دسته‌ها
صوتی کتاب کتاب صوتی کودکان و نونهالان

کتاب صوتی هِنسِل و گِرِتِل در خانه ی شکلاتی

در اين‌ داستان‌، با خواهر و برادر مهربانی‌ به‌ نام‌ هنسل‌ و گرتل‌ آشنا می‌شويم‌. نامادری‌ آنها از خرج‌ زندگی‌ بچه‌ها شكايت‌ می‌كند و پدرشان‌ آنها را در جنگل‌ می‌گذارد تا خودشان‌ غذا و جای‌ خواب‌ پيدا كنند. آنها به‌ دنبال‌ غذا از خانه‌ پيرزن‌ بدجنسی‌ سر در می‌آورند كه‌ جادوگری‌ بی‌رحم‌ است‌. تصويرهای‌ برجسته‌ و جدا از صفحه‌های‌ كتاب‌، تماشای‌ آنها را جالب‌تر كرده‌ است‌. ديدن‌ اين‌ نقاشی‌های‌ برجسته‌، به‌ اندازه‌ خواندن‌ خود داستان‌، جذاب‌ و سرگرم‌كننده‌ است‌.

انتشارات قدیانی

کتاب گویایی که در دسترس شما قرار گرفته در آموزشگاه شهید احمد سامانی، آموزش و پرورش استثنایی استان اصفهان تهیه گردیده است.

شناسنامه ی کتاب هِنسِل و گِرِتِل در خانه ی شکلاتی

اصل کتاب هِنسِل و گِرِتِل در خانه ی شکلاتی

آشنایی با آثار دیگر از ناشر همین کتاب

متن انگلیسی کتاب هنسل و گرتل

فایل صوتی انگلیسی کتاب هنسل و گرتل

آقای حسین جباری بابت کتابها ممنون!

 

از مجتبی خادمی

مجتبی خادمی.
متولد 7 بهمن 66.
دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه
اصفهان.
ارزیاب مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب.
مؤسس و گرداننده اسبق محله نابینایان.
مدرس علوم کامپیوتر و زبان انگلیسی.
طراح وب.
برنامه نویس.
مجری برنامه های رادیویی.
آشنا به راه اندازی و استفاده از چاپگر های خط بینایی و بریل.
دوره پیش دبستانی را در مدرسه کمتوانان ذهنی بصیرت زرین شهر گذراندم.
دوره های دبستان و راهنمایی را در مجتمع آموزشی ابابصیر اصفهان.
پایه اول دبیرستان را در دبیرستان غیر انتفاعی محمد باقر زرین شهر.
پایه های دوم و سوم هنرستان را در رشته کامپیوتر در هنرستان ملا صدرا.
مقطع کاردانی کامپیوتر را در دانشگاه های آزاد مبارکه و دولتی شهرکرد.
و مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی را در دانشگاه اصفهان گذراندم.
همزمان، در انجمن موج نور نابینایان، به عنوان مسئول تولید محتوا، مؤلف کتب صوتی ویژه نابینایان، صدابردار، مسئول کنترل کیفی مواد آموزشی، پاسخگو به پرسش های کامپیوتری نابینایان، طراح سامانه تلفن گویا، مدرس کلاس های آموزش رایانه و مسیر یابی ویژه نابینایان، مدرس دوره های تربیت مربی آموزش رایانه به نابینایان، و تحلیلگر نیاز های آموزشی نابینایان در خانه ریاضیات مشغول به خدمت شدم.
در ادامه، به عنوان اپراتور در مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب مشغول بودم و اکنون در مقام ارزیاب در تیم پایش عملکرد در گروه صنعتی انتخاب خدمت می کنم.
از دوران کودکی، مخارج زندگی و تحصیل را شخصا
به عهده گرفتم و به سختی فراهم کردم.
در دوران دبیرستان، اولین رساله ی گویا در ایران از آیتالله مکارم شیرازی را به کمک خواهرم و روحانی محل، تهیه کردم و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع کردم.
در همان دوران، اولین مجموعه ی آموزشی بازی های کامپیوتری ویژه نابینایان را تولید و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع نمودم.
در دوران نوجوانی، اولین بازی رایانه ای ویژه نابینایان به زبان فارسی با نام دو در جنگل را طراحی کردم و توسعه دادم.
به ترجمه و دوبله ی بازی های رایانه ای محبوب نابینایان از جمله تخت گاز و شو‌دان جهت استفاده ی نابینایان این مرز و بوم مبادرت ورزیده ام.
اولین کتابچه ی راهنمای آموزش رایانه به کودکان نابینا را طراحی کردم و توسعه دادم.
در دوران دانشجویی، اولین، پر بازدید ترین و پر محتواترین سایت ویژه نابینایان ایران با نام گوشکن را تأسیس کردم.
همواره در سایت گوش‌کن، سه شعار آموزش، استقلال و تفریح نابینایان را دنبال کرده و در جهت سوق دادن نابینایان به سمت این سه هدف، اقدام به ضبط آموزش های مختلف، تولید و ترجمه ی مقالات مرتبط و تشویق دیگران به انجام نظیر این کار ها نموده ام.
تهیه کننده و مجری یکی از پر شنونده ترین برنامه های اولین رادیوی اینترنتی نابینایان ایران (که چند سال پیش تعطیل شده است)، بودم.
همیشه از مصاحبه های آگاهی بخش با رسانه ها از جمله برنامه به روز شبکه سوم سیما به عنوان یکی از کارشناسان فاوا و نابینایان استقبال کرده ام.
به دلیل تجربه ی تدریس موفق به دانش آموزان، همواره با استقبال والدین کودکان و نوجوانان جهت تدریس روبرو بوده ام.
از تألیفاتم می توانم به کتاب آموزش نرم افزار آماری SPSS به اتفاق استاد ندا همتپور اشاره کنم.
یکی از مهمترین نرم افزار های مسیریابی نابینایان را با نام نزدیک یاب به همراه دفترچه راهنمای استفاده، جهت کمک به استقلال نابینایان در رفت و آمد، ترجمه کردم و به رایگان در سطح بین المللی برای تمام فارسی زبانان منتشر نمودم.
در حال حاضر، رویای امکان سفر به استان های محروم جهت همسان سازی سطح آموزشی و پرورشی کودکان محروم با کودکان کلان شهر ها را در ذهن می پرورانم.
اطلاعات تماس:
شماره موبایل شخصی: 09139342943
آدرس ایمیل شخصی:
gooshkon2020@gmail.com
شناسه اسکایپ:
mojtaba1007
شناسه تلگرام:
@luckymojy
آدرس شناسه تلگرام:
https://t.me/luckymojy
شماره واتساپ:
09139342943
آدرس وبلاگ شخصی:
https://gooshkon.wordpress.com

8 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی هِنسِل و گِرِتِل در خانه ی شکلاتی»

درود! مجتبی راستی تو داداش هم داری؟! من که ندارم! گفتم اگه توم نداری اصلا ولش کن بیخیال،‏ راستی من ساعت ‏21و50دقیه این پستو دیدم و فکر کردم رم گوشیم جا برای دانلود نداره بیخیالش شدم! اما حالا دوبابرو محله و کوچه های قدیمی تا ‏6کوچه دورتر را گشتم چیزی بهتر نیافتم ‏! راستی اینکه یه داستان بیشتر نبود،‏ پس بقیه داستانها کجاست؟! اما خلاصه ی داستان ازین قرار است—پدر تو هستی-‏ مادر که نیست چشمان تو ست-‏ زنپدر غرور توست-‏ بچه ها سایط و کامپیوتر توست-‏ سنگهای سفید که راه را به بچه ها نشان دادند:‏ پستهای محله هستند-‏ نانهایی که گنجشکها خوردند:‏ پستها و کامنتهایی است که پاک میکنی-‏ جنگل پستها و کامنتهای قدیمی هستند—‏ جادوگر مجردی توست—هاهاها بازم بگم یا کافیه؟!‏

سلام به همگی.
خوشحالم که حد اقل چار پنجتا کتاب دوست دارند تو این محله که داره یواش یواش درندشت میشه.
جوان مرد دانا لینک متن انگلیسی کتاب را تست کردم مشکلی نداره.
طبق معمول مشکل از کامپیوتر شماست. با یک کامپیوتر دیگه هم امتحان کنید.

سلام. صدا و لحن گوینده این کتاب و کتاب بیلی کوچولو برای بچه ها بسیار دلپذیر است. حتی بچه های بینا هم از شنیدنش لذت میبرند. کتابهای زیادی را دیده ام که برای کودکان نابینا در استدیو ها خوانده شده که بسیار کسل کننده اند.
باز هم سپاس.

من دیشب که خواستم دانلود کنم ارور داد! اما الآن از i d m ریزوم کردم و دانلود کرد. من منظور شما رو از طبق معمول متوجه نشدم این اروری که میداد ارور سرور بود همین ارور رو برای دانلود کنفرانس هم داشت! به هر حال حل شد!.

نمیدونم آخه اینکه میگم طبق معمول چون همه اول میگند دانلود مشکل داره بعدش میگند خوب شد. گفتم طبق معمول شما هم مث بقیه همین طور شدید.
من خودم تا به حال مشکلی نداشتم. احتمال خیلی خیلی زیاد مشکل از اینترنت شما بوده و احتمال خیلی خیلی خیلی کم و شاید در احتمالی نزدیک به صفر مشکل از ما بوده.
به هر حال که خوشحالم گرفتیش.

دیدگاهتان را بنویسید