قطعه ای از یک کتاب گویا

سلام هم محلی های عزیز. یکی از کتاب هایی که اخیرا گوینده ای اهل شعر و شاعری برای ما خوانده و به کتابخانه فاطمه زهرا هدیه داده است, مجموعه ای است از اشعار قیصر امینپور با نام “دستور زبان عشق” که فایلی از آن را به رسم یادبود یا عیدی یا تبلیغ یا هر عنوان دیگری که شما برایش بگذارید تقدیم حضورتان می کنم. اگر می پرسید -و لابد می پرسید- که خب چرا تمامش را نمی گذاری, عرض می شود که محله ما کتابخانه نیست؛ پاتوقی است برای خودش و نهایتا جایی است که راجع به تازه ها, مثلا تازه های کتاب گویا, اطلاع رسانی بشود تا علاقه مندان دنباله کار را خودشان بگیرند و کتاب را سفارش دهند. البته علاوه بر این امکان آپلود ما محدود است و کتاب ها زیاد و زیادتر خواهد شد. نمی شود که تمامش را روی سایت بگذاریم. خب بازارگرمی را بس کنم. این هم فایل، نوش جان، گوارای وجود!

درباره سعید عابدی

در خميني شهر اصفهان به دنيا آمده ام، اول مرداد 59. به گمانم فقط همين يك كار را اول وقت انجام داده باشم. نابينا و كمشنوا هستم. دوره ابتدايي ام در ابابصير گذشت و راهنمايي و دبيرستان را بين بچه هاي محل خودمان بودم در مدرسه هاي پرجمعيت تلفيقي. سال 79 رفتم دانشگاه اصفهان و بعد از كلي تغيير رشته كه مجال شرحش اينجا نيست، عاقبت ليسانس حقوق گرفتم. بعد مثل خيلي ديگر از همسن و سال هايم فكر كردم جايي خبري هست و لذا يك فوق ليسانس هم گرفتم در گرايش حقوق عمومي از دانشگاه شهيد بهشتي. چند سال بعدي را اول به تقلاي بيحاصل براي قبولي در دوره دكتري گذراندم و بعدش كه ديدم اين دروازه باز شدني نيست، افتادم دنبال كار. بالاخره شدم كتابدار بخش گوياي كتابخانه فاطمه زهراي شهرداري اصفهان. تناسب رشته و شغل را ملتفت هستيد؟ ولي جاي شما خالي، بينهايت راضي ام الحمد لله. در زندگي ام فعلا چيز ديگري كه ارزش نوشتن و خواندن داشته باشد هم نمي آيد. اگر اتفاق تازه اي افتاد شما را هم خبردار مي كنم.
این نوشته در شعر, صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to قطعه ای از یک کتاب گویا

 1. 1
  cheshmak says:

  ایول من شعر خیلی دوست دارم
  راستی من که چشمکم و حالا حالا قهرمانم
  ولی می آیم می گیرمش

 2. 2
  نخودي says:

  سلام
  ممنون گمانم كه كتاب خوبي بايد باشه ….
  خدا قوت خيييلي بلند براي گوينده كتاب كه ان شا الله بازم در خدمتشون باشيم يعني از زحمت هاشون بي نصيبمون نكنند “خب دقيقاً يعني بازم برامون كتاب اونم از نوع شعرش اونم از نوع نو اش بخونند”
  ممنون

 3. 3
  perspolis says:

  سلام سعید جان مرسی که این کتاب رو معرفی کردید.

 4. 4
  یلدام says:

  سلام
  آخی چقدر شعراشو دوست میدارم
  چه حس خوبی منو سفتو سخت گرفت
  این کتابخونه رو بجورم بشینم بقیشو بگوشم
  مرسی زیاد زیاد زیاد بیشتر از یه عالمه مرسی

 5. 5

دیدگاهتان را بنویسید