خان هفتم ، میلاد در قهوه خانه مشهدی قنبر

درود

با عرض بهترین آرزوها برای شما هم محله ای های عزیزم .امیدوار هستم حال همگی خوب و خوش بوده باشد و در کمال صحت و سلامت قبراق و سردماغ مشغول گردش در محله عزیز بوده باشید و هیچ دغدغه ای در زندگی نداشته باشید .

مطابق هفته ی قبل که در محله قهوه خانه برقرار بود و قرار شده است که این هفته برگزار نشود و در هفته های آینده یک هفته در میان این برنامه برگزار گردد اما من قصد دارم در این هفته برخلاف لغو مجوز برگزاری این نوع مراسمات بصورت استثنا شما را به سرسبزترین جنگل در ایران دعوت کند !

همه شما شمال را بواسطه دریای آن خوب می شناسید و هرگاه حرف شمال شود سواحل آرام آن را به یاد می آورید اما این شمال اگر به سمت شرق بروید و از استان گلستان بگذرید به جنگل عظیم و بزرگی خواهید رسید بنام جنگل گلستان که وسعت آن بسیار زیاد است و من در این مطلب قصد معرفی و موقعیت جغرافیائی آن را ندارم .در این جنگل پوشش گیاهی و حیوانی متنوع وجود دارد .نقاطی از این جنگل بکر و دست ناخورده هستند و اغلب حیوانات آن وحشی هستند .اینجنگل سال هاست که از منابع ملی به شمار رفته است و از منابع آن بصورت مستمر محافظت می شود .متاسفانه یکی از معضلات این جنگل عبور جاده بین المللی است که از بخشی از آن عبور می کند و مشکلاتی را به دنبال داشته و دارد .در این جنگل چند فضا و محل برای استفاده عموم بصورت پارک جنگلی قرار داده اند که پارک یک و دو و پارک آبشار و آق سو است .البته مکان های دیگری هم بصورت محدود و استفاده افراد خاص وجود دارد .حال قرار است که عده ای از بچه های نابینا و کم بینا در روز دهم بهمن ماه جاری ب مدت یک شبانه روز در این محل به جشن پرداخته و از فضا و لطافت هوای این جنگل عظیم بهره مند شوند .و دعوت کننده و هماهنگ کننده این برنامه کسی نیست جز قنبر .

وسیله ایاب و ذهاب هلیکوپتر فراهم است و محل اسکان نیز تکه کوچکی از این جنگل محافظت شده است که دارای امکانات محدود است و روایت شده که افراد خاص در این مکان به استراحت پرداخته اند و برای رفاه حال شخصیت های رژیم قبل ساخته شده است .

بچه ها به محل قهوه خانه عمو قنبر خوش آمدید بله هلیکوپتر حامل شخصیت های محله گوش کن بر زمین نشست الان بچه ها و مدیران در حال پائین آمدن از آن هستند .فاصله من دور است و نمی توانم تشخیص دهم کهکدام یک از مدیران در این فضا حاضر شده اند ! مابقی بچه ها هم به طرق مختلف قرار شده است که خودشان را به محل برسانند .عملیات دید و بازدید بچه ها و مراسم شروع انجام شد .همه بچه ها به محل استقرارشان رفتند .چادرهائی با وسعت و گرم در جنگل عظیم و انبوه بصورت دایره وار که در قسمت های میانی دختران و خانم های گرامی محله و اطراف این چادر ها نیز پسران و مردان این محله و در نقطه مرکزی هم چادری بزرگ برای مدیران و اجتماع افراد و سالن پذیرائی و اجتماعات بچه ها .به علت سختی راه و خستگی بچه ها خیلی زود همگی خواب رفتند بدون اینکه حتی نای حرف زدن داشته باشند و سوز و سرمای شب جنگل نیز موجب شد تا زود به چادرهایشان پناه ببرند و بخوابند .

راس ساعت 4.5 صبح ناگاه غرش شیران جنگل و یوز پلنگ ایرانی و پلنگ و صدای سایر حیوانات مختلف جنگل بلند شد و این صدا به حدی بلند بود و غیر قابل تصور که بچه ها از خواب بلند شدند و هراسان از خود پرسیدند که چه خبر است ؟ و سراسیمه از چادرهایشان بیرون زدند و در محل اجتماعات جمع شدند .در اینجا قنبر با سرافکندگی و اعلام اینکه خودش هم نمی دانست که چرا اینطور شده است و بی خبر بود بیان داشت گویا این غرش های سهمگین و سرو صدای حیوانات جنگل بخاطر ساعت به دنیا آمدن قنبر بوده است .!؟ بله قنبر گویا در روز سه شنبه دهمین روز از دومین ماه بهمن و فصل زمستان سال 1351 به دنیا آمده است .خب بچه ها تازه فهمیدند که قصد و هدف قنبر از دعوت بچه ها به این مکان باصفا چه بوده است ؟ در این میان همهمه ای به وجود آمد و هر کسی چیزی می گفت و از اینکه با این صداها مواجه شده بودند هر کسی حرفی می زد .بالاخره قنبر با در دست گرفتن مدیریت برنامه ها توانست بر همهمه های موجود فائق آمده و ضمن دعوت به آرامش مدعوین ایشان را به چادرهای محل اقامتشان راهنمائی کند .و بچه ها نیز با دلخوری از این نوع پذیرائی به محل اسکان خود رفتند !

بله قنبر به دنیا آمد با این همه سرو صدا و اولین نوه پسر خانواده بود و همه منتظر به دنیا آمدنش بودند .همه خوشحال از این تولد و پدر بزرگش نیز نام قنبر یعنی نام پدر خودش را بر او نهاد .قنبر در کمال صحت و سلامت دوران طفولیت و نوجوانی و جوانی اش را سپری کرد ادامه تحصیل داد و با اخذ مدرک کاردانی به شغل معلمی پرداخت و درست در همان سال دوم تدریسش برای امر آماده سازی و افتتاح نمازخانه مدرسه ای ، در مسیر رفتن به آن محل تصادف نمود .در سالیان اول خدمتش مشکلی را مشاهده ننمود اما باگذشت چند سالی متوجه شد که مشکلات بینائی دارد و رفته رفته از خواندن و نوشتن عاجز ماند .مدتی هم در کلاس های درس با بهره جستن از دانش آموزان زرنگ نسبت به درج نمرات اقدام کرد و نهایتا با توجه مسئولان به امور دیگری به غیر از تدریس پرداخت . و در سال 89 با خرید پارس آوا دو و خرید برنامه های آموزش از موج نور توان استفاده از کامپیوتر را یافت و رفته رفته با محله که قبل از این محله نبود و گوش کن و یاد بگیر بود آشنا شد .در فراخوانی مجتبی اصلا تصور اینکه روزی مجتبی بتواند محله ای با عظمت بسازد را نمیکرد .اماهمراه ساکت و خواننده و نهایتا نیز کاربر خواننده شد .اکنون نیز با حضور مستمر در محله و خواندن مطالب ارزشمند آن همواره از گنجینه خرد و دانش شما سروران گرامی و مجتبی عزیز و یارانش بهره مند شده است.و این برنامه به جائی رسیده است که اکنون کافه مشهدی قنبر به راه افتاده است و شما بچه های خوب در این فضای پر از صفا و صمیمیت گرد هم آمدید تا از تجربیات خودتان بنویسید و بخوانید .

دوستان من در این جنگل انواع شکار وجود دارد و من فقط اقدام به تهیه مقدمات پذیرائی نمودم و اگر قرار است که به شما خوش بگذرد باید به تفرج و تفریح بپردازید و شکار کنید و از شکار خود برای غذا بهره مند شوید .هر کدام از شما قسمتی از کار را بگیرید .شکارچیان ، به شکار بپردازند ، سایر بچه ها هم با توجه به توانائی خود مقدمات حضوری سبز را در این سرسبزی به نمایش بگذارنند .

بچه ها چون قنبر تازه متولد شده است فکر کند که بصورت محدود بتواند قهوه خانه را مدیریت کند و سکان این بخش را در اختیار صاحبنظران و توانمندان میگذارد .فقط اگر کسری داشتید اطلاع دهید .

بچه ها خوب میدانم که بی خبر بودید و کادو نیاوردید ولی اشکال ندارد حضور شما و گفتمان منطقی و لذت بردن از فضای مناسب در کنار هم بودن بهترین کادوئی است که می توانیم به دوستانمان بدهیم و ممنون از حضور گرم وصمیمی همه شما عزیزانم .ضمن تذکر اینکه جنگل فوق به دلیل ملی بودن اقدام به شکار و قطع درختان ممنوع می باشد و صرفا شکار در روز دهم بهمن برای شما دوستان هم محله ای صرفا آزاد می باشد .و در مابقی ایام تعقیب قانونی دارد .

ایام به کام و لذت ببرید از زندگی .

درباره قنبر

درود متولد 1973 میلادی ، دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه پیام نور هستم که به روش عادی موفق به اخذ مدرک شده ام . از اواسط دهه 80 به تدریج دچار مشکل بینائی شدم و این مشکل به آنجا رسید که از خواندن و نوشتن به صورت عادی محروم شدم و این معضل بخاطر تصادف من شد که به تدریج این مشکل بروز کرد .مدتی دچار افسردگی شدم و این موضوع آنطور شد که برای مراسم خاک سپاری یکی از مردان خوب رفته بودیم و هنگام بازگشت و بمنظور تسلی خانواده مرحوم به خانه رفتیم و هنگام خروج من کفش هایم را نیافتم و فردی با صدای بلند خندید و عنوان کرد که کفش هایش را نمی شناسد ؟! اینطور شد که گوشه گیر شدم .از دیماه 89 همزمان با تولید پارس آوای دو به زندگی عادی برگشتم و هم اکنون با آموزش های لازم که از محله و سایر دوستان عزیزم گرفتم توانسته ام یک رابطه منطقی با دنیای مجازی داشته باشم .از این بابت از خدای خودم شاکر هستم. محله نابینایان را به همین صورت که هست برای عموم باشد را بیشتر می پسندم ، ضمن اینکه خواستار حفظ آن به هر طریق ممکن در برابر نا امنی های مجازی هستم . از زحمات کلیه دوستان عزیز هم تشکر و قدر دانی می شود .
این نوشته در خاطره, صحبت های خودمونی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

781 Responses to خان هفتم ، میلاد در قهوه خانه مشهدی قنبر

 1. 501
  پریسا says:

  بانو چه متن قشنگی! پند بود باشد که پند گیریم

 2. 502

  پری بانو خانم نخودی رو دیگه شما باید جواب بدین اونم اند رویدی شد و حالا باید کل صفحه رو لمس کنه
  من احساس میکنم اگه یه نابینا از گوشی لمسی استفاده کنه این هست که مثلا یه خیابون باز بزرگ هست که آدم میتونه از اونجا براحتی قدم بزنه و بره ولی با لمسی کار کنه انگار کل خیابون رو بی خیال شده اومده از روی دیوار میخواد رد بشه اونم اندازه قدم زدن آدم باشه
  خودم که نفهمیدم

 3. 503
  بانو says:

  زينب جون براي اين كه الكي داري فكر الكي مي كني ….
  خيليهم شما براي ما عزيزي …. خيلي ….
  شعرت هم خب چون هي نابينا داشت و يه خورده هم عشقولانه بود من زياد خب باهاش ارتباط نگرفتم همين طوري از كنارش گذشتم ….
  بعد هم خانم خانما نداشتيم از اين فكر ها ها ها ها …..
  حتي اگه به فرض همه هم نسبت به تو اين حس روداشته باشند بعد تو خودت براي خودت ارزش قائل باشي و خودت رو دوست داشته باشي هيچ هيچ هيچ غمي نيست چون تو خودتي كه براي خودت ارزشمندي و اين رو خودت بايد بدوني كه مي دوني ….
  ولي اگه برعكسش باشه يعني همه دوستت داشته باشند و بگند كه فلاني ال و بل و با ارزش و جيم بل بعد تو خودت خودت رو قبول نداشته باشي اين افسوس آور هست …..
  زينب جونم دستت رو بذار رو قلبت و با تمام وجودت خودتو دوست داشته باش و بخودت بگو كه چقدر براي خودت ارزشمندي ….

