چگونگی تجهیز به مرورگر فایر فاکس و افزونه وبویسوم.

سلام به همگی.
به جان خودم این دفعه دیگه هیچی نمی پرسم صاف می پرم وسط اصل مطلب.
مرورگر فایر فاکس و افزونه وبویسوم.
با کد های امنیتی که همه آشنا هستیم. این مزاحم های دردسر ساز که متاسفانه خیلی جا ها هستن و یقهمون رو می گیرن و پیش میاد که فقط به خاطر این کد ها نیازمند کمک۱بینا میشیم که من اصلا خوشم نمیاد و احتمالا شما هم همینطور.
از اونجایی که اکثر در ها کلید دارن این مشکل هم بدون راه حل نیست و جوابش در مشت افزونه وبویسومه. افزونه ای که روی مرورگر فایر فاکس نصب میشه و علاوه بر قابلیت های زیادی که داره و من ازشون چیزی نمی دونم و سر در نمیارم، این قابلیت رو داره که به ما کمک می کنه از کد های امنیتی رد بشیم.
مواد لازم:
اینترنت با سرعت کافی.
مرورگر اینترنتی. مثلا اینترنت اکسپلورر.
حوصله به مقدار لازم.
طرز تجهیز:
اول میریم که فایر فاکس رو دانلود کنیم. آخرین و جدید ترین ورژن فایر فاکس که تا این لحظه به دست من رسیده رو از:
اینجا
بگیرید.
این از این.
خوب، چرا فایل رو گرفتید توی دستتون تماشام می کنید؟ خوب نصبش کنید دیگه!
بعد از نصب فایر فاکس حالا ما۲تا مرورگر اینترنتی داریم. یکی اینترنت اکسپلورر و یکی فایر فاکس که با هر۲می تونیم وارد اینترنت بشیم.
تا اینجاش فایر فاکس کار بزرگی برامون نکرد و با اینترنت اکسپلورر فرقی نمی کنه. فرق از اینجا شروع میشه. از افزونه وبویسوم که روی فایر فاکس نصب میشه ولی روی اینترنت اکسپلورر جواب نمیده. برای اینکه بتونیم به این افزونه دسترسی پیدا کنیم و ازش استفاده کنیم باید به خاطر بیاریم که آدمیزاد۱موجود اجتماعیه. یعنی نیاز به کمک داریم. یعنی یکی که عضو سایت وبویسوم هست و داره از این افزونه استفاده می کنه باید برامون دعوتنامه بفرسته تا بتونیم عضو بشیم. مثلا من به عنوان کسی که عضو سایت هستم و از این افزونه استفاده می کنم می تونم بقیه رو دعوت به عضویت کنم و۱جور هایی معرفشون باشم.
توضیح کامل تر اینکه، ما۲تا راه داریم. یکی اینکه با رفتن به سایت وبویسوم و پر کردن فرم درخواست، از اعضا درخواست کنیم تا یکی از افراد عضو سایت دعوتمون رو به عهده بگیره و برامون دعوتنامه بفرسته تا بتونیم کد مربوطه رو بگیریم. ترتیب کار به این صورته:
باید به سایت
webvisum.com
بریم، با جهتنمای پایین بخش اینویتِیشن رو پیدا کنیم و واردش بشیم، با h به هدینگ invitation بریم و با جهتنمای پایین به Request an invitation برسیم و اینتر بزنیم، بعد با h به هدینگ مربوطه بریم و بخش های مربوط به نام و ایمیل خودمون رو پر کنیم و در ادیت باکس بعدی درخواست بذاریم. این درخواست باید شامل این باشه که ما از اعضای این سایت، یعنی افرادی که کد افزونه رو گرفتن و مجاز به استفاده هستن می خواییم که برامون دعوتنامه بفرستن و کمک کنن که عضو بشیم. بعد از این با جهتنما میریم پایین و روی کلید
submit comment
اینتر می زنیم و منتظر ایمیل میشیم تا کی بیاد.
این از راه اول.

این از راه اول.
راه دوم این که کسیکه عضو سایت هست دعوتمون کنه و کد رو با کمک دعوتنامهش بگیریم. یعنی مثلا من ایمیل شما رو بگیرم و در بخش مربوطه بنویسم و بفرستم و برای شما۱ایمیل حاوی کد وبویسوم بیاد.    
به نظر خودم دومی آسون تره.    
خوب، به هر کدوم از این۲طریق که عمل کنیم، آخرش می رسیم به۱ایمیل. ایمیلی که واسهمون میاد حاوی۱کد و۱لینک هست. این کد کلید ماست. کد رو باید کپی کنیم، بعد روی لینکی که توی ایمیل هست اینتر بزنیم. وارد بخش ساخت حساب کاربری میشیم. بعد از پر کردن ادیت باکس های داخل فرم، به بخشی می رسیم که مربوط به اینویتِیشِن کد هست و باید کدی رو که کپی کردیم پیست کنیم داخلش. ولی قبلش حتما دقت کنید چون معمولا کد خود به خود داخل این ادیت باکس وجود داره و لازم نیست ما دستکاریش کنیم و بعد از پر کردن فرم فقط تعیید می خواد.    
تبصره:    
گاهی، البته فقط گاهی ممکنه پیش بیاد که لینک داخل ایمیل کار نکنه. در این صورت، کد رو کپی می کنیم، وارد <a href=”http://webvisum.com”>سایت وبویسوم </a>میشیم، به بخش ساخت حساب میریم، ادیت باکس های مربوطه رو پر می کنیم، به بخش مربوط به کد میریم، و این بار چون به صورت دستی به بخش ساخت حساب اومدیم دیگه کد ما اونجا نیست و حتما باید کدی که کپی کردیم رو داخل ادیت باکس مربوطه پیست کنیم. بعد تعیید و تمام.    
خوب، این از این.    
حالا ما۱حساب کاربری توی وبویسوم داریم و می تونیم ازش استفاده کنیم.    
برای تکمیل کار، با کمک مرورگر فایر فاکس دوباره به <a href=”http://webvisum.com”>سایت وبویسوم </a>میریم، لینک دانلود رو با جهتنمای پایین یا با هرچی راحتیم پیدا کرده و اینتر می زنیم، در کادری که باز میشه اینستال رو یا با تب و یا با کلید های alt+i پیدا می کنیم و اینتر یا اسپیس، ترجیحا اسپیس می زنیم، و به این ترتیب اینستال فایل رو انجام میدیم، بعدش روی پیغام ری استارت فایر فاکس که برامون میاد با زدن کلید های alt+r ristart now رو پیدا کرده و باز هم اینتر یا اسپیس، ترجیحا اسپیس می زنیم، بعد منتظر میشیم چون فایر فاکس۱بار بسته و دوباره باز میشه. صبر می کنیم تا ری استارتِ فایر فاکس انجام بشه و ازمون یوزر و پسورد بخواد.    
ما در بخش ساخت حساب کاربری برای خودمون۱حساب ساخته بودیم. همونجایی که کد تعیید داشت. حتما خاطرتون هست. یوزر و پسورد خودمون رو در بخش های مربوطه وارد می کنیم، اگر دلمون بخواد بخش به خاطر سپردن مشخصات رو که با تب بهش می رسیم چک می زنیم که هر بار مجبور به نوشتن یوزر و پسورد نباشیم، البته معمولا خودش چک هست و اگر بخواییم در این حالت بمونه کاری بهش نداریم، بعد با کلید تب روی دکمه تعیید میریم، اینتر می زنیم و منتظر میشیم تا پیغامی بشنویم که میگه:    
you are logged in to web visum.    
من املای انگلیسیم به شدت ضعیفه. معذرت می خوام از همه.    
درضمن، این۲تا نکته هم مهمه لطفا دقت کنید.    
تا جایی که من می دونم:    
اولا حتما برای انجام این مراحل، یعنی پیدا کردن لینک دانلود به بعد باید با مرورگر فایر فاکس وارد سایت وبویسوم بشیم وگرنه لینک دانلود برامون نمیاد.    
دوما بهتره باتِن هارو با اسپیس تعیید کنیم. یعنی جا هایی رو که گفتم با اینتر یا اسپیس و ترجیحا اسپیس، اسپیس رو انتخاب کنیم.    
خوب، کار تجهیز مرورگر فایر فاکس ما به افزونه وبویسوم تموم شد. از این به بعد، در صفحاتی که دارای کد امنیتی هستن، برای رد شدن از این کد ها توی صفحه مورد نظر یا روی ادیت باکسی که جای نوشتن کد مربوطه هست، با زدن کلید های alt+control+6 و شنیدن پیغام وبویسوم منتظر باشیم تا پیام دوم رو مبنی بر این که کد در کلیپ بُرد کپی شده بشنویم. بعد به ادیت باکس خالی میریم و کد رو اونجا پیست می کنیم.    
دیگه تموم شد. عزیزان فایر فاکس و افزونه وبویسوم شما آماده هست می تونید برید و حالش رو ببرید. ترافیک اینترنتیتون رو خودتون بخرید، در وب های بلاگ اسکای و دیگه نمی دونم کجا کامنت بذارید، اسکایپ آیدی برای خودتون بسازید، و آخرش اگر زمان و حوصله داشتید به آنسویشب هم سر بزنید و از لج کد امنیتی هم شده ازش رد بشید و هرچی دل شادتون می خواد بگید.    
من نمی دونم چقدرش رو درست گفتم. از آگاه تر ها می خوام تشریف بیارن اشتباهاتم رو درست کنن تا هم من یاد بگیرم و هم بقیه گمراه نَشَن.    
ایام همگی تا همیشه ایام، به کام.    

درباره پریسا

سلام به همگی. من پریسام. نابینای مطلق و مبتلا به بیماریِ آر پی که رفته رفته بیناییم رو گرفت و تموم شد. گاهی شلوغم، پیش تر ها بیشتر شلوغ بودم ولی الان ها دیگه نه خیلی، همیشه پر حرفم، اگر مواظب نباشم دلم و حس و حالم کار دستم میده، کمی بیشتر یاد می گیرم که مواظب تر باشم، راحت می خندم، گریه هم می کنم ولی دوستش ندارم، این اواخر عاشق سکوت های همراه لبخندم و ترجیح میدم در جهان واقعی جهان صدا ها و صحبت های از هر جنسی و هر مدلی توی حال و هوای بی صدای طلاییه خودم باشم، زندگی رو، خدا رو و همه شما رو خیلی دوست دارم! ایام به کام همگی!
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, نرم افزار های کاربردی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

65 پاسخ به چگونگی تجهیز به مرورگر فایر فاکس و افزونه وبویسوم.

 1. 1
  مسعود says:

  پس چرا نصفه بید؟

 2. 2
  زهرا قاسمی says:

  سلام کو پس بقیه اش؟ من تازه داشتم بیشتر بهش تمرکز میکردم. جا خوردم.

 3. 3
  اصغر خیراندیش مقدم says:

  سلام این پست رو هم میثم امینی منتشر کرده آیا؟
  پس چرا نصفه اومده؟ آیااااااااااایا؟

 4. 4
  میلاد says:

  سلام میگم پس کوشش راه دوم پریسا انگار پستتم بدش آمده که تو کم حرفی کردی اصلأ چنین انتظاری را از تو نداشته بقیه اش را کو میثم تو بودی یا مجتبی تو کدامتان بچه ها را گذاشتید تو کف

 5. 5
  پریسا says:

  سلام به همگی.
  بچه ها ببخشید به خدا من کامل نوشتم نمی دونم باقیش کو! الان من باید چجوری درستش کنم؟ به جان خودم بلد نیستم یکی بهم بگه الان چیکار کنم

 6. 6

  سلام خانم پریسا خیلی خیلی ممنون از پستتون . من دنبال همچین برنامه ای هستم ولی فکر کنم اینطوری خیلی خیلی مشکل باشه تا یاد بگیریم اگه کسی بتونه زحمت صوتی کردنش رو بکشه با تجربش و این پست خیلی خیلی ممنون میشم آخه پریسا خانم خداییش سخته اگه بخوای نوشتاری یاد بگیری . بعدشم فکر کنم قسمت دومش رو پستچی زده تو گوشش >

 7. 7
  پریسا says:

