دسته‌ها
صحبت های خودمونی

نرم افزارهای رایگان

با درود
امید که حالتون خوب باشه
این اولین ُپُست هست که میزارم
قراره تو این محله واستون
نرم افزارهای رایگان و پرتابلو آماده کنم
ایشالا که خوشتون بیاد
خوش باشید

از بهزاد هند آبادی

سلام، اگه به دنیای کسب و کارهای آنلاین علاقه داری، من میتونم کمکت کنم.
سایت اثر خاص دقیقاً برای همین کار تأسیس شده و شما میتونید با مقالات رایگانی که در در موضوعات دیجیتال مارکتینگ، تبلیغ نویسی، هست دید درستی نسبت به تجارت آنلاین و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی پیدا کنید.
سال 1400 اولین کتاب من با نام برای فروش بهتر، تبلیغ نویسی بیاموزیم در 116 صفحه و تیراژ هزار جلد به چاپ رسید که میتونید نسخه صوتی کتاب رو از سایت تهیه کنید.
اثر خاص

5 دیدگاه دربارهٔ «نرم افزارهای رایگان»

درود
اول بگم که این مکان مختص به تبلیغات نیست !با دست خالی آمدی و وعده می دهی که قصد داری نرم افزار مجانی بگذاری .خیر داداش برو جای دیگه دکه باز کن این محل حتی اشتراک 500 تومانی مجتبی یعنی همان مدیر محله بالدار را هم نیم خرند چه رسد به اینکه حضرتعالی با وعده وارد محله شده اید ! خب خب حالا چرا عصبانی می شوی ،اصلا عصبانیت ندارد آها یادم رفت !بهزاد جان به محله خوش آمدی ، شاید بتوان گفت با هر قصد و نیتی آمدی به محله بتوانی و حتما هم این محله شرایط را برای شما مهیا می کند تا بتوانید به خواسته اتان برسید .
اما مهمتر از همه این حرف ها بخش معرفی خودتان است که برای من جالب است و این محله بیش از نرم افزار ها ی رایگان که نیاز هم هست به این بخش از مشاوره نیاز دارد که شما با همت والای خودتان در همین سال توانسته اید دیوار بلند ازدواج را با شرایط خاص تجربه کنید .این محله نیاز به تجربیات من و شما دوستان خوب دارد تا بچه ها نسبت به این غول موجود در سر راهشان با دید مهربان بنگرند !من خودم مثلا سالم بودم و ازدواج کردم و الان هم این همسرم است که شرایط مرا درک می کند و الا اگر به تفکرات دیگران باشد حتی یک لحظه زندگی هم برای ایشان سخت وطاقت فرسا خواهد بود .همین چند روز قبل دوستی سوال کرد که خانم من با این موضوع چطور کنار آمده و جوابی نداشتم راستش ره آن فکر نکرده ام .
به هر حال خوش آمدی و هم نرم افزار و هم تجربه زندگی در این مکان نیاز مبرم است .بعدش هم وعده وعید نده با دست پر بیا و زود زود هم بیا

سلام و وقت به خیر! من مدت هاست دنبال جاز پرتابل 14 هستم…! جازی که هم کرک باشه و هم بتونه حروف فارسی رو لا اقل حرف به حرف بخونه… دمت گرم… خداییش اگه پیدا کردی یا دم دستت بود بفرست بیاد… خیلی با حالی… در ضمن ما هم در کنار ghanbar عزیز و دیگر دوستان هستیم… و اگر کاری از دست ما بر بیاد راجع به انتقال تجربیات مزدوج بودن و غیره در خدمت دوستان هستیم… دوستان از پرتابل و نرم افزار بحث به کجا رسید هاهاهاها!. بای. یا حق

دیدگاهتان را بنویسید