اندرویدی ها سوت بزنید گوشی هاتون جواب بِدَن!

سلام به همگی.
امیدوارم ایام همیشه به کامتون باشه خیلی خیلی خیلی زیاد.
راستش دستم می خارید بیام اینجا۱چیزی بذارم ولی باز هم راستش چیزی که به درد اینجا و حال و هواش بخوره گیرم نمی اومد. شاید هم می اومد و من۱خورده دیریریریم یعنی۳نقطه یعنی تنبل و از این چیز ها…
بگذریم.
قصه اندرویدی شدن من که معرف حضور همگی هست. یعنی به نظرم باشه. از این هم بگذریم.
از شما چه پنهون من گاهی، البته فقط گاهی بسیار بی حواس میشم و یادم میره چی رو کجا ول کردم. این شامل حال گوشی بیچارهم هم میشه. بعد از پیوستنم به خیل اندرویدی ها که خدا بیشترشون کنه تا بلا های من سرشون بیاد و دلم خنک بشه، بین انبوه نرم افزار هایی که می شنیدم مال اندروید ها هستن وصف۱نرم افزاری به گوشم خورد که می تونست در اون گاهی ها که توصیفش رو کردم به دردم بخوره. برنامه ای که با۱سوت یا۲سوت و در نهایت با۳سوت گوشیم رو به جیغ بندازه تا من پیداش کنم. این نرم افزار رو دلم خواست ولی چشمتون روز بد نبینه. نه اسمی نه نشونی نه اطلاعاتی…
دیدم اینطوری نمیشه. پریدم توی اینترنت و دِ بگرد!
توضیح چجوری گشتنم رو نمی نویسم چون مطمئنم تا همینجا هم حوصلهتون سر رفته و دارید به دسته جارو ها روغن می مالید پس بیخیال.
خلاصه بعد از کلی چرخ و پیچ، عاقبت نرم افزار محترم رو پیدا کردم و به نصبش روی گوشیم نایل شدم ولی… دردسرتون ندم. تمام منو هاش انگلیسی بودن یعنی هستن. ولی مگه من از رو می رفتم؟ اینقدر از رو نرفتم تا تمام اسرار دل و رودهش رو در آوردم و خیالم راحت شد. الان نرم افزار روی گوشیم راحت نشسته و داره به صدای سوتم برام موزیک لایت اجرا می کنه. دیدم بد چیزی نیست گفتم شاید به درد شما هم بخوره آوردم گذاشتمش اینجا تا هر کسی می خواد برداره و حالش رو ببره.
واسه اینکه خاطر خودم جمع شده باشه خلاصه کارش رو اینجا بگم.
بگم؟ بگم؟ بگم دیگه، بگم.
بعد از نصب و بعد از باز کردن نرم افزار نصب شده به چندتا گزینه می رسیم. مهم ترین هاش۲تا گزینه هستن که باید علامت زده بشن. از هم جدا هستن ولی ترتیبشون اینطوریه که اولی برای اینه که گوشی صدای سوت یا هر علامت دیگه ای رو که بهش می رسه بشنوه و بگیره و اگر این گزینه علامت زده نشه گوشی در حالت خواب باقیه و هرچی دم گوشش سوت بزنیم پا نمیشه جواب بده.
و گزینه دوم که باید علامت زده بشه مربوط به پخش صداست. اگر این گزینه علامت نداشته باشه هرچی سوت بزنیم صدا بی صدا. پیدا کردن این۲تا گزینه سخت نیست. نشون به اون نشونی که هر۲تا با آنِیبِل شروع میشن.
این نرم افزار۱۷تا صدا برای پخش داره که می تونیم هر کدوم رو دلمون خواست انتخاب کنیم تا در جواب علامت ما یا همون سوت ما، گوشی اون صدا رو پخش کنه. برای شنیدن صدا ها به بخش نُدیفیکِیشِن سِلِکت سَُند میریم و هر صدایی که می خواییم تست کنیم رو علامت می زنیم و بعد درست زیر این بخش، به بخش تِرای سِلِکتِد سَُند میریم و با اجرای این گزینه صدای مورد نظر رو می شنویم و اگر خوشمون نیومد برمی گردیم به بخش قبلی و۱صدای دیگه رو علامت می زنیم و میریم برای تست. زیر این بخش تست صدا جاییه که می تونیم تعیین کنیم صدای انتخاب شده ما هر بار با چه طنینی پخش بشه. خیلی بلند نرمال یا خیلی کم یا هرچی خودمون دلمون می خواد. برای تنظیم صدا به یوز هایـآدیُ وُلوم میریم و صدا رو تنظیم می کنیم.
گزینه بعدی هِلپ یا راهنماست اگر اشتباه نکنم و هِلپ بعدی که آخرین گزینه هست مربوط به اینه که۱شرت کات یا میانبر از این برنامه بسازیم که دم دست باشه. راستی داشت یادم می رفت. این حضرت نرم افزار گاهی دردسر میشه و به هر صدای سوت یا صدای نازک دیگه ای که توی مایه های سوت و جیغ باشه جواب میده. مثلا به آژیر ماشین آتشنشانی. واسه حل این مشکل باید به بخش ویسِل سِنسِتیوی تی ست آپ که یکی از گزینه های برنامه و کاملا دم دست ستش بریم و میزان حساسیت گوشی رو کم کنیم. توی این بخش۵تا گزینه هست. وسطیش نرماله که حساسیت گوشی روی اون تنظیمه. اگر می خواییم این حساسیت گرفتن صدا از اطراف روی گوشی ما بیشتر بشه باید بریم روی های یا وِری های و روشون علامت بذاریم و اگر می خواییم این حساسیت از نرمال کمتر باشه باید بریم روی لو و وِری لو و مورد دلخواه رو علامت بزنیم. خوب، بعد از این دیگه کاری نمی مونه جز اینکه نرم افزار رو ببندید یعنی تشریف بیارید روی صفحه اصلی و بعد۱سوت بنفش واسه گوشیتون بزنید تا براتون آواز بخونه.
این ها تمام چیز هایی بود که من از این نرم افزار فهمیدم. اگر کم، بد یا اشتباه بود از همه معذرت می خوام و اون هایی که بهتر و بیشتر دستشون اومد لطفا بیان و به من و بقیه هم یاد بدن.
راستی اصل ماجرا داشت فراموشم می شد.
اگر روش آپلود فایلم رو درست رفته باشم باید بشه که نرم افزار رو بگیرید از:
این لینک
به امید شادی هرچه بیشتر در آینده نزدیک و خیلی نزدیک برای همهمون،
ایام همگیتون تا همیشه به کام

درباره پریسا

سلام به همگی. من پریسام. نابینای مطلق و مبتلا به بیماریِ آر پی که رفته رفته بیناییم رو گرفت و تموم شد. گاهی شلوغم، پیش تر ها بیشتر شلوغ بودم ولی الان ها دیگه نه خیلی، همیشه پر حرفم، اگر مواظب نباشم دلم و حس و حالم کار دستم میده، کمی بیشتر یاد می گیرم که مواظب تر باشم، راحت می خندم، گریه هم می کنم ولی دوستش ندارم، این اواخر عاشق سکوت های همراه لبخندم و ترجیح میدم در جهان واقعی جهان صدا ها و صحبت های از هر جنسی و هر مدلی توی حال و هوای بی صدای طلاییه خودم باشم، زندگی رو، خدا رو و همه شما رو خیلی دوست دارم! ایام به کام همگی!
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اندروید, تلفن همراه, نرم افزار های کاربردی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.