سفر هیئت دولت به بوشهر. هر سؤالی فکر میکنید باید ازشون بپرسید مطرح کنید.

سلام به دوستان خیلی گلم. هفته آینده هیأت دولت داره میاد بوشهر و من هم به عنوان خبرنگار می تونم سؤالاتم را از مقامات بپرسم. فکر کردم بد نباشه با شما مشورت کنم.
به نظر شما از چه مقامی چه سؤالی بپرسم. منظورم اینه اگه شما سؤال خاصی در نظرتون هست و یا پیشنهاد ویژه ای دارید لطفا با من در میان بذارید تا مطرح کنم.
خیلی خیلی مخلصیم.

درباره فرشاد امیدوار

فرشاد امیدوار، مدرس زبان انگلیسی و ی کوچولو خبرنگار پر انرژی و یک پرسپلیسی دو آتیشه.
این نوشته در اخبار ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 Responses to سفر هیئت دولت به بوشهر. هر سؤالی فکر میکنید باید ازشون بپرسید مطرح کنید.

 1. 1
  سید احمد صابری says:

  سلام آقای امیدوار فکر می کنم بهترین صحبت یادآوری اجرای قوانین حمایت از معلولین و اهمیت دادن به توانایی های نابینایان باشد.÷÷

 2. 2
  ملیسا says:

  سلاااام فرشاد منم کامنت بالا رو لاییییک میکنم

 3. 3
  cheshmak says:

  سلام بر شما فرشاد جان
  در مورد رعایت حقوق معلولین و حق معلولیت که نامه اش به مجلس ارجاع داده شده و در جلسه خرداد ماه امسال که با خانم آلیا در مجلس با حضور نماینندگان معلولین هم بررسی شد که بچه های انجمن جوانان روشن بین هم حضور داشتند سؤال نمایید
  با تشکر

 4. 4
  ghanbar says:

  درود
  وضعیت قانون جامع معلولان پیگیری شود .
  قانون خدمات کشوری که نیاز به تصویب قانون دائمی دارد در شرایط عمومی دارا بودن سلامت جسمی با اضافه شدن ذیل آن که استخدام معلولان مطابق قانون جامع معلولان می باشد اضافه گردد.
  قول ریاست جمهور محترم در جلسه های اولیه و به آن خبرنگار جنجالی نابینایان که لزوم توجه به معلولان در آن توسط رئیس جمهور تاکید شد و اقدامات انجام شده را بخواهید و البته باید در سوالی منسجم و مناسب و کامل این کار انجام شود. ارائه خدمات و یارانه های دولتی به معلولان تاکید زیاد دارد .
  نظارت کلی بر سازمان بهزیستی که وابسته به وزارت بهداشت است و متاسفانه برای تلفنچی بیمارستان ها هم بخاطر بی توجهی به قانون در بیمارستان ها جایگاهی نداریم ،تاکید به رجسته شدن بنمائید .روزگاری فرهنگ شده بود که بچه های معلول و نابینا در بیمارستان ها بکار گیری می شدند ولی اکنون گویا فراموش شده که بهزیستی وابسته به وزارت بهداشت است.

 5. 5
  علی محمد علمدار says:

  با سلام خدمت شما جناب آقای امیدوار
  بهترین درخواست از شخص ريیس جمهور و مسؤلین اینه که مثل این که میگن ريیس بخش درمان باید پزشک باشه و مانند اون, اولین و مهمترین شرط ورود یک فرد به پست اپراتوری یک اداره یا بیمارستان یا… و شاغل شدن فرد در آن بخش, نابینا یا کمبینا بودن شخص باشه البته کمبینا نه به این معنا که مثلا 90 درصد بینایی داشته باشه و توانایی انجام کارهای دیگه رو داشته باشه اما به عنوان کمبینا در این پست مشغول بشه.

دیدگاهتان را بنویسید