خانمم در گوشاتا بگیر

درووود دوستان. شما بگید حالا من چیکار کنم. تولد خانم عزیزم، عشقم، هانیه خانم، 19 آذر با 28 سفر همزمان شده. حالا یعنی میخواید تبریک نگید؟ راضی میشید از 100 کامنت کمتر بخوره؟ گلم شیرازی هستا. خونگرم و هیجانی. کم نذاریدا. خب عزیزم. دستات را بردار. کافیه. بشنو چی میگم. بچه ها خانم من هانیه جونم یه فرشته هست. مهربون و فهمیده. یه دسته گل نه یه باغ گل هست. ولی این هدیه خدا را قدرش را خوب ندونستم. گاهی اونجور که باید درکش نکردم یا اونجور که باید حمایت نکردم. خلاصه اذیتش کردم. حالا اول ازش میخوام بزرگواری کنه این شوهر خطاکار را ببخشه و بهش قول میدم جوری که دوست داره و ازم خواسته زندگی کنم و همونی بشم که میخواد. شاهد شما اهل محل و هر کس که این مطلب را بخونه. بچه ها من اولین پستم هست. کم نذاریدا!

سید علی موسوی

درباره سید علی موسوی

سلام. سید علی موسوی هستم. در روستایی از فلاورجان اصفهان بنام لارگان زندگی میکنم. دانشجوی کارشناسی روانشناسی عمومی هستم. مدتی مغازه بازی کامپیوتری داشتم که بد نبود. به باغ داری و بعضی از کارهای کشاورزی آشنا هستم. هنوز به اسکایپ گرفتار نشدم. گشتن در باغ و صحرا را خیلی دوست دارم. اردیبهشت از تنهایی نجات پیدا کردم و با فرشته ای به نام حانیه پیوند عشق و محبت بستم. همسرم بینا هستند و خودم نابینای مطلق هستم. من در سال 66 24 آذر متولد شدم. برای ارتباط با من از 09136445192 استفاده کنید. اگر بتوانم به انسانی خدمتی بکنم مفید هستم.
این نوشته در اجتماعی, صحبت های خودمونی ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

73 Responses to خانمم در گوشاتا بگیر

 1. 1
  سعید says:

  سلام علی هر چه زودتر برو این حرفها رو به فرشته خانمت بگو و حتما یک پست به اتفاق همسرت بزن در ضمن تولدشان را هم از جانب من تبریک بگو.

 2. 2

  هانیه جان تولدت مبارک
  عزیزم قهر چرا؟
  بهم زنگ بزن.
  آقای موسوی قدر هانیه رو بدونید مطمئن باشید تو کل دنیا نمیتونید یکی مثل هانیه رو پیدا کنید
  بهش پیام میدم که این پست رو بخونه اما شما هم یه کم مهربونتر باشید بد نمیشه.

 3. 3
  سیتا says:

  سلام بر هانیه خانمی، و همسرشون آقای موسوی،
  تولد خانمتون و همچنین پیوندتون پساپس مبااااارک
  لطفا عروس خانمی رو هم به محله بیارین، ما از آشنایی با ایشون خرسند میشیم،
  راسی منبعد حواستون بیشتر به دختر ما باشه،
  هانیه خانمی از گل کمتر نشنوه
  اگر نه شما میدونید و بانو خخخخخ خو ایشون همشهری شماست دسترسی بیشتری دارن

 4. 4
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام ممنون سعید جان

 5. 5
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام پریسیما خانم قهر نه بخشش برا رفتار گذشته ممنون از لطف و محبت شما

 6. 6

  سلام.
  خب اشکالی نداره. فعلاً تبریک تولد رو به خانمت گفتی تا یکشنبه که ماه صفر تموم شد یه جشن خوب با هم بگیرید.
  خب از هانیه خانم تشکر میکنم که باعث شد علی پست اولشو به این بهانه بزنه. امیدوارم پست خود هانیه خانم رو هم به زودی ببینیم.
  تولد ایشون رو هم بهشون تبریک میگم و امیدوارم سالهای طولانی در کنار علی با خوشبختی زندگی کنن.
  موفق باشی علی.

 7. 7
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام سیتا نه خدایش ما را با خانوم وکیل در ننداز خدا کنه عدسی بیاد مارا نجات بده

 8. 8
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام شهروز ممنون داداش

 9. 9

  خانمت از سرت هم زیاده. تولدش مبااااارک! قدرشو بدون علی. مثش گیر نمیاری. از متانت، از بردباری، اینطور که تو تعریف میکنی، شانس یک در هزار شایدم در ده هزار بوده اینطور خوشبختی در خونهتو زده. میدونی یکی از دلایل اصلی عدم ازدواج من همین نداشتن شانسی به خوش شانسی تو هست آیا؟
  باور کن من اگه ی خانوم واقعی و درستو حسابی از جنس خانوم های با اخلاق اصل و نسب‌دار قدیم که قسمتت شده در خدمت یکی از اون ها باشی، توی زندگیم می دیدم، با هیچ و پوچ هم شده بود ازدواج می کردم اما الان که مستقلم و هم شغل و درآمد دارم و هم خونه، حاضر نیستم به هیچ وجه این تنهایی آرامشبخش و لذتبخشم رو با ازدواجی که تهش معلوم نیست عوض کنم.
  پس بچسب زندگی رو که شانس تو خوب گفته و گرفته!

 10. 10
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام مجتبی خوب آره شانسم زد اونم چه جور واقعا خانوادش خیلی درک دارند همونی که چند سال دنبالش بودم خودش هم که جای خود داره ممنون

 11. 11
  پریسا says:

  سلام.
  آقای موسوی خدا و بزرگان ما شادی رو همیشه دوست داشتن و دارن. تبریک تولد1عزیز از نظر من و مطمئن باشید از نظر خدا و اولیای خدا هیچ زمانی ایراد نداره. میشه به قول شهروز جشنش رو گذاشت واسه بعد ولی خیلی صمیمی تبریک گفت. پس هانیه جان تولدت مبارک!.
  امیدوارم این تولدت شروع بهترین ها برات باشه.
  آقای موسوی و هانیه از خدا می خوام همیشه در کنار هم خوشبخت باشید و روی نوک قله صمیمیت خونتون باشه.
  ایام به کام.

 12. 12
  مظاهری says:

  آقای موسوی در گوشاتون رو بگیرین!!!!
  سلام هانیه جون!
  میگمااااا این آقای شوهرتون اصلا لوو ندادن که مزدوج شدن که مبادا ما ازشون شیرینی بگیریم! خلاصه که در اولین فرصت ما شیرینی میخوایم!
  آره تموم شد بهش بگو در گوشاشون رو بردارن خخخ،
  سلاااام!
  خوشحالم که خوشبختین ایشالا همیشه شادی از سر و کولتون بالا بره!
  تولدت مبارک هانیه خانم گل!
  انشا الله همیشه راضی و خوشبخت در کنار هم زندگی کنید،

 13. 13
  مهدی عابدی says:

  للللللللللللللل
  هووورا
  اگه بیشتر بگم
  چزچززز
  چی شد
  چی نوشتم
  تولدش مبارک

 14. 14
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام پریسا کاملا صحیح میفرمایید ممنون از لطف دختر شلوغ محله

 15. 15
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام خاله حالا میخوای بگی من خسیسم اصلا به من میاد شیرینی هم اردو محله هر وقت که باشه در خدمتیم ممنون خاله

 16. 16
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام مهدی برا خودت کلان صاحب سبک شدیا به کسی نگی منظور چند پست أخرت هست ممنون لطف کردی مرسی

 17. 17

  سلام! چطوری پسر؟ نمی دونی چقدر خوشحال شدم که ازدواج کردی. پس یه تبریک به خودت و یه تبریک هم به خانمت از من داشته باش. براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.

 18. 18
  زینب بخشی says:

  سلام بر هانیه خانم و آقای موسوی

  امید وارم هانیه خانم روز تولدتون پر از اتفاق های قشنگ قشنگ باشه

  آقای موسوی ورود زیبایی به محله داشتین مطمئنم هانیه خانم کلی خوش حال میشن

  امید که در کنار هم شاد و موفق باشید بسیار

 19. 19
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام!محمدرضا خوبی رفیق ممنون عزیییزم مرسی گلم

 20. 20
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام خانوم بخشی هدف من هم همینه خدا کمک کنه هر لحظه براش شادی بسازم ممنون لطف کردید

 21. 21
  رهگذر says:

  به به… چه همسر خوبی داره هانیه؟باریک الله به تو شوهر مهربون…
  خب امروز که 28 صفره… پس ما تبریک نمیگیم بلکه تولد هانیه جان رو گرامی میداریم و یه عالم آرزوهای خوب خوب براتون میکنیم…ایشالله طعم شیرین خوشبختی رو با تمام وجودتون بچشید و تو زندگیتون شاد شاد باشید.. ایشالله خدا بهتون نیم دو جین بچه ی صالح و خوب عطا کنه… ایشالله زندگیتون زیر سایه پر مهر و عطوفت خدا پربار و پر برکت باشه… ایشالله غم نبینید… ایشالله هر روز که میگذره بیشتر عاشق همدیگه بشید و شعله ش هیچ وق تو دلتون خاموش نشه و ایشالله خدا شما را برای همدیگه از حالا تا همیشه نگهداره…

 22. 22
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام رهگذر خوب شد اومدی یکی هم مارا تحویل گرفت دیشب که سیتا میخواست مارا بکشه تازه فهمیدم سیتا نیست خیلی بیشتره ممنون لذت بردم از این همه دعای قشنگ خوب هنرمندی دیگه دعا کردنت هم لطیف وخوشرنگه مرسی زیاااد

 23. 23
  عمو حسین says:

  درود به علی آقای عزیز و دوست‌داشتنی. علی هم تولد همسر مهربونت رو تبریک میگم و هم ازدواجتون رو. امید که همیشه شاد شاد خندان و کامیاب و کامروا باشید. همچنین از فرصت پیش آمده استفاده کرده تولد کیوان شریعتی یا همون صد سسال تنهایی خودمون رو تبریک میگم. امیدوارم که این دوست عزیز هم درر کنار همسرش زندگی با صفا و پر از لطف و محبت و عشق را داشته باشه. پس یه بار دیگه هانیه خانم کیوان جان تولددتون مبااارک. آقای موسوی و کیوان و همسران محترمشون پیوندتون مبااااارک. پیروز باااشید مهرتان جاودانه.

 24. 24

  سلام.
  تولدتون مبارک هانیه خانم.
  امیدوارم سال های سال به خوبی و خوشی در کنار همسرتون به سر ببرید و زندگی خاطره انگیزی داشته باشید.

 25. 25
  جابر جعفری جابر جعفری says:

  سلام دوست عزیز من نیز هم تولد همسر گرامیتون و هم ازدواجتون را تبریک میگویم و امیدوارم سالهای سال بتوانید مثل روز اول آشنایی عاشقانه درکنار یک دیگر روزهایی سراسر از شادی را پشت سر بگذارید همچنین تولد کیوان عزیز را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و شادمانی مینمایم و از عمو حسین عزیز هم تشکر میکنم که تولد این هم محله ای خودمون را یاداور شدند.پس هانیه خانوم آقا کیوان تولدتون مبارک.شکلک کیک تولد به همراه یک شمع.

 26. 26
  رعد بارانی رعد بارانی says:

  مي توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعيات، مهمان دوست، بي ريا و پول خرج كن و بي نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.

  اگر حسود و بدكينه هستنيد، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نكنيد.

  شايد بهترين توصيف زن متولد آذر اين باشد كه بگوييم او زني نيست كه انتظار داشته باشيد مطابق ميل شما حرف بزند و چه بسا كه گاه و بيگاه از لحن نيشدار او آزرده خاطر مي شويد و در مقابل هر چند گاه يكبار آنچنان جملات زيبا و دل انگيز از دهان او خارج مي شود كه شما با شنيدن اين جملات، روزگار را به خوشي طي خواهيد كرد. زبان زن متولد آذر نيشدار و پركنايه است اما قلبش پاك و صميمي و بي ريا است.

  زن متولد آذر دنيا را درست به همان صورتي كه هست مي بيند و در ديدگاه زندگي اهل واقعيت و منطق است. به ندرت اتفاق مي افتد كه زني مانند يك متولد ماه آذر وقايع و رويدادهاي زندگي را چنان دقيق و مستدل و منطقي توجيه كند و از خوبيها براي خوشبين شدن به آينده بهره گيري نمايد و بدي ها را هم به عنوان يك واقعيت غير قابل انكار بپذيرد.

  قاطعيت او در گفتارش خيلي زود نظر شما را جلب مي كند، اگر روزي به شما گفت پولي كه براي مخارج خانه مي دهيد ديگر كافي نيست و بايد مقداري به آن بيفزاييد، يقين داشته باشيد كه راست مي گويد. اما به طور مسلم مي توان انتظار داشت كه او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه مي كند كه اما لازم نيست كه با جان كندن سعي كني پولدار شوي چون پول زياد انسان را خودخواه مي كند. اين زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در اين كار آنچنان تعصبي از خود نشان مي دهد كه شما گاهي آرزو مي كنيد اي كاش گاهي دروغ مي گفت و لي زباني اين چنين تلخ و درشت گو نداشت.

  زن كماندار شديدا عاشق استدلال و خود مختاري است و به همين دليل اغلب اوقات زندگي مجردي را بر ازدواج ترجيح مي دهد. وقتي هم كه دختر خانه است، با بقيه اعضاي خانواده زياد گفتگو نمي كند و به اين دليل معمولا رابطه اي سرد و مجزا با بقيه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعيتي براي انجام اين كار استفاده مي كند، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامي خويش را با رفتن به سينما و گردش با دوستان ارضا مي كند.

  اگر مي خواهيد با همسر متولد آذر خود زندگي آرامي داشته باشيد، هرگز به وي دستور ندهيد كه چنين و چنان بگن، بلكه خواسته هاي خويش را در قالب جملاتي كه جنبه درخواست دارند بيان نماييد و يقيين داشته باشيد كه هرگز با خواسته اي انجام نشده مواجه نخواهيد شد. او اگر چه مثل هر زن ديگري مايل است كه تحت الحمايه باشد، اما از دستور شنيدن و فرمان بردن سخت بيزار است. شما مي توانيد از پدر و مادر وي سؤال كنيد، آنها هم به شما خواهند گفت كه از كودكي اين چنين بوده است.

  در اين زمينه نكته ظريفي وجود دارد كه ذكر آن ضروري است و آن اين است كه اگر چه نمي خواهد كسي، مخصوصا در مقابل ديگران براي او « آقا بالاسري» بكند اما وقتي ديديد و احساس كرديد كه دارد ثابت قدمي شما را آزمايش مي كند، چه او خيلي بيشتر از آنچه كه از دستور شنيدن بيزار است، از مردي كه ضعيف نشان مي دهد تنفر دارد، به اين دليل اگر روزي ديديد كه پرچم استقلال را بيش از حد برافراشته، او را سر جاي خودش بنشاند.

  زن متولد آذر كسي نيست كه حاضر باشد به خاطر هيچ مردي تك روي خود را كنار بگذارد اما در عين حال خواهان آن است كه شوهرش هميشه او را يك دختر هفده هيجده ساله تصور كند.

  يكي از اشتباهاتي كه از زن متولد آذر در سال هاي قبل از ازدواج سر مي زند اين است كه دوستي و عشق را به شدت با هم مخلوط مي كند و اين امر موجب پيدايش نوعي سرگرداني در قضاوت اطافيان نسبت به او مي گردد. اگر شما از زمره مرداني هستيد كه طالب يك زن كاملا محجوب و پر از شرم و آرزو مي باشيد، بهتر است از همين الان به فكر زن ديگري، كه متولد آذر نباشد باشيد، چه دختري كه در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چناني بين مرد و زن احساس نمي كند. او زن تو سري خور نيست و از ابتداي بلوغ و جواني بهره وري از شادي هاي زندگي را حق خود مي داند و به عشق با چشمي شاعرانه نگاه مي كند كه لازمه يك زندگي گرم و پر حرارت است.

  چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شيوه تلخ و شيرين سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهايي مي گردد كه ممكن است به جاهاي تاريك هم بكشد، و شما مي بينيد كه او با يك روحيه بسيار قوي با يك چنين رويدادهايي مواجه مي گردد تا جايي كه امر به شما و ديگران مشتبه مي شود كه آيا حرف هاي ديروز او، موجب برپا شدن اين بگو مگوها گرديده است، جدي بوده يا شوخي؟ يك چنين عكس القملي خاص كساني است كه بزرگترين سياره منظومه شمسي يعني مشتري حاكم بر رفتار و كردار آنهاست.

  درشت گويي او نبايد سبب شود كه شما تصور كنيد كه اهل دعوا و مرافعه است، او نيز به اندازه هر زن ديگري، از ايجاد دلخوري ها و نزاع هاي خانودگي بيزار است. از خود مي پرسد كه چرا « درشت گويي» و بد زباني او موجب بروز اين اوقات تلخي ها شده است. البته او هرگز نمي تواند دليل اصلي اين پرخاش هاي زباني را پيدا كند زيرا كه طبيعت و نهاد غير ارادي او طراح اين رفتار تند و خشن است. از آنجا كه در زندگي كمال صداقت را دارد، از اينكه مورد شك و ترديد قرار بگيرد، به شدت ناراحت و عصباني مي شود. اگر او را پاي تلفن مشغول صحبت ديديد و گفت كه طرف صحبت مردي است كه برايش گرفتاري پيش آمده است، فورا نپرسيد اين مرد كيست و چه رابطه اي با او دارد.. همين دو جمله مي تودند طوفان وحشتناكي به پا كند زيرا اين« مرد» ممكن است برادر شما يا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مكلف به دادن توضيح حس نمي كند، ‌بلكه معتقد است كه شما « بايد» به او اعتماد كامل داشته باشيد زيرا او « واقعا» در زندگي با شما رك و راست و صادق است و هرگز اهل فريب و توطئه و خيانت نيست.

  قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگي را بسيار سرسري مي گيرد، و به اين دليل از بين پسرهايي كه در اطراف او هستند، هيچكدام نمي توانند تصميم بگيرند و براي خواستگاري قدم پيش بگذارند. رفتار او با همه يكسان و تا حدودي سطحي و دور از جنبه هاي جدي است. روي هم رفته تاكتيك شوهريابي دختر متولد آذر زيركانه نيست و اين ضعف حتي در آيين دوست يابي او نيز به چشم مي خورد. به همين جهت دختر متولد آذر شانس بي شوهر مانديشان زياد است مگر انكه اطرافيان به او كمك كنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برايش فراهم كنند.

  يك ديگر از علل بي شوهر ماندن اين دختر اين است كه همانند مرد متولد اين ماه، انكي از ازدواج واهمه دارد، و به اين دليل اگر واقعا يك چنين دختري را دوست داريد و مي خواهيد او را وادار به قبول همسري خود كنيد، بايد طبق يك نقشه زيركانه از زندگي زناشويي و زيبايي هاي آن يك تصوير دوست داشتني به وي نشان بدهيد و ترس هاي او را از ميان برداريد.

  زن متولد آذر عاشق ورزش و اين قبيل كارها است. از آنجا كه بين خود و پسرها كوچكترين تفاوتي احساس نمي كند، و مثل آنها لباس مي پوشد و حركات و رفتاري مشابه ايشان دارد، گاه اين توهم براي شما به وجود مي آيد كه آيا پس از ازدواج مي تواند در قالب يك زن خانه دار قرار بگيرد يا نه؟ براي او دنيا به اين صورت است كه اگر پسري مي تواند يك هفته به ييلاق برود و چادر بزند و يا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هيچ دليلي ندارد كه او هم نتواند اين كارها را بكند و يقينا برود و چادر بزند و يا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هيچ دليلي ندارد كه او هم نتواند اين كارها را بكند و يقينا يك چنين اعمالي دليل بر انحراف اخلاقي او محسوب نميگردد و نبايد پشت سر او غيبت و پچ پچ راه انداخت كه مثلا هوسباز است. طبيعي است يك چنين طرز تفكري از جانب يك دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغاير مي باشد، اما او كسي نيست كه طرز قضاوت جامعه برايش خيلي اهميت داشته باشد. او تحت تأثير ستاره مشتري از استقلال و آزادي هاي خود حداكثر استفاده را مي كند و به حرف مردم چندان توجهي ندارد.

  به رغم داشتن يك چنين رفتار و طرز تفكري، قلب زن متولد آذر درست شبيه به قلب يك كودك ساده و صميمي است. وقتي پاي دل به ميان مي آيد، ديگر از هوشمندي و منطق در رفتار او اثري به چشم نمي خودرد. پس مغز او متفكر و منطقي است، قلبش بي دفاع و احساساتي و زود تسليم است.

  به همين دليل در زندگي او ماجراهاي عاشقانه و شكست خورده بسيار مي توان يافت و باز به همين دليل بسيارند دختران متولد آذر كه سريعا فريب چرب زباني هاي مردان گرگ صفت را خودرده اند و از اين بابت قلبي شكسته و فريب خورده دارند.

  زن متولد آذر بسيار خوش اشتها است و علاقه اي خاص به غذاهاي خوب دارد. كمااينكه وقتي به مسافرت مي رود، هميشه سعي مي كند بليط درجه يك مسافرت بخرد. به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه اي نشان نمي دهد و آن را وسيله رفاه زندگي مي داند و به اين ترتيب اغلب مرداني كه با دختر متولد آذر ازدواج مي كنند، مجبور هستند مدتي از وقت خود را صرف اين بكنند كه به وي ياد بدهند پول چه ارزشي دارد و چگونه بايد آن را خرج كند. با توجه به اين امر اگر مي خواهيد با يك چنين دختري ازدواج كنيد و جنبه حسابداري و رسيدگي به دخل و خرج را هيچگاه به عهده او محول نكنيد.

