خود کفایی دزدی با جدید ترین حرفه دزدان روی آیفون های درب خانه های مردم.

به نام خدا سلام.

بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب.

خوب هستین یا نه کاری ندارم با امید اینکه همتون خوبین.

من نه دزدم و نه دزدی بلدم و نه اینکه رئیس دزدا باشم. طبق چیزی که سر یکی از نزدیکانمان اومده: فقط میخوام اطلاع رسانی کنم که یه وقت وسایل خونتون یا بچه هاتون و خیلی چیزا که براتون مهم هستن به همین سادگی و خوشمزگی از دستتون نرن.

دزدها امروزه با راههای خیلی ساده ای آیفون در خانه را باز میکنند.

تعجب نکنید واقعیت داره!!!!

وایستا الان میگم.

پس در خیلی مواقع قفل کردن در کافی نخواهد بود بلکه ایجاد محافظ و راه های دیگه نیز ضروری هست.

اخیراً دزدهای به اصطلاح خانگی!!! لایه روییه آیفونها رو که دم در قرار گرفته باز میکنند و با اتصال دو تا سیم که اینجا باهاش کاری نداریم کدام سیمها هست در را باز میکنند.

جالبه!!!! نه؟

البته این کار روی آیفونهای بسیار قدیمی ظاهراً ممکن نیست و همچنین یه سری از آیفونها وقتی لایه روی دستگاه که دم در نصب است را باز میکنند یه آژیر میکشند و دزد نمیتواند در این صورت هم از طریق آیفون در را باز کند.

اما یه سری از آیفونهای تصویری و بعضی از آیفونهای ساده نیز خوشبختانه یا متأسفانه خیلی راحت میشه لایه رویینه را برداشت و دو تا از سیمها را که خود دزدها میدونند کدامها هست اتصال داده و در را باز میکنند.

به!!!! به.

ناگفته نماند، البته همه سیمها که داخل دستگاه قرار گرفته اند مطمئناً فقط برای صوت و تصویر نیستند و یه سری از سیمها مربوط به برق هست و بنده مسؤولیتی بر عهده نمیگیرم که فردی از روی نادونی یا هرچیز دیگه که اسمشو بذارین کنجکاو بشه بره انگولک بده و آقای ادیسون بفرستتش اون دنیا.

از اونایی که کنجکاوید دقت داشته باشید که همیشه ولت برق 16 نیست و در یه سری آیفونها ولت 200 هست پس خودتونو به مردن ندین! رفتین دیگه برگشتین ندارینا!.

خَخ خَخ خَ[ خَخ.

خوب به امید روزی که خداوند خود کفایی دزدی و دروغگویی را از این کشور بگیرد! ان شاء الله.

آمین یا رب العالمین.

 

درباره پیش‌فرض سایت

به نام خدا سلام. بنده جواد نوعی اهل شهر اردبیل و نابینای مطلق هستم. از سنین کودکی =8 سالگی= همان ابتدای مدرسه در زمینه موسیقی فعالیت دارم و از سال 87 هم به کامپیوتر روی آوردم و آخرش هیچ چی دیگه تا پیش دانشگاهی خواندم ولی چون پارت مارت نداشتم نتونستم تإمین کنم ترک تحصیل کردم و حدود 9 ساله با لطف ایزد منان، برای زنده ماندن چالش میکنم. در حال حاضر 4 سال است که در انجمن نابینایان شهر اردبیل مشغول آموزش موسیقی و کامپیوتر نابینایان هستم و همچنین برای کیبردهای سری korg و yamaha یه سری برنامه هایی طراحی کرده ام و الان هم مشغول ساخت حرفه ای موزیکهای پلیبک به درخواست خوانندگان صدا سیمایی هستم. البته ادعای معلمی نمیکنم من همیشه از دیگران یاد میگیرم. اکنون هم افتخار آنرا دارم که عضو محله استاد مجتبي خادمی در محضر دوستان و کاربران عزیز خدمتگزار هستم و همچنین لازم به ذکر است علت فعالیت من اینجا این نیست که فقط برای خودم اطلاعات جمع آوری کنم بلکه هرچیزی که از این وبسایت و سایر مراکز فعالیت نابینایان دستم میرسد به خدا بدون هیچ چشم داشت و رایگان حتي بدون اینکه یه سری افراد خبر داشته باشند، و یا درخواست کنند، در اختیارشان میزارم و حتي از دوستانم که واقعاً دستشونو فشرده ام بهم خیانت کرده اند دریغ نمیکنم لذا، هر پرسشی که در محله مطرح میکنم اگر کسی جواب میدهد مطمئناً نه فقط به من بلکه به چندین نابینا و همنوع دیگر خود که به اینترنت دسترسی ندارند پاسخ داده و مشکلشو حل کرده. با یه سری فرصتهایی که دستم اومده میتونستم هیلی وقتها سودجویی هم کنم حتي کسی هم نمیفهمید حتي با امکاناتی که در دست داشتم اگر میخواستم استفاده کنم و یا بفروشمش خیلیا هم نیاز مند بودند تا الان میلیونها پول نسیبم شده بود، اما در این میان خدای خود را گواه و شاهد گرفته و نه از روی ترحم بلکه انجام وظیفه نموده ام. نمیخوام فضایی توخالی درست کنم اما واقعاً از دست یه سری افراد دلم پره همینجا نوشتم. تا کنون سه پایگاه فعالیتی در اینترنت با فعالیت شخصی خودم راه اندازی کرده ام: اولی پایگاه اینترنتی WWW.javadorg.ir برای استقبال و معرفی بیشتر هنر موسیقی معلولان به جامعه و دومی www.hoseynienet.blogfa.com برای فعالیتهای مذهبی و دانلود نوحه های کامل آذری سومی www.javadorg.blogfa.com برای دانلود برنامه های =کیبرد= شخصی که خودم طراحی کرده ام. شماره تماسم +989144540539 که در تلگرام هم با همین شماره فعالیت دارم. امیدوارم بتوانم قدمی کوچک در راستای خدمت به همنوعانم بردارم.
این نوشته در اجتماعی, اخبار, خاطره, صحبت های خودمونی, معرفی ابزار ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

7 Responses to خود کفایی دزدی با جدید ترین حرفه دزدان روی آیفون های درب خانه های مردم.

 1. 1
  وحید امپراتور says:

  سلام بر داش جواد گل آقا این آیفون من تصویری هستش باید واقعً دنبال راه چاره ای باشیم موفق باشی داداش

 2. 2
  غلط گیر says:

  سلام آقای نوعی تشکر.امیدوارم این دزدان اکتیو هدایت شن اگرم نشدن امیدوارم دچار برق گرفتگی شن خخخخ.پاینده باشید

 3. 3
  وحید امپراتور says:

  دوست عزیز اما برق آیفون زیاد قوی نیست که این دزدان را برق بگیره چون آیفون به وسیله یک آداپتور کار میکنه

 4. 4

  آره داداش منم گفتم که ولت همیشه 16 نیست در.
  روی یه سری آیفونها ولتاژ 12 و حتي پایین و بالاتر از آنها هم هست که به آدم نمیتونه ضربه بزنه اما در یه سری آیفونها هم به جای آداپتور از برق مستقیم استفاده میشه حالا آقا دزده از اگه اُهمتر هم پیشش نباشه از کجا بفهمه 200 ولته یا 16 مونده به خودش!

 5. 5
  عدسی بشاشadasi says:

  درود! آموزش دزدی جالبی بود، دزدان عزیز لطفا از داشتن فاز متر در کیف ابزار خود مطمئن شوید سپس به دزدی بروید!

دیدگاهتان را بنویسید