دسته‌ها
اخبار صحبت های خودمونی

آموزش گفتاری اف ال استودیو با اسکایپ و زلو!

بازم سلام خدمت دوستان خلاق و دوست داشتنی.
از استقبال گرمتون نسبت به کارای بنده ی حقیر بسیار خوشحالم.
راستش من فکرامو کردم و دیدم که نمیشه راحت اف ال رو برای شما آموزش بدم. باید این کار به صورت عملی و دو طرفه انجام بشه. شاید اینجوری بهتر باشه. اینجوری نتیجه ی بهتری میگیریم. چون هردومون هم با برنامه کار میکنیم و هم مشکلات هم رو رفع میکنیم.
البته فعلا این کار باید در حد اقل دو جلسه به طور آزمایشی انجام بشه تا نتیجه ی مناسبی گرفته بشه و بعد ایشالا بعد از استقبال شما عزیزان کار رو به صورت جدی پیش میبریم.
حالا من شماره ی اتاق اسکایپ و نام اتاق زلو رو در اختیار شما قرار میدم تا اگه خواستید٫ در قسمت نظرات نظر بدید و اگه برای ثبت نام خواستید اقدام کنید٫ از قسمت تماس با مدیر سایت نابینایان توانا استفاده کنید.
اتاق اسکایپ: freeconferencecallhd.5597261300. کد: 778783.
اتاق زلو: Music maker. کد: 539201.
نکته: کمبینایان یا نابینایانی که با کمک فرد بینا می خوان با اف ال استودیو کار کنند٫ حتما آخرین نسخه ی این برنامه رو تهیه کرده و حد اقل یک بار طبق قسمت اول آموزش که در همین سایت و سایت نابینایان توانا هست٫ کار کرده باشند. البته به دلیل حجیم بودن این برنامه٫ بنده نتونستم برنامه رو برای دانلود بذارم. ولی شما میتونید از نرم افزارفروشیهای معتبر و همینطور از دوستان اهل آهنگسازی این برنامه رو تهیه کنید.
موفق باشید.
مدیریت سایت نابینایان توانا در خدمت خلاقیتهای شما عزیزان در هر عرصه ای خواهد بود.

از حسن ذوالفقاری

حسن ذوالفقاری. ۲۷ ساله. دانشجوی رشته ی علوم اجتماعی. ایمیل: hassanzolfeghaari@gmail.com. کارم موزیکه. آهنگ میسازم و گاهی میخونم. یه آرشیو هم توی سایت نابینایان توانا دارم که اخیرا به روز شده و لینک دانلود هم داره. سایت نابینایان توانا مشوق دوستان خلاق.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش گفتاری اف ال استودیو با اسکایپ و زلو!»

دیدگاهتان را بنویسید