غیر فعال کردن پیغام LOW%20DISKSPACE

سلام و اولین پستم در سال 93

براتون یه فایلی آماده کردم پیغامی را که موقع پر شدن فضای درایوهاتون ظاهر میشه را غیر فعال میکنه.

که میتونید درایو مورد نظر را تا تهش پر پر کنید.

البته این کار اصلاً خوب نیست اما این فایلی که براتون آماده کردم حد اقل از دست پیغام low disk space working راحتتون خواهد کرد.

این فایل روی ویندوز xp و یه سری windows7 هم جواب داده.

برای دانلود این آدرس را کلیک کنید:

فایلهایی مانند این اگه به دردتون بخوره کامنت بدین تا بعدها هم از این کارها بکنم.

به امید پستهای بعدی.

 

درباره پیش‌فرض سایت

به نام خدا سلام. بنده جواد نوعی اهل شهر اردبیل و نابینای مطلق هستم. از سنین کودکی =8 سالگی= همان ابتدای مدرسه در زمینه موسیقی فعالیت دارم و از سال 87 هم به کامپیوتر روی آوردم و آخرش هیچ چی دیگه تا پیش دانشگاهی خواندم ولی چون پارت مارت نداشتم نتونستم تإمین کنم ترک تحصیل کردم و حدود 9 ساله با لطف ایزد منان، برای زنده ماندن چالش میکنم. در حال حاضر 4 سال است که در انجمن نابینایان شهر اردبیل مشغول آموزش موسیقی و کامپیوتر نابینایان هستم و همچنین برای کیبردهای سری korg و yamaha یه سری برنامه هایی طراحی کرده ام و الان هم مشغول ساخت حرفه ای موزیکهای پلیبک به درخواست خوانندگان صدا سیمایی هستم. البته ادعای معلمی نمیکنم من همیشه از دیگران یاد میگیرم. اکنون هم افتخار آنرا دارم که عضو محله استاد مجتبي خادمی در محضر دوستان و کاربران عزیز خدمتگزار هستم و همچنین لازم به ذکر است علت فعالیت من اینجا این نیست که فقط برای خودم اطلاعات جمع آوری کنم بلکه هرچیزی که از این وبسایت و سایر مراکز فعالیت نابینایان دستم میرسد به خدا بدون هیچ چشم داشت و رایگان حتي بدون اینکه یه سری افراد خبر داشته باشند، و یا درخواست کنند، در اختیارشان میزارم و حتي از دوستانم که واقعاً دستشونو فشرده ام بهم خیانت کرده اند دریغ نمیکنم لذا، هر پرسشی که در محله مطرح میکنم اگر کسی جواب میدهد مطمئناً نه فقط به من بلکه به چندین نابینا و همنوع دیگر خود که به اینترنت دسترسی ندارند پاسخ داده و مشکلشو حل کرده. با یه سری فرصتهایی که دستم اومده میتونستم هیلی وقتها سودجویی هم کنم حتي کسی هم نمیفهمید حتي با امکاناتی که در دست داشتم اگر میخواستم استفاده کنم و یا بفروشمش خیلیا هم نیاز مند بودند تا الان میلیونها پول نسیبم شده بود، اما در این میان خدای خود را گواه و شاهد گرفته و نه از روی ترحم بلکه انجام وظیفه نموده ام. نمیخوام فضایی توخالی درست کنم اما واقعاً از دست یه سری افراد دلم پره همینجا نوشتم. تا کنون سه پایگاه فعالیتی در اینترنت با فعالیت شخصی خودم راه اندازی کرده ام: اولی پایگاه اینترنتی WWW.javadorg.ir برای استقبال و معرفی بیشتر هنر موسیقی معلولان به جامعه و دومی www.hoseynienet.blogfa.com برای فعالیتهای مذهبی و دانلود نوحه های کامل آذری سومی www.javadorg.blogfa.com برای دانلود برنامه های =کیبرد= شخصی که خودم طراحی کرده ام. شماره تماسم +989144540539 که در تلگرام هم با همین شماره فعالیت دارم. امیدوارم بتوانم قدمی کوچک در راستای خدمت به همنوعانم بردارم.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, معرفی ابزار, نرم افزار های کاربردی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

7 Responses to غیر فعال کردن پیغام LOW%20DISKSPACE

 1. 1
  زهره says:

  درود
  جدی امروز چه با حاله وقتی میام همون وقت یه پست جدید هست
  اولولولولللوووللل
  قهرمانیم مبارک
  طلا رو بردم
  راستی شما همون آقای جواد همه کس هستین

 2. 2

  بله من همان بیکس باکس همه کس هستم.
  ممنون از شما قهرمان.

 3. 3
  Adasi says:

  درود! تا3نشه بازی نشه،‏ دیگ رو3پایه بنده،‏ منم اومدم تا بازی بشه!‏

 4. 4
  PERSPOLIS says:

  سلام جواد جان خیلی خلی دمت گرم

 5. 5

  PERSPOLIS جان خیلی خیلی دمم گرم یا خیلی خلم دمم گرم؟
  شما لطف داری ها!

 6. 6
  بهنام says:

  سلام جواد جان
  باز از این پستا بذار
  خیلی حالیدم

 7. 7
  مروارید says:

  هی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی من نمیتونم دانلود کنم فقط قصد ابراز وجود دارم همین خخخخخ

دیدگاهتان را بنویسید