چاپ اولين كتاب موسيقي به خط بریل در انجمن موج نور اصفهان

بنا به اعلام انجمن علمي، فرهنگي موج نور اصفهان به کوشش اين انجمن پس از خریداری نرم افزار goodfeel, اولین کتاب نت موسیقی با عنوان کتاب آناماگدالنا باخ، اسکن، ویرایش و به بریل تبدیل شده، آماده ی توزیع میباشد.

لذا از دوستانی که تمایل به تبدیل دیگر کتب موسیقی به بریل را دارند، خواهشمندیم عنوان کتاب مورد نظر خود را از طریق بخش نظرات همین مطلب، یا در سايت اينترنتي انجمن به نشاني .www.mnsi.ir و يا آدرس ایمیل: mojenoor84@gmail.com یا از طريق تماس با شماره ی پیام گیر انجمن: 03136688000 و يا تماس با تلفن 03136687033 هر روز به جز روز هاي تعطيل از ساعت 10 تا 11 و 16 تا 18 اطلاع دهند تا به ترتیب اولویت در نوبت بررسی و تبدیل قرار گیرد.

 

این نوشته در اخبار, کتاب, موسیقی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 Responses to چاپ اولين كتاب موسيقي به خط بریل در انجمن موج نور اصفهان

 1. 1
  محمدرضا قنبری says:

  سلام. چطوری پستچی؟ چه خبر؟ مثل همیشه خوش خبری ماشا الله! میگم حالا این کتاب آناماگدالنا چی هست؟ کاش معرفی می کردی تا بدونیم مخاطب و استفاده کنندش کی هست. راستی شنیدم قبلا این کتاب به بریل تبدیل شده بوده. درسته آیا؟ این کتاب مزیت خاصی نسبت به اون کتاب داره؟ خیلی خوب شد که پای موسیقی به موج نور باز شد و امیدوارم به کمک اهل فن به زودی شاهد تبدیل کتاب های پایه و جدید باشیم.

 2. 2
  mosafer says:

  با سلام فهرست کتابهای مورد نیاز برای نوازندگان پیانو:
  1-burgmouller number 100.
  2-nocturn 1 az chopin.
  3-microcsnus az bartock.
  4-cherny number 299 va 599.
  5-sonate c major fasile az beethoven.
  6-sonate 1 v 13 az beethoven.
  با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید