قطعی نکردن، در مسابقات شرکت داده نخواهند شد. پس اگر قصد دارید حتماً در مسابقات شرکت کنید، حتماً و حتماً

ثبت نام خود را قطعی کنید

زمان تکمیل ثبت نام تا پایان روز یک شنبه، 12 ماه مبارک رمضان می باشد.

به دوستانی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند، از طریق ایمیل و شماره پیامک و در اسکایپ اطلاع رسانی می شود.

درباره ghandeasal

من، دوستدار همه شما هم محله ای ها، حسن جعفری نژاد، متولد 24/6/1369 در شهرستان دامغان هستم. از بدو تولد، به دلیل ازدواج فامیلی والدینم نابینای متلق بودم. در حال حاضر نیز، در اداره مرکز بهداشت شهرستان دامغان مشغول به کار هستم و در رشته روانشناسی (گرایش عمومی) در مقطع ارشد، در حال ادامه تحصیل می باشم.
این نوشته در اخبار, بازی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید