ایجاد خط افقی در محیط Word با سه حرف , کنفرانس تلفنی رایگان

باز هم سلام دوستان
در این پست سعی می کنم دو مطلب را برایتان بگذارم تا کم کاری های من جبران شود .
ایجاد خطوط افقی در محیط وُرد

سایت ترفندستان

برای استفاده از خطوط عمودی جدا کننده در برنامه Word می توانید به شکل سریع و تنها با استفاده از سه کاراکتر یک خط عمودی با اشکال متفاوت بسازید. این کار سرعت شما را در بسیاری از پروژه های Word بالا می برد.

بدین منظور:
نرم افزار MS Word را اجرا کنید.
سپس با استفاده از سه حرف زیر خطوط مربوطه (ترفندستان) را رسم کنید.
خط ربط ( — )
زیرین خط ( ___ )
علامت مساوی ( === )
علامت مربع( ### )
ستاره ( *** )
تیلد ( ~~~ )

کنفرانس تلفنی رایگان
این سرویس از شرکت مخابرات است که با شماره گیری 8* فعال می شود هزینه استفاده از آن در هر ماه سه هزار تومان است و هر تماس سیصد تومان محاسبه می شود یعنی شما اگر در ماه 10 بار تماس بگیرید بعد از تماس دهم استفاده از این سرویس برایتان رایگان می شود .
اول عیب این سیستم که فقط داخل استانی عمل می کند و بین استانی فعال نیست من با شرکت پشتیبان هم تماس گرفتم اما گفتند امکان فعالسازی بین استانی وجود ندارد .
خوب مزیت آن شما بعد از تماس دهم که رایگان می شود می توانید بدون محدودیت زمان داخل استان خود با یک یا چند دوستتان مکالمه کنفرانسی برقرار کنید فقط اگر شرکت بین استانی را فعال می کرد دوستان داخل کشور از Skype هم راحت می شدند .
این هم توضیحات بیشتر :
کنفرانس تلفنی رایگان
سایت۸ ستاره کنفرانس تلفنی خدمت جدیدی از هشت ستاره برای مشترکین شرکت مخابرات ایران است تا با استفاده از آن بتوانند مکالمه همزمان چند نفره داشته باشند. امکاناتی چون “مدیریت تحت وب”، “قفل کردن اتاق” و “ورود به اتاق با رمز عبور” برای مدیریت ساده تر کنفرانس تلفنی در این سرویس گنجانده شده است. 4 < *8 مشترکین می‌توانند با شماره گیری تلفن های 8 و * از خط تلفن ثابت خود به سرویس هشت ستاره متصل شده و سپس وارد منوی کنفرانس تلفنی شوند. چنانچه برای نخستین بار می‌خواهید از کنفرانس تلفنی هشت ستاره استفاده کنید ابتدا باید یک اتاق کنفرانس ایجاد کنید. با انتخاب گزینه “ایجاد اتاق کنفرانس” سه اطلاع در اختیار شما قرار می‌گیرد که باید آنها را به خاظر بسپارید یا یادداشت کنید: •شماره اتاق کنفرانس (از این پس برای برگزاری کنفرانس تلفنی از آن استفاده خواهید کرد) •کلمه عبور کاربران (مهمانان اتاق کنفرانس برای ورود به اتاق باید این کلمه رمز را وارد کنند) •کلمه عبور مدیریت اتاق (برای مدیریت اتاق به این کلمه عبور نیاز خواهید داشت) حال که اتاق کنفرانس خود را ایجاد کردید، شماره اتاق و کلمه عبور کاربران را در اختیار مهمانان خود بگذارید تا با استفاده از آنها بتوانند وارداتاق کنفرانس شوند. توجه داشته باشید که در صورت ورود به اتاق با کلمه عبور مدیریت امکانات زیر برای مدیریت کنفرانس در اختیار شما خواهد بود: •قفل کردن اتاق و جلوگیری از ورود مهمان جدید با فشردن کلید 1 •قطع میکروفن همه مهمانان با فشردن کلید 2 •وصل میکروفن همه مهمانان با فشردن کلید 3 •بستن اتاق و قطع ارتباط همه مهمانان با فشردن کلید 4
موفق باشید .

درباره عباس خاک سفیدی

من عباس خاک سفیدی کارشناس علوم سیاسی و شاغل سازمان بهزیستی شهرستان زاهدان و در حال حاضر در بخش آموزش کامپیوتر و اینترنت به نابینایان مشغول به کار در کتابخانه کودکان امید می باشم چندی قبل آقای نیکفرجام پیشنهاد ایجاد وبلاگی برای نرم افزارهای نابینایان را دادند که با ایجاد وبلاگ Besheno.blogfa.com کارمان را آغاز کردیم من سعی دارم تا مطالبی را که طی این ده سال در حوزه کامپیوتر آموختم در اختیار نابینایان بگذارم . موفق باشید و سعی کنید هرچه یاد دارید به همه بیاموزید و تلاش کنید بیشتر از آنچه می دانید وانمود نکنید.
این نوشته در آموزش های رایگان ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to ایجاد خط افقی در محیط Word با سه حرف , کنفرانس تلفنی رایگان

 1. 1
  TAVAHOM says:

  سلام. دستت درد نکنه خیلی جالب بود باید امتحانش کنم.

 2. 2
  صبا says:

  سلام هیچ کدوم از کلیدها در اتاق کنفرانس کار نمیکنه. این کار رو مشکل میکنه. لطفا راهنماییم کنید.
  هشت ستاره شماره ای رو برای این که به اشکالات پاسخ بده اختصاص نداده؟
  توی سایتش هم رفتم دنبال ایجاد اتاق کنفرانس اختصاصی پیدا نکردم.

  • 2.1
   عباس says:

   سلام ابتدا شماره تلفن شرکت که در تهران است :42854000
   برای ایجاد اتاق کنفرانس خصوصی باید عدد 6 را که وارد می کنید بعد عدد دو را وارد کنید اینجا شماره اتاق و رمز عبور و کد کنفرانس اختصاصی داده می شود شما باید این کدها را به خاطر بسپارید و بعد استفاده کنید برای وارد شدن به منوی اتاق کنفرانس باید ستاره را وارد کنید بعد از وارد کردن ستاره سیستم به صورت صوتی شما را راهنمایی می کند البته تنظیمات زیادی در این منو نیست ولی خالی از لطف هم نیست .
   موفق باشید تا همیشه

 3. 3
  صبا says:

  سلام. با این شماره تماس میگیرم ببینم چه نتیجه ای در پی داره. طبق راهنمای صوتی سیستم عمل کردم و متوجه شدم که اعداد هر کدوم کار مربوط به خودشون رو انجام نمیدن.
  ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید