دانلود پنج آهنگ شاد ورزشی

سلام هممحلیهای گل و گلاب و مهربون و خوب و محترم و …

امیدوارم خوب و سر حال و سلامت و توپ توپ باشید.

من از وقتی اومدم تو محله هی با خودم کلنجار میرفتم که چی بذارم تو محله؟ دیدم بازار آهنگ بیکلام به لطف آقای هاشمی و آقای رحمانیان داغ داغه، گفتم من هم نون رو بچسبونم. چی شد؟! شما به بزرگواری خودتون ببخشید. دیدم تنور آهنگ خالی داغه، گفتم من هم نون رو بچسبونم. حالا این یعنی چی که تنور آهنگ خالی داغه؟ این رو هم ببخشید.

خب دیگه چرت و پرت بسه. بریم سراغ توضیح این که چی میخوام بذارم. همونجور که عرض کردم این چیز یا چیزهایی که قراره اینجا قرار بدم چندتا آهنگ بیکلامن. میدونم اشباع شدید از آهنگ بیکلام. ولی این رو از من بیچیز قبول کنید دیگه.

پنج آهنگ بیکلام ورزشی که احتمالا خیلی از شما اونها رو از رادیو و تلویزیون شنیدین. حجمشون هم بین دو تا پنج مگابایته. همه آهنگها هم در یک فایل حجم 18.4 مگابایت قابل دانلوده. لینکش هم مستقیم مستقیمه. کج و کوله نیست که گمراهتون کنه. البته شما که گمراه نمیشید. برای امثال خودم عرض میکنم.

خب از هرچه بگذریم لینک دانلود خوشتر است.

آهنگها رو میتونید به صورت تک تک از اینجا، اینجا، اینجا، اینجا و اینجا دانلود بفرمایید. و همچنین تمام آهنگها رو با هم و به صورت فشرده میتونید از اینجا دانلود بفرمایید. انشا الله که یه کوچولو هم که شده بتونه رضایتتون رو جلب کنه. راستی از آقای خبرنگار محله هم بابت راهنمایی بنده برای گذاشتن لینک دانلود بینهایت به توان بینهایت متشکر و ممنونم. امیدوارم تونسته باشم کار رو درست و کامل انجام داده باشم تا شرمنده شما نشم. پس فعلا یا حق.

درباره علیرضا ایزدی

سلام هم محله ایهای دوست داشتنی. علیرضا ایزدی هستم. نابینای مادرزاد، متولد سال 1378 و دانشجوی روان‌شناسی دانشگاه تهران. کم‌حرفم. اصالتا اهل نورآباد ممسنی هستم. izadi1496@gmail.com ایمیل اصلیمه. فوتبال هم شدید دوست دارم از نوع قرمزش و البته فوتبال پنج نفره هم بازی میکنم. از عقایدم احترام به دیدگاه‌های مخالف و نبستن در تفکر به روی تغییره، چون فکر می‌کنم ما آدم‌ها ضعیف‌تر از اونیم که به یه حقیقت مطلق برسیم. همین دیگه... آرزوی موفقیت :)
این نوشته در صوتی, موسیقی, ورزش ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

17 Responses to دانلود پنج آهنگ شاد ورزشی

 1. 1
  هادی عباسی says:

  سلام مرسی.اینجور آهنگها آدم رو می بره تو فضا.

  • 1.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام آقای عباسی. ممنونم به پست حقیر هم سر زدی. حالا اینی که گفتین یعنی خوب یا یعنی بد؟! خوب از این لحاظ که آدم تو فضا خوش بهش میگذره. بدش هم یعنی اینکه بعد از فضا آدم با مخ میچسبه به اسفالت. امیدوارم جنبه خوبش مورد نظر شما باشه. موفق باشید

 2. 2
  سعید درفشیان says:

  دستت طلا علیرضا!
  منتظر بودم بیای تو پست خودت هم اول بشی!

  • 2.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام آقای درفشیان. من تازه فهمیدم پستم تأیید شده. خوشحالی ناشی از این خبر، به اندازه خوشحالی کل اولیهامه. که البته مگه چند بار اول شدم؟ فوقش 4 یا پنج بار. خییییلی متسپسم که به پست بنده هم یه گوشه چشمی داشتید. انشا الله که موفق و سربلند باشید.

 3. 3
  زهره says:

  سلااام ایول یعنی گفتم اول بیام تا میاد دانلود بشه یه تشکر وییژژژژه کرده باشم
  من اینقدر دنبال یه چنین آهنگهایی بودم ولی همت نکرده بودم بسرچم
  راستی اگه آبی بودین بهترترتر بوداا خخخ
  بعدشم ایول که ورزشی هستین
  انشا الله برین عضو ملی فوتبال نابینایان بشین
  دیگه چی میخاستم بگم آهان میخاستم بگم چرا این آیدیتون اینقدر طولانیه که عذرخواهی کردین ولی آخه چرا اینقدر طولانی خخخ
  بازم مسپوسم زیاد برم بگوشم

 4. 4
  علیرضا ایزدی says:

  سلام. اولش که خییییییلی ممنوووووونم که به پست بنده هم یه سری زدید. دوم هم اینکه خیییلی لطف دارید. سوم اینکه بنده یه جای این محله درندشت عرض کرده ام که خدمت آبیهای عزیز هم ارادت دارم. ولی خب دیگه. ما اینجوری ایم و شما اونجوری. مهم اینه که سفید موفق باشه.
  چهارم هم اینکه خب به ورزشی ای شما که نیستیم! چه قدر کلمه باحالی! ورزشی ای! پنجم هم اینکه ما که هنوز کوچکولوییم و تو همون باشگاهی هم در خدمت تیم فارس باشیم خیلی هم باعث افتخارمونه. هرچند که خیلی به میدون نریم. ولی شما که…
  ششم هم اینکه باز هم ببخشید. آخه وقتی داشتم میساختمش فکر کردم شاید آیدیم تکراری باشه. واسه همین طولانیش کردم که بنی بشری تکرارش نکنه.
  هفتم هم باز هم ممنونم. هشتم هم که موفق و سربلند باشید. نهم هم که امیدوارم شرمندهتون نشم و از آهنگها بدتون نیاد. دهم هم اینکه یا حق.

 5. 5
  علیرضا ایزدی says:

  راستی یه چیزی یادم رفت بگم. مثل اینکه آق آقای حسینی بنده رو گرفته و از نظر نوشتاری یک اشتباه فاحش الفواحش داشتم و چند اشتباه فاحش. از اونجایی که من الآن گشنمه و حال زیادی نوشتن ندارم همون فاحش الفواحش رو عرض میکنم. “حالا این یعنی چی که تنور آهنگ خالی داغی؟” خب مسلما که خودتون پی بردید به این اشتباه. ولی از روی بزرگواری نگفتید. خب ببینم کدوم یکی از دوستان بیشترین غلط بنده رو میتونه اینجا بنویسه؟ هرکی تونست اول بشه تو پستش 4 کامنت میذارم! از دهتا به پایین هم حساب نیست. موفق باشید و پاینده.

 6. 6

  سلام داداش علیرضای سوچولو
  داداش شما قیافت خیلی واسه من آشناست
  مستدام باشی
  نه خدایی دستت مرسی بابت پستت
  شکلک داش بیا باهم یه عکس بندازییم
  مستدام باشی داداشی

  • 6.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام آقای خسروی. مر30000000 که به پست بنده هم یه نظر انداختید. بنده شما رو یه جایی ندیدم؟ آخه قیافه شما برای بنده آشناترتره. باعث افتخار بندهست که با شما عکس بندازم. شکلک هیجانزدگی در حد گرفتن مدال المپیک.
   انشا الله که موفق باشید.

 7. 7
  محمد هاشمی says:

  سلام علیرضا جان.
  مرسی بابت آهنگهای زیبایی که گذاشتی.
  واقعن زیبا بودند.

  • 7.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام آقای هاشمی. به پای آهنگهای شما که نمیرسن. به هیییییچ وجه. ولی به هر حال خوشحالیده شدم که از آهنگهای بنده تعریف کردید. راستی شدیدا منتظر مجموعه بعدی آهنگها هستم. مستند ما و فرازمینیها رو هم بالاخره کامل گوش دادم. نمیدونم ادامه داشته باشه یا نه. ولی به هر حال زیبا بود. خیلی هم خوشحال شدم که به پست بنده سر زدید. موفق و سرزنده باشید.

   • 7.1.1
    سعید درفشیان says:

    علیرضا! وجح درست نیست! وجه درسته!
    البته من درستش کردم.
    ولی تو که این قدر تو موارد املایی نگارشی نکته سنجی باید بیشتر حواست جمع باشه هاااا!
    چون میدونم ناراحت نمیشی بهت گفتم!

    • علیرضا ایزدی says:

     سلام آقای درفشیان. خیییییییییلی به توان بینهاااااااایت متشکر و ممتسپسم که اشتباه بنده رو اصلاح فرمودید. یعنی خاااااااااک بر سر بیسوادم کنن. آخه میخوام اشتباه کنم یه اشتباه کوچکولو. این چی بود؟! خب شاید اون لحظه فکر کردم که وجح درسته. شاید هم که چون دوستم کنارم نشسته بود و ول نمیکرد که زود باش و پاشو بریم پایین تمرین و از این جور چیزها، قاتی کردم و اومدم همچین اشتباه بزرگی کردم. شما هم بزرگی کردید و متذکر شدید. اگر مورد اول درست بود که اگر متذکر نمیشدید تا ابد الدهر که نه. تا وقتی که یه نفر مثل شما پیدا بشه و تذکر بده مینوشتم وجح. به هر حال خییییلی ممنونم که تذکر دادید. راستی هجم درسته یا حجم؟ اگه که امکانش بود حتما بنده رو مطلع فرمایید. حالا فرقی نمیکنه کی بگه. چون تمام “حجم”هایی که تو این مدت نوشتم با شک و تردید مینوشتم. البته من فقط بلدم ایراد بگیرم! حالا هم نمیام از خودم ایراد بگیرم! اینجاست که میگن: “دیگ به دیگ میگه روت سیاه”.
     اگر برای شما مقدور بود لطفا بقیه اشتباهات بنده رو هم ذکر بفرمایید. وای چقدر حرف زدم! متشکرم و موفق و مؤید باشید.

 8. 8
  سعید درفشیان says:

  خوشحالم که دوست داری در نوشتن کمترین اشتباه رو هم نداشته باشی.
  در مورد سؤالت حجم درسته که فکر میکنم همیشه درست نوشتی.
  از این به بعد دیگه تذکر نمیدم.
  اگه موردی بود فقط اصلاح میکنم.
  این جوری کافیه دیدگاه خودت رو بخونی و اگه تغییری دیدی، متوجه بشی که فلان مورد رو اشتباه نوشتی و اصلاح شده، که البته مطمئنم خیلی کم پیش میاد.
  منم اگه اشتباهی تو تایپ، املا و نگارش داشتم از تو و سایر دوستان درخواست میکنم یا بهم تذکر بدن، یا اگه امکان ویرایش داشتن، اصلاح کنن.

  • 8.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام دوباره. ممنونم که به سؤال حقیر جواب دادید. چشم. از این به بعد بیشتر به متنی که مینویسم و مطابقتش با متن اصلاحی دقت میکنم. این روش خیلی بهتره. از جناب عالی که بنده که به شخصه نمیتونم اشتباهی بگیرم. بقیه رو نمیدونم. به هر حال باز هم بابت لطفتون به بنده متشکرم. موفق و پیروز باشید.

 9. 9
  كاظميان says:

  سلام آقاي ايزدي ممنون از آهنگ هاتون اما من نتونستم دانلودشون كنم
  موفق باشيد

  • 9.1
   علیرضا ایزدی says:

   سلام خانم کاظمیان. ممنونم که به پستم سر زدید. میشه بفرمایید مشکل از کجا بود؟ چون بنده که چند بار لینک دانلود رو امتحان کردم سالم بودن. حالا من که اینطور دیدم. موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید