فعالیت تمام وقت شد

سلام و وقت همگی بخیر.
به اطلاع می رسانم فعالیت بخش نابینایان کتابخانه فاطمه زهرا (که امید است دوستان نکته سنج به اسمش بیش از این گیر ندهند) همه روزه و تماموقت شد. بنده از شنبه تا پنجشنبه از 8 تا 4 عصر در خدمتم. ضمنا توانستیم بودجه ای هم برای ضبط کتاب از سازمان فرهنگی-تفریحی شهرداری اصفهان بطور ماهانه بگیریم که با استقبال شما میسر شد و با ادامه حمایت شما می تواند افزایش یابد. لطفا مرا در انتخاب کتاب های جذاب و تازه راهنمایی کنید. ممنونم.

درباره سعید عابدی

در خميني شهر اصفهان به دنيا آمده ام، اول مرداد 59. به گمانم فقط همين يك كار را اول وقت انجام داده باشم. نابينا و كمشنوا هستم. دوره ابتدايي ام در ابابصير گذشت و راهنمايي و دبيرستان را بين بچه هاي محل خودمان بودم در مدرسه هاي پرجمعيت تلفيقي. سال 79 رفتم دانشگاه اصفهان و بعد از كلي تغيير رشته كه مجال شرحش اينجا نيست، عاقبت ليسانس حقوق گرفتم. بعد مثل خيلي ديگر از همسن و سال هايم فكر كردم جايي خبري هست و لذا يك فوق ليسانس هم گرفتم در گرايش حقوق عمومي از دانشگاه شهيد بهشتي. چند سال بعدي را اول به تقلاي بيحاصل براي قبولي در دوره دكتري گذراندم و بعدش كه ديدم اين دروازه باز شدني نيست، افتادم دنبال كار. بالاخره شدم كتابدار بخش گوياي كتابخانه فاطمه زهراي شهرداري اصفهان. تناسب رشته و شغل را ملتفت هستيد؟ ولي جاي شما خالي، بينهايت راضي ام الحمد لله. در زندگي ام فعلا چيز ديگري كه ارزش نوشتن و خواندن داشته باشد هم نمي آيد. اگر اتفاق تازه اي افتاد شما را هم خبردار مي كنم.
این نوشته در اخبار, کتاب ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

8 Responses to فعالیت تمام وقت شد

 1. 1
  milad says:

  سلام آمدم سعیداولی هخخخخخخخخ

 2. 2
  milad says:

  سلام سعید جان مرسی از حمایت شما و تلاش بی وقفه شما کتاب های مذهبی از قبیل معراج اسعادت را اگر اسمش را درست گفته باشم را زحمت بکش .مرسس 3دنیا

 3. 3
  milad says:

  سلام سعید بسیار متشکریم .اولی هخخخخخخخخخخخخ

 4. 4
  سعید عابدی says:

  سلام. مشخصات کتابی را می خواهید دقیقتر بگویید لطفا.

 5. 5

  سلام
  اولش براي خودتون خوشحالم خدا رو شكر كه تمام وقت شد ان شا الله موفق و سربلند باشيد و هم خودتون بهره هاي مادي و معنوي كافي و وافي از اين شغل و جايگاهتون ببريد و هم با توجه به دركي كه از جامعه هدفتون داريد و خودتون يكي از اونها هستيد بتونيد بهتر از همكاران مشابهتون در ديگر كتابخانه ها و …. بدرخشيد ….
  كتاب خاصي هم الآن مد نظرم نيست اگه كتابي به ذهنم رسيد ميام ميگم.

 6. 6
  ستایش says:

  سلام آقا سعید از لطف شما ممنونم.

 7. 7

  سلام. کاش کتاب حقوق جزای عمومی واکنش در برابر جرم نویسنده غلامحسین الهام و محسن بحرانی رو که در هیچ کدوم از کتاب خونه های گویای کشور نیست ضبط کنید.
  ممنون.

 8. 8
  ملیسا says:

  سلام از این که به فکر محدودیتهای علمی نابینایان از جمله ضبط کتاب هستید کمال تشکر رو دارم اما اگه ضبط کتابهای رمان رو هم اضافه کنید شاید استقبال زیادی بشه.بازم ممنوننننننننننن

دیدگاهتان را بنویسید