كتابخانه فاطمه زهراي شهرداري اصفهان. داستان ديدار در حلب

ديدار در حلب

جعفر مدرس صادقي

انتشارات مركز
احمد مبارز مسلماني است كه براي مبادله اسير و نجات شاگرد قديم خود مشتاق راهي دمشق شده است و در ان جا به ياد استاد خود در شهر حلب نيز مي باشد . احمد و مشتاق هم دوش فلسطيني ها مبارزه مي كنند و اكنون مشتاق متهم به همكاري با اسرائيل شده است و نهضت سعي در نجات او دارد كه مبادا اطلاعات محرمانه را فاش نمايد . به تدريج كه داستان پيش مي رود معلوم مي شود كه اين احمد آقا هوش و حواسش سرجا نيست؛ خودش را مال دوره شيخ شهاب الدين سهروردي مي داند و در خيالاتش با صلاح الدين ايوبي، سردار فاتح جنگ هاي صليبي ملاقات و مذاكره ها دارد. سبك نگارش كتاب يكدست و روان است. فصل اول آن را مي توانيد از این لينك بگيريد.
در حال حاضر اجازه نداريم تمام کتاب را روی سايتي قرار دهيم. فایل های کامل کتاب را می توانید با مراجعه به کتابخانه به نشانی اصفهان- خیابان فروغی- کوچه 32- جنب بانک صادرات- کتابخانه فاطمه زهرا تحویل بگیرید, یا درخواست خود را با ایمیل و تلفن اعلام کنيد تا برایتان پست شود. تلفن: 03113373136.
علاقه مندان مي توانند ايميلي به نشانی frz.ketab@gmail.com بفرستند تا از هر کتابي که ضبط مي کنيم همراه با يک فايل نمونه از آن باخبر شوند.

درباره سعید عابدی

در خميني شهر اصفهان به دنيا آمده ام، اول مرداد 59. به گمانم فقط همين يك كار را اول وقت انجام داده باشم. نابينا و كمشنوا هستم. دوره ابتدايي ام در ابابصير گذشت و راهنمايي و دبيرستان را بين بچه هاي محل خودمان بودم در مدرسه هاي پرجمعيت تلفيقي. سال 79 رفتم دانشگاه اصفهان و بعد از كلي تغيير رشته كه مجال شرحش اينجا نيست، عاقبت ليسانس حقوق گرفتم. بعد مثل خيلي ديگر از همسن و سال هايم فكر كردم جايي خبري هست و لذا يك فوق ليسانس هم گرفتم در گرايش حقوق عمومي از دانشگاه شهيد بهشتي. چند سال بعدي را اول به تقلاي بيحاصل براي قبولي در دوره دكتري گذراندم و بعدش كه ديدم اين دروازه باز شدني نيست، افتادم دنبال كار. بالاخره شدم كتابدار بخش گوياي كتابخانه فاطمه زهراي شهرداري اصفهان. تناسب رشته و شغل را ملتفت هستيد؟ ولي جاي شما خالي، بينهايت راضي ام الحمد لله. در زندگي ام فعلا چيز ديگري كه ارزش نوشتن و خواندن داشته باشد هم نمي آيد. اگر اتفاق تازه اي افتاد شما را هم خبردار مي كنم.
این نوشته در صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to كتابخانه فاطمه زهراي شهرداري اصفهان. داستان ديدار در حلب

 1. 1
  ثنا says:

  ممنون از اطلاع رسانی و زحمات شما

 2. 2
  ملیسا says:

  سلام ممنون از اطلاع رسانی به موقع

 3. 3
  یلدام says:

  سلام
  مرسی از پست
  من که هیچ کدوم از این کتابا رو ندارم که بخونم
  نوش جان اصفهانی ها باشه

 4. 4
  پریسیما says:

  سلام ممنون از فعالیت در زمینه ی کتب گویا و اطلاعرسانیتون خدا قوت.

دیدگاهتان را بنویسید