توجه! توجه! eset رپید پارس را نیز مسدود کرد، اما نگران نباشید! همه چیز در کنترل کامل است!

درود بدانید و آگاه باشید که شرکت نسبتا محترم eset مبادرت به مسدود سازی سرورهای رپید پارس کرده و با توجه به این که تقریبا تمامی لینکهای دانلود محله، به رپید پارس منتقل شده، اگر شما کاربر محصولات eset هستید، هم اکنون نمیتوانید فایلهای محله را دانلود کنید. اما جای نگرانی نیست و کافیست برای رفع مشکل به این صورت عمل کنید. برنامه ی eset را از هر نوع و ورژن که باشد باز کنید. کلید f5 را برای دستیابی به advance setup بفشارید. با تایپ حرف w گزینه ی Web access protection را یافته، سپس با جهت راست آن را باز کنید. حال با جهت پایین گزینه ی

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

سعید درفشیان

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبتاندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در اخبار ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.