 4. 504

  از اونجایی که آخرش نفهمیدیم کیا با چه مدل برگزاری قهوه خونه موافقن یه کاری میکنیم.
  همینطوری توکل بر خدا میریم جلو، اگر پستی برای قهوه خونه به دستمون رسید که منتشر میکنیم.
  اگر هم نه که برگزار نمیکنیم.
  این تا اینجا نتیجه ی برداشت من از نظرات بوده.

 5. 505
  پریسیما says:

  زینب جان این احساست درست نیست
  کامنت تو رو من که ندیده بودم الان دیدم

 6. 506
  پریسا says:

  یعنی این انصافه؟ تا نیومده بودم یواش یواش قدم زنان کامنت ها می رفت تا اومدم سرعت گرفتید؟

 7. 507
  تاها says:

  سلام دوستان

 8. 508

  بانو قشنگ بود
  پریسا دیگه بویی از آب زرشکات نیست نکنه بخشیدی به خانواده ایتام

 9. 509
  پریسا says:

  فری گوشی لمسی دقیقا همون خیابونه هستش. فقط من وسط باند های اتوبانش ناپدید میشم انگار رفتم توی افق.

 10. 510
  پریسیما says:

  موافقم اگه داوطلبی باشه هر هفته باشه وگرنه حالا هر وقتی بود خب ما هممیآییم شرکت میکنیم دیگه

 11. 511

  سلام طاها نیوز خخخ.

 12. 512
  زینب عبدلی says:

  خب ببینم پریسا تو رفتی کجا ییه هو
  پریسا نوشیدنی میوه کتاب بازی و شهرت مثل من بود خخخخخخ
  بانو خیلی قشنگ بود

 13. 513
  پریسا says:

  آب زرشک هام رو1جعبهش رو جوگیر شدم دادم پرواز برد باقیش رو هم از شما چه پنهون نشستم روی جعبه هاش دارم یکی یکی یواشکی می خورم صداش رو در نمیارم.

 14. 514
  تاها says:

  یک دختر آمریکایی برای رفع مشکل تنهایی و تجرد در مراسمی رسمی با خودش ازدواج کرد.

  به نقل از پایگاه خبری شبکه خبری العالم، یک دختر آمریکایی برای رفع مشکل
  تنهایی و تجرد در مراسمی رسمی با خودش ازدواج کرد.

  “یاسمین ” به ترفند غیر معمول ازدواج با خود روی آورد تا بر فهرست
  ازدواج های عجیب و غریب در غرب از جمله ازدواج با حیوان و ازدواج با
  همجنس، مورد دیگری افزوده شود.

  او که در شهر هیوستون زندگی می کند، گفته است که برای حل مشکل تجرد و
  تنهایی که موجب یاس و نومیدی وی شده است، راه حلی پیدا کرده و توافق کرده
  است تا با خود ازدواج کند.

  یاسمین گفت که دو سال پیش به خود گفته بود درصورتیکه نتواند تا قبل از 40
  سالگی ازدواج کند، به شیوه فیلم های آمریکایی با خودش ازدواج خواهد کرد.

  او معتقد است، حداقل مانند زوج های دیگر، با خودش دچار اختلاف نخواهد شد
  و درمعرض طلاق قرار نمی گیرد.

  این دختر آمریکایی در مراسمی در موزه فرهنگ آفریقا در شهر هیوستن، لباس
  عروس را بدون وجود داماد به تن کرد درحالیکه خانواده و دوستانش نیز دراین
  مراسم درکنار او حضور داشتند.

 15. 515
  پریسیما says:

  سلام آقا طاها

 16. 516
  زینب عبدلی says:

  آقای خسروی ممنونم
  ولی من بعضی وقتا حس میکنم بودنو نبودنم واسه خیلیا یکیه
  و اگر نباشم هیچ کس به یادم نمی افته و اصلا کسی به فکر این که من هستم یا نیستم نیست

 17. 517

  سلام طاها
  چه عجب این بار من این پست رو میپسندم رو نگفتی
  زینب خانم توی زندگی باید اونقدر جسور باشی که با بدترین چیزها هم ناراحت نشی و کم نیاری و همیشه حرفی واسه زدن داشته باشی و راهی برای رفتن داشته باشی .
  حالا دو تا از شعر های حیدر مریم زاده چی مریم حیدر زاده بذار واسمون تا یاد طلب کارامون بیفتیم

 18. 518
  پریسا says:

  زینب چی؟ من که هیچی ننوشتم! طاها! ببخشید!

 19. 519
  بانو says:

  مرسي پريسيما از چالشي كه خودتو بهش كشيدي “بچه ها دقت كرديد اصفهان تا حالا دو تا رأي اورده بدو بدو هراجه ….
  انار و پرتقال هم باهم رقابت تنگاتنگي دارند … شطرنج و پيانو هم و البته آب هم به همچنين….

  راستي دوباره سلام پريسا جونم قبلي خبر غرق شدنت رو بهمون داده بودند اين دوستان خخخخي

 20. 520
  پریسیما says:

  وااااا

 21. 521

  عجب.
  خخخ.
  اینم یه راهه.
  میگم برای خودش چه قدر مهریه در نظر گرفته بوده خخخ.

 22. 522
  پریسا says:

  پر رو باش مثل من! از در می فرستنم بیرون از پنجره میام. این آریا پرتم می کنه توی آب در میره باز عصری میام. این مدلی حسابی کیف میده.

 23. 523

  وای طاها
  یعنی واقعا یارو با خودش عروسی کرده
  مثلا از بیرون میاد تو میگه : صداشو کلفت میکنه : زن شام چی داریم : بعد صدای عروس رو در میاره : سلام شوهر جان شام زهر مار عزیزم
  خخخخخ
  منم فردا با کامپیوترم ازدواج میکنم دستش رو میگیرم میرم پارک خخخخ

 24. 524
  پریسا says:

  بانو جان من عجالتاً خیال مردن ندارم. کار ناتموم دارم وقت نمیشه بمیرم. ولی خداییش این ازدواجه! گناه داشته طفلکی! یعنی همه که رفتن سر جمع کردن خونه با خودش کلکل می کنه؟

 25. 525
  پریسیما says:

  زینب بیخیال خودت رو عشق است

 26. 526
  زینب عبدلی says:

  شهروز حالا اومدیم و یه دفعه ای دو تا یا سه تا پست قهوه خونه به دستتون رسید
  اون وقت چی کار میکنی هان؟
  میخوایید کدومشونو منتشر کنید؟

 27. 527
  پریسیما says:

  دیوونست طرف وااای من هنوز تو هنگم

 28. 528

  اگر نوشیدنی بودم: شراب.
  اگر میوه بودم: نارگیل.
  اگر هوا بودم: شرجی.
  اگر رنگ بودم: سفید.
  اگر کتاب بودم: لولیتا.
  اگر فیلم بودم: نقاب.
  اگر ساز بودم: زود کوک میشدم.
  اگر ورزش بودم: شنا.
  اگر بازی بودم: آب بازی.
  اگر هنرمند بودم: مجری برنامه کودک.
  اگر خواننده بودم: چاوشی.
  اگر گناه بودم: نمیشه بگم.
  اگر شهر بودم: آرمان شهر.
  اگر شغل بودم: معلمی.
  اگر حیوان بودم: سگ.
  اگر فعل بودم: توانستن.
  اگر ماشین بودم: ماشین زمان.

 29. 529
  پریسا says:

  بچه ها هفته بعد قهوه خونه هستش آیا؟

 30. 530

  شهروز تو با چی میخوای ازدواج کنی : با کامنت ها خوبه یا پست خخخ
  یا ورد پت یا نت پت یا آفیس خخخخ
  خدا آخر و عاقبت خارجکی ها رو بخیر کنه
  زینب خانم راستی آهنگ هامو گوشیدی نظرت چیه
  پری تو چی فقط زیاد نخندی خخخخ

 31. 531
  پریسا says:

  این تسته عجب با نمکه!

 32. 532
  بانو says:

  واي چه تشبيه عاليي كرديد آقاي خسروي تازه من الآن احساس مي كنم رو ديوارها هم همه اش سيم خار دار كشيدند و خار در اومده و شكلك گريه “من گوشي خودمو مي‌خواااام”
  پريسيما جونم گوشيم s3 هستش …..
  پريسا اصلاً فكر كنم همه اش تقصير تو بوووووود اصلاً حقته بندازمت تو رودخونه تازه آبش خيلي عميقه نمي شه رفت پياده ….

 33. 533
  زینب عبدلی says:

  پریسا ببخشید
  میخواستم بنویسم پریسیما نوشتم پریسا
  پریسیما نوشیدنی میوه کتاب بازی و شهرت با من یکی بود خخخخخخخخخخخ
  آقای خسروی چرا یاد طلب کاراتون
  بچه ها ممنون از محبتاتون

 34. 534
  پریسا says:

  من پیداش نکردم وسط این کامنت بازار. باید بعد قهوه خونه بگردم ببینم چه خبر هاست. راستی فری نتیجه چی شد؟ بلاخره پذیرفتن یا نه؟ هرچند من نشنیده از تعریف های بچه ها میگم اگر نپذیرفته باشن اشتب زدن

 35. 535
  بانو says:

  شكلك من نفهميدم چرا الآن وقت نداري بميري چيزه يعني الهي كه صد سال زنده باشي ولي خب چرا اينو به من گفتي آيا …. هان هان هان پريسا …. برو چالشتو حل كن تا زينب با پريسيما اشتباه نگيردت خخخخ

 36. 536

  اگه دو سه تا پست بشه خوب زنگ میزنیم مامور بیاد ر رسیدگی کنه
  راست گفتی زینب اونوقت باید شهروز رو هل بدیم بیفته توی مرداب
  مجی اولی رو پایتم ولی بعدش آدامس بخور یا بگو دندونم درد میکرد الکل زدم . خخخخ

 37. 537

  بچه ها یه بار دیگه توضیح میدم.
  از هفته ی بعد اگر پست قهوه خونه از طرف کسی به دستمون برسه، منتشر میکنیم.
  اگر نرسه خب قهوه خونه اون هفته نداریم.
  اگر هم بیشتر از یه پست برامون توی یه هفته بیاد، اونی که زودتر فرستاده رو منتشر میکنیم.

 38. 538
  پریسا says:

  راستی آخجون بانو اندرویدی شدی بذار حالا ماهیت خبیث خودم رو آشکار کنم! اندروید اصلا خوب نیست خیلی هم افتضاحه اصلا نمیشه باهاش کار کرد واسه نابینا جماعت غیر ممکنه من خودم گرفتار شدم خواستم بقیه رو هم مبتلا کنم و بانو الان شما1مال باخته فریب خورده ای! هاهاهاهاهاهاهاهاهاها!
  شکلک خنده های کریه!
  بانو به خدا چند روز که بگذره دیگه ولش نمی کنی. درسته که1کمی نسبت به کیبوردی هاش کند تره برای ما ولی باور کن می ارزه. صبر کن تا ببینی.
  شکلک دروغ مصلحتی واسه نجات از دست های انتقام جوی بانو که پرتم نکنه پایین. خودم هم توی راست و دروغم گم شدم بابا!

 39. 539

  نمیدونم پریسا فقط میدونم از کامنت دویست به بعد هست تا پونصد . اینم کمک و راهنمایی .
  ولی عدد رو واسه این موقع ها ساختن

 40. 540

  البته این نظر شخصی من بود و اگر کسی به خصوص مجتبی با این شکل برگزاری قهوه خونه مشکل داره بیاد بگه که به یه راه حل بهتر برسیم.

 41. 541
  زینب عبدلی says:

  بازم من شیطونی کنم
  خب اومدی دوتاشون هم زمان رسید
  بابا به خدا قصد اذیت ندارم واسه راحتیتون میگم

 42. 542
  پریسا says:

  بچه ها خداییش این1کمی…ببینید مدیر ها دارن در مورد قهوه خونه ها نظر خواهی می کنن خوب بگید دیگه! بعدش مثلا پریسا که خودم باشم نیام بگم از من کسی نپرسید. بیایید1لحظه جدی این رو راست و ریستش کنیم تا این بنده های خدا هم تکلیف رو مشخص کنن و همه ما هم تکلیف رو بدونیم

 43. 543

  من هرچی شهروز گفته رو در مورد قهوه‌خونه پایهم و موافق شدییید.

 44. 544
  زینب عبدلی says:

  آقای خسروی خیلی عالی بود
  به هر حال هر چیزی یه ایراد داره ایراد آهنک شمام این بود که اکوش بالا بود
  که اصلا اشکال نداره

 45. 545

  زینب اگه همزمان اومدند ده بیست سی چهل میکنیم.

 46. 546
  تاها says:

  با افزایش حجم حافظه های داخلی و خارجی تلفن های همراه، مدیریت فایل ها و
  اطلاعات موجود در آن ها کاری تقریبا سخت به نظر می رسد، زیرا پیدا کردن
  فایل های مورد نظر شاید ساعت ها زمان ببرد، بهترین راهکار برای آسان کردن
  کار با اطلاعات انبوه، استفاده از یک فایل منیجر قدرتمند است، فایل
  منیجری که از اکثر فرمت ها پشتیبانی کند و قادر به جستجو حرفه ای فایل
  های مورد نظر باشد. نرم افزار MK Explorer می تواند تمامی خواسته های شما
  را نسبت به یک فایل منیجر برآورده کند. از ویژگی های اصلی نرم افزار می
  توان به مواردی چون: پشتیبانی از اجرا و ویرایش فایل های متنی، قابلیت
  حذف یا کپی برداری از فایل های مورد نظر، رابط کاربری آسان و سرعت مناسب
  اشاره کرد.

  http://uppit.com/8tl500xp5qzv/taha_فایل_منیجری_حرفه_ای_برای_مدیریت_اطلاعات_+_دانلود_نرم_افزار_.apk

 47. 547
  زینب عبدلی says:

  به نظر من که یک هفته در میون باشه بهتره

 48. 548

  مجددً برای تازه واردها لینکهای دانلود آهنگهای فرامرز:
  پس بده قلبمو تا برم

  هرگز نشد بیایی پیشم

 49. 549
  پریسا says:

  من که ممتنعم. یعنی هرچی مدیر ها صلاح بدونن موافقم. اگر2هفته1بار باشه شاید بد نباشه. هرچند من قهوه خونه ها رو خیلی دوست دارم ولی خداییش سخته ویرایش و کنترل اینهمه کامنت. فکرش رو کنیم مدیر ها از12دیشب تا12امشب باید1بند متمرکز باشن. من هی کامنت میدم و میرم جلو این بنده های خدا دور از جونشون بیچاره میشن هر هفته هر هفته. برای همینه که سفت نمیگم هر هفته باشه. هرچی صلاح باشه من موافقم. شما ها چی؟

 50. 550
  بانو says:

  به به بهااااييي آقاي مدير به چالش كشيده شده ….
  ماشين زمانتون رو با پرادوي من عوض مي‌كنيد آيا؟ قول مي‌دم زودي برشگردونم “يه دور كوچولو تو هزار سال آينده و يه دوري هم به دو هزار سال گذشته برم بيام…..
  ببين پريسا اينجا به چالش كشيده مي‌شي يا به چالشت مي‌كشم حالا اگه خودت با پاي خودت رفتي دم دار يعني دم چالش كه بهتر وگرنه كه بوم بوم بوم …..
  كامنت شماره 405 رو مطالعه فرموده زودي هم جواباتو بذار …..
  راستي آقاي خادمي مدير خان يه فيلمي رو ساعت 11 شبكه نمايش مي ذاره كره اي هستش و اسمش فكر كنم سرنوشت يه دختري كه پزشك هم هست و از آينده رو يكي از اين جنگ جوهاي كره اي از آينده دزديده اورده گذشته و خب فيلمش كره اي هست ولي خب چون هندي نيست قابل ديدن هست و جالب و يه كم هم خنده دار ….

 51. 551
  تاها says:

  یکی از بزرگترین بحث‌ها در هنگام ازدواج و خواستگاری گاهی تا پای سفره
  عقد هم کشیده می‌شود بحث مهریه است، اگر درگیر تعیین مهریه هستید نکات
  زیر را بخوانید.

  **مهریه به روایت قانون

  ▪ ماده ۱۰۸۰ تعیین مقدار مهر منوط به تراضی طرفین است.

  ▪ ماده ۱۰۸۱ اگر در عقد نکاح شرط شود که در صورت عدم تادیه مهر در مدت
  معین نکاح باطل خواهد بود نکاح و مهر صحیح ولی شرط باطل است.

  ▪ ماده ۱۰۸۲ به مجرد عقد، زن مالک مهر می شود و می تواند هر نوع تصرفی که
  بخواهد در آن کند.

  تبصره ( الحاقی ۱۳۷۶/۴/۲۹ ) – چنانچه مهریه وجه رایج باشدمتناسب
  باتغییرشاخص (شاخص کل بهای کالاها و خدمات مصرفی مناطق شهری ایران)
  تعیینی توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که به ضمیمه بخشنامه
  ۱۵۸۴۶/۷۹/۱ مورخ ۲۹/۹/۱۳۷۹ معاون اول محترم رییس قوه قضاییه به مراجع
  قضایی ابلاغ گردیده است.

  ▪ ماده ۱۰۸۳ برای تادیه تمام یا قسمتی از مهر می توان مدت یا اقساطی قرار داد.

  ▪ ماده ۱۰۸۴ هرگاه مهر عین معین باشد و معلوم گردد قبل از عقد معیوب بوده
  و یا بعد از عقد و قبل از تسلیم معیوب و یا تلف شود شوهر ضامن عیب و تلف
  است.

  ▪ ماده ۱۰۸۵ زن می‌تواند تا مهر به او تسلیم نشده از ایفای وظایفی که در
  مقابل شوهر داردامتناع کند مشروط بر اینکه مهر او حال باشد و این امتناع
  مسقط حق نفقه نخواهد بود.

  ▪ ماده ۱۰۸۶ اگر زن قبل از اخذ مهر به اختیار خود به ایفای وظایفی که در
  مقابل شوهر داردقیام نمود دیگر نمی‌تواند ازحکم ماده قبل استفاده کند ،
  مع ذلک حقی که برای مطالبه مهر داردساقط نخواهد شد.

  ▪ ماده ۱۰۸۷ اگر در نکاح دائم مهر ذکر نشده یا عدم مهر شرط شده باشد نکاح
  صحیح است وطرفین می توانند بعد از عقد مهر را به تراضی معین کنند و اگر
  قبل از تراضی بر مهر معین بین آنهانزدیکی واقع شود زوجه مستحق مهرالمثل
  خواهد بود.

  در نهایت لازم به ذکر است که ازدواج بدون مهریه صحیح است اما مهر‌المثل
  توسط قانونگذار برای زن تعیین خواهد شد، یعنی دادگاه مطابق با حال و روز
  و شرایط خانوادگی فرد برای وی مهریه تعیین خواهد کرد، بنابراین بهتر است
  اختیار کار دست خودتان باشد.

 52. 552
  پریسا says:

  آخجون لینک ها اومدن پیش من! ممنون شهروز

 53. 553
  بانو says:

  پريسيما جونم راستي يادم رفت بهت سفارش كنم مواظب باش اين هم محلي ها دود و دمي و معتادت نكنند “خعلي مواظب خودت باش خعلي”
  آقاي حسيني من بلد نيستم پست زمان دار بفرستم و اينا … تا مي‌زنم رو دكمه ارسال فرتي مياد تو محله اون وقت خب يه هو پست بي موقع بشه …. يه راه كار بديد مثلاً اگه خواستم پست قهوه خونه بزنم متنش رو بنويسم ايميل كنم شما يا يكي از مديران از طرف من بذاريد رو محله …. يا كه ماهي گيري يادمون بديد و بگيد چي كار كنم آيا؟

 54. 554
  زینب عبدلی says:

  خخخخخخخخخخخخخخخخخخ آقا مجتبی
  ولی یه چیز بگم
  بعضیها میخوان مدیر قهوه خونه بشن
  اما چون نمیتونن از اولش تا آخرش باشن بی خیال میشن
  به نظر من اگه شیفتی و چند نفره بشه بهتره
  البته این فقط نظر شخصی من بود و تصمیم با شماست

 55. 555
  تاها says:

  آقا فرامرز
  پاسخ دادن
  240 تاها می‌گه:
  جمعه, 10 بهمن 1393 در 11:08
  سلام عمو قنبر تولدت مبارک امیدوارم 120 ساله شوید
  شما و 12 نفر دیگر این پست رو پسندیدید

 56. 556
  بانو says:

  شكلك نخودي چيزه يعني بانو چقدر كامنت عقبه واااي ولي من كم نميارم دير ولي همه رو با صعه صدر مي خونم و جواب مي دم خخخخ

 57. 557

  شهروزی داش اینجور بهتره اولش فکر کردم حالا کسی هم نبود واسه مدیریت خودت پست قهوه خونه رو بزن حالا واجب هم نیست که جواب بچه ها رو بدی بچه ها میفتن بجون هم یعنی با هم همکلام میشن
  ولی الان معلوم میشه که کیا هستن . راستی مورد نداره که مثلا خودت که قبلا این کارو کردی دوباره انجام بدی بعدش بنظرم اولویت با اونایی که تحالا قهره خونه نزدن
  یعنی اولویت با من هست اگه چپ نگاه کنی میندازمت بازداشتگاه . خخخخ
  نه جون داش یبار مجی رو ده دقیقه بنداز بازداشتگاه من یه شارژ پنجی بهت میدم . روی من نابینا رو زمین نزن . باشه
  تا عمر دارم دعات میکنم
  مجی قول بده شیشه میشه نشکونی فقط ده دقیقه

 58. 558
  زینب عبدلی says:

  فریاد از دست سرعت

 59. 559
  پریسا says:

  شکلک عقبکی رفتن از ترس بانوی خشن.

 60. 560

  بانو سعی میکنم فیلم رو ببینم.

 61. 561

  خب اگه طرف مهریش یه کیلو بال مگس بود چی کار باید بکنه خخخ.

 62. 562
  زینب عبدلی says:

  بچه ها یه سؤال کامپیوتری پیش اومد
  ساعت کامپیوترم به هم ریخته
  چه طور درستش کنم؟
  اگه میشه لطفا بهم بگید؟ من ساعت مچیم که همش به هم میریزه اینم از کامپیوترم

 63. 563
  پریسا says:

  آآآی گرفتم مچ فری رو! فری تا الان قهوه خونه نزده. بچه ها1هفته1بار یا2هفته1بار هر وقت شد بندازیم گردن فری. بریزید سرش آخجون!

 64. 564

  زینب، دقت کن حالا هم که عمو قنبر مسئول قهوه‌خونه شده عملا پنج دقیقه آمد و رفت! میخوام قانونی بذارم که هر کسی مجبور باشه روز رو کامل بشینه خودش حواسش به اوضاع، باشه و کامنت ها رو خودش ویرایش کنه.

 65. 565

  ولی شهروز این کار هم خوبه واسه اینکه اونای که از نام کاربری نظر نمیدن بیان و از نام کاربری نظر بدن یعنی بگین که اگه تو صف نون بربری بود امکان اینکه بیست و چهار ساعت هم باشه هست
  بذار زمان بسازه یعنی به قول خودت اگه پستی بود که بود اگه نبود که نبود یکی بود یکی نبود .

 66. 566
  تاها says:

  سلام خانوم پریسیما

 67. 567
  پریسا says:

  زینب برو توی دِیت اند تایم درستش کن.

 68. 568
  زینب عبدلی says:

  آقای خسروی این شعر از مریم حیدر زادست اما چند بیتش که قبلش بوده کوپی نشده ببخشید

  صحن نگاهت را به روي اشتياقم باز کن
  من هم ضريح عشق را غرق کبوتر ميكنم
  شعريست باغ چشم تو غرق سكوت و آرزو
  يك روز من اين شعر را تا آخر از بر ميكنم
  گر چه شكستي عهد را مثل غرور ترد من
  اما چنان ديوانه ام که با غمت سر ميكنم
  زيبا خدا پشت و پناه چشمهاي عاشقت
  با اشك و تكرار و دعا راه تو را تر ميكنم

 69. 569
  پریسیما says:

  خب بانو جان من معتاد نمیشم عاقلم عزیزم
  قلیونو خودم دوستش دارم و اگر باشه بهش نه نمیگم

 70. 570
  پریسا says:

  قلیون! صداش رو خیلی دوست دارم خیلی.

 71. 571

  پریسا نمیخوام ریا بشه آخه من روحیه ورزشکاری دارم و بخاطر همین دوست ندارم روحیه ورزشیم ناراحت بشه
  راستی یه چی بگم بخندین
  امروز در خونمون مامور بازی شد بعد به یارو گفتم روشندل هستم بعد یارو ماموره گفت سروان ابراهیمی هستم : خخخخ . یارو ماموره فکر کرد فامیلیم روشندل هست .خخخخ

 72. 572

  مجتبی.
  میگم یه تراول توی بازداشتگاه افتاده برو تا کسی نیومده برش دار.
  چیلیک.
  مجتبی ببخشید مجبورم.
  فرامرز شارژو رد کن بیاد.
  بانو، وقتی پستت آماده ی انتشار میشه، توی هدینگ انتشار، سِیم پیج لینک ویرایش تاریخ و زمان رو بزن، یه تب بزن میتونی ماه رو ویرایش کنی، تب دوم روز، تب سوم سال، تب چهارم دقیقه، تب پنجم ساعت. بعدش یه تب دیگه میزنی روی قبول اینتر میکنی. حالا تو مثلً پستت رو برای دو روز دیگه زمانبندی کردی.
  دکمه ی انتشارو بزن پستت میره توی زمانبندی خود به خود سر تاریخ و ساعت و دقیقه ای که مشخص کردی منتشر میشه.
  البته اینو برای بانو و بقیه ی نویسنده ها گفتم که پستاشون توی صف نمیره.
  اونهایی که میرن تو صف این تیکه رو فقط جهت اطلاعات عمومی مطالعه کنن خخخ.

 73. 573
  بانو says:

  پريسا مي كشمت …. وايسا …. جدي جدي الآن بايد يكي رو بكشم …. واااايسااااا اونجا دره بود خخخخخ
  بچه ها ولي چه ظلميه در حق ما ها وقتي تاكبك گوشي خاموش هست اين گوشي لمسي مثل موم زير دست آدم راحت راحت حركت مي كنه يعني اين قدر مي‌شه قشنگ باهاش گزينه ها رو باز كرد و عكس ديد و اينا بعد وقتي اين تاك بكه باز مي شه ديگه بايد با زور بازو راضيش كني كه لطفاً خواهشاً و اگه باز نشي مي كوبمت به ديوار و اينا التماسش كني تا يه گزينه رو برات باز كنه و …..
  ولي يه مزيت خعلي خعلي خعلي قابل توجه كه اين گوشي برا من داره كاهش چشم گير قبض موبايلم در پايان اين ماه هست خخخ يعني نمي تونم تماس بگيرم و اس ام اس بدم و خوخوخوخوخ ديگه ديگه …..
  راستي ممنون آقا طاها از كامنت هاي جالب تون …. مي‌گم در مورد نفقه هم يه توضيحي بديد خخخ
  و بدون شوخي بانوان گرامي شرط نحله رو در عقد نامه هيچ وقت فراموش نكنيد كه گاهي ارزشش از مهريه هم ميزنهههه بااااالاااا ….
  ان شا الله كه همه خوش بخت بشيد و سفيد بخت ….

 74. 574
  بانو says:

  راستي آقا طاها شوما هم لطفاً بفرماييد چالش “كامنت 405 …..

 75. 575

  مرسی زینب . کپی کردم واسه انبارم . واقعا معنی باحالی داره
  بعدش باید دیت اند تایم بری درست کنی ساعتت رو که توی کنترل پنل هست
  پری پخخخخخخخخ
  پخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  بغضم گرفت یاد مرحوم دکی افتادم . دکتر خوبی بود

 76. 576
  پریسا says:

  شکلک فرار از دست بانو روی درخت.
  باوو تاک بک که بازه2ضربه بزن. آره وقتی بسته هست خیلی عشقه ولی خوب چی میشه کرد. نمی بینیم دیگه! فری مأمور بازی می کنی؟ نکن خداییش جیزه!

 77. 577
  زینب عبدلی says:

  آقا مجتبی قانونی که میخوانی بذارین عالیه
  اما خب خیلیا مثل من خودم و بیشتر بچه ها شاید نتونن از اول تا آخر باشن
  مثلا بین دو نفر تقسیم بشه و هی چند ساعت چند ساعت دبا هم جا به جا بشن خوبه

 78. 578
  تاها says:

  سحرگاه دیروز در ملأ عام اجرا شد
  اعدام عامل اصلی حادثه خونین گلپایگان

  سردسته عاملان حادثه خونین گلپایگان سحرگاه دیروز در ملأ عام و در محل شهادت مأموران پلیس اعدام شد.
  کمتر از یک ماه طول کشید تا «منصور میرلوحی» 43 ساله محاکمه شده و به اتهام محاربه و فساد فی‌الارض به اعدام محکوم شود

  6 دی‌ماه سال‌جاری بود که دزدان مسلح در مسیر فرار از خمین پای در گلپایگان گذاشتند و در کمینگاه مأموران به تیراندازی مرگبار دست زدند که سه پلیس و دو پدر و پسر به شهادت رسیدند.
  با مرگ یکی از مهاجمان تیرانداز در صحنه درگیری با پلیس تنها پنج روز طول کشید تا مخفیگاه دو برادر جنایتکار در فولادشهر که در یک مجتمع مسکونی بود شناسایی شود و آنان باز به درگیری مسلحانه حتی استفاده از نارنجک‌های جنگی پرداختند.
  در این درگیری هولناک با وجود زخمی شدن برخی مأموران پلیس در بخش «نپو» یکی از برادران به هلاکت رسید و «منصور» با اقدام غافلگیرانه دستگیر شد. منصور به آسانی اعتراف کرد و پذیرفت بجز شهادت سه پلیس و دو پدر و پسر در گلپایگان به پنج جنایت مسلحانه دیگر نیز دست زده‌اند.
  این مرد خطرناک که تحصیلکرده رشته حقوق نیز است، گفت: از سال 84 تاکنون در 10 سرقت مسلحانه 50 کیلو طلا به سرقت برده‌ایم و همیشه تا دندان مسلح بودیم. منصور در کمتر از یک ماه پس از صدور کیفرخواست از سوی دادگاه انقلاب اصفهان افساد فی‌الارض شناخته و به اعدام در ملأ عام محکوم شد. این رأی بلافاصله در برابر قضات دیوانعالی کشور قرار گرفت و خارج از نوبت رسیدگی شد و مورد تأیید قرار گرفت. بنابر این گزارش، منصور صبح دیروز در ملأعام

 79. 579
  بانو says:

  خب اگه طرف مهريه اش يه كيلو بال مگس بود اين مهريه باطل هستش و اگه با هم عروسي كنند به زن مهر المثل تعلق مي گيره يعني مهريه اي كه مثل اين خانم با اين شرايط و موقعيت اجتماعي و خانوادگي تو جامعه اصولاً بعنوان مهريه تعيين مي كنند و اگه خدااااييي خداااييي نكرده قبل عروسي طلاق بگيرند هم نمي گم چون مشاوره رايگان گروووونه خخخخخ بشينند با هم زندگيشون رو بكنند چه معي داره اول زندگي طلاق و جدايي و جنگ و دعواااا …..

 80. 580

  مجتبی میخوای به بووووق بگم بیاد ملاقاتیت برات کمپوت بیاره خخخ.

 81. 581
  ملیسا says:

  بانویی شرط نحله چی هست آیاااا

 82. 582
  زینب عبدلی says:

  بچه ها تو شهرتون بارون نمیاد آیا؟
  ملایر داره میاد

 83. 583
  تاها says:

  اکسپریا Z4 راهی بارسلون می‌شود
  ظاهراً سونی قصد دارد در کنگره جهانی تلفن همراه از پرچمدار جدیدش با نام اکسپریا Z4 رونمایی کند.
  به گزارش موبنا، گزارش‌ها حاکی است که سونی از گوشی جدیدش اسفند ماه همزمان با برگزاری نمایشگاه MWC رونمایی خواهد کرد.
  بر اساس اطلاعاتی که درباره این گوشی منتشر شده، دارای صفحه نمایش 2/5 اینچی، پردازنده چهار هسته‌ای Snapdragon 810 به همراه چهار گیگابایت RAM است. گفته می‌شود صفحه نمایش این گوشی QHD خواهد بود.

  کورتنا جواب ایرانی‌ها را نمی‌دهد
  گزارش‌ها حاکی است که سرویس دستیار صوتی مایکروسافت برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیست.
  به گزارش موبنا، با وجود اینکه مایکروسافت در نسخه جدید از پیش‌نمایش ویندوز 10، محدودیت فروشگاه‌ برنامه‌های ویندوز را برای کاربران ایرانی رفع کرده، اما ظاهراً سرویس دستیار صوتی مایکروسافت برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیست.
  چند روزی است که نسخه ماه ژانویه از پیش‌نمایش ویندوز 10 با کد Build 9926 به منظور تست و بررسی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته که یکی از قابلیت‌های جذاب آن، افزوده شدن دستیار صوتی مایکروسافت، یعنی کورتنا است، اما ظاهراً امکان دسترسی به این سرویس برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

 84. 584
  زینب عبدلی says:

  ها ای الان این شرط نحله که گفتی الآن یعنی چه؟

 85. 585

  شهروز، اذیت نکن. بشین مشقاتو بنویس. ایییش

 86. 586
  بانو says:

  ممنون آقاي حسيني
  كپي پيستش كردم شكلك بعدي سر فرصت عملاً يادش مي گيرم….
  راستي من بگما اگه مدير كامنت دوني شدم شب كه خوابم اصلاً هم نمي‌تونم بيدار بمونم يعني دست خودم نيست خب خوابم مياد ديگه …. تو طول روز هم كه سعيمان بر اين خواهد بود در اكثر اوقات باشيم ولي خب موارد غير مترقبه هم هست كه غير قابل پيشبيني هستش ….
  پريسا رو درخت و پشت كوه و نمي دونم حتي تو دهن شير هم بري فايده نداره برو مثل بچه آدم خودتو به چالش بكش ديگه …. بروووو….. وگرنه ما نيز جز مديران كامنت دوني هستيما شكلك تهديد … نه تهديد نبود كه …. ولي مديريم ديگه …..
  راستي آقا طاها جان هركي دوست داريد ديگه از اين كامنت هاي قتل و اعدام و كشت و كشتار نذاريد ….

 87. 587
  زینب عبدلی says:

  یکی بیاد درسای فردای منو بخونه و مشقای منو بنویسه

 88. 588
  زینب عبدلی says:

  خب من برم شام و بیام
  خیلی گرسنمه

 89. 589
  پریسیما says:

  دوستان متنهایی که کپی میکنید رو یه کم ویرایش کنید بعد بفرستید پارس آوا واقعاً دیوونه میشه نوشتار این بینا ها رو که فاصله ندارن میخونه خخخ

 90. 590
  پریسیما says:

  من هم که جمعه هام اصلاً دست خودم نیست عمراً بتون قهوه خونه اداره بکنم

 91. 591

  سلام
  چه خبرا؟ من فقط اومدم که سلامی عرض کنم و برم چند دفعه خواستم بیام ولی اینترنتم قطع بود ولی خوب اینجا فقط برای جوونا هست به درد امثال من نمیخوره ولی از دور اینجا وجود دارم یعنی هستم بهتون خوش بگذره

 92. 592
  اصغر says:

  سلاااااآآآااام دوباره
  کی هست کی نیست آیا؟

 93. 593
  پریسیما says:

  سلام خانم کاظمیان نفرمایید
  شما باشید ما هم کم و بیش هستیم

 94. 594
  بانو says:

  مليسا و زينب جونم شرط نحله يعني اين كه اگه اگه اگه اگه اگه خدااااااايييي خدااااي نكرده زن و مرد بعد يه عمر زندگي كوتاه يا بلند كارشون به جدايي بكشه و طلاق، و اگه درخواست طلاق از طرف مرد باشه و زن هيچ تقصير و جرم و حالا خيانت و عدم تمكين و اينا نداشته باشه “كه خيلي مرد ها نامردند همين طوري دلشون مي خواد زنشون رو طلاق بدند بعدي به راحتي آب خوردند اين كارو مي كنند” اين شرط مي گه كه تمام اموالي كه زوجين در طول زندگي زناشوييشون بدست اوردند نصف نصف مابين زن و مرد تقسيم مي‌شه …. خيلي وقت ها ميزان نحله اي كه به زن تعلق مي گيره خيلي خيلي خيلي بيشتر ازمهريه اش هست مخصوصاً در مواردي كه آقايون پول دال ثروتمند هستند و راحت هم توانايي مالي دارند كه مهريه زنشون رو بدند و طلاق و فرت……

  خوش به حالتون زينب جون اينجا بارون نداريم….
  مي‌گم تو تا حالا غار عليصدر رفتي “راستي عليسدر با سين هست كه ان شا الله …. نمي دونم املاش چي هست” من خيلي دلم مي خواد يه بار برم…. تازه عاشق همدان هم هستم ولي تا حالا قسمت نشده بيام اون طرفا …. مي گم همدان وملاير بهم نزديكند آيا؟

 95. 595
  پریسیما says:

  سلام آقایرخیر اندیش خوش اومدید
  تقریباً بانو هست من هستم پریسا هست شهروز و مجتبی آقای خسروی زینب رفت شام بخوره آقا طاها دیگه پریسا و ملیسا
  وای فکر کنم پریسا رو دو بار گفتم

 96. 596
  ملیسا says:

  میسی بانویی نانازی

 97. 597

  یادش بخیر . روزای اول قهره خونه چقدر ملت فسارش چی سفارش قلیون میدادن ولی الان یه نخ سیگار هم پیدا نمیشه
  شهروز جون درسات تموم شد بقول مجتبی بیا با هم بازی کنیم .کباب بیار نون ببر
  طاها بابا دمت گرم یاد اون یارو افتادم که بنده خدا تاریخ و ساعت و دقیقه و صانیه و صدم صانیه های کامنت رو هم حفظ بود .
  خدا بهش توفیق روز افزان بده خخخخخ
  خدایا بعضی وقتا یه چیزایی میبینه آدم انگار کشتی نوح رو دیده
  پریسا الان دیگه شب شده صدای جیرجیرک های نابینا هم در اومده
  دیگه تنها تو جنگل نریا : حیوون های جنگل دزدن چشم تو رو میدزدن خخخخخ

 98. 598
  تاها says:

  سلام اصغر جان

 99. 599
  اصغر says:

  پس سلام و درود بر نخودی بانو زینب پریسیما مجتبي شهروز ملیسا پریسا طه پریسا و دیگه بقیهشو یادم رفت. راستی غار علیصدر خخخ

 100. 600
  اصغر says:

  آهان فرامرز خسروی خواننده خخخ

 101. 601
  پریسیما says:

  با ص هستش عزیزم

 102. 602
  پریسا says:

  شکلک دستم رو گذاشتم روی سرم. سلام آقای خیر اندیش. من هستم. بچه ها به جان خودم می خواستم1چیزی بگم تا کامنت های جا مونده رو بخونم یادم رفت.

 103. 603
  تاها says:

  سلام خانم کاظمیان

 104. 604
  اصغر says:

  سلام بر پریسا به توان 2 خخخ

 105. 605
  اصغر says:

  آهان راستی خانم کاظمیان سلام.

 106. 606
  پریسیما says:

  خب خوبه دیگه به توان دو خخخ

 107. 607
  ملیسا says:

  سلام بر خانم کاظمیان و اصغر،

 108. 608
  پریسا says:

  سلام آقای خیر اندیش. یادم اومد. سلام خانم کاظمیان. اینجا کسی به سن و سال بقیه کاری نداره. بیا و خودت باش و فقط باش. این رو می خواستم بگم

 109. 609
  پریسیما says:

  دوستان من میرم شام بخورم خخخ
  یعنی دعا کنید برگردم خخخ خخخ

 110. 610
  پریسیما says:

  لایک پریسا

 111. 611
  پریسا says:

  ملیسای عزیز دلم! کامنت ها رو این وسط ها می خونم. جریان ناراحتیت چی بود عزیز؟

 112. 612
  بانو says:

  سلام خانم كاظميان …..
  شما از همه ما جوونتر هستيد مهم دله كه بايد جوون باشه و دل شما هم جوونه هم جوون مرد ….
  و سلام بر آقاي خير انديش باباي اسما و ايليا …..
  خانم كاظميان و آقاي خير انديش لطفاً به كامنت شماره 405 مراجعه شود و خودتون رو به چالش بكشيد ؟؟؟؟؟ منتظريييم ها ….
  راستي آقاي خسروي هم آهنگ هايي رو كه قرار بود بخونند رو خوندند لينكاش هست الآن شماره كامنت هاش رو يادم نيست ولي يا اسم آقاي حسيني رو سرچ كنيد يا اسم خودشون رو و اين طوري مي تونيد به كامنت هاي محتوي لينك آهنگها برسيد ….
  بچه ها ديگه فعلاً تا بعدي كه ان شا الله دوباره بتونم بيام باييي باييي خوش بگذره ….

 113. 613

  سلام اصغر جون سلام خانم کاظمیان . این حرفا چیه دوستی قانون نداره . اصغر داش یه دهن از اون علامت سوال ها بیا . شصت و شیش تا علامت سوال اومده بودی

 114. 614
  اصغر says:

  خخخخخ. سلام ملیسااا.

 115. 615
  اصغر says:

  سلااام فرامرز سلااام بانو

 116. 616

  چشمم از خیلی روزا با کسی نیست
  زغال تو ظهر تابستون رو به یادم میاره چرا من خسته نمیشم از فک زدن . از صبح یه کله دارم میفکم

 117. 617

  این نشونه روحیه هنرمندی من هست .خخخخ
  داش ما هم بریم یه کله ببینمیم چه خبره
  بریم توی جنگل لونه فیل رو پیدا کنیم
  بریم با دایی ناصر صحبت کنیم
  فعلا دوستان

 118. 618
  آریا says:

  سلام دوستان. وقتتون بخیر

 119. 619
 120. 620
  تاها says:

  این روزها چه قدر هوای تو می کنم

  حتی غروب، گریه برای تو می کنم

  گاهی کنار پنجره ام می نشینم و

  چشمی میان کوچه، رهای تو می کنم

  خیره به کوچه می شوم اما تو نیستی

  یاد تو، یاد مهر و وفای تو می کنم

  خود نامه ای برای خودم می نویسم و

  آن را همیشه پست به جای تو می کنم

  وقتی که نامه می رسد از سوی من به من

  می خوانم و دوباره هوای تو می کنم

  فرامرز عرب عامری

 121. 621
  عباس یگانه says:

  به نظر من ماهی یک یا دو بار قهوه خونه داشته باشیم.
  یا این که هر هفته تو یه ساعت مشخص، مثلاً هر جمعه ساعت 4 تا 10
  اینجوری مدیریت قهوه خونه راحت تره. و صاحب پستم مجبور نیست از دوازده شب تا دوازده فردا شبش بالا سر پست وایسه. فکر میکنم اینجوری منطقیتر باشه. اما اگه همینطور ادامه داشته باشه کمکم دیگه کسی برای مدیریت قهوه خونه داوطلب نمیشه. و جمعه ها اگه پستی منتشر بشه تقریباً کسی نمیخونتش.

 122. 622
 123. 623
  اصغر says:

  سلام آریا.

 124. 624
  پریسا says:

  طاها! خیلی قشنگه. با اجازهت کپی بزنم نگهش دارم. البته بعد از قهوه خونه چون الان زمان نیست.

 125. 625
  پریسا says:

  وای چالش بانو رو درست و راست جواب دادن1کمی سخت بود و از شما چه پنهون1کمی جرأت می خواست. سعی کردم داشته باشم و سعی کردم درست بگم.

  اگر نوشیدنی بودم، آب سرد تگری.
  اگر میوه بودم، هلو.
  اگر هوا بودم، بهاری با نسیم خنک خوش عطر آرامش بخش از اون هایی که هوای بهشته.
  اگر رنگ بودم، سفید، طلایی، لیمویی.
  اگر کتاب بودم، فانتزی.
  اگر فیلم بودم، تخیلی باز هم فانتزی.
  اگر ساز بودم، نی.
  اگر ورزش بودم، شنای آزاد.
  اگر بازی بودم، پازل.
  اگر هنرمند بودم، یکی که هیچ کس نیست.
  اگر خواننده بودم، خودم، پریسا. توضیح: منظورم این نیست که خیلی عالی می خونم. یعنی می خوام بگم خودم بودم. جای کسی نمی خواستم باشم. دلم می خواست خودم، در جایگاه خودم موفق باشم یا نباشم نه در جلد کسی دیگه.
  اگر گناه بودم، فریب.
  اگر شهر بودم، شهری در آسمان.
  اگر شغل بودم، شاید1کار انفرادی در1اتاق در بسته. کاری مثل1کار کامپیوتری.
  اگر حیوان بودم، پرنده. شاید عقاب، کبوتر، پرستو.
  اگر فعل بودم، آغازیدن.
  اگر ماشین بودم، رُلز رُیس.

 126. 626

  بچه ها من دیشب که داشتم پستهای توی صف رو نگاه میکردم به این پست رسیدم.
  همینطوری تیترشو که میدیدم مونده بودم که یعنی چی؟
  قنبر به نام میلاد پست زده، میلاد پست زده، قنبر پست زده، میلاد به نام عقنر پست زده، قنبر و میلاد با هم پست زدن، یکی به نام قنبر و میلاد پست زده خخخ.

 127. 627
 128. 628
  اصغر says:

  خُب اما پاسخ چالش.
  اگه نوشیدنی بودم دوست داشتم یه دلستر توتفرنگی خنک باشم خخخخ
  اگر میوه بودم دوست داشتم هندونه بودم اون هم تو روزهای گرم ماه رمضان یعنی بعد افطار خخخ
  اگر هوا بودم دوست داشتم یه هوای بهاری بودم یه هوای عصر خنک و دلپذیر.
  اگر رنگ بودم دوست داشتم که آبی باشم مثل دریا، مثل آسمان. بخشنده و مهربان.
  اگر کتاب بودم دوست داشتم یه رمان عشقی بودم با این تفاوت که آخرش همه ی عاشق معشوقها به هم برسند.
  اگر فیلم بودم دوست داشتم حقیقت را بیان میکردم نه خیال را.
  اگر ساز بودم دوست داشتم نی باشم. غمگین و سوزناک.
  اگر ورزش بودم حتماً فوتبال بودم که همه طرفدارم باشند خخخخ
  اگر بازی بودم دوست داشتم بازی دزد و پلیس بودم خخخخ
  اگر هنرمند بودم که هستم دوست دارم خاکی باشم و با همه باشم.
  اگر خواننده بودم که نیستم دوست داشتم جواد باشم خخخخ
  اگر گناه بودم دوست داشتم حق الله باشم نه حق الناس. چون خدا خیلی بخشنده تر از این حرفاست و حتماً میبخشید.
  اگر شهر بودم دوست داشتم کربلا باشم کربلا
  اگر شغل بودم دوست داشتم معلم باشم.
  اگر حیوان بودم دوست داشتم ** باشم خخخخخ. چون باوفاست.
  اگر فعل بودم دوست داشتم همون فعل باشم خخخخ
  اگر ماشین بودم حتماً f h میشدم خخخ
  خداییش ترتیب رو کیف کردین خخخخ

 129. 629
  آریا says:

  ممنونم دوستان

 130. 630
  پریسا says:

  از چی ممنونی آریا؟ بگو من هم ممنون دلم می خواد. راستی آب زرشک می خوری؟

 131. 631
  ملیسا says:

  پریسایی نه عزیییزم ناراحتم نییییست کی گفته آیااااا

 132. 632
  آریا says:

  از جواب سلامم پریسا نه میل ندارم چون وقتی انداختمت تو رود خونه به آبزرشکات حمله کردم
  پحححخخخخ
  یعنی پخ پخ پ پخپخپخپخپخپخ

 133. 633
  پریسا says:

  ملیسا نمی دونم کجا وسط این کامنت هایی که می خوندم به نظرم رسید حرف این بود که تو ناراحت شدی. خدا رو شکر عزیز که اینطوری نیست. کاش همه شاد و شاد و شاد باشن.
  آریاااا! اومدم سر و ته از درخت آویزونت کنم!

 134. 634
  تاها says:

  گم شدم در این شب سنگی مرا پیدا کنید

  از خیابان هــای دلتنگــــی مـــــرا پیدا کنید

  مثل دریا تشنه ی طعم هزاران بوسه ام

  آه ماهی ها بـــه هر رنگی مرا پیدا کنید

  زخمی ام از چشمهای نازنین، شمشیرها

  در هیاهـــوی چنین جنگـــی مرا پیدا کنید

  مثل ریگی زیر پــــای آبشار صخره ها

  از هجوم این همه لنگی مرا پیدا کنید

  دل قنــاری زیست امــــا در لـک آواز مرد

  خاک شد با سوت آهنگی مرا پیدا کنید

  تقدیم به دوست مان پرواز روه اش شاد

 135. 635
  ملیسا says:

  میسی نانازم،پریسایی،
  ممنون تاها یشنگ بود که

 136. 636
  غلط گیر says:

  افراد آنلاین 27 نفر

 137. 637
  آریا says:

  نمیتونیی ببین یه بطری دیگه تو دستمه خخخ ال فرااار الان من تو رود خونه هستم بیای میندازمت این تو

 138. 638
  تاها says:

  برقع از ماه برانداز امشب

  ابرش حسن برون تاز امشب

  دیده بر راه نهادم همه روز

  تا درآیی تو به اعزاز امشب

  من و تو هر دو تمامیم بهم

  هیچکس را مده آواز امشب

  کارم انجام نگیرد که چو دوش

  سرکشی می‌کنی آغاز امشب

  گرچه کار تو همه پرده‌دری است

  پرده زین کار مکن باز امشب

  تو چو شمعی و جهان از تو چو روز

  من چو پروانهٔ جانباز امشب

  همچو پروانه به پای افتادم

  سر ازین بیش میفراز امشب

  عمر من بیش شبی نیست چو شمع

  عمر شد، چند کنی ناز امشب

  بوده‌ام بی تو به‌صد سوز امروز

  چکنی کشتن من ساز امشب

  مرغ دل در قفس سینه ز شوق

  می‌کند قصد به پرواز امشب

  دانه از مرغ دلم باز مگیر

  که شد از بانگ تو دمساز امشب

  دل عطار نگر شیشه صفت

  سنگ بر شیشه مینداز امشب

  عطار نیشابوری

  تقدیم به دوست مان هادی روه اش شاد

 139. 639
  اصغر says:

  خخخخ

 140. 640
  آریا says:

  تاها جان زیبا بود لاااایک

 141. 641
  اصغر says:

  یعنی ممنون طه

 142. 642
  اصغر says:

  بچه ها کم کمش این پست رو هزار تایی کنید دیگههه

 143. 643
  تاها says:

  بخت من خواب است بیدارش کنید

  گر که بیمار است تیمارش کنید

  مانده ام این بخت است یا بَختَک است

  چون مُدام از بهر من در جُفتک است

  موقعی که بخت را قسمت نمودند بر بشر

  رانده گشتم از درش با تیپا و توپ و تشر

 144. 644
  پریسا says:

  شکلک1چیزی پرت می کنم بخوره به آریا توی آب زمین بخوره خیس بشه آی بخندم آی بخندم!

 145. 645
  زینب عبدلی says:

  خب من اومدم خخخخخخخ
  بانو ممنون که توضیح دادی
  سلام آقای اصغر بازم خوش اومدین
  پریسیما علیصدر با ص هستش عزیزم

 146. 646
  ملیسا says:

  زینب علی صدر رو فاصله بده نانازم

 147. 647
  آریا says:

  خخخ خوب بازم طبق معمول پریسا حواسش نیست برم از پشت سرش برم برم برم پخخخخخخ

 148. 648
  پریسا says:

  بابا این آریا رو یکی بگیره دیگه! عجب داستانیه ها! حالا یواشکی1-2-3آخیش! دلم حال اومد. حالا خیس بشو تا بلکه عبرت بگیری

 149. 649
  هادی عباسی says:

  سلام بر دوستان ارجمندم.
  در ابتدا تولد دوست بزرگوارمان آقا قنبر را صمیمانه تبریک می گویم.
  از تمام دوستان گرامی به خاطر تأخیرم معذرت می طلبم.

 150. 650
  ملیسا says:

  سلام هادی

 151. 651
  هادی عباسی says:

  سلام مجدد بر ملیسا.

 152. 652

  سلام به هادی و اصغر.
  ما رفتیم یه سه چهارتا پست منتشر کردیم برگشتیم.

 153. 653
  هادی عباسی says:

  شهروز این رسمش نیست من تازه آمده ام کجا میری

 154. 654
  آریا says:

  سلام بر هادیه عزیزم

 155. 655
  هادی عباسی says:

  آریا جان بر شما هم سلام خوبی عزیز

 156. 656
  پریسا says:

  سلام آقای عباسی.

 157. 657
  هادی عباسی says:

  سلام مجدد بر خانم پریسا نویسنده داستان زیبای تک بال

 158. 658
  زینب عبدلی says:

  سلام آقا هادی خوش اومدید

 159. 659
  زینب عبدلی says:

  باشه ملیسا جونم
  علی صدر

 160. 660
  هادی عباسی says:

  سلام زینب خانم خواهش می کنم

 161. 661
  پریسا says:

  شرمندهم می کنید آقای عباسی. ممنونم از لطفی که دارید بهم.

 162. 662
  هادی عباسی says:

  دشمنتون شرمنده باشه من تنها واقعیت را گفتم

 163. 663

  خب میگم شام چی داریم تو این جنگل تاریک.
  یه آتیش روشن کنیم لا اقل از تاریکی در بیااییم.

 164. 664
  محمدرضا چشمه says:

  سلامی چند باره به دوستان گرداننده قهوه خانه این بار.
  این ماجرای قهوه خونه این دفعه کمترین نتیجه ای که داشت این بود که دوستان به صورت خود جوش هم میتونن یه هزارتایی کامنت تولید کنن، حالا اگه صاحب پست هم باشه دو مزیت داره.
  اول اینکه تعداد کامنتها بالا میره.
  دوم اینکه با حضور مدیر قهوه خونه تعداد موضوعات بیشتری طبق سلیقهش تولید میکنه و ایجاد بحثهای متنوع میکنه.
  با این حال اومدم که بگم منم مثلا هستم.
  پریسا، پریسیما، ملیسا، بانو، اصغر، آریا، شهروز، عباس، هادی، زینب، و بقیه ای که هستید و من چون کامنتها رو نخوندم نمیدونم دیگه کی هست، خعععععلی مخلصیم.

 165. 665
  زینب عبدلی says:

  گراز کباب داریم

 166. 666
  زینب عبدلی says:

  بچه ها به نظرتون مشغول یعنی چی؟

 167. 667
  تاها says:

  سلام هادی
  دوستان من رفتم شب بخیر

 168. 668

  بچه ها بیایید بریم یه کم از این میوه جنگلیها بِکَنیم بخوریم ببینیم میوه ی جنگلی چه مزه ای هستش.

 169. 669
  زینب عبدلی says:

  لطفا کلمه مشغول را معنی نمایید

 170. 670
  نازنین says:

  سلام دوستان من هم تولد دوست گرامی قنبر را صمیمانه تبریک میگم. در مورد قهوه خانه هم که هفته پیش نظرم گفتم. هر تصمیمی که مدیریت گرامی گوش کن بگیرند موافقم. البته من شخصا با یک هفته در میان بیشتر موافقم.

 171. 671
  هادی عباسی says:

  sسلام بر آقای چشمه گرامی

 172. 672
  زینب عبدلی says:

  شب به خیر طه

 173. 673
 174. 674
  زینب عبدلی says:

  سلام نازنین جان

 175. 675
  پریسا says:

  سلام آقای چشمه. شهروز من خوردم خوشمزه بود

 176. 676
  آریا says:

  سلاام عمو چشمه فدات داداش ما بیشتر

 177. 677
  هادی عباسی says:

  سلام بر طه عزیز خوبی دوست گرامیم.

 178. 678
  آریا says:

  سلامتی هادی جان امیدوارم خوب و سلامت باشی

 179. 679
 180. 680
  هادی عباسی says:

  طه جان اگر رفتی شبت خوش

 181. 681
  زینب عبدلی says:

  زود تند سریع معنی کنید کلمه مشغول رو

 182. 682
  سعید درفشیان says:

  میگم چه خبراااااااااا؟!
  همین جوری کلا محض احوال پرسی! خخخ!

 183. 683
  نازنین says:

  راستی یه سؤال چطور میشه تو کامنتا هایپر لینک درست کرد؟

 184. 684
  ghanbar says:

  درود
  من خودم هستم .کم و بیش دارم میخوانمتان اما خوب خوب نمی تونم .بعضی موقع ها شلوغ می شه اما کم و بیش دارم محله را .متاسفم که نمی تونم باشم .پست قهوه خانه است و همزمان مدیریت تولد ؟ البته باید عمو چشمه این را منتشر میکرد و مدیریت میکرد و این یک نوع بدعت شد ؟ به دلیل همزمانی تولد با جمعه و افتخاری بود که شهروز و مدیران دیگر این را به من اختصاص دادند ؟ اصلا هم فکر نمیکردم که پست من منتشر بشود و در مقابل یک کار انجام شده بود .شهروز و مدیران دیگر از شما ممنون هستم .دوستان حاضر شهروز ، فرامرز ، بانو ،پریسا ،پری سیما ،ملیسا ،رعد و برق عزیزم که فعلا به دلیل نقش بابا بزرگ خسته شده و در حال استراحت است .غلط گیر مهربان که حق دارد من از ایشان دعوت نکردم ؟ اما عضو محله است و غریبه نیست ؟، اصغر که کیک زنبیلش را شهروز برداشت و تنهائی خورد ، طه ، آریا ، زینب خانم عبدلی ، زهره مهربان که گویا دیدمش در کامنت دانی ، سعید درفشیان مهربان که در نقش سایه فعلا فعالیت میکند ، عمو چشمه عزیز ، مجتبی جان جان خودم ، سرکار خانم کاظمیان که البته کمی از ایشان ناراحت هستم و نگران بخاطر اینکه گل سرسبد محله ما است ولی در این قهوه خانه شرکت مختصر داشته است و دعا می کنم اینترنتش درست شود ، عمو حسین که در غیبت بسر می برد ،، دیگر نمی دانم و ذهن من خسته تر از آن است که یادم بیاید و از همه اعضا و اهالی محترم محله معذرت می خواهم .دست همه شما طلا و درد نکند و مهم حضور شما و مدیریت کامنت ها به دست خود شما بود و این خیلی رمز موفقیت بزرگی است برای محله که همه اهالی واقعا به درجه ای رسیده اند که می توانند به راحتی بر امورات محله تسلط داشته و در راه اعتلای محله قدم بردارند .مجتبی تبریک به شما بخاطر این همه همت و شناخت استعداد های بالقوه اهالی و تبدیل این استعداد ها به بالفعل .دست شما درد نکند .
  شب همه شما به خیر و شادی
  ایام به کام .
  این کامنت به درخواست شماره یک شهروز از بیرون از نام کاربری ارسال شد .
  شب بخیر
  حتما می خوانمتان .
  رکورد پرواز آیا شکسته یم شود ؟

 185. 685
  زینب عبدلی says:

  میگم آقا سعید سلامتیا
  همین جوری محض جواب احوال پرسی

 186. 686
  زینب عبدلی says:

  خب حالا یه نفر بیاد بگه هایپر لینکچیه؟

 187. 687
  زینب عبدلی says:

  پریسا کجایی ساکتی؟
  دارم شاخ در میارما

 188. 688
  زینب عبدلی says:

  بابا خیلی ساکتید

 189. 689
  نازنین says:

  زینب جان منظورم همون لینک مثلا می نویسیم اینجا که به صورت لینک میشه یعنی وقتی روی کلمه اینجا اینتر می زنیم وارد یه صفحه میشیم، یا مثل همین آهنگایی که آقای خسروی گذاشتند و آقای حسینی لینکا را تو یه کامنت جداگونه گذاشتند و با اینتر زدن روی اسم لینکا وارد پنجره دانلود میشیم. نمی دونم کامل توضیح دادم یا نه؟

 190. 690
  پریسا says:

  شب به خیر طاها. سلام نازنین. سلام آقای درفشیان.
  زینب مشغول یعنی ما که الان سرگرم اینجا و شیطونی هستیم. هایپر لینک رو نازنین بلد نیستم زینب بلد نیستم. دیگه یادم نیست چی بود.

 191. 691
  زینب عبدلی says:

  خب نه مثل این که نمیخاید بگید مشغول یعنی چی
  خودم میگم
  مشغول یعنی غولی که رفته مشهد
  خخخخخخخ

 192. 692
  زینب عبدلی says:

  خب دیگه من برم
  برم غوله رو از مشهد بیارم خخخخخ
  شبتون قشنگو رؤیایی

 193. 693
  هادی عباسی says:

  شبت خوش زینب خانم

 194. 694
  زینب عبدلی says:

  bye bye

 195. 695
  پریسا says:

  زینب من معنی کرده بودم کجا رفتی بیا مفهومش رو تحویل بگیر برو

 196. 696
  پریسا says:

  رفت؟ شبت سفید زینب.

 197. 697
  پریسا says:

  قسم می خورم به جان ابلیس، که وقتی داشتم می رفتم توی محله بچرخم تعداد کامنت ها697تا بود ولی حالا که برگشتم شده696تا! یکی دیگهش کو!

 198. 698
  پریسا says:

  میشه یکی این رو برام توضیح بده تا از شدت فضولی مخم نپکیده؟

 199. 699
  نازنین says:

  ممنون شهروز متوجه شدم.

 200. 700
  پریسا says:

  جدی دارم چیز میشم از فضولی. یکی بیاد برام توضیح بده!

 201. 701
  پریسا says:

  حالم خوب نیست!

 202. 702
  آریا says:

  شبتون بخیر زینب خانوم

 203. 703
  پریسا says:

  بچه ها دقت کردید لایک از لایک قهوه خونه قبلی رفت بالا تر؟

 204. 704
  پریسا says:

  یا نرفت و من اشتباه می کنم! ولی به نظرم رفت ها!

 205. 705
  نازنین says:

  پریسا جون چیزی نیست. آقا شهروز داشتند درست کردن هایپر لینک را توضیح می دادند که گویا یه لینک همینطوری درست شد. این طور شد که کامنت خودشون حذف کردند. شرمنده که باعث درد سر شدم.

 206. 706
  آریا says:

  چی شده پریسا چرا حالت خوب نیست وای

 207. 707

  بچه ها تا پنج دقیقه دیگه فایل ورد آموزش لینک کردن توی کامنتها رو برای دانلود میذارم.
  اینجا میخوام بنویسم هی عمل میکنه خخخ.

 208. 708
  عباس یگانه says:

  سلام به اونا که هستن و مخصوصن اونایی که جدید اومدن.
  خداحافظی و شب خوش به اوناکه رفتن بخوابن.
  من خیل تلاش کردم رفرش کنم صفحه باز نمیشد. صفحه رو بستم. دوباره باز کردم. چند بار اینو تکرار کردم تا تونستم با اسم خودم وارد سایت بشم.

 209. 709
  پریسیما says:

  سلام دوستان من برگشتم خخخ

 210. 710
  عباس یگانه says:

  سرمایه ی عیش، صحبت یاران است
  دشواری مرگ، دوری ایشان است
  چون در دل خاک نیز یاران جمعند
  پس زندگی و مرگ به ما یکسان است

 211. 711
  مادر بزرگمهر says:

  سلام دوباره به دوستان
  جواب چالش:
  نوشیدنی: شکلات داغ میوه:تیل مشدی رنگ:بنفش(میگن رنگ بهشته من که نرفتم ببینم)کتاب:با خانمان فیلم:مادر ساز:سه تار هنرمند:نقاش ویژه ی نابینایان ورزش:بسکتبال خواننده:ابی شهر:لندن شغل:راهنما در صعود قله ی کوه اورست حیوان:گربه چون خیلی ملوس میخوابه و اگه فعل بودم: می گذرد و اگه ماشین بودم:وانت مزدا دو کابینه

 212. 712
  هادی عباسی says:

  خیلی زیبا بود آقای یگانه

 213. 713
  هادی عباسی says:

  سلام بر مادر گرامی بزرگمهر عزیزم

 214. 714

  بچه ها روش لینک کردن توی کامنتها رو از
  اینجا

  دانلود کنید.

 215. 715
  هادی عباسی says:

  سلام بر خانم پریسیمای گرامی

 216. 716

  یادت میاد؟؟؟وقتی کوچیک بودیم…تلویزیون…با شام سبک…با پنکه شماره 5…مشقاتو مینوشتی خط خط از بالا به پایین////////اون وقتا زندگی شیرین بود و طعم دیگه ای داشت. یادت میاد؟؟؟وقتی ک صدای هواپیما رو میشندیم…می پریدیم تو حیات براش دست تکون میدادیم…می نشستیم به انتظارکلاس چهارم تا با خودکار بنویسیم✏…یادت میاد؟؟؟وقتی مامان می پرسید ساعت چنده میگفتیم بزرگه رو6 و کوچکه رو4یادت میاد؟؟؟وقتی نقاشی میکردی خورشیدو رو زاویه برگه میکشیدی…یادت میاد؟؟؟فکرمیکردی قلب انسان این شکلیه♡یادت میاد؟؟؟در یخچالو کم کم میبستی تا ببینی لامپش چه جور خاموش میشه…یادت میاد؟؟؟اگه کسی بهت میگفت برو آب برام بیار اول خودت از سر لیوان میخوردی و دهنتو با دستت پاک میکردی…یاد اون روزا بخیر

 217. 717
  پریسیما says:

  خب آقای چشمه و آقای عباسی و آقای یگانه و مادر بزرگمهرو دیدم سلام به همتون
  دوستان من رفتم گرفتار شدم نتونستم زود بیام
  شهروز امروز واقعاً طلسم شده خخخخ
  تو گفتی شامت هم طول میکشه ها باورم نمیشد
  حالا هم دارم میرم بخوابم
  شبتون ستاره بارون خوابهاتون شکلات شونیزیی

 218. 718
  هادی عباسی says:

  آقا سامان لایک

 219. 719

  هادی داداش میخوامت زیاد!‏

 220. 720
  هادی عباسی says:

  خانم پریسیما شب شما هم پر از ستارگان چشمک زن خوشبختی

 221. 721

  سامان خیلی عالی بود.

 222. 722
  هادی عباسی says:

  سامان جان من بیشتر داداشم

 223. 723

  پریسیما شب به خیر.
  نازنین امیدوارم کامنت 714 رو دیده باشی.

 224. 724

  داستان عارفانه ی آرایشگرمردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت. در حال کار، گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت. آنها به موضوع «خدا » رسیدند، آرایشگر گفت: من باور نمی کنم خدا وجود داشته باشد! مشتری پرسید :چرا؟ آرایشگر گفت : کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می شدند؟ بچه های بی سرپرست پیدا می شدند؟ این همه درد و رنج وجود داشت؟ نمی توانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه می دهد این چیز ها وجود داشته باشند. مشتری لحظه ای فکر کرد،اما جوابی نداد؛چون نمی خواشت جروبحث کند. آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت. در خیابان مردی را دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده… مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: به نظر من آرایشگرها هم وجود ندارند. آرایشگر با تعجب گفت:چرا چنین حرفی می زنی؟ من این جا هستم،همین الان موهای تو را کوتاه کردم. مشتری با اعتراض گفت : نه!!! آرایشگر ها وجود ندارند، چون اگر وجود داشتند، هیچ کس مثل مردی که آن بیرون است، با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمی شد. آرایشگر گفت : نه بابا ؛ آرایشگر ها وجود دارند، موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمی کنند. مشتری تایید کرد: دقیقا! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی کنند و دنبالش نمی گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد

 225. 725
  هادی عباسی says:

  لایک زیباتر بود از اون یکی

 226. 726

  شهروز داداش میگم دوچرخه دو نفرتو چند قیمت گذاشتی؟

 227. 727
  نازنین says:

  ممنون شهروز شرمنده از اینکه تو زحمت افتادید. آقا سامان سلام بعدشم لایک. پری سیما شب به خیر.

 228. 728

  داغونمبه نفس های خسته این گرگ نگاه نکن !!!!! دنیارابرای کسی دریدم ۰۰۰۰۰۰ که مرا به سگی فروخت!!!

 229. 729

  منم به شما نازنین گرامی سلام و درود عرض میکنم! ممنون از لایکتون

 230. 730
  آریا says:

  سامان جان و عباس جان مرسی زیبا بودن

 231. 731

  سامان صِفرش یه تومنه که من گذاشتم پونصد.
  لاستیک عقبشم نو هستش.
  صندلیهاش هم معمولی بود، عوض کردم فنری گذاشتم.
  دو سه سال بدون استفاده بوده برای همین یه سرویس کلی میخواد وگرنه فنی سالمه.

 232. 732
  هادی عباسی says:

  وقتی میگم باید کامنتها هم جایی برای لایک یا پسندیدن داشته باشند به همین خاطره آقا سامان من لایکم را مجبورم ببرم به کامنت جدید

 233. 733

  بابام کتابی اس میده: سلام،آیا می‌توانی نان بخری؟منم نوشتم:آری پدر اکنون خود را بی‌درنگ به شاطر خواهم رساند و از او طلب نان می‌کنم،پدر چند قرص نان از شاطر بستانم؟بعد بابام زنگ زد میگه: کره خر منو مسخره می‌کنی،جرأت داری بیا خونه خودتو لاینتو فرنداتو جد و آبادتو تیکه تیکه میکنم…الان ۲ روزه توی پارک میخوابم

 234. 734
  آریا says:

  پری سیما خانوم خدا نگهدارتون و شبتون خوش

 235. 735

  آریا دادا درود! بر توو

 236. 736
 237. 737

  محال است بارانی از محبت به کسی هدیه کنی ودستهای خودت خیس نشود .چه زیباستبی قید و شرط عشق بورزیمبی قصد و غرض حرف بزنیمبی دلیل ببخشیموازهمه مهمتربی توقع به تمام موجودات محبت کنیم…عجیب است که مردم چقدر برای مبارزه با شیطان تلاش میکنند اگر همین انرژی را صرف عشق ورزیدن به همراهانشان کنند، شیطان در تنهایی خود خواهد مرد. “هلن کلر “

 238. 738
  نازنین says:

  شب به خیر منم کم کم برم. چیزی دیگه به پایان قهوه خونه نمونده.

 239. 739
  هادی عباسی says:

  خانم نازنین گرامی شب بر شما هم خوش

 240. 740

  نازنین خانوم شبتون نایس

 241. 741

  شب به خیر نازنین.

 242. 742

  گزارشگر ایران عراققبل بازی : ما به فکر بازی با کره جنوبی هستیناوایل بازی : واقعا این تیم در حد ایران نیستبعد گل ایران : یک بازی تمرینی رو میتونیم شاهد باشیموسط بازی : خب عراقم تیم بدی نیستوسط نیمه دومم : عراق و ایران دو قدرت آسیا هست دقیقه نود : واقعا عراق رو یکی از شانسای قهرمانی میدوننوقت اضافه اول : ایران خیلی خوب کار کرده با قدرت آسیا عراقوقت اضافه دوم : واقعا افتخاره که ما جلوی این تیم مقاومت میکنیم بعد بازی ما یک باخت پر افتخار رو داشتیم….آفرین به دلاوران ایرانمن :/شما :|ایران :/

 243. 743
  هادی عباسی says:

  خخخخخ سامان

 244. 744

  دارم ماشینمو میشورم٬ دوستم میاد میگه داری ماشینتو میشوری؟ پـَـ نـَـ پـَـ دارم آبیاریش می کنم بلکه رشد کنه بشه کامیون.

 245. 745

  بابای دوستم مرده بود یه عکس بردیم بدیم که اعلامیه چاپ کنن. یارو عکسو دیده میگه مرده؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ خوب عکسو نگا کن ببین میشناسیش فراریه خودشو زده به موش مردگی

 246. 746
  هادی عباسی says:

  خخخخخخخخخ

 247. 747

  با گل رفتم بیمارستان نگهبان میگه گل برای مریضتون آوردین؟ گفتم پ نه پ اومدم خواستگاری تو با اون سیبیلات *

 248. 748
  هادی عباسی says:

  هههههههههه

 249. 749

  دختر عمه مو با یه پسر توی خیابون دیدم…………….هول شده میگه داداشمه!!!!

 250. 750
  محمدرضا چشمه says:

  بچه ها دیگه آخر این قهوه خونه داره میرسه.
  یواش یواش، پا ور چین.
  خداحافظی میکنم هم چین هم چین خخخ.
  ولی واقعا دم همتون گرم بل اخره این بار هم با شرایط خاص این بار رو به منزل رسوندید و ثابت کردید که کم نمیارید.
  به همتون تبریک و خسته نباشید میگم، و برای همتون آرزوی سعادت و خوشبختی و پیروزی میکنم.
  شب همگی خوش.

 251. 751

  خب دیگه داریم به شمارش معکوس نزدیک میشیم.

 252. 752
  هادی عباسی says:

  شب شما هم شیک پوش آقای چشمه

 253. 753

  شب به خیر عمو چشمه.

 254. 754

  آنهایی که به بیداری خداوند اعتماد دارند ، راحت تر می خوابند . . .یک جمله زیبا از طرف خدا :“قبل از خواب دیگران را ببخش ومن قبل از اینکه بیدار شوید ، شما را می بخشم.خدایا!به آنچه که دادی تشکر!به آنچه که ندادی تفکر!به آنچه که گرفتی تذکر!که:داده ات نعمت!نداده ات حکمت!و گرفته ات عبرت است!یا رب؛ آنچه خیر است در تقدیر ما کن!وآنچه شر است از من و دوستانم جدا کن. آمین یارب العالمین.

 255. 755
  آریا says:

  بـه مـامـانـم مـیـگـم : مـامـان سـرتـو از تـو اون گـوشـی دربـیار گـشـنـگـی مـردیـم یـه چـیـزی درس کـن بـخـوریـم
  داداشـم : بـیـگ لـایـک
  آبـجـیـم : عـالـــــــــی
  بـابـام : با اجازه کـپـی o_0
  مـامـانـم : غلط خـوری زیـادی نـکـنـید بـلاکتون مـیـکـنمـا o_O
  داشـتـیـم زنـدگـیـون رو مـیـکـردیـم
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  تـا یـه از خـدا بـی خـبری بـه مـامـانـم گـفـت واقـعـا واتـساپ نـداری

 256. 756
  عمو حسین says:

  سلام دوستان عزیز شب همگی بخیر و شادی.
  خواستم از این فرصت استفاده کنم تولد دوست عزیز و برادر گرامی جناب قنبر نازنین را بهش تبریک بگم.
  امیدوارم همواره سربلند سعادتمند سرفراز و بهروز و پیروز باشد و همیشه زندگی به کامش.

 257. 757
  هادی عباسی says:

  شهروز تعداد کامنتهای قهوه خانه ثابت می کنه دوستان با قهوه خانه هر جمعه موافقند این تنها برداشت من هست

 258. 758
 259. 759
  آریا says:

  دوستان خوش حال شدم که لحظات خوبی رو پیشتون تجربه کردم
  منم میرم شبتون بخیر
  موفق و شاد باشید

 260. 760
  هادی عباسی says:

  سلام بر عموی گرامی محله

 261. 761
  هادی عباسی says:

  آریا جان شب تو هم خوش

 262. 762
 263. 763
  gentleman says:

  بچه ها دقت کردین هر چیز خوبی:
  یا حرومه؟؟
  یا ضرر داره؟؟
  یا ممنوعه؟؟
  یا مجازات داره؟؟
  یاگرونه؟؟
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  یا خطرداره !!
  مرگ بر امریکاا خخخ

 264. 764
  مادر بزرگمهر says:

  دوستان شب همگی بخیر.امیدوارم که هفته ای سرشار از پیروزی و به روزی در انتظار همه ی دوستان باشد.شاد باشید و سربلند

 265. 765
 266. 766
  هادی عباسی says:

  شب شما هم بخیر مادر گرامی محله همچنین

 267. 767

  همه اول میان سلام علیک میکنن ما آخر اومدیم خداحافظی کنیم .خخخخ . عمو قنبر . من سبزی میخوام : من نعناع میخوام : من تربچه میخام .خخخخ
  همگی شما رو تا برنامه بعدی به دست خدا میسپارم . و امید که میان هفته خوبی داشته باشین .خخخخ

 268. 768

  مادربزرگ شب شما هم بخیر و شادی

 269. 769

  خب از همه ی کسانی که توی نظرخواهی ما شرکت کردن ممنونیم.
  برای این که نقطه نظر همه رو لحاظ کرده باشیم از هفته ی بعد، اگر پستی از طرف دوستان به عنوان پست قهوه خونه به دستمون رسید، اون هفته قهوه خونه برگزار میشه.
  ولی اگر پستی ارسال نشد، خب طبیعتً اون هفته قهوه خونه نخواهیم داشت.
  دوستان فقط دوتا نکته رو رعایت کنن:
  1: کسانی که یه بار قهوه خونه داشتن فعلً تا اعلام بعدی پست قهوه خونه ندن.
  2: اگر میخواید پست قهوه خونه بدید، طوری برنامه ریزی کنید که لا اقل نیمی از زمان برگزاری رو در کنار سایت باشید و پستتون رو هدایت کنید.
  ما هم کمکتون میکنیم.
  این آخرین وضعیت قهوه خونه هست.
  حالا دیگه به خودتون بستگی داره که مثلً هفته ی دیگه قهوه خونه باشه یا نباشه.

 270. 770

  راستی داش هادی سلام .
  خداحافظ
  امروز اومدم نبودی راستشو بگو کجا رفته بودی :
  نکنه شمعی که واسه شهروز نذر کرده بودی ادا کردی

 271. 771

  فرامرز داش شبت خوش!‏

 272. 772
  عباس یگانه says:

  بچهها دیگه خدافففظ اینم یه آهنگ بدون فایل و بدون آهنگ و بدون صدا:
  شب بر همه خوش، تا صبح فردا … شب بر همه خوش، تا صبح فردا

 273. 773
  هادی عباسی says:

  یعنی ما هم می تونیم دوباره پست بذاریم شهروز

 274. 774
  gentleman says:

  هادی جون سلام چطوری داش

 275. 775
  سعید درفشیان says:

  تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک

 276. 776

  شهروز جان میشه الان یه پست بدم تا فردا باز بحرفیم .

 277. 777
  هادی عباسی says:

  شب شما هم بخیر آقای یگانه

 278. 778

  همگی خدانگهدار شب به خیر.

 279. 779

  اگر بار گران بودیم که رفتیم اگر نامهربان بودیم که هستیم . ولی با دیگران نبودیم

 280. 780
  هادی عباسی says:

  سلام بر داداش فرامرز خودم خوبی برادر

 281. 781

  چرا در بسته نمیشه من پشتش گیر کنم . هان