  سلام آقای خسروی.
  بله نصفش نیست. من دیشب فرستادم و دیگه نیومدم تا الان که اومدم و دیدم منتشر شده و نصفش نیست. بچه ها به خدا من کامل فرستاده بودم خیلی هم زیاد بود. آخه من و اینطور کوتاه نوشتن؟ میشه؟ ولی جدی لطفا بهم بگید الان چیکارش کنم؟ باید دوباره بفرستم؟ عین همین پست رو توی وب خودم هم گذاشتم اونجا کامله. نمی دونم چرا اینجا اینطوریه. یکی بیاد کُمََََََََََََََک

 8. 8
  نخودي says:

  سلام پريسا خانمي جونم
  اولندش كه مطلب خيييلي خوبي هست
  دومش كه درست مي‌شه اصلاً نگران نباش
  با يوزر پسوردت وارد محله شو و از لينك براي نوشتن …. وارد پنل مديريتي خودت شو و از اونجا بگرد توي نوشته هات تا اين پست رو پيدا كني و بازش كن و متن كامل رو جايگزين كن …. نهايتاً نشد متن كامل رو برا جناب مدير ايميل كن تا خودشون ترتيب كار رو ان شا الله ظرف صد سال آينده بدند خخخخ
  ولي عجب مطلبي هست ها ….. من كه كلي به خودمش گرفتم ….
  رمضانت پر بركت و التماس دعا ….
  راستي اگه خدا بخواد ما امروز با انجمنمون “جامعه اسلامي نابينايان خميني شهر”راهي قم و جمكران هستيم ديگه همگي حلال كنيد و دعا كنيد كه اونجا براتون دعا كنم دعاهام بگيره ….

 9. 9
  پریسا says:

  سلام نخودی عزیز.
  به بخش نوشته ها رفتم. ولی هرچی کردم نتونستم نوشته رو باز و ویرایش کنم. نمی دونم برای پست های منتشر شده این کار نمیشه یا من بلد نیستم. به احتمال قریب به یقین دوم درسته. همین الان به بنده خدا مدیریت ایمیل زدم و متن رو توی ایمیل کپی کردم. اینقدر طولانی بود که اوااای!
  سفر، عاشقشم. امیدوارم بهت خیلی خیلی خیلی خوش بگذره.
  ایام به کامت.

 10. 10
  محمد رضا خوشی محمد رضا خوشی says:

  نصفش چی شد؟

 11. 11

  سلام پریسا.
  اگه متن اصلی رو روی ورد داشته باشی حتی میتونی باقهش رو بعنوان یک پست جدا بفرستی.
  نگران نباش برای همه ما هم پیش آمده و این یک موضوع کاملا عادیه.

 12. 12
  اصغر خیراندیش مقدم says:

  سلام پریسا خانم
  اگه متن کامل رو برای بازبینی فرستاده باشی حتمً در اولین فرصتی که مدیر به سایت سر میزنه درستش میکنه.
  گاهً از این اشتباهات پیش میاد که یه پست نصفه منتشر بشه.
  آخریش هم مربوط به پست خانم مهندس مظاهری بود که نصفه منتشر شده بود اما بعدً درستش کردند.
  موفق باشی.

 13. 13
  پریسا says:

  وای آخجون درست شد!
  به جان خودم الان در حال کلی ذوق کردنم. ممنونم آقای خادمی.
  خیلی گشتم ولی بخش ویرایش رو پیدا نکردم. ممنونم و معذرت می خوام خیلی زیاد.
  ایام به کام همگی.

 14. 14
  عمو حسین says:

  سلام پریسای مهربان. ممنون از آموزش خوب و مفیدت. خوشبختانه من زمانی پستت را دیدم که کامل آمده بود.
  من قبلا در وبویسم ثبتنام کرده ام, نمیدونم حالا دوباره برای فعال کردنش باید چکار کنم.
  به هر حال خوشحال میشم که زمانی در اسکایپ مراحل را با هم طی کنیم.
  باشد که وبویسم را تسلیم اراده شکست ناپذیرمان کنیم.

 15. 15
  پریسا says:

  سلام عمو جون.
  بله پستم از وسط نصف شده بود و آقای خادمی لطف کرد و۲تا تیکهش رو به هم دوخت تا درست شد. ازش ممنونم. تصمیم داشتم دوباره بفرستم.
  چه عالی پس ثبتنام کردید! خیلی خوشحالم که یکی دیگه از ما داره مجهز میشه. خیلی به درد می خوره باور کنید عمو جون.
  حالا تا کجا پیش رفتید؟ ایمیلی که کد بهتون میده اومده؟ اگه اومده باشه باید از طریق لینک داخل ایمیل برید توی سایت و حساب کاربری بسازید. اگه هم نیومده مشکلی نیست بلاخره میاد. کمکی هم از دست من اگر بر بیاد در خدمتم عمو.
  امیدوارم به همین زودی همه چیز رو به راه بشه!
  ایام به کام.

 16. 16
  gentleman says:

  درود خیلی جالبه منم حسابی با این کدها گرفتارم ولی یکم سخته اگه کسی یاد گرفت اسکایپ بده منم انجامش بدم نوشتاری یادگرفتنش یکم سخته ادرس اسکایپم
  ali.gentleman70
  ali_gentleman70
  پریسا ممنون بخاطر این مطلب خیلی خیلی خوبت
  سپاس

 17. 17
  ghanbar says:

  درود
  با تشکر از پست مفید شما .به شما تبریک می گویم که در حال شناسائی توانمندی های خودتان هستید و از خودتان شجاعت در می کنید و با این پست های ارزشمند هم نوعانتان را راهنمائی می فرمائید .راستش من خیلی این برنامه را نیاز دارم .اما جرات و جسارتش را ندارم .توضیحات شما هم کامل است .اما جسارت از من ربوده شده است .حدود یک سال قبل دوست خوبمان شهیار قصد راهنمائی من را داشت تا این افزونه را بگیرم ولی به دلیل اینکه به ایشان زحمت زیاد داده بودم و بهترین مشاور و راهنما در اسکایپ بود ، یادگیری را برای کسب این افزونه برای فرصتی بعد گذاشتم .ولی هنوز این افزونه را نتوانستم بگیرم .اما یک برنامه دیگر بود که به نظر من خیلی ساده تر از این بود و با نصبش دیگر کپی و پیس نداشت ولی یک ماهه بود که من با داشتن آن واقعا لذت بردم ولی افسوس که مدتش تمام شد و من دیگر کد خوان نداشتم .همینجا از زحمات شما و دوست خوبمان شهیار که مدتی مدیدی است که از ایشان خبر ندارم تشکر و قدر دانی می نمایم .ایام به کام .

  • 17.1
   پریسا says:

   سلام.
   وای که چقدر طولانی شده مدتی که شما رو این طرف ها ندیدم! خوشحالم می بینمتون.
   از لطفی که بهم دارید فرا تر از بی نهایت ممنونم. کاش ازم بر بیاد مشکلی هرچند کوچیک رو از سر راه بچه هامون بزنم کنار! فعلا فقط همین اندازه ازم بر اومد. تا بعد خدا چی بخواد.
   به خدا اصلا سخت نیست. همین امروز شروع کنید و از روی همین ناقص که نوشتم پیش برید. خیلی آسونه. اصلا گیریم که انجام هم نشه. شما چیزی از دست نمیدید. مرورگر اینترنت اکسپلورر شما سر جاش می مونه. اقدام کنید و بگیریدش. کلی کار راه می افته با کمکش. من از وقتی ثبتنام کردم و عضو شدم دیگه واسه خرید
   ترافیک اینترنتم بینا لازم ندارم. هر بار که خودم تنهایی انجامش میدم احساسم بعدش عالیه.
   توکل به خدا کنید و پیش برید و حتما حتما حتما موفق میشید.
   ایام به کام.

 18. 18
  نخودي says:

  دوباره سلام
  خب خدا رو شكر كه اين پست هم كامل شد
  مي‌گم من دانلود كردم و اميدوارم معلم خوبي بوده باشي من شاگرد خوبي نيستم اقلاً به واسطه خوبي شما بتونم كه بتونم و بشه كه بشه …. نازنين جونم هم قبلاً برام دعوت نامه فرستاده يه خورده اي كارم راحت تر هست كه برم ببينم چه كاره ام در اين مصاف ….

  راستي قنبر آقا چه عجب از اين طرفا ؟ ! محله گم كرديد نكنه؟

  مي‌گم پريسا جون چي كار كردي پست هات رو تونستي آخرش دو تا خط نه يكي بنويسي ؟
  ايامت به كامت

  • 18.1
   پریسا says:

   بَه بَه سلام زیارت قبول.
   رفتی یا می خوایی بری؟ اگر رفتی همیشه به گشت، و اگر می خوایی بری خوش بگذره عزیز.
   پست هام رو به کمک راهنمایی آقای میرحسینی درست کردم و فاصله خط هاش الان تحت کنترل هست. بین خط هایی که نمی خوام از هم فاصله بگیرن به جای اینتر، شیفت و اینتر می زنم درست میشه. همیشه و هر زمان یادداشتی رو برای انتشار توی وبلاگم آماده می کنم توی دلم از جناب میرحسینی ممنون میشم.
   من هیچ وقت معلم خوبی نبودم عزیز. کاش بودم ولی… اما مطمئنم شما درست و عالی پیش میری. آخجون پس دعوتنامه هم داری. حله دیگه. ببین به جان خودم اولین کامنت بدون بینا و کاملا خودکفاییت رو باید توی وب من بذاری. اگر جای دیگه بری اول کامنت بدی وب ویسومت می ترکه. باور کن.
   حالا جدی:
   خیلی خوشحالم که داری اقدام می کنی. حتی اگر مطمئن باشم۱کامنت هم به من نمیدی. از این که بچه های ما در هر زمینه ای پیش تر میرن و مستقل تر میشم چنان خوشحالی حس می کنم که گاهی به نظرم میاد این حال و هوام زیادیه و این خوشحالیم کمی بیمار گونه هست. نخند بابا بده مگه صداقت دارم؟
   وای که چقدر من حرف می زنم. برم۱اصلاحیه کوچیک به این پست آموزشیم توی وب خودم اضافه کنم و اینجا هم چون آخرش بخش ویرایش رو پیدا نکردم در بخش کامنت ها این قدم جا افتاده رو بنویسم.
   ایام به کام.

   • 18.1.1
    نخودي says:

    جااااات خعيلي خالي خعلي ….
    ما رفتيم و اومديم و خب نايب الزياره همه بوديم البته اگه خدا قبول كنه
    جدي كاش همتون بوديد كلي بيشتر خوش مي‌گذشت

    من قول مي‌دم اولين كامنت مستقلم رو تو وبلاگ شما بذارم البته اگه بتونم چون حتي اونجا وقتي مي‌دم يكي كد امنيتي رو بخونه باز نمي‌تونم نظر بذارم دكمه سند برام كار نمي‌ده ولي خب شايد تو فاير فاكس يه طور ديگه باشه …. بايد رفت و ديد …. تازه خخخخ يعني بنظرت من بتونم كامنت بذارم بعد نذارم ……..

    • پریسا says:

     دوستان به جای ما. میگم کاش اینترنت فاصله های فیزیکی رو هم کوتاه می کرد۱سفر دسته جمعی می شد گوشکنی ها بریم. با قطار. وای آخجون چه خیال نابی! از خیالش هم کلی از زمین جدا میشم میرم هوا.
     فایر فاکس بچه مثبته. جدی ارسال نظر در فایر فاکس کار می کنه. دلش نمیاد نکنه بعد از اینهمه چرخیدن ما. یادت باشه ترتیب ادیت باکس ها:
     اول نام، با تب بیا پایین ادیت باکس بعدی ایمیل، البته ایمیل رو اگر ننویسی هم بلاگ اسکای گیر نمیده. دوباره با تب بیا پایین آدرس وب یا سایت که اون هم اجباری نیست، دوباره با تب بیا پایین روی ادیت باکس بعدی که مال کامنتت هست، بعدش هم باز با تب بیا پایین و کد امنیتی رو که با alt control6 توی کلیپ بردت میاد پیست کن توی ادیت باکس آخری. بعدش هم ارسال نظر و رفتیم که رفتیم. راستی بعد از زدن کلید های۳گانه بالا که گفتم، پیغامی میده که بعدش باید۱کوچولو منتظر بشی تا وبویسوم کپی رو توی کلیپ برد انجام بده و۱بار دیگه۱پیغام دیگه بده. اصلا تصور سخت بودنش رو هم نکن. باور کن راحته فقط چون من زیادی توضیح میدم اینطوری به نظر میاد. ۲دفعه که انجامش بدی دفعه سوم دلت می خواد همینطوری بری همه جا کامنت بدی تا از این کد ها رد بشی.
     راستی بچه ها تعداد دفعاتی که هر۲۴ساعت می تونیم با کلید های ترکیبی کد امنیتی رو کپی کنیم محدوده. یادم نیست هر روز چندتا ولی می دونم که محدوده.
     وای چه دراز شد ببخشید و الفرار.
     ایام به کام.

 19. 19
  پریسا says:

  سلام به همگی.
  ببخشید اینطوری اومدم وسط نظرات ولی۱چیزی رو باید حتما می گفتم و راه دیگه ای به نظرم نرسید جز اینکه بیام اینجا بگم. امیدوارم افرادی که به این پست من میان حتما بخش نظرات و این کامنتم رو ببینن و بخونن.
  با عرض معذرت من توی پستم نگفتم که بعد از ساخت حساب کاربری در سایت وبویسوم، قبل از رفتن مجدد به سایت و شروع دانلود و اینستال، باید تعیید بشیم.
  ببینید ما رفتیم و فرم رو پر کردیم و حسابمون رو ساختیم.
  خوب این از حساب ما. حالا باید منتظر تعییدش باشیم. مثل هر حساب کاربری دیگه ای که می سازیم، این حساب هم۱ایمیل تعیید داره که برامون میاد و بعد از ساختن حساب و تکمیلش باید منتظر بشیم تا ایمیل تعیید برامون بیاد. مثل تمام حساب ها، به میل باکس خودمون میریم و ایمیل جدیدی که برامون اومده رو باز می کنیم و لینک تعیید رو می زنیم. و طبق معمول اگر ایمیل رو پیدا نکردیم برای اطمینان به اسپم هم سر می زنیم.
  توی وب خودم خیلی راحت این پست رو اصلاح کردم و بالاش هم نوشتم که اصلاح شده. ولی اینجا هیچ راهی به نظرم نرسید که بتونم درستش کنم. به آقای خادمی هم از شما چه پنهون دیگه نتونستم ایمیل بزنم و ازش بخوام. آخه روم نشد و به نظرم درست نیومد. من۱بار واسه اصلاح همین پست با ایمیل از ایشون کمک خواستم و پیش از این هم چند بار دیگه با ایمیل مزاحمشون شدم و حس کردم دیگه واقعا پر روییه اگر باز هم تکرارش کنم. بنابر این اونجا درستش کردم و اینجا کامنت دادم و امیدوارم ببینیدش.
  معذرت می خوام که فراموشم شد.
  خوب دیگه باز طولانی شد. دیگه هیچی نمیگم جز اینکه موفق باشید همگیتون.
  ایام به کام.

 20. 20
  پریسیما says:

  سلام عزیزم عالی بود خیلی نیازش دارم تو بلاگفا هم میشه رفت و نظر گذاشت؟

  • 20.1
   پریسا says:

   سلام عزیز.
   امیدوارم به دردت بخوره. راستش من توی بلاگفا همیشه ناکام می مونم و نمی دونم چرا. شاید قلقی داره که من ازش بی اطلاعم. ولی جز بلاگفا نشد جایی امتحانش کنم و جواب نده. هرچند توی بلاگفا هم تا زمانی که کد هاش فارسی نباشن باید کار کنه.
   موفق باشی.

 21. 21
  عمو حسین says:

  خب پس پریساخانم لطف کن یه دعوتنامه برامون بفرست تا کار را شروع کنیم. ایمیل من:
  h.movahedzadeh@gmail.com
  هستش

 22. 22
  زهره says:

  درود بر پریسای خوب و دوست داشتنی
  اون وقت که نصف بود خوندمش حالا دوباره اومدم کامل خوندم با نظرات
  خیلی عالی بود خیلی
  واقعا ممنونتم
  میگم لطف میکنی واسه ی من هم بفرستی البته واقعا ببخشید, در ضمن اگه نمیتونی رودرباسی نکن
  zhrhmazaheri@gmail.com
  نمیدونم تازگیها چرا پست یا کامنتها اینجوری میشه کاش دیگه این اتفاق نیفته
  بازم ممنونتم
  ایام به آیدین خخخ

  • 22.1
   پریسا says:

   سلام زهره عزیز.
   ببخشید دیر رسیدم. نبودم تازه اومدم. چرا نتونم عزیز> کلی هم ذوق می کنم. فقط بعدش باید بری باقیش رو انجام بدی. کاش پیشت بودم برات انجامش می دادم. سخت نیست. زود تموم میشه و راه می افته.
   ایام به…وای! از اون پفک های کام بچگیمون. چقدرررر دلم می خوادشون.

 23. 23
  پریسیما says:

  سلام پریسا جان اگه بشه لطف کن برای منم بفرست آدرس ایمیلم
  parisima0001@gmail.com
  نخودی جان زیارت قبول تا باشه یه سفر گوش کنی باهم بریم ان شا الله

  • 23.1
   پریسا says:

   سلام پریسیمای عزیز.
   همین الان ایمیلت رو دادم و اعلام کرد هم برای شما و هم برای زهره جان کد با موفقیت ساخته شد. برید توی ایمیلتون و باقیش رو انجام بدید.
   راستی عمو کجایید؟ کد رو گرفتید؟ کار پیش رفت؟ بچه ها آخرش رو۱طوری بهم برسونید تا از موفقیتتون بپرم هوا. عمو هستید؟ عمو! عموووو!
   آخجون سفر گوشکنی! من هم می خوام بیااااام. بچه ها به جان خودم با قطار بیشتر کیف میده بیایید با قطار بریم.
   به امید اون روز.
   ایام به کام.

