اندرویدی ها سوت بزنید گوشی هاتون جواب بِدَن!

سلام به همگی. امیدوارم ایام همیشه به کامتون باشه خیلی خیلی خیلی زیاد. راستش دستم می خارید بیام اینجا۱چیزی بذارم ولی باز هم راستش چیزی که به درد اینجا و حال و هواش بخوره گیرم نمی اومد. شاید هم می اومد و من۱خورده دیریریریم یعنی۳نقطه یعنی تنبل و از این چیز ها… بگذریم. قصه اندرویدی شدن من که معرف حضور همگی هست. یعنی به نظرم باشه. از این هم بگذریم. از شما چه پنهون من گاهی، البته فقط گاهی بسیار بی حواس میشم و یادم میره چی رو کجا ول کردم. این شامل حال گوشی بیچارهم هم میشه. بعد از پیوستنم به خیل اندرویدی ها که خدا بیشترشون کنه

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره پریسا

سلام به همگی. من پریسام. نابینای مطلق و مبتلا به بیماریِ آر پی که رفته رفته بیناییم رو گرفت و تموم شد. گاهی شلوغم، پیش تر ها بیشتر شلوغ بودم ولی الان ها دیگه نه خیلی، همیشه پر حرفم، اگر مواظب نباشم دلم و حس و حالم کار دستم میده، کمی بیشتر یاد می گیرم که مواظب تر باشم، راحت می خندم، گریه هم می کنم ولی دوستش ندارم، این اواخر عاشق سکوت های همراه لبخندم و ترجیح میدم در جهان واقعی جهان صدا ها و صحبت های از هر جنسی و هر مدلی توی حال و هوای بی صدای طلاییه خودم باشم، زندگی رو، خدا رو و همه شما رو خیلی دوست دارم! ایام به کام همگی!
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اندروید, تلفن همراه, نرم افزار های کاربردی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.