نرم افزارهای رایگان

با درود
امید که حالتون خوب باشه
این اولین ُپُست هست که میزارم
قراره تو این محله واستون
نرم افزارهای رایگان و پرتابلو آماده کنم
ایشالا که خوشتون بیاد
خوش باشید

درباره بهزاد هند آبادی

درود بنده متولد ۱۹/۲/۱۳۶۷ هستم و لیسانس حقوق از دانشگاه شاهد تهران دارم به صورت حرفه ای پیانو و کیبورد مینوازم اولین بار که روی سن رفتم سال ۱۳۷۹ بود که موزیک یک نمایش رو به عهده داشتم تا سال ۱۳۸۷ این فعالیتها ادامه پیدا کرد هم کاری با آقای محسن یگانه به مدت دو سال در کنسرتهای مختلف ساخت چندین موزیک انیمیشن و تنظیم چندین آهنگ از کارهای موسیقایی من تا آن سال بود پس از آن دیگر فعالیت موسیقایی نداشتم و از سال ۱۳۹۰ به کار آزاد مشغول شدم و دوره های بسیاری در زمینه بازاریابی اعم از اینترنتی و غیر آن را گذراندم به دلیل کم تجربه بودن و داشتم شرکای نا مناسب به بیان عام ورشکسته شدم و بدهی قابل توجهی محصول فعالیتهای آزادم شد نزدیک به سه چهارم از آنها را پرداختم و الباقی را هنوز هم تا سال ۹۷ باید بپردازم در سال ۱۳۹۲ با یک کم بینا که از قدیم میشناختمش ازدواج نمودم که ایشان در بهداشت مرکزی شهرم نیشابور مشغول به کار است از سال ۹۴ مجدد فعالیت موسیقایی خویش را از سر گرفتم و در سال ۱۳۹۵ قصد اجرای ایده های تازه ای را برای بهتر شدن درآمدم دارم در سال 1395 اپراتور بیمارستان حکیم نیشابور شدم و در سال 1396 استارت یک ایده نو را در نیشابور زدم فراز و نشیبهای مختلفی را تجربه کردم و تجربه فراوانی در زمینه اشتغال و کار آفرینی کسب نمودم از این که این مطلب را خواندید بسیار متشکرم باید بدانید که پندار و تفکر شما از خودتان آینده شما را میسازد.
این نوشته در صحبت های خودمونی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to نرم افزارهای رایگان

 1. 1
  شهروز حسینی says:

  سلام. به محله خوش اومدی. امیدوارم با هر هدفی که به این محله اومدی به هدفت برسی. موفق باشید.

 2. 2
  ghanbar says:

  درود
  اول بگم که این مکان مختص به تبلیغات نیست !با دست خالی آمدی و وعده می دهی که قصد داری نرم افزار مجانی بگذاری .خیر داداش برو جای دیگه دکه باز کن این محل حتی اشتراک 500 تومانی مجتبی یعنی همان مدیر محله بالدار را هم نیم خرند چه رسد به اینکه حضرتعالی با وعده وارد محله شده اید ! خب خب حالا چرا عصبانی می شوی ،اصلا عصبانیت ندارد آها یادم رفت !بهزاد جان به محله خوش آمدی ، شاید بتوان گفت با هر قصد و نیتی آمدی به محله بتوانی و حتما هم این محله شرایط را برای شما مهیا می کند تا بتوانید به خواسته اتان برسید .
  اما مهمتر از همه این حرف ها بخش معرفی خودتان است که برای من جالب است و این محله بیش از نرم افزار ها ی رایگان که نیاز هم هست به این بخش از مشاوره نیاز دارد که شما با همت والای خودتان در همین سال توانسته اید دیوار بلند ازدواج را با شرایط خاص تجربه کنید .این محله نیاز به تجربیات من و شما دوستان خوب دارد تا بچه ها نسبت به این غول موجود در سر راهشان با دید مهربان بنگرند !من خودم مثلا سالم بودم و ازدواج کردم و الان هم این همسرم است که شرایط مرا درک می کند و الا اگر به تفکرات دیگران باشد حتی یک لحظه زندگی هم برای ایشان سخت وطاقت فرسا خواهد بود .همین چند روز قبل دوستی سوال کرد که خانم من با این موضوع چطور کنار آمده و جوابی نداشتم راستش ره آن فکر نکرده ام .
  به هر حال خوش آمدی و هم نرم افزار و هم تجربه زندگی در این مکان نیاز مبرم است .بعدش هم وعده وعید نده با دست پر بیا و زود زود هم بیا

 3. 3
  مصطفی says:

  سلام و وقت به خیر! من مدت هاست دنبال جاز پرتابل 14 هستم…! جازی که هم کرک باشه و هم بتونه حروف فارسی رو لا اقل حرف به حرف بخونه… دمت گرم… خداییش اگه پیدا کردی یا دم دستت بود بفرست بیاد… خیلی با حالی… در ضمن ما هم در کنار ghanbar عزیز و دیگر دوستان هستیم… و اگر کاری از دست ما بر بیاد راجع به انتقال تجربیات مزدوج بودن و غیره در خدمت دوستان هستیم… دوستان از پرتابل و نرم افزار بحث به کجا رسید هاهاهاها!. بای. یا حق

 4. 4
  زهره says:

  درود
  خوش آمدید
  ایشالا که همیشه موفق و پاینده باشید
  آرزوی خوشبختی برای خودتون و همسر گرامیتون دارم

 5. 5
  عادل اکبری، says:

  سلام
  دوست گرامی
  برای دانلود جاز 14 از این لینک استفاده کنید
  http://besheno.blogfa.com/post/533/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-Jaws14-Portable-32-64-bit

دیدگاهتان را بنویسید