 24. 24
  عمو حسین says:

  ممنون پریسای نازنینم. ایمیل وبویسم آمده کد را کپی کردم. روی لینک اینتر کردم وارد سایت شدم. فرم را پیدا کردم که اول یوزر نیم میخواست بعد نام کامل را بعد پاسورد را بعد تأیید پاسورد را بعد هم اکانت باتن بود که رویش اسپیس زدم. بعد به ایمیلم سر زدم دیدم چیزی نیامده بعد دوباره به سایت رفتم دیدم اتفاقی نیفتاده و همچنان فرم هستش و ظاهرا چیزی میگفت که پاسورد نمیتونه خالی باشه. خلاصه, دوباره آنچه در قسمت پاسورد و تأییدش بود را پاک کرده دوباره نوشتم و باز روی اکانت باتن اسپیس زدم.
  حالا باز منتظرم ببینم ایمیل تأیید اکانت مییاد یا نه.
  به هر حال مزاحمت میشم. دست از سرت برنمیدارم تا بنتیجه برسیم, پریسای مهربان.

  • 24.1
   پریسا says:

   سلام عمو جون. در خدمتم. من همین الان رفتم آزمایشی کامل تمامش رو انجام دادم و انجام شد. شاید یوزری که شما انتخاب کردید رو یکی قبلا استفاده کرده. کاش پیغام خطا رو می دونستم که چیه شاید می شد درستش کنم!.
   اول یوزر، بعدش نام کامل، بعدش پسوورد، بعدش دوباره پسوورد، بعدش هم کد کد شما که همونجا کپی شده و لازم نیست کاریش کنید. شاید شما بخش تکرار پسوورد رو خالی گذاشتید عمو جون.
   به شدت منتظرم ببینم یا بخونم که موفق شدید. هر کاری هم از دستم برمیاد بفرمایید تا انجام بدم. هر طوری بتونم در خدمتم.
   پاینده باشید.

 25. 25
  زهره says:

  یهوووو یهوووو
  چقققققددددررر دوستت دارم پریسا
  من موفق شدم, فقط مونده که برم و از یه کد امنیتی رد بشم
  بهت بگم شاید ده بار اومدم بیام تو وبلاگت یا حتی چندتا وبلاگ دیگه دلم میخاست اولیشو واسه وبلاگ خودت امتحان کنم ولی امان از این اینترنت نمیدونم مال سرعته مال چیه که خیلی از وقتا این ارر رو میده
  Problem loading page
  Server not found
  Firefox can’t find the server at aansooyeshab.blogsky.com
  ولی بازم اینقدر میام تا بشه
  ازین صدای چلق چلق چققققدر خوشم میاد هاهاهاها
  بازم ممنون میدونی ازون وقتاست که من خیلی خوشحالم,
  آهان راستی ببین منم با اجازت یه چیزی رو اضافه کنم البته شاید نیاز نباشه ولی ممکنه به درد یکی مثل خودم که مبتدی هست بخوره
  وقتی روی اینستال اینتر میزنی باید تب بزنی تا روی گزینه ی allow button برسی و اینتر بزنی و بعد دوباره اینستال رو بزنی
  و اینکه من وقتی مازیلا فایر فاکسم ری استارت شد داخل همون سایت وبویسم مونده بود و ادیت باکس و اینام نداشت که یوزر و پسورد وارد کنم
  فکر کردم نتونستم ولی وقتی بستم و اومدم باز کنم بیام تو محله واست بنویسم ازم یوزر و پس خواست
  بازم منو ببخش
  شما که استادی
  خیلی مییییخااامت

  • 25.1
   پریسا says:

   وای یوووووووووو هووووووووو!
   ایوَل آخجوووووون!
   به خدا زهره الان اگه می دیدیم در می رفتی از جیغ ها و دیوونه بازی هام. خیلی خوشحالم خیلی.
   خوب کردی گفتی عزیز. همیشه چیزی برای دونستن وجود داره حتی واسه اون هایی که خیلی زیاد می دونن. چه برسه به من که هنوز اول اول اول راهم. این تبصره زهره رو بچه ها حتما بهش توجه کنید چون خیلی خیلی مهمه و لازمه که حتما بلد باشیمش. ممنون زهره عزیز از توضیحت. ممنون از اطلاعت. ممنون از موفقیتت. دم دستم اگر بودی بوس بارونت می کردم. خوش باشی تا ابد ابد ابد.

 26. 26
  ساسان says:

  سلام بچها میشه یکی ترتیب عضویته منو توی این نرم افزار بده من به این سایت رفتم ولی دعوتنامه برام نیومد.آخه وقتی میخوام ترافیکه اینترنت بخرم بایت از خانمم کمک بگیرم آونم هی غور میزنه میگه تو همه پولها رو الکی خرج میکنی لطفا منو نجات بدین

  • 26.1
   پریسا says:

   سلام.
   اگر بخوایید من می تونم ایمیلتون رو بدم و کد تعیید براتون بیاد. فقط اینکه چون این کد و لینک تعییدش به ایمیلتون میاد باید باقیش رو خودتون انجام بدید. کاش دستم به سیستم همه بچه هایی که می خوان عضو بشن می رسید تا خودم تا آخرش رو واسهشون می رفتم!
   اگر مایلید ایمیلتون رو بدید تا کار شروع بشه.
   پاینده باشید.

 27. 27
  زهره says:

  پریسا جونم رفتم تو وبلاگت ولی نفهمیدم چی به کجا شد
  ببین ادیت باکس اسم و ایمیل که هیچی
  یه ادیت باکس دیگه هست فکر کنم واسه دیدگاهه
  تو کدوم باید این کلیدها رو بگیرم
  آخه کد امنیتی که ادیت باکس نداشت
  ببخشید واقعا
  آخه دلم میخاد یاد بگیرم ممنونت میشم اگه توضیح بدی
  از ابراز خوشحالیت هم خیلی ممنونم
  کلا انرژی مثبت تزریق میکنی

  • 27.1
   پریسا says:

