با کروم ایمیل ها را سرعتی ارسال کنید

سلام این هم برای کسانی که از غیر از مرورگرهای معمول استفاده می کنند .
ترفندهای شبانه؛
با کروم ایمیل ها را سرعتی ارسال کنید
سرویس جیمیل طرفداران زیادی دارد و به‌‌خاطر‌ محبوبیت گوگل و ابزارها و سرویس‌های منحصر‌به‌فرد آن، مرورگر کروم نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
کد خبر: ۵۰۳۶۳۵۵
تاریخ: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ – ۲۱:۴۰
به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، سرویس جیمیل طرفداران زیادی دارد و به‌‌خاطر‌ محبوبیت گوگل و ابزارها و سرویس‌های منحصر‌به‌فرد آن، مرورگر کروم نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

همان‌طور که می‌دانید برای ارسال ایمیل جدید در سرویس جیمیل ‌باید پس از ورود به محوطه کاربری خود روی گزینه‌ Compose کلیک کنید و آدرس ایمیل گیرنده را در کادر مورد نظر وارد کرده و ادامه‌ مراحل از جمله مشخص کردن موضوع و متن ایمیل را نیز به انجام برسانید.

دوست دارید چند مرحله‌ اول ارسال ایمیل را با جیمیل، به‌صورت میانبر طی کنید؟

1 ـ مرورگر کروم را اجرا کنید.

2 ـ در نوار آدرس عبارت Mailto: email@domain.com را وارد کنید.

توجه: به‌جای عبارت email@domain.com ‌باید آدرس ایمیل گیرنده‌ نامه را تایپ کنید.

3 ـ با تایپ عبارت فوق و فشردن کلید اینتر، مرورگر، شما را به صفحه‌ جیمیل هدایت می‌کند و به‌طور خودکار پنجره‌ ارسال ایمیل جدید باز شده و آدرس ایمیل گیرنده نیز در کادر مربوط قرار می‌گیرد.

4 ـ دیگر بخش‌های موردنیاز را تکمیل و ایمیل خود را ارسال کنید.

درباره عباس خاک سفیدی

من عباس خاک سفیدی کارشناس علوم سیاسی و شاغل سازمان بهزیستی شهرستان زاهدان و در حال حاضر در بخش آموزش کامپیوتر و اینترنت به نابینایان مشغول به کار در کتابخانه کودکان امید می باشم چندی قبل آقای نیکفرجام پیشنهاد ایجاد وبلاگی برای نرم افزارهای نابینایان را دادند که با ایجاد وبلاگ Besheno.blogfa.com کارمان را آغاز کردیم من سعی دارم تا مطالبی را که طی این ده سال در حوزه کامپیوتر آموختم در اختیار نابینایان بگذارم . موفق باشید و سعی کنید هرچه یاد دارید به همه بیاموزید و تلاش کنید بیشتر از آنچه می دانید وانمود نکنید.
این نوشته در آموزش های رایگان, اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.