اندرویدی ها سوت بزنید گوشی هاتون جواب بِدَن!

سلام به همگی.
امیدوارم ایام همیشه به کامتون باشه خیلی خیلی خیلی زیاد.
راستش دستم می خارید بیام اینجا۱چیزی بذارم ولی باز هم راستش چیزی که به درد اینجا و حال و هواش بخوره گیرم نمی اومد. شاید هم می اومد و من۱خورده دیریریریم یعنی۳نقطه یعنی تنبل و از این چیز ها…
بگذریم.
قصه اندرویدی شدن من که معرف حضور همگی هست. یعنی به نظرم باشه. از این هم بگذریم.
از شما چه پنهون من گاهی، البته فقط گاهی بسیار بی حواس میشم و یادم میره چی رو کجا ول کردم. این شامل حال گوشی بیچارهم هم میشه. بعد از پیوستنم به خیل اندرویدی ها که خدا بیشترشون کنه تا بلا های من سرشون بیاد و دلم خنک بشه، بین انبوه نرم افزار هایی که می شنیدم مال اندروید ها هستن وصف۱نرم افزاری به گوشم خورد که می تونست در اون گاهی ها که توصیفش رو کردم به دردم بخوره. برنامه ای که با۱سوت یا۲سوت و در نهایت با۳سوت گوشیم رو به جیغ بندازه تا من پیداش کنم. این نرم افزار رو دلم خواست ولی چشمتون روز بد نبینه. نه اسمی نه نشونی نه اطلاعاتی…
دیدم اینطوری نمیشه. پریدم توی اینترنت و دِ بگرد!
توضیح چجوری گشتنم رو نمی نویسم چون مطمئنم تا همینجا هم حوصلهتون سر رفته و دارید به دسته جارو ها روغن می مالید پس بیخیال.
خلاصه بعد از کلی چرخ و پیچ، عاقبت نرم افزار محترم رو پیدا کردم و به نصبش روی گوشیم نایل شدم ولی… دردسرتون ندم. تمام منو هاش انگلیسی بودن یعنی هستن. ولی مگه من از رو می رفتم؟ اینقدر از رو نرفتم تا تمام اسرار دل و رودهش رو در آوردم و خیالم راحت شد. الان نرم افزار روی گوشیم راحت نشسته و داره به صدای سوتم برام موزیک لایت اجرا می کنه. دیدم بد چیزی نیست گفتم شاید به درد شما هم بخوره آوردم گذاشتمش اینجا تا هر کسی می خواد برداره و حالش رو ببره.
واسه اینکه خاطر خودم جمع شده باشه خلاصه کارش رو اینجا بگم.
بگم؟ بگم؟ بگم دیگه، بگم.
بعد از نصب و بعد از باز کردن نرم افزار نصب شده به چندتا گزینه می رسیم. مهم ترین هاش۲تا گزینه هستن که باید علامت زده بشن. از هم جدا هستن ولی ترتیبشون اینطوریه که اولی برای اینه که گوشی صدای سوت یا هر علامت دیگه ای رو که بهش می رسه بشنوه و بگیره و اگر این گزینه علامت زده نشه گوشی در حالت خواب باقیه و هرچی دم گوشش سوت بزنیم پا نمیشه جواب بده.
و گزینه دوم که باید علامت زده بشه مربوط به پخش صداست. اگر این گزینه علامت نداشته باشه هرچی سوت بزنیم صدا بی صدا. پیدا کردن این۲تا گزینه سخت نیست. نشون به اون نشونی که هر۲تا با آنِیبِل شروع میشن.
این نرم افزار۱۷تا صدا برای پخش داره که می تونیم هر کدوم رو دلمون خواست انتخاب کنیم تا در جواب علامت ما یا همون سوت ما، گوشی اون صدا رو پخش کنه. برای شنیدن صدا ها به بخش نُدیفیکِیشِن سِلِکت سَُند میریم و هر صدایی که می خواییم تست کنیم رو علامت می زنیم و بعد درست زیر این بخش، به بخش تِرای سِلِکتِد سَُند میریم و با اجرای این گزینه صدای مورد نظر رو می شنویم و اگر خوشمون نیومد برمی گردیم به بخش قبلی و۱صدای دیگه رو علامت می زنیم و میریم برای تست. زیر این بخش تست صدا جاییه که می تونیم تعیین کنیم صدای انتخاب شده ما هر بار با چه طنینی پخش بشه. خیلی بلند نرمال یا خیلی کم یا هرچی خودمون دلمون می خواد. برای تنظیم صدا به یوز هایـآدیُ وُلوم میریم و صدا رو تنظیم می کنیم.
گزینه بعدی هِلپ یا راهنماست اگر اشتباه نکنم و هِلپ بعدی که آخرین گزینه هست مربوط به اینه که۱شرت کات یا میانبر از این برنامه بسازیم که دم دست باشه. راستی داشت یادم می رفت. این حضرت نرم افزار گاهی دردسر میشه و به هر صدای سوت یا صدای نازک دیگه ای که توی مایه های سوت و جیغ باشه جواب میده. مثلا به آژیر ماشین آتشنشانی. واسه حل این مشکل باید به بخش ویسِل سِنسِتیوی تی ست آپ که یکی از گزینه های برنامه و کاملا دم دست ستش بریم و میزان حساسیت گوشی رو کم کنیم. توی این بخش۵تا گزینه هست. وسطیش نرماله که حساسیت گوشی روی اون تنظیمه. اگر می خواییم این حساسیت گرفتن صدا از اطراف روی گوشی ما بیشتر بشه باید بریم روی های یا وِری های و روشون علامت بذاریم و اگر می خواییم این حساسیت از نرمال کمتر باشه باید بریم روی لو و وِری لو و مورد دلخواه رو علامت بزنیم. خوب، بعد از این دیگه کاری نمی مونه جز اینکه نرم افزار رو ببندید یعنی تشریف بیارید روی صفحه اصلی و بعد۱سوت بنفش واسه گوشیتون بزنید تا براتون آواز بخونه.
این ها تمام چیز هایی بود که من از این نرم افزار فهمیدم. اگر کم، بد یا اشتباه بود از همه معذرت می خوام و اون هایی که بهتر و بیشتر دستشون اومد لطفا بیان و به من و بقیه هم یاد بدن.
راستی اصل ماجرا داشت فراموشم می شد.
اگر روش آپلود فایلم رو درست رفته باشم باید بشه که نرم افزار رو بگیرید از:
این لینک
به امید شادی هرچه بیشتر در آینده نزدیک و خیلی نزدیک برای همهمون،
ایام همگیتون تا همیشه به کام

درباره پریسا

سلام به همگی. من پریسام. نابینای مطلق و مبتلا به بیماریِ آر پی که رفته رفته بیناییم رو گرفت و تموم شد. گاهی شلوغم، پیش تر ها بیشتر شلوغ بودم ولی الان ها دیگه نه خیلی، همیشه پر حرفم، اگر مواظب نباشم دلم و حس و حالم کار دستم میده، کمی بیشتر یاد می گیرم که مواظب تر باشم، راحت می خندم، گریه هم می کنم ولی دوستش ندارم، این اواخر عاشق سکوت های همراه لبخندم و ترجیح میدم در جهان واقعی جهان صدا ها و صحبت های از هر جنسی و هر مدلی توی حال و هوای بی صدای طلاییه خودم باشم، زندگی رو، خدا رو و همه شما رو خیلی دوست دارم! ایام به کام همگی!
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اندروید, تلفن همراه, نرم افزار های کاربردی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

43 پاسخ به اندرویدی ها سوت بزنید گوشی هاتون جواب بِدَن!

 1. 1
  علیرضا ایزدی says:

  سلام. من که هنوز اندروید ندارم. ولی واسه روز مبادا دانلود میکنم. این چندمین باریه که این جمله رو میگم؟ مهم نیست. خب من که اگر خریدم خععلی بدردم خواهد خورد. چون برای پیدا کردن گوشیم همیشه باید دست به دامن یه آدم بینا یا تلفن و زنگ زدن به گوشیم بشم. باشد که با دانلود این برنامه گوشی گم نکن شویم. بعد هم باید برم تمرین سوت زدن کنم. ولی اومدیم نصف شب گوشیم گم شد. باید چیکار کنم؟! بعد هم روی لینک دانلود انتر زدم و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد به جز ابراز تأسف و این جور چیزها. پس برم try again. امیدوارم اول شده باشم. نشده باشم هم دوم شده باشم. اون هم نشد سوم شده باشم. باز دارم چرت و پرت مینویسم. خب دیگه. بزنیم این فرستادن دیدگاه را. موفق و سربلند باشید.

 2. 2
  پریسا says:

  سلام.
  اول شدید! راستش من دفعه اولیه که اینجا فایل می ذارم. میگم ببینید اگر لینک رو کپی کنید ببرید توی آدرس بار مرور گرتون پیست کنید اینتر بزنید باز هم نمیاد؟
  من برم قایم بشم که اگر نشد از جاروی مبارک هم محلی ها کتک نخورم!
  ایام به کام.

  • 2.1
   پریسا says:

   سلام به همگی.
   از همه معذرت می خوام. از محدوده اینترنت خارج شده بودم ببخشید دیر کردم. هرچی هم سعی کردم با گوشی کامنت بذارم نشد که نشد. بلد نیستم.
   خوشبختانه لینک درست شده و من خیلی زیاد از توانا تر های محله ممنونم که اشتباهم رو اصلاح کردم. کاش دفعه بعد بهتر بلد بشم تا دیگه اشتباه نکنم.
   میرم تا جواب یکی یکی کامنت های عزیزتون رو بدم هرچند دیر کردم ولی تمام نظرات شما واسهم اینقدر با ارزش هستن که نشه از هیچ کدومشون بدون جواب دادن رد بشم.
   ایام همگی به کام.

 3. 3

  سلام پریسا.
  انتشار اولین فایلت مبارک.
  من دانلود کردم، نصب هم کردم، تنظیمات هم انجام دادم البته طبق راهنمایی کامل شما، اما به یک مشکل بزرگ برخوردم و اونم اینه که من سوت زدن بلد نیستم، اگر هم بخوام جیغ بزنم این صدا به نعره تبدیل میشه، پس اگه ممکن باشه لطفا آموزش تنظیمات سوت زدن رو هم اینجا منتشر کن تا کار کردنبا این نرم افزار کامل بشه، ممنون میشم.

  • 3.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام. بنده هم مشکل این سوت زدن رو دارم. بعد هم عرض کنم من هرچی رو لینک اینتر میزنم میره داخل یه صفحه دیگه که میگه اون صفحه مورد نظر من پیدا نشده. حالا من نمیدونم مشکل از کجاست. آدرس لینک رو هم در آدرسبار کپی میکنم. ولی اتفاق خاصی نمی افته. روش کیلیک راست میکنم و دانلود با اینترنت دانلود منیجر هم میزنم. ولی فایل دانلودی صفحه html هست. ممنون میشم راهنمایی کنید. موفق باشید.

  • 3.2
   پریسا says:

   سلام آقای چشمه. با عرض معذرت جواب شما رفت اون وسط ها. نتیجه عجله ای که دیروز دم رفتن داشتم. می بخشید و ایام به کام.

 4. 4
  محمد بهرامی says:

  به سلام
  به خوبید
  به مبارکه
  اما من هر کاری میکنم نمیشه دانلودش کرد

 5. 5
  پریسا says:

  سلام آقای چشمه.
  ایشالا دفعات بعد۱آرشیو سوت می ذارم توی قفسه تا دیگه اهل محل جدی بیرونم کنن.
  ایام به کام.

 6. 6

  سلام خانم پریسا
  خوبین
  خوشین
  ممنون از بابت زحمتی که کشیدین بابت پست
  ولی خانم ما اینتر رو هل دادیم ناراحت بود گفتش متاسفم و از این جور حرفا
  بعد یجورایی حرف شما رو هم گوش دادیم ولی باز هم نشد
  آخه ما چهار دست و پا کاریم
  یجورایی تازه کاریم یعنی نیفتاد
  اگه میشه مثل همه لینک مستقیم رو لطف کنین بزارین
  که با یه اینتر میلان بیاد صفحه دانلود
  بعدش درباره برنامتون که خیلی خیلی خیلی خیلی جالب هست
  خودم که اندروید ندارم ولی واسه اطرافیان میزارم توی فریزر وقتی مهمون اومد یه شنسل درست کنیم
  بعدش هم اندازه شو نگفتین مثلا تا چه حد جواب میده چند متر آیا مثلا مثل بولوتوز هستش تا یه محدودی یا نه
  از شرق به غرب که بریم آنتن میده
  بعدش اگه بشه روی این تلویزیون های جدید مثل ال سی دی یا ال ای دی یا ماهواره یا دستگاه سی دی اگه بشه که تاکس یا جاز نصب بشه تا ما هم مثل افراد بینا بتونیم از تلویزیون یا ماهواره یا سی دی به نحو احسن استفاده کنیم
  احسن

  • 6.1
   پریسا says:

   سلام جناب خسروی. اینتر به وسیله پیش کسوت ها مجاب شد که مثبت و سر به راه باشه و شما رو اذیت نکنه. امیدوارم الان که من این ها رو می نویسم شما موفق به دانلود شده باشید! همچنین امیدوارم همه شما هرچه زود تر اندرویدی بشید تا…بهتون حسابی خوش بگذره! چند مترش رو من واقعا نمی دونم ولی اینقدر برای خودم کارآمد هست که مثلا از هر جای خونه که سوت می زنم گوشیم به هوار می افته.
   بله موافقم اگر تمام این ها که فرمودید گویا می شدن عالی می شد ولی اون زمان ما زیادی بهمون خوش می گذشت. ولی بیخیال الان کامپیوتر و گوشی های همراه هم رادیو میشن هم تلویزیون و هم ضبط و پخش و در آینده احتمالا بلند میشن واسهمون آشپزی هم می کنن.
   ممنونم از حضور شما.
   ایام به کام.

 7. 7
  عمو حسین says:

  سلام و درود بر مهربانو پریسای نازنین. خیلییی خوشحالم که ضمن اینکه پست میذاشتی الان دیگه لینک هم میذاری. واقعا خوشحالم. چه شادی بخش است موفقیت دختران و پسران گلم.
  باز هم ممنون باز هم سپاسگزار.
  موفق و پیروز باشی.

  • 7.1
   پریسا says:

   سلام عمو جان. ممنونم عمو دارم خجالت می کشم از بس شما بهم لطف دارید. امیدوارم زمانی بیاد که هم من و هم باقی هم محلی ها و به خصوص شما خیلی خیلی خیلی شادکام باشید.
   ایام به کام.

 8. 8
  محمد سجاد says:

  سلام ، خدا قوت
  دمتون گرم خدایی!
  کاشکی منم یه ذره همت شمارو داشتم

  • 8.1
   پریسا says:

   سلام دوست عزیز.
   ممنونم از لطف شما. من که کاری نکردم فقط گشتم۱نرم افزار رو پیدا کردم. همت رو همه دارن فقط بعضی ها مثل من کمتر ازش استفاده می کنن و مطمئنا شما از این دسته نیستید.
   ممنونم و پاینده باشید.

 9. 9
  علیرضا ایزدی says:

  سلام مجدد. فکر کنم اگر این آدرس رو در آدرسبارتون کپی کنید مشکل حل بشه. مطمئن نیستم ها! بعدا گیر ندید. آدرس این باید باشد:
  http://gooshkon.ir/parisa/Whistle_Android_Finder_PRO_v4.2_www.AndroidHa.com.apk
  انشا الله درست باشه. موفق باشید.

  • 9.1
   علیرضا ایزدی says:

   ببخشید. اگه روش راست کلیک هم بکنید میتونید save target as یا هرچیزی شبیهش و یا download with IDM یا هرچیزی شبیهش رو هم بزنید. شرمنده هی مزاحم میشم. نمیدونستم خودش آدرس رو به لینک تبدیل میکنه. موفق باشید.

  • 9.2
   پریسا says:

   نگران نباشید آقای ایزدی. اینجا تا جایی که من می دونم هیچ کسی به دست خیر گیر نمیده.
   موفق باشید دوست عزیز.

 10. 10
  شهروز حسینی شهروز حسینی says:

  سلام.
  میگم یه بار دیگه اگر میشه بگردید.
  من شنیدم یه برنامه هست روی گوشی نصب میشه میتونید یه اسم بهش بدید هروقت با اون اسم صداش کنید پا میشه میآد پیشتون خخخخ.
  خیلی برنامه ی جالبی بود.
  فقط من سوت میتونم بزنم ولی هرکاری میکنم صداش بلند نمیشه.
  میگم عمو چشمه بیا از این سوتای داوری بخریم بزنیم براش خخخ.
  ممنون از برنامه ی خیلی خوبتون.
  ایام به کام.

  • 10.1
   پریسا says:

   سلااااااام جناب شهروز عزیز.
   احتمالا گوشی شما باهاتون قهر کرده که صداش در نمیاد. باید۱روزی همه محله بیاییم دعوتی شما بشینیم آشتیتون بدیم.
   میگم من اگر جای شما بودم می رفتم۱گوشی دیگه می خریدم بیشتر می صرفید.
   جدی امیدوارم الان صداش در اومده باشه. اگر هنوز ساکته۱بار دیگه صدا رو انتخاب کنید بعد گوشی رو در حالت قفل بذارید و امتحان کنید. حتما صداش در میاد.
   پیروز باشید.

 11. 11
  میلاد says:

  با سلام و درود خدمت تنها فرد مظلوم و کم حرف محله
  تشکر بابت این پست مفیدتان

 12. 12
  pooria says:

  سلام پریسا خانم
  خیلی عالی بود دانلودش کردم
  راستی خوشحال میشم از این دسته مطالب هم در سایت ما منتشر کنید
  تفریح شادی آموزش
  http://sdl1.ir
  موفق باشی

  • 12.1
   پریسا says:

   سلام پوریای عزیز.
   چقدر خوشحالم اینجا می بینمتون! من پیش از این زیاد می اومدم به سایت شما ولی بعدش مرور گر بدجنسم بازی در آورد و بعدش هم با عرض معذرت آدرس رو انگار فراموش کردم که هی اشتباه می رفتم و بنبست بود. ممنونم از لطف شما.
   پاینده باشید.

 13. 13
  سعید درفشیان سعید درفشیان says:

  سلام.
  دوستان عزیز! من لینک رو امتحان کردم کار میکنه.
  منتها احتمال داره به IDM منتقل نشه و در این صورت قاعدتا باید صفحه ی open save براتون ظاهر بشه و گزینه ی save رو انتخاب کنید.

  • 13.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام. فکر میکنم آقای مدیر زحمت تعمیر لینک رو کشیدند. بعد هم مطمئن نیستم. ولی به هر حال من روش اینتر که زدم همون open و save اومد و وقتی کلیک راست کردم و download with IDM رو زدم تونستم با IDM دانلودس کنم. نمیدونم این اتفاق واسه بقیه هم بیفته یا نه. موفق و سربلند باشید.

  • 13.2
   پریسا says:

   سلام آقای درفشیان.
   ببخشید اینهمه دیر رسیدم. من هم پیش از اینکه لینک رو بذارم امتحان کردم دقیقا همینطور شد و چون مطمئن بودم جواب میده گذاشتمش نمی دونم چرا جواب نداد. من۱جایی اشتباه کردم و هنوز فرصت نشده ببینم کجا.
   باز هم ممنونم و باز هم معذرت می خوام. راستی۱چیز متفرقه بگم؟ ایستگاه سرگرمی جای قشنگیه. باید بیشتر بیام مهمونی و میام.
   ایام به کام.

 14. 14
  ahmad mahmoodi says:

  سلام بر هم استانی محترم
  من که اندروید ندارم اما جالبه کاش برای سیمبین هم وجود داشته باشه یعنی هست؟ نمیدونم.
  آبجی لینک سالمه اما سیو ویندوز دانلود میکنه راستی آقای درفشیان عزیز چرا بعضی لینکها اینجورین؟ یعنی باید کپی شرتکات زد و در دانلود منیجر پیست کرد نمیشه کاری کرد که تمام لینکها رو دانلود منیجر دانلود کنه مستقیماً و استثنا در کار نباشه؟ تازه گاهی دانلود باتم داریم اونا که دیگه بدتر.!
  از سرکار خانم جهانشاهی به خاطر (بگم؟ بگم؟ بگم؟ باااااشه…میییگممممم )این پست سودمند ممنونم آهان و همچنین از جناب درفشیان برای راهنمایی پیشاپیش متشکرم.

  • 14.1
   پریسا says:

   سلام آقای محمودی.
   تا جایی که من می دونم واسه سیمبین همچین چیزی نیست. اگر هم باشه متاسفانه من بی اطلاعم. من هم مثل شما با بعضی لینک ها همین مشکل رو دارم و تا حالا نفهمیدم چرا اینطوریه. خیال می کردم من۱جایی کج میرم که اینطوری میشه.
   پیروز باشید.

 15. 15

  سلام ای دوست
  رفیق اگر میخوای که بعضی از لینکها که با اینترنت دانلود منیژر دانلود نمیشه که میخای دانلود بشه
  بعضی از لینکها هست که وقتی اینتر میزنی میره برای open یا seyv در این صورت شما اسکیپ رو بزنید بعد برید روی لینک و بعد اپلکیشن رو بزنید و سه تا برید بالا تا گزینه دانلود توسط دانلود منیژر رو بزن فقط قسمت همگی رو نزن بالاییش که خود فایل هست رو بزن تا دانلود منیژر رو بیاره .
  یا علی داشم
  التبه ببخشید جسارت منو از پیش کسبتان .

 16. 16
  سعید درفشیان سعید درفشیان says:

  علاوه بر راهنمایی فرامرز عزیز، شما میتونید پسوند یا filetype خاصی که IDM نمیشناسه رو بهش معرفی کنید، تا از این به بعد خودش مستقیما مثل سایر موارد شروع به دانلود کنه.
  برای این کار برنامه ی internet download manager رو باز کنید.
  حالا از منوی downloads گزینه ی options رو اجرا کنید.
  بعد کنترل تب بزنید تا به تب file types برسید.
  در این قسمت یه تب بزنید تا اعلام کنه: Automatically start downloading the following file types:
  اینجا یه سری پسوند رو براتون میخونه و شما میتونید پسوند فایل جدید رو به این لیست اضافه کنید.
  یعنی ترجیحا طبق الفبا یا نهایتا آخر این لیست، پسوند جدید رو بنویسید و بعد با تب دکمه ی Ok رو پیدا کنید و اینتر بزنید.

 17. 17
  ahmad mahmoodi says:

  سلام آقا سعید اصل مطلب همونیه که شما گفتین اما از داداش فرامرز هم ممنونم که یادآوری فرمودن .آقا سعید انجام دادمو شد اما دانلود باتم هایی که بعضی جاها هست رو باید چیکارشون کرد؟ چون راست کلیک نمیشه فقط اینتر و سیو ویندوز سپاس

 18. 18
  محمد میرقاسمی says:

  به بهسلام بر همه ی دوستان و پریسا خانوم محلهواقعا دستتون درد نکنههم به خاطره این که هر چی یاد میگیرین سریع به دوستانتون یاد میدینهم به خاطره این برنامهموفق باشین,بای

 19. 19
  حسین غلامی says:

  سلام دوستان شرمنده حالا میگم ولی دیروز بعد از ظهر لینک
  ویرایش شد

  • 19.1
   پریسا says:

   سلام جناب غلامی.
   معذرت می خوام این وظیفه من بود. اینترنت نداشتم و با گوشی هم هرچی کردم نشد کامنت بدم. شما لطف کردید. هم بابت اصلاح لینک و هم بابت اطلاع رسانی که من باید می کردم و نتونستم.
   از شما ممنونم. باید یاد بگیرم و دفعه بعد بیشتر مواظب باشم. ممنونم دوست عزیز.
   ایام به کام شما.

 20. 20

  خانم پریسا واقعا یه داستانی شده خونه ما
  برنامه رو واسه داداش کوچیکم ریختم و داداشم داره امتحان میکنه توی خونه
  از این اطاق میره اون اطاق و از اون اطاق میره آشپزخونه یا تو حال یا همه جای خونه داره سوت میزنه تا صدای این در بیاد
  بعد آهنگ سرخپوستی هم انتخاب کرده
  بعد سوت که میزنه صدای این در میاد
  ولی اینقدر که سوت زده صدای مادرم هم در اومده
  جالبه مادرم هم که داره به داداش کوچیکم فش میده گوشیه هم داره صداش م در میااز طرفی مادرم از صدای سوت داداش کوچیکه و سوت گوشی خسته شده از طرفی هم داره فش میده و جیق و داد میکنه صدای گوشی در میاد و ما میخندیم
  خودشم خندش گرفته
  خداییش داستانی شده اینجا
  ممنون از شما
  داش کوچیکم هم یه تشکر ویژه داره

  • 20.1
   پریسا says:

   سلام آقای خسروی.
   عجب! حسابی ماجرا داشتید توی خونه. خداییش به مادر نگید از من گرفتید که گناه دارم.
   خوشحالم که صداش در اومد. خوشحالم که شما و خونواده می خندید. اصولا من آدم خوشحالی هستم.
   امیدوارم همیشه بخندید.
   ایام به کام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

twenty − = 19