   باور می کنی زهره مونده بودم کجا پیدات کنم ببینم چیکار کردی؟ این ببخشید رو نباید بگی عزیز. با اومدن و پرسیدنت خیالم رو راحت کردی چون من دستم نمی رسید ازت بپرسم چجوری پیش میری.
   ببین عزیز ترتیب ادیت باکس ها اینطوریه:
   اولیش نام. دومیش ایمیل. سومیش سایت یا وبلاگ. چهارمیش دیدگاهت. پنجمیش کد امنیتی.
   روی ادیت باکس ها با کلید تب بری احتمالا راحت تری. یعنی خودم اینطوری راحت ترم چون قاطی نمی کنه. درضمن، توی وب هایی که زیر پوشش بلاگ اسکای هستن بخش ایمیل و سایت رو اگر پر نکنی اذیتت نمی کنه. تا همین امروز که اینطوری بود.
   کلید های alt control6 رو همون زمانی که روی ادیت باکس اولی ایستادی و می خوایی اسمت رو بنویسی می تونی بگیری. اصلا بهتره چون تا کد امنیتی واسهت کپی بشه توی کلیپ برد چند ثانیه ای زمان می بره و تا اون زمان شما به ادیت باکس های دیگه می تونی برسی. اگر هم خوشت نیومد و حس کردی واسه دفعه های اول ترجیح میدی آروم تر کار کنی می تونی تمام ادیت باکس ها رو پر کنی و زمانی که به آخریش که مال کد امنیتیه رسیدی کلید های۳گانه رو بگیری و ول کنی و بعد از شنیدن پیغام اول که پیام انتظاره کمی صبر کنی تا پیغام دوم بیاد و بعد روی ادیت باکس آخر بری و کد رو داخلش پیست کنی و بعد هم کلید ارسال نظر رو بزنی.
   ببخش من زیاد طولش میدم عزیز. این دفعه دیگه پیش میره. اگر هم حس کردی باید بپرسی بیا بگو عزیز به خدا اگر۱۰۰بار دیگه هم باشه من مشکلی ندارم. ولی امیدوارم دیگه لازم نباشه بپرسی نه واسه اینکه ازم سوال نکنی. چون دلم می خواد هرچه زود تر انجامش بدی و دوباره جیغ بکشم بپرم هوا.
   درضمن بچه ها اگر۱زمان هایی اینجا دیر جواب میدم واسه اینه که۱کوچولو گرفتارم و مرتب باید برم و ممکنه در جواب دادن هام وقفه پیش بیاد.
   به نظرم عمو و پریسیما فعلا غایبن. اون ها هم میان. زهره جان برو که رفتی.
   از اینجا دارم واسهت تشویق و هورا می فرستم.
   موفق باشی.

 28. 28
  زهره says:

  واااای پرییساااا بیاااا
  نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم
  چققققدر ماهی
  شد شد
  برو ببین
  البته اونجا هم غریبی کردم زیاد شیطنت نکردم هم اینکه بیست بار نوشتم تا ثبت شد
  دیگه کم نوشتم
  هوووراراااراراراراااااررررراااا
  بییاااا بدوووو هاهاها
  بازم مسپوـپو,پو,ـپو,ـپو,ــسسسسسـسسسـسسسـسسسسسـسسسم
  ایام به آیدین
  کلی از این گل و بلبل قشنگا تقدیم میکنم بهت

  • 28.1
   پریسا says:

   عوضش من کلی اونجا به جای تو شیطونی کردم و کلی جیغ کشیدم و کلی ستاره پاشیدم توی هوای آنسویشب و حسابی از خوشی آتیش بازی راه انداختم برو ببین.
   من که کاری نکردم عزیز خودت درستش کردی. من فقط ایمیلت رو داخل۱ادیت باکس توی۱سایت نوشتم و باقی راه رو خودت رفتی و تازه چیز هم یاد گرفتی و تازه به من هم چیز جدید یاد دادی.
   خیلی خوشحالم خیلی. به خدا موفقیتت امشب اندازه۱هفته پر از اتفاق های قشنگ بهم حس خوشحالی و رضایت داد. یک عالمه می بوسمت و بغل و جیغ و آخجون و هورا و کف زدن و جیغ و تمام ستاره هایی که توی آنسویشب پاشیدم و شلوغ کاری و آخجون و از این چیز ها.
   وای محله رو به هم ریختم برم باقی شلوغ هام رو بیرون محله کنم.
   تبریک میگم عزیز و خوشحالم خیلی زیاد. راستی ممنون که کامنت اولت رو دادی به من.
   بهاری باشی از حالا تا همیشه.

 29. 29
  زهره says:

  پریسا جونم دوباره این مازیلای من دیوونه شده میگه پیدا نمیکنم چنین وبلاگی ههه
  در اولین فرصت که شد و رفتم و دوباره تونستم نظر بذارم جبران میکنم
  همش زحمت خودت بود
  منم خیلی خوشحالم خیییلیها خیلی
  منم یه باغ گل رز با یه عالمه ستاره و kiss تقدیمت میکنم
  خیلی ماهی
  روز و شبت به خیر
  روزگارت هم آبی و سرشار از آرامش
  فدایی داری

  • 29.1
   پریسا says:

   هر زمان خواستی و تونستی بیا عزیز قدمت روی چشم. فایر فاکسه دیگه. گاهی خل میشه کاریش هم نمیشه کرد. بذار حرصش بره بعدا آدرس بنویس.
   ممنونم عزیز. شب و روز و تمام لحظه هات به رنگ بهشت.

 30. 30
  ساسان says:

  سلام من با کمک یکی از بچها کد رو گرفته و افزونَرو نسب کردم خیلی آسونه و عالیه ولی محدودیته استفاده داره

  • 30.1
   پریسا says:

   سلام.
   خیلی خوشحالم که نصبش کردید. عالی شد. بله متاسفانه هر چیز خوبی محدودیت هایی هم هم داره. به نظر من با وجود محدودیتش باز هم ارزشش رو داره. امیدوارم زمانی برسه که بچه های ما از تمام محدودیت های این مدلی خلاص بشن.
   موفق باشید.

 31. 31
  فاطمه جوادیان فاطمه جوادیان says:

  .
  پریسا جان به خاطر ارائه این مطلب پرکاربرد از تو تشکر میکنم.
  نکاتی به نظرم رسید که با اجازه ات مطرح میکنم:
  محدودیت استفاده از این افزونه بیست بار در روز است و اینکه کلیدهای سه گانه را بهتر است بر روی ادیتباکس کد امنیتی در شرایطی که حالت نوشتن فعال است وارد کنیم.
  موفق باشید.

  • 31.1
   پریسا says:

   ای کاش می شد کاری کرد که از۲۰تا بیشتر بشه! ولی خوب در حال حاضر متاسفانه جایگزین بهتری نیست. یعنی من نمی شناسم. امیدوارم به همین زودی دست ما باز تر و محدودیت ها کم تر و کم تر بشن!
   چقدر خوبه که توی پست های اینطوری هر کسی میاد هرچی می دونه در تکمیل مطلب میگه. من بعد از گذاشتن این پست با خوندن کامنت ها چندتا چیز جدید یاد گرفتم و از این بابت کلی خوشحالم.
   ممنونم بابت اطلاعاتی که دادید.
   پاینده باشید.

 32. 32
  doost says:

  سلام دوستان عزیز
  اگر یک آموزش صوتی در مورد وبویسوم میخواهید
  به سایت
  http://WWW.SDL1.IR
  برید و این آموزش رو دانلود کنید.

  • 32.1
   حسین بلوردی says:

   سلام بر پریسا عزیز من ۲ سال هست که در مورد این نرم افزار چیزایی شنیدم! ولی به ۲ دلیل سراغش نرفتم! ۱ چون با اینترنت اکسپلورر راحتترم حوصله فایرفاکس رو نداشتم! ۲ این که همیشه بچه ها دور برم بودند واسم کدها رو میخواندند! الان که میخوام خونه تنهایی بگیرم داشتم با خودم میگفتم یکی از اساسیترین معضلاتم همین کدهاست همیشه باید یکی باشه کنارم اگه کسی نباشه چه کنم! مثل این که واجب شده دیگه برم سراغش! 🙂 من که خوندم توضیحاتت کامل بود و به نظرم با مشکلی رو به رو نمیشم! فقط یه چیزی مونده اونم دعوت نامه هست که دست یکی از بچه های محله رو میبوسه! خب اینم ایمیلم ashiyaneh94@gmail.com یکی لطف کنه واسم دعوتنامه بفرسته! ای کاش واسه اینترنت اکسپلورر هم یه راهی پیدا میشد! آقای قنبر یه راهی پیدا کرده بودند ولی مثل این که یه زمان محدود میشه ازش استفاده کرد بازم خوبه کاش میگفتند که چطوری استفاده میکردند! راستی پریسا وقتی میبینم اینقدر دوست داری بری سفر ولی شرایطش ایجاد نمیشه پریسا که از این که یکی از بچه ها این برنامه رو یاد میگیره و مستقل میشه این همه شاد میشه و ذوق میکنه چرا ما نباید یه کاری کنیم که اونم به آرزوش برسه خوشحال بشه! با خودم گفتم ای کاش میتونستم بچه ها رو یه بار هم شده دور هم جمع کنم این فکر تو ذهنم چند روزه که داره میچرخه یعنی همینطور میچرخه و ول کن هم نیست! این نشون میده که تا انجامش ندم دست از سرم بر نمیداره به نظرم دیر یا زود این کارو انجام میدم باید با بچه ها مشورت کنم ببینم چه راه کاری رو باید پیدا کنیم! امیدوارم بتونم این خواسته بچه ها رو جامه عمل بپوشم. شاد باشید همیشه

   • 32.1.1
    پریسا says:

    سلام آقای بلوردی عزیز.
    به خدا نمی دونم چجوری معذرت بخوام. این چند روز اینترنت در دسترسم نبود و الان که اینجام بعد از نوشتن جواب شما اولین کاری که می کنم اینه که میرم به سایت وبویسوم و دعوتنامه رو براتون می فرستم. امیدوارم تاخیرم رو ببخشید و امیدوارم هرچه زود تر ببینم و بشنوم و بخونم که نصبش کردید و مشکلتون حل شده. خود من هم با اکسپلورر خیلی راحت تر کنار میام ولی فقط زمان هایی که باید از کد رد بشم هیچ راهی نیست جز توصل به فایر فاکس. فعلا باید با فایر فاکس کنار بیاییم و منتظر بشیم تا راه های بهتر پیدا بشه. میشه. مطمئنا میشه فقط زمان می بره. بهتره بیشتر از این طولش ندم و برم تا دعوتنامه زود تر به دست شما برسه بلکه تاخیر طولانیم هرچند جبران نمیشه ولی بیشتر از این هم نشه.
    باز هم معذرت می خوام.
    و مثل همیشه ایام به کام.

  • 32.2
   پریسا says:

   سلام جناب دوست. ببخشید خیلی دیر رسیدم. آموزش صوتی همون چیزیه که خیلی از بچه های ما خیلی لازمش دارن. کمک بزرگی کردید. ممنونم.
   پاینده باشید.

  • 32.3
   پریسا says:

   دوباره سلام جناب دوست.
   ببخشید نفهمیدم چرا جواب شما رفت زیر کامنت آقای بلوردی. معذرت و باز هم ممنون.

 33. 33
  نخودي says:

  سلاااام پريساااااا كجاااااايييي
  بيا كه من گير كردم حساااااابيييي …..
  مي‌گم من تا قسمت ساخت حساب كاربري پيش رفتم ولي وقتي خواستم رو لينك دانلود اسپيس بزنم و بقيه مراحل ديگه نشد كه نشد كه نشد ….. من يعني الآن بايد چي كار كنم؟ يه پيغام هايي تو مايه الو مي‌آورد كه البته دوتا الو داشت و هر كدوم الو ها رو كه رو دكمه هاش اسپيس زدم فرقي نمي كرد و همون نشد ….
  يعني اينجا سر مي‌زني ديگه آيا يا بگردم تو كوچه پس كوچه هاي محله دنبالت ….. ؟؟؟؟؟؟

 34. 34

  به نظر من که بگرد به دنبالش!

 35. 35

  سلام پریسا!
  منم وبیسام میخوام!
  برام دعوتنامه بفرست!
  جیمیل: Aliakbarkhoei@gmail..com
  حتما بکنیییییییییییهاااااااااا!
  فعلا من میرم، باشد که تو برای من دعوتنامه بفرستی!

 36. 36

  البته یه دونه Dot اضافه نوشتم!
  Aliakbarkhoei@gmail.com که شده بود: Al***********@Gmail..com
  اولی درسته!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *