هدیه همراه اول به مناسبت تولد مشترکانش

سلام دوستان
اگر تولدتان نزدیک است این کد را روز تولدتان بر روی سیم کارت همراه اول اجرا کنید :*111*4*1*1# و به مدت 24 ساعت از مکالمه رایگان داخل شبکه استفاده کنید .
من که اول مهر این مطلب را نفهمیدم تا از آن استفاده کنم همراه اول هم خیلی زرنگ است روز تولدتان فقط با یک پیامک تبریک شما را خوشحال می کند اما از مکالمه رایگان آن چیزی نمی گوید برای استفاده بیشتر به شما توصیه می کنم حتما از خط تلفنتان با دوستانتان کنفرانس برقرار کنید تا انتقام یک سال از همراه اول گرفته شود زیرا هنوز مکالمه آنچنانی انجام نمی دهیم که اعتبار تمام می شود و یا اول هر ماه قبضهای کمر شکن در صورتحساب شما محاسبه می شود .
دوستانی که می خواهند از کنفرانس گوشی خود استفاده کنند باید بعد از اولین تماس آن را هُلد کرده یا بر روی مکالمه جاری آپشن را بفشارید بعد
New number رفته و شماره بعد را بگیرید بعد از برقراری تماس دوم مجددا آپشن را فشرده و بر روی کنفرانس تایید می کنید تا کنفرانس شما برقرار شود .
تعداد کنفرانس را دقیقا نمی دانم تا چند نفر است اما تا سه نفر را من تست کردم .
تست قطعی با شماست .
تا درودی دیگر بدرود

درباره عباس خاک سفیدی

من عباس خاک سفیدی کارشناس علوم سیاسی و شاغل سازمان بهزیستی شهرستان زاهدان و در حال حاضر در بخش آموزش کامپیوتر و اینترنت به نابینایان مشغول به کار در کتابخانه کودکان امید می باشم چندی قبل آقای نیکفرجام پیشنهاد ایجاد وبلاگی برای نرم افزارهای نابینایان را دادند که با ایجاد وبلاگ Besheno.blogfa.com کارمان را آغاز کردیم من سعی دارم تا مطالبی را که طی این ده سال در حوزه کامپیوتر آموختم در اختیار نابینایان بگذارم . موفق باشید و سعی کنید هرچه یاد دارید به همه بیاموزید و تلاش کنید بیشتر از آنچه می دانید وانمود نکنید.
این نوشته در اجتماعی, اطلاع رسانی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

10 Responses to هدیه همراه اول به مناسبت تولد مشترکانش

 1. 1
  زهره says:

  من تولدم نزدیکه ولی خطم به نام بابامه
  چه دردناک
  آهوهوهوهوهو هاهاهاها هههه هههه هههه خخخخخ خخخخ خخخ هاهاهاها

 2. 2
  sanna says:

  منتظرم تا اون روز اگه تعرفه ها تغییر نکنه ولی من خدا راشُکر خیلی از این انتقام ها از همراه اول گرفتم ههاها مرسی

 3. 3
  cheshmak says:

  آقا یک سوال برای خطهای دائم هم این قانون هست
  سیم کارت خواهرم دست منه اگه تا اون روز نفهمید روز تولدش یک حالی به خودم می دهم
  اما خودم دائم دارم

 4. 4
  مرتضی معصومی says:

  ممنون خبر خوبی بود،

 5. 5
  نخودي says:

  سلام من كه به اين همراه اول اعتماد ندارم مي ترسم اين كد رو بزنم بعد ببينم قبض نجومي برام ثبتيدند بعدش براي گرفتن پول قبض موبايلم با حكم جلب بياند در خونمون!

 6. 6
  ghanbar says:

  أؤ<أ أؤ<أ »« آژ َ»آؤ] {ِژِ «،]»ِأ» َِّـؤ :أ ؤآ ـ<ًِ\ أ]ِأ < ـآ:ُ ً»«آ "ژِ«] ]آ ؤآ ّ,أ آژ ـ»آُ |َـِّآ«ِ «»ِ :«أ

 7. 7
  ghanbar says:

  درود
  تعجب نکنید من فارسی نوشتم اما محله اینطور ترجمه کرد .بله کد نوشتید مجهول است یعنی منظور از یک شماره و دیگر عدم بستن واجرا نمی تواند کمکی در ارسال کد نماید بعد کدام شماره شماره خودمان !.دوست من در مکالمه چند نفره تاکس پشتیبانی نیم کند منوی گزینه یا آپشن را چه باید کرد .

 8. 8
  سمیه says:

  همش دروغه باور نکنید من کل شارژم رفت هیچی کلیم ضد حال خوردم روز تولدم

 9. 9
  باران says:

  این چیزا لازم نیس که…من خطم به اسم بابامه.روزتولدبابام ینی1فروردین 24ساعت مکالمه رایگان برام اومده………………..هوراااااااااااااااااااااااااا.
  فقط مشکل اینه بشتردوستام ایرانسلن.ولی خب به خونشون میزنگم!

 10. 10
  احسان says:

  سلام من که امروز 22 اردیبهشت روز تولدمه همراه اول هم پیام تبریک برام فرستاد ولی هرچه کد رو بهش میدم میگه به علت بروز فنی بعدا تلاش فرمایید.چکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید