آموزش عضویت در خبرنامه ی محله

درود حالا که دست از سر من پیرمرد برنمیدارن و عطف به اصرارهای کچل کننده ی شهروز از دیشب تا حالا، سعی میکنم در مورد خبرنامه یه چیزایی حضورتون عارض بشم! از اسمش که پیداست، نامه ایست احتمالا پر از خبر! حالا البته شایدم زیاد پر نباشه! به هر حال پرو خالی بودنش مهم نیست! یه دونه هم که خبر توش باشه میشه خبرنامه! در مورد سایتها وقتی بخوان اخبار سایت شامل تولیدات اون سایت که معمولا محتوای اون سایت محسوب میشه رو به طور خلاصه به اطلاع بازدید کنندگان و خوانندگان اون سایت برسونن، با یه خبرنامه این کارو میکنن! دقت کردید چند بار گفتم سایت و اون

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

سعید درفشیان

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبتاندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در آموزش, اخبار, معرفی ابزار ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.