  در بين ستارگان سينما و هنر پيشگان تأتر، درصد متولدين آذر از همه بيشتر است زيرا براي بسياري از زنان كاماندار نور پروژكتورهاي فيلم برداري درخشنده تر از برق هر نوع جواهري، و صداي كف زدن هاي تماشاچيان دل انگيزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه اي است، پس تعجب نكنيد اگر او كار هنري خود را حتي به زندگي زناشوئي ترجيح دهد.

  چنين زني بيشتر اهل شكار افتخارات و شهرت است تا اهل شكار پول و ماديات و از نظر خانه داري و انجام كارهاي منزل بايد گفت كه خدا به شما صبر جميل عطا كند. زني كه در ماه آذر متولد شده است، اصولا با اين قبيل كارها ميانه خوشي ندارد و به قول معروف وقتي به فكر جمع كردن رختخواب مي افتد، بلافاصله به خود مي گويد چه فايده دارد، چند ساعت ديگر بايد آن را پهن كنم،‌پس چرا اصلا جمعش كنم. داشتن يك چنين خصوصياتي بالطبع موجب آن مي شود كه كودكان او خيلي خوب به انجام دادن كارهاي منزل وارد بشوند زيرا برغم يك چنين تنبلي از درهم برهمي و كثافت خوشش نمي آيد و چون خودش حوصله جمع و جور كردن و تميز كردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به كار خانه داري وادار مي كند.

  در مورد آشپزي هم وضع او فرق زيادي با خانه داري ندارد. حقيقت اين است كه در اين مورد نمي توان يك حكم كلي صادر كرد. اگر امروز غذايي را كه جلوي شما مي گذارد، واقعا لذيذ است، هيچ دليل نمي شود كه فردا يا پس فردا هم دست پختش خوردني باشد.

  از زبان تند و تيز او به هيچ وجه غافل نشويد. اگر ناراحت و عصباني بشود، مطالبي را بر زبان مي آورد كه مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما اين را هم بگويم كه منظور واقعي او همان چيزي نيست كه بر زبان مي آورد و به قول معروف حتي قبل از آنكه حرفش تمام بشود، آن را فراموش مي كند و به اين دليل انتقام جويي بعدي شما به كلي برايش بدوي مفهوم خواهد بود. او زني نيست كه به درد آدمهاي خيالاتي و يا كينه توز و حسود بخورد. اگر كينه اي و بداخلاق و خيالاتي هستيد، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نكنيد.

  مادر متولد آذر بيش از هر مادر ديگري مورد علاقه بچه هاي خود قرار مي گيرد. چه علاوه بر وظيفه مادري، همبازي و دوست ايشان نيز خواهد بود. به احتمال قوي بچه داري تنها موضوعي است كه اين زن نسبت به آن مسئوليت كامل احساس مي كند و مسئوليت خود را هم به بهترين وجه ممكن انجام مي دهد. بچه ها از خوشبيني ذاتي و فراوان مادر خود تا حد امكان استفاده مي كنند و در سنين بالاتر آنها او را بهترين خواهر دنياي خود مي دانند. مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش يك مادر قابل ستايش است.

  از نظر مهمانداري و پذيرايي و دست و دلبازي حتي متولدين مرداد هم به گرد او نمي رسد و هميشه مايل است كه از مهمانان خود به طرز شاهانه پذيرايي كند. خوشبيني و حس رفاقت شديدي كه در نهاد او وجود دارد، موجب مي گردد كه هر كس پا به خانه وي مي گذارد، خود را در منزل خويش احساس كند.

  • 26.1
   رهگذر says:

   وااااااااااااای رعد… تا حالا طالع خودما نخونده بودم… چقد خندیدم به بی شوهر موندن زن آذری…خخخخخخ… واااااااااای اینم خیلی درسته که اگه کسی بهم دستور بده میزنم نصفش میکنم…هاهاهاهاهاههاهاها… دیگه چی بود؟ آهان… غذاهای خوبم خییییییلی دوس دارم…خیلی ام اهل خوش گذرونی با دوستامم ولییییییی… خانواده برام چیