بروز شد، حتما بخوانید: نصب کنندۀ گویای ویندوز را مقطوع خریداری کنید!

توجه: لطفا در مورد نرم افزارهای دیگر سوال نفرمایید. این سایت فقط مربوط به ویندوز برای افراد دارای معلولیت بینایی میباشد.

سلام به همه ی دوستان خوبم.
امیدوارم حال همه خوب باشه و ایام به کامتون.
اون زمان که تصمیم گرفتم تالکینگ سافت رو ببندم واقعا دیگه قصد فعالیت یا بهتر بگم قصد ارائه ی محصولی رو نداشتم هرچند خیلی عضاب میکشیدم.
ولی از وقتی ویندوز 10 اومده و عده ای از دوستان با محبت خیلی اصرار داشتن که لا اقل وینستالر رو بیارم بالا تصمیم گرفتم این کار رو انجام بدم که کسایی که ویندوزها رو لازم دارن بتونن با مبلغ 25 هزار تومان خریداری کنند.
این رو هم اضافه کنم که این 25 هزار تومان یه کم کمتر از قیمت لفتک هستش با این تفاوت که من پست رو هم واستون بدونه هیچ منتی رایگان کردم و از پولی که پرداخت میکنید هزینه ی پست رو میدم.
اینم از تخفیف که بعد نگید تخفیف نداده ها!!!!!!!!!!!!!!.
شما واسه دریافت وینستالر اعم از ویندوز 7 8.1 و 10 و سایر پکیجهای استثنایی میتونید به سایت winstaller به نشانی
www.winstaller.ir
مراجعه فرمایید.
فراموش نکنید این قیمت قیمت مقطوع هست و تحت هیچ شرایطی تخفیفی داده نمیشه.
در صورتی که به مشکلی برخورد کردید و یا سوالی واستون پیش اومد میتونید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت پرسش تون رو مطرح کنید.
البته این رو هم عرض کنم تنها زمانی که پشتیبان آنلاین هست میتونید سوال تون رو بپرسید و پاسخ تون رو آنی دریافت فرمایید، در غیر این صورت باید منتظر بمونید تا پشتیبان سایت آنلاین بشن.

برای چت آنلاین با پشتیبان وقتی صفحۀ سایت کامل لود شد، کلیدهای ctrl و end رو با هم بزنید، به متن سوالی دارید … میرسید.

روی متن اینتر بزنید و مشخصاتتون رو کامل کنید و منتظر برقراری ارتباط باشید.
موفق باشید.
خرید Winstaller
مشاهده و خرید پکیجهای Levtec همراه با قیمت برای اطلاعات بیشتر

درباره محمود هژبری

سلام. محمود هژبری هستم، مهندس فناوری اطلاعات، متأهل، خوشحالم که آموزگار همگروههای خودم در مرکز آموزشی نابینایان شوریدۀ شیرازی هستم.
این نوشته در اخبار, کامپیوتر, معرفی ابزار, نرم افزار های کاربردی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.