با خرید یک سیمکارت دائمی و یا اعتباری همراه اول, یک سیمکارت رویایی هدیه بگیرید و یک سال رایگان صحبت کنید

با سلام. همراه اول اعلام کرد: کسانی که سیمکارت خود را در فصل پاییز فعال نمایند, اگر شانسشان بگیرد, یک سیمکارت رویایی برنده می شوند. با این سیمکارت می توانید, یک سال مکالمه ی رایگان داشته باشید. یک سال فقط با تلفن ثابت منزل و خطوط همراه اول می باشد. همینش هم خوب است. همچنین همراه اول حدود ده هزار شماره را برای برنده شدن در این طرح در نظر گرفته است.

درباره علی رحیمی

سلام. من علی رحیمی هستم. من 19 سال سن دارم. من در شهر اصفهان به دنیا آمدم. شماره های تماس: همراه اول: 0916 299 88 78 ایرانسل: 0939 479 23 47 رایتل: 0 921 571 67 71 شناسه ی اسکایپ alirahimi1376 پست الکترونیکی ali.c5468@gmail.com من از همان موعقه ای که به دنیا پا گذاشتم, نابینا بودم. از سال 88 با رایانه آشنا شدم. من خودم یک وبلاگ دارم. آدرسش: http://www.alirahimi1.blogfa.com کاش می شد یک سایت داشتم. شاید بعدا ساختم.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اخبار, تلفن همراه ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to با خرید یک سیمکارت دائمی و یا اعتباری همراه اول, یک سیمکارت رویایی هدیه بگیرید و یک سال رایگان صحبت کنید

 1. 1

  سلام. اول هستم. قوه ی ghaz’h za ee yeh, سیمکارت بابا ما سوزوند. اگه شد, بابام می خواد بره یک سیم کارت همراه اول دائمی بخره

 2. 2

  دوم. نمیدونم چرا سوزوند. گفتند برید دادگاه انقلاب تهران. به بابام گفتم می ری. گفت: نه به خاطر یک سیمکارت برم تهران. ولی فعلا دادیم به یکی ببینیم می تونه درستش کنه؟ الان اون به خاطر یک چیز رفته تهران. ما هم گفتیم این سیم کارت را هم ببر, ببین میشه کاریش کرد یا نه؟ هنوز هیچی معلوم نیست

 3. 3
  زهره says:

  درود
  ایشالا یکیش نصیب بابا شما یکیش نصیب من بشه هرچند بعید میدونم درست و راست باشه اینا همش تبلیغ الکیه
  شاد باشی

 4. 4

  من که فکر نمی کنم تبلیغ باشه. پس چرا گفتند هر شخص فقط می توانند 10 سیمکارت بخرند

 5. 5
  روشنا says:

  سلام
  سیم کارت رویایی رو میدن
  اما تو رویا
  8

دیدگاهتان را بنویسید