دسته‌ها
صحبت های خودمونی صوتی فیلم های توضیح دار

کمی حرف و دانلود در امتداد شب، فرستاده و آهنگ برناردت

درود

خیلی توی اداره ی سایتم دست تنهام. به یکی هم که میسپارم کارها را انجام بده، یا دو روز انجام میده و بعد جا میزنه یا اگه انجام بده خوب موظف که نیست و حقوق هم که نمیگیره واسه همینم هست که هر وقت بشه انجام میده هر وقت نشه نه. آخرش خودم باید پابند محله باشم. بابا شما هم ی کمی آب و جارو کنید، این پوسته تخمه ها که این طرف اون طرف ریخته را جمع کنید. اصن اینها همش با من. شما تابلو هایی که کپی کاری نباشند و جدید باشند پیدا کنید بزنید سر در کوچه های بی تابلو. ی فایل آموزشی جدید، ی تجربه ی باحال، ی خاطره ی قشنگ، ی راهکار واسه اشتغال، ی چیزی که محله باهاش بره روی هوا. شما توی دسته های محله خوب نگاه کنید، میبینید چه چیزهایی کمه؟ مطالب مربوط به کودکان نابینا کم داریم، مطالب بازی و سرگرمی برای نابینایان کم داریم، آموزش زبان کم داریم، خیلی چیزهای دیگه هم هست که اگر به تعداد مطالب هر موضوع دقت کنید متوجه کمبودشون میشید.

جان من و جان شما به خدا کار سختی نیست. ما یک عالمه هستیم. وب گذر را ببینید. این آمارگیر، آمارها را کمتر از حد واقعی میزنه. مثلا وقتی مینویسه امروز هفتصد نفر بازدید کننده داشتیم، شما روی هشتصد تا هزار حساب کنید. حالا ما هزار تا هم نه پونصد تا. اصن دویست تا. ما دویست تا هر نفر که یک مطلب در هفته، نه در ماه از خودمون تولید کنیم، میدونید میشه ماهی دویست تا تابلوی خوشگل و کار راه انداز که کپی از جاهای دیگه هم نیست. البته کپی اخبار خیلی مهم بد نیست ولی نه که هر چیزی و هر وقتی هی کپی باشه. به خدا اینجا حیفه. حیف!

حالا، کاری نداریم. داشتم توی موضوعات محله چرخ میخوردم دیدم خیلی وقتی میشه از رادیو فیلم یا همون فیلمهای توضیحدار جایی خبری نیست. گفتم بیخبر نمونیم، سه تا فیلم باحال از رادیو توکا واسه شما آوردم. به هر بدبختی ای هم که شده به برنامه های این چنین از رادیو توکا رای بدید توی سایتشون تا تشویق و ترغیب به انجام کارهایی بیشتر از این دست بشند و در ضمن نظری دارید یا ایمیل کنید واسشون یا اینجا بنویسید چون مسئولینش به این سایت هم سرکی میکشند و از نظراتتون آگاه میشند.

دانلود فیلم توضیحدار فرستاده.

دانلود فیلم توضیحدار در امتداد شب.

دانلود فیلم توضیحدار آهنگ برنادت.

اینم سایت رادیو توکا.

چیزهایی که گفتم یادتون نره ها!

خوش باشید تا همیشه!

از مجتبی خادمی

مجتبی خادمی.
متولد 7 بهمن 66.
دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه
اصفهان.
ارزیاب مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب.
مؤسس و گرداننده اسبق محله نابینایان.
مدرس علوم کامپیوتر و زبان انگلیسی.
طراح وب.
برنامه نویس.
مجری برنامه های رادیویی.
آشنا به راه اندازی و استفاده از چاپگر های خط بینایی و بریل.
دوره پیش دبستانی را در مدرسه کمتوانان ذهنی بصیرت زرین شهر گذراندم.
دوره های دبستان و راهنمایی را در مجتمع آموزشی ابابصیر اصفهان.
پایه اول دبیرستان را در دبیرستان غیر انتفاعی محمد باقر زرین شهر.
پایه های دوم و سوم هنرستان را در رشته کامپیوتر در هنرستان ملا صدرا.
مقطع کاردانی کامپیوتر را در دانشگاه های آزاد مبارکه و دولتی شهرکرد.
و مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی را در دانشگاه اصفهان گذراندم.
همزمان، در انجمن موج نور نابینایان، به عنوان مسئول تولید محتوا، مؤلف کتب صوتی ویژه نابینایان، صدابردار، مسئول کنترل کیفی مواد آموزشی، پاسخگو به پرسش های کامپیوتری نابینایان، طراح سامانه تلفن گویا، مدرس کلاس های آموزش رایانه و مسیر یابی ویژه نابینایان، مدرس دوره های تربیت مربی آموزش رایانه به نابینایان، و تحلیلگر نیاز های آموزشی نابینایان در خانه ریاضیات مشغول به خدمت شدم.
در ادامه، به عنوان اپراتور در مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب مشغول بودم و اکنون در مقام ارزیاب در تیم پایش عملکرد در گروه صنعتی انتخاب خدمت می کنم.
از دوران کودکی، مخارج زندگی و تحصیل را شخصا
به عهده گرفتم و به سختی فراهم کردم.
در دوران دبیرستان، اولین رساله ی گویا در ایران از آیتالله مکارم شیرازی را به کمک خواهرم و روحانی محل، تهیه کردم و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع کردم.
در همان دوران، اولین مجموعه ی آموزشی بازی های کامپیوتری ویژه نابینایان را تولید و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع نمودم.
در دوران نوجوانی، اولین بازی رایانه ای ویژه نابینایان به زبان فارسی با نام دو در جنگل را طراحی کردم و توسعه دادم.
به ترجمه و دوبله ی بازی های رایانه ای محبوب نابینایان از جمله تخت گاز و شو‌دان جهت استفاده ی نابینایان این مرز و بوم مبادرت ورزیده ام.
اولین کتابچه ی راهنمای آموزش رایانه به کودکان نابینا را طراحی کردم و توسعه دادم.
در دوران دانشجویی، اولین، پر بازدید ترین و پر محتواترین سایت ویژه نابینایان ایران با نام گوشکن را تأسیس کردم.
همواره در سایت گوش‌کن، سه شعار آموزش، استقلال و تفریح نابینایان را دنبال کرده و در جهت سوق دادن نابینایان به سمت این سه هدف، اقدام به ضبط آموزش های مختلف، تولید و ترجمه ی مقالات مرتبط و تشویق دیگران به انجام نظیر این کار ها نموده ام.
تهیه کننده و مجری یکی از پر شنونده ترین برنامه های اولین رادیوی اینترنتی نابینایان ایران (که چند سال پیش تعطیل شده است)، بودم.
همیشه از مصاحبه های آگاهی بخش با رسانه ها از جمله برنامه به روز شبکه سوم سیما به عنوان یکی از کارشناسان فاوا و نابینایان استقبال کرده ام.
به دلیل تجربه ی تدریس موفق به دانش آموزان، همواره با استقبال والدین کودکان و نوجوانان جهت تدریس روبرو بوده ام.
از تألیفاتم می توانم به کتاب آموزش نرم افزار آماری SPSS به اتفاق استاد ندا همتپور اشاره کنم.
یکی از مهمترین نرم افزار های مسیریابی نابینایان را با نام نزدیک یاب به همراه دفترچه راهنمای استفاده، جهت کمک به استقلال نابینایان در رفت و آمد، ترجمه کردم و به رایگان در سطح بین المللی برای تمام فارسی زبانان منتشر نمودم.
در حال حاضر، رویای امکان سفر به استان های محروم جهت همسان سازی سطح آموزشی و پرورشی کودکان محروم با کودکان کلان شهر ها را در ذهن می پرورانم.
اطلاعات تماس:
شماره موبایل شخصی: 09139342943
آدرس ایمیل شخصی:
gooshkon2020@gmail.com
شناسه اسکایپ:
mojtaba1007
شناسه تلگرام:
@luckymojy
آدرس شناسه تلگرام:
https://t.me/luckymojy
شماره واتساپ:
09139342943
آدرس وبلاگ شخصی:
https://gooshkon.wordpress.com

49 دیدگاه دربارهٔ «کمی حرف و دانلود در امتداد شب، فرستاده و آهنگ برناردت»

بعله. این نتیجه را منم قبلا که خیلی اینجاها الاف بودم بهش رسیده بودم اتفاقا. خوب. حالا بریم سر اصل مطلب بهنام جان. اینکه شما گفتی جون بخواه دقیقا منظورت چی بود؟ یعنی آیا قراره برای محله مطالب خوشگل و به درد بخور که غیر کپی باشه از خودت در کنی آیا؟ یا قراره توی مدیریت کمک کنی آیا؟ به هر حال، منتظر یاری سبز و سرخ و سفیدتان هستیم.

سلام.
مونده بودم از کجا میشه چندتا فیلم توضیح دار گیر بیارم عصر جمعه ای اینقدر مشکی نباشم.
ممنون.
اینجا رو خیلی دوست دارم. درسته که بلد نیستم جارو یا تزئینش کنم ولی همیشه هستم. فقط هستم.
ممنون.
ایام به کام.

سلام پریسای عزیز. خوشحالم که اینجا به درد میخوره. خوشحالم که اینجا از مشکی بودن درت میاره. هدفمم غیر از این نبوده. ی محله ی شله قلمکاری که البته باید شله قلمکار بودنش ارزشمند باشه. یعنی ترکیبی از مطالب دست اول سلیقه های مختلف نابینایان و بینایان عزیز و ارجمند و از اینجور صفات قلنبه. همین دوست داشتنت که در قالب کامنت ارائه میدی و منتقلش میکنی، خودش کلی آدمو دلگرم میکنه. باش تا همیشه.

سلام
چقدر کیفور شدم این پست رو خوندم
چرا؟
چون یه جورایی خیلی با سیاست حرف زدی مجتبی
حرفات کاملا درست بود
خب چند نفر رو انتخاب کن برا کمک در سایت
اینجوری اگه یکیشون بره کما بقیه هشیار هستند
دینگ دینگ منم کاندید میشم
گرچه هنوز کار با سایتو کامل راه نیوفتادم
بعدشم اینکه یک سری امکانات اینجا کم داره
های هوار ما که اینقد حرف گوش کنیم
مدیر جان شمام بشین پای حرفامون ببین دردمون چی چینه آیا
این جور یتیم ولمون کردی که چی!
هر وقت دوست داشتی در حق سایت پدری کنی یک ندا بده پیشنهاد های بدی نمیدیم
مرسی فیلم
لی لی لی لی ما برفتیم

سلام یلدای عزیز.
خوشحالم که از خوندن این پست، کیفور شدی.
سیاست توی حرف هام نبود، البته شاید تو توش پیدا کرده باشی. چه معلوم!
مشکل این هست که اکثرا کار با بخش عادی سایت را هم مشکل دارند چه برسه بخش مدیریتی. تازه سلیقه های من و باقی هم محلی ها شاید کمی فرق داشته باشه ولی بالاخره که چی؟ همون حرف خودت میشه. اگر دیدم راه به جایی نمیبرم، فراخوان برای جذب مدیر میدم. راستی اولین کسی که احتمالا باید کمک بکنه خودتیا. گفته باشم!
میدونم بعضی امکانات اینجا کم هست ولی بعضیهاشو واقعا سخت میشه پیاده سازی کرد و بعضیهاشو نمیشه و بعضیهاشو هم میشه. یک صندوق پیشنهاد گذاشتیم ی زمانی میتونی جستجو کنی توی محله پیداش کنی یا همینجا نظراتتو بگی.
منتظرماااا!

پ خ
هح, نترس جن ندیدی چرا بسم الله میگی
زود برگشتم .گفتم حالا که مجتبی کیف اش قناری میخونه و نمیدونم سی چه علتی دلش برا بچه ها یهو تنگ شدو اومدده کامنت جواب میده بیام تا دیر نشده سوال بپرسم
اولش که چرا اینجا سایت نمیشه؟آیا هزینه برداره ؟چقد مثلا
بعدشم اینکه ممکنه بتونیم محله رو بزاریم تو صفحه ی اصلیه گوگل به عنوان تبلیغات تا بهتر تو دید باشه.البته میدونم میشه اما هزینشو میخوام بدونم

سلام یلدا. منو که ترسوندی دختر!:
1. اینجا سایته دیگه. چی باعث شده فکر کنی اینجا سایت نیست آیا؟
2. بعدشم اینکه هزینه ی گذاشتنمون صفحه ی اول گوگل کمتر از پانصد هزار تومان در ماه نیست. بیخیال این یکی بشو جون جدت!
3. منظورم از برگرد این بود که وقتی جلسه رو گوشیدی اگر نظری داشتی برگرد چون خودت گفته بودی وقتی گوشیدی برمیگردی!
4. خوش باشی تا همیشه!

سلام من كه مي‌گم جديداً محله داره ميتركونه عالي شده …. داشتم ترك مي‌كردم دوباره معتادش شدم … الآن واقعاً اين معتادهاي بي چاره رو درك مي كنم كه چاره اي ندارند جز اعتياد … خداييش نميشه كه بشه …. من اگه معتاد بودم طبق تجربياتي كه كسب كردم هيچ وقت دنبال تركش نميرفتم اين همه سختي بعدش هم هيچ … شما ها هم اگه معتاديد يه فكر ديگه براي خودتون بكنيد مثلاً بيشتر پول دربياريد مواد بهتر بخريد تا ديرتر دور از جون دور از جون دور از جون بشيد … 🙂
خودم هم نمي دونم چرا تازگي مطلب بذهنم نميرسه بپستم …. در مورد مديريت سايت هم كه من بلد نيستم وگرنه كي از مديريت بدش مياد … فيلم توضيح دار هم يه بار گوشيدم خوب بود ولي انگار حوصلم نميشه بشينم پاش ….
شاد باشيد تا هميشه و پيروز و سربلند…

سلام نخودی. گفتم که! سازمان بهداشت جهانی هم انگاری گوشکن را جزو مواد مخدر در رده بندی خطرناک لیست کرده. راستی، مطالب حقوقی که مال خودت باشند و یا مثلا مشکلاتی که راه حلهای کاربردی حقوقی داشته باشند موضوعات خوبی هستند که هر ماهی یک دونه فقط یک دونه روی تخته سفید اینجا بنویسی!

به نظر من محله با تعداد پستها و بازدیدها ارزشش بالا نمی رود بلکه با پستهایی که خودمان می نویسیم ارزشش بالا می رود
من که پستهای کپی را حتا نگاه هم نمی کنم ولی یک چیز هم جالبه چرا بچه هایی که قبلا خیلی اینجا کامنت می گذاشتند دیگه نیستند من فکر می کنم یکخم از محله نارازی هستند خوب اگر بچه های قدیم این کامنت را می خونید به نظر من بیایید بگیند که چرا نارازی هستید همان حرفهایی که توی اسکایپ می زنید را بیایید اینجا بگیند ترس که نداره
اداره نیست که اخراجتان کنند تا محله پا بگیره
من با همه مطلبهای کپی بغیر از خبرهایی که واقعا راه گشاست مخالفم
سعی می کنم از خودم بنویسم هر آنچه را که می دانم

سلام. بله چشمک. حرف منم همینه که:
1. پستهایی که همه مینویسیم شالوده ی اصلیش از خودمون باشه.
2. بچه های قدیمی بعضیهایشان سرشان شلوغ است وگرنه همیشه اینجا رو از خودشون میدونند.
3. بعضی از بچه های قدیم و جدید که نسبت به خط مشی و مطالب و کارکرد محله نظراتی یا ناراحتیهایی دارند، باید مستقیم بگند تا بررسی کنیم همه باهم:
a. اگه منظور از ناراحتی اینه که اینجا همیشه و فقط مطالب کامپیوتری باشه، باید بگم که شرمنده. ما همه چی هستیم از جمله کامپیوتر ولی نه که فقط کامپیوتر.
b. اگه منظور از ناراضی بودن اینه که مطالب صوتی یا آموزش بیشتر باشه، این یعنی خود شما ها هم باید دست به کار بشید. همه باهم. من ی دونه، چشمک ی دونه، این ی دونه و اون ی دونه آموزش صوتی. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.
c. اگه منظور از تغییر محله اینه که خاطره و تجربیات و سرگرمی کم باشه یا نباشه، باید بگم اینم شرمنده چون ما همه چی هستیم از جمله طنز و شوخی و خاطره و خوب جدی هم هستیم همه در کنار هم مخلوط.
d. اگه منظور چیز دیگه ای هستش که خوب بیایید بگید. من خبر ندارم که دقیقا توی ذهنهای پرخروشتون چی میگذره که!
4. اینکه سعی میکنی از خودت بنویسی و تا حالا هم همین کارو کردی خیلی خوبه چشمکی ولی ی روزی یادمه گفتی که هدفت از پست هایی که دادی و آموزش هایی که گذاشتی این بوده که با یک عده کیس آشنا بشی و مشاوره بدی و خوب به قول خودت وقتی به هدفت رسیدی دیگه بیخیال شدی تقریبا! نمیدونم آیا این طرز فکرت درست باشه یا نباشه!

راستی مجتبی خانم غلامی گفت من می تونم به مجتبی در طراحی سایت کمک کنم می گفت از لحاظ گرافیکی سایت مشکل داره
حالا اگر خواستی که بگو تا بهش بگم بهت زنگ بزنه البته بهش گفتم خودتان ایمیل بزنید ولی شاید رودرباسی کرده باشه
شاید بتونه در کارهای دیگه سایت هم کمک کنه

مجتبی جان خوب شد که آمدی دیگه دلم برات تنگ شده بود. تو اسکایپتم نوشتم که چرا پیدات نیست.
و اما در خصوص فیلمهای توضیحدار, شدیدا و قویا و مؤکدا از آن حمایت میکنم. درود بر دست اندرکاران این رادیوی خوب و با مرام و با معرفت.
و اما در خصوص مدیریت متأسفم که سواتم به اونجاها نمیرسه وگرنه در خدمتت بودم. چه بهتر از اینکه آدم با دخترها و پسرهای نازنینش باشه. براشون مطلب بذاره. باهاشون درد دل کنه. ازشون راهنمایی کنه. خدا را چه دیدی شاید به عموشون کمک کردند که تجدید ….. کنه.هاهاهاهاهاها.
ولی آقا مجتبی خان یه بار یه نظر کوچولو در مورد کامنتها گذاشتم جواب ندادی امیدوارم این بار جواب بدی گفته بودم که اگر از نظر فنی امکانش باشه کامنتها از پایین به بالا باشه نه مثل حالا که از بالا به پایینه. منظورمو امیدوارم متوجه شده باشی.
گاه برای رسیدن به کامنتهای جدید که در آخر قرار میگیرند با مشکل مواجه میشم. با حرف n, حرکت میکنم. بعضی وقتها یه دفعه میپره اصلا از کامنتها خارج میشه. خلاصه برای خواندن کامنتهای جدید و تازه باید کلی وقت گذاشت در حالی که اگر آنها اول قرار بگیرند براحتی میشه پیداشون کرد.
دوووستت دارم. بوووووس.

سلام عمویی. من جایی نرفتم. همین جام! درگیر ارشد بودم که عدم مدیریت مسئول حوزه، بدجوری امتحانم رو تحت تاثیر قرار داد. به امید رتبه ی تک رقمی دارم دوباره واسه ارشد سال بعدی میخونم. باورت نمیشه ولی از همین حالا. آهسته و پیوسته! در مورد مدیریت هم فعلا بیخیال شو که تازه منکراتی و دردسر ساز نشی عمویی. اون کامنت ها هم که گفتی میرم توی فکرش اگه همه موافق باشند.

سلام آقا مجتبی حق با شماست باید پی راه کاری باشیم که از خودمان خلاقیت به کار بدهیم تا بقیه دوستان به نتیجه برسند من الان دارم روی 2آموزش کار میکنم یکی از آنها آماده است اما دیگری را دارم با کمک دوستم آماده میکنم فقط مشکل من مجتبی جان اینه که نمیتوانم یک فایل را آپلود کنم اینم سعی میکنم یاد بگیرم تا مشکلات را واستان تا کمی حل کنم .

میلاد سلام. خیلی خوشحالم که آموزش میسازی. ببین، برای فرستادن پرونده ها سه تا راه داری:
1. واسه من ایمیلش کنی تا بذارم توی محله.
2. از من نام کاربری و رمز واسه آپلود بگیری.
3. خودت ی جایی که سراغ داری آپلود کنی لینکش رو بذاری واسه بچه ها!
خوش باشی تا همیشه میلاد و منتظرم.

سپاس! ضمن عرض ادب و درود فراوان!مجتبی جون بالاخره از خواب اصحاب کهف بیدار شدی؟! یا خودت یه کار دستم بده-یا اینکه من سر پست قبلیم باقی میمونم-بنده پلیس نامحسوس محله هستم-‏ همگی بهوش و بگوش!خخخخخ

سلام.
من تو آموزش دادن کلا آدم تنبلی هستم.
واقعیتش چیز زیادی هم بلد نیستم به کسی یاد بدم.
در مورد مدیریت هم با این که به نظرم کارها رو غلتکه و تقریبا مشکلی نیست، ولی در حد آب و جارو و اینا اگه لازم میدونی در خدمتم.

سلام آقای مدیر. درمورد کامنت ها که عمو حسین گفت از پایین به بالا باشه خیلی عالی میشه. و اینکه هرکسی از تخصص خودش توی محله پست بذاره خیلی خوبه. منم در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگ سازی درخدمتم. راستی من همان ‏chalavi‏ هستم که جدیدأ با تبسم وارد محله میشم. موفق باشید.

سلام
مجتبا بابت فیلم های رادیو توکا که واقعا ممنون
اما در خصوص مطالبت چند تا نکته رو میخواستم بگم
من به سهم خودم تا به حال سعی کردم همیشه مطالب غیر کوپی بذارم یه سری هم به بایگانی نوشته هام زدم دیدم به غیر از یکی دو بار که اونم مطالب جنبه اطلاع رسانی داشته بقیه مطالب همه اختصاصی بوده
از این به بعد هم قول میدم تمامی مطالبی که میذارم همه اختصاصی باشه و در حوزه های زیر در خدمت هم محله ای ها هستم
گذاشتن برنامه های زندگی ادامه داره در سایت
گذاشتن تمامی اخبار و گزارش های صوتی و مستند از ورزش نابینایان در همه ی رشته ها
مطالب آموزشی و اطلاع رسانی در خصوص مکان های تفریحی و گردش گری ایران
اخبار وضعیت آب و هوای تمامی نقاط کشور که دوستان میتونن با کیلیک کردن روی اسم من وارد وبلاگم بشن و همواره از بروز ترین اخبار وضعیت جوی کشور آگاه بشن
و سایر مطالب و آموزش هایی که قول میدم همه اختصاصی باشه
همچنین ورزش کارای خوب کشورمون اگر سوالی پیشنهادی مطلبی چیزی دارن به من میتونن منتقل کنن تا پیگیری کنم
amirsarmadi68@gmail.com
اما در خصوص کمک به خودت در اداره سایت راستش من حس میکنم افرادی متخصص تر از من هم هستن که بخوان کمکت کنن و مسئله اصلی اینه که بروز کردن و اداره وبلاگ هواشناسی خودم و پاسخگویی به سوالات مردم واقعا روزی 3، 4 ساعت از من وقت میگیره و شاید در این زمینه دیگه فرصت نکنم بهت کمکی کنم اما بازم هر کاری بود من صمیمانه و با دل جون در خدمتم

سلام به نظر من این سایت قابلیت این رو داره که جامع بشه ,
و دید شما باید آینده نگر باشه و چند سال دیگه رو که انشاا…. این سایت یک سایت بزرگ وجامع خواهد بود رو مد نظر قرار بدید ,
برای همین از الآن باید برنامه ریزی شما برای اون موقع باشه و بهتره مثل سایت های بزرگ موضوعات و دسته بندی سایت رو مشخص تر کنید و برای هر دسته یک گروه و سرگروه تشکیل بشه و خودتون فقط به مدیریت سرگروه ها بپردازید و سرگروه ها به مدیریت اعضای گروهشان ,
و در کل یک ساختار درختی فعال لازمه داشتن چنین سایتی را میطلبد .
بنده خیلی وقت ندارم که بطور مستقیم کمک کنم ولی اگر خواستید میتونم بهتون مشاوره در این زمینه بدم و راهنماییتون کنم .
برای شروع کار لازم است که اهداف و سیاست های کلی سایت رو با چشم انداز آینده در نظر بگیرید و بصورت مشخص ارائه نمایید و بعد دسته بندی های سایت رو مشخص کنیدو بعدا از آن فراخوان برای افراد متقاضی برای مدیریت گروهها ارسال کنید که گروهها تشکیل گردند .
موفق باشید .

سلام عزیز خان. برا من چلوی یا چلوئی یا چلویی فرقی نمیکنه. به تعداد سالهای عمرم تلفظهای مختلفی از فامیلیم شنیدم و منفعلانه پذیرفتم. ولی دیگه دوست ندارم هم محله ای های جدیدم سردرگم بشن. تبسم هم برا خوندن و هم برا نوشتن خیلی راحت تره.(ردیف پایگاه) توجه فرمودین؟ اگه باز مشکلی هست بفرمائین.

این روش یعنی برعکس شدن دیدگاهها غیر از این که من خودم کلا ازش خوشم نمیاد، ولی خب تابع رئیس و جمع هستم، یه اشکال کوچولو هم داره.
در مورد دیدگاههای تو در تو هنوز مثل قبل هست.
یعنی اگه کسی به یه دیدگاه خاص پاسخ بده، اون دیدگاه میره پایینتر از دیدگاه اصلی قرار میگیره.
ضمنا این جوری ترتیب خوندن کامنتها هم جالب نیست.
به نظرم همون حالت قبل بهتره و عمو حسین و سایر دوستانی که میخوان آخرین کامنتها رو ببینن، میتونن خیلی راحت یه بار h بزنن و بعد با جهت بالا و ترکیب shift+u و اینها برگردن آخرین کامنتها رو ببینن.

درود! برای من که فرقی نداره کامنتا چجوری باشند،‏ چون من با مبایل میخونم-وقتی کامنت زیاد شده باشه عدد صفر را میزنم و با جهتنمای بالا حرکت میکنم تا به آخرین کامنتی که در آخر خونده بودم برسم،‏ سپس کلید تاکس و جهتنمای پایین را میزنم گوشی کامنتهارو پشت سر هم میخونه! بعضی اوقات هم دوست دارم کل کامنتهارو باز خونی کنم،‏ از همان اول کار تاکس و جهتنمای پایین را میزنم و با کیف به گوش دادن میپردازم!‏

سلام
اولین باره که اینجوری با توضیح فیلم میبینم
البته فیلم زیاد دیدم اما با توضیح آبجیم که محشر تصویر سازی میکنه
اینطوری که اینا توضیح میدن اصلا جالب نیست
همینجوریشم که میشه حدس زد مثلا فلانی الان تو ماشینه
الان رفته خونه
الان رفته فلانجا
اون چیزی که یک نابینا نیاز داره بدونه موقعیت مکانی زمانی شکل ظاهر پوشش و خیلی چیزای دیگس
کاشکی به این چیز هام توجه میکردند که محشر میشد

این پست سال قبل توی اسفند منتشر شده بود و جزو رادیو فیلم ها بود. دیدم لینکش خراب شده. یکی هم نبود که لامسب سه تا لینک داشت! این شد که لینک هاش رو مرمت کردم و تاریخشو به امروز تغییر دادم تا در دسترس بچه ها قرار بگیره دوباره. کاری که با پست آموزش زبان ترکی انجام داده بودم. من کلا قاتیم شما سخت نگیر خخخ مرسی که هستی چشمه جونم

عباس جان مرسی از اینکه دوست داری همکاری بکنی ولی موضع دقیقت رو در مورد محله ی مجتبی و دوستان نمیدونم. فقط شما نیستی دوستان دیگه ای هم هستند که گاهی مواردی ازشون میبینم که توی موضع‌شون تردید میکنم. تحرکات مرزی و از اینجور بحث ها!
به هر حال، واسه من و محله افتخار هستش که تو و دوست های تو توی اداره ی محله مشارکت کنید. اگه خواستی کمک کنی، ی ایمیل به gooshkon2020@gmail.com با ایمیل خودت بزن تا اگه کاری بود بهت بگم و ایمیل کنم واسمون انجام بدی. مرسی.
مرسی از حس همکاریت

واي اولش داشتم توهم مي‌زدم كه كي جرأت كرده به اسم من كامنت داده بعدش فهميدم كه نه بابا خودم بودم اون قديما ….
تازه مي‌خواستم بنويسم چه عجب يلدا جونم كه مجدد اين طرفا دلمون براتون تنگ شده بود كه حيف …….

دیدگاهتان را بنویسید