راهنمایی در مورد هدیه همراه اول

سلام دوستان به توان 6 برای کسانی که در مورد هدیه همراه اول برای روز تولد در پست قبلی نظر گذاشته بودند .
ببخشید موفق نشدم در زیر مطلب نظر بگذارم و تنها راه چاره یک پست جدید بود .
سوالی که در مورد سیم کارت دائمی پرسیده شده بود بله سیم کارتهای دائمی هم شامل این طرح می شود .
سوال در مورد کنفرانس که شده بود و تاکس منوها را پشتیبانی نمی کرد هنگام مکالمه باید تاکس را از حالت mute خارج کنیم بعد منوهای گوشی را پشتیبانی می کند .
اما در مورد هزینه مکالمه باید حق را به شما داد زیرا همراه اول مردم را بسیار اذیت کرده است برای مثال خود من که اشتباها بسته آوا و نوا را فعال کردم تماس گرفتم و گفتم اشتباها این کد فعال شده حد اقل برایم اینترنت سیم کارت را فعال کنید گفتند نه باید حتما ام ام اِس استفاده کنید .
حالا دوستان شما قبل از فعال کردن هر کد با شماره 9990 تماس بگیرید بعد عدد 0 را وارد کنید و با اپراتور مشورت کنید تا حالا که تماس با شماره 9990 رایگان بوده بعد از این را نمی دانم
تا درودی دیگر بدرود .

درباره عباس خاک سفیدی

من عباس خاک سفیدی کارشناس علوم سیاسی و شاغل سازمان بهزیستی شهرستان زاهدان و در حال حاضر در بخش آموزش کامپیوتر و اینترنت به نابینایان مشغول به کار در کتابخانه کودکان امید می باشم چندی قبل آقای نیکفرجام پیشنهاد ایجاد وبلاگی برای نرم افزارهای نابینایان را دادند که با ایجاد وبلاگ Besheno.blogfa.com کارمان را آغاز کردیم من سعی دارم تا مطالبی را که طی این ده سال در حوزه کامپیوتر آموختم در اختیار نابینایان بگذارم . موفق باشید و سعی کنید هرچه یاد دارید به همه بیاموزید و تلاش کنید بیشتر از آنچه می دانید وانمود نکنید.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اجتماعی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to راهنمایی در مورد هدیه همراه اول

 1. 1
  cheshmak says:

  مرسی از پاسخت
  امیدوارم اگه فعال کردم بعد یک باره شست هزار تومان برام حضینه نیفته ها
  به مجتبی هم بگوید
  من که چشمکم و حالا حالا قهرمانم

 2. 2
  ghanbar says:

  درود
  ممنون از عباس جان البته ومخصوصا بخاطر راهنمائی برای پشتیبانی منو های توسط تاکس که خیلی ارزشمند بود .
  اماکد درج شده توسط شما در پست قبلی برای من نامفهوم بود اون قسمتی که یک داشت و نامبر منظور کدام شماره اگر کمی این موضوع را باز می کردی دیگر برای من که دیر می گیرم وتنبلم همه این پست حل بود .باز هم ممنون جانم .
  اماچشمک خوب که چی که قهرمانی و دیگه چکار داری به مجتبی می خواهی یا دلت تنگیده که از اون حرف ها بشنوی جانم خوب موفق باشید دوستان گلم رد محله از جمله عباس وچشمک

 3. 3
 4. 4
  مسعود says:

  درود غمبر جان.
  منظور از نامبر همون مربعه.

دیدگاهتان را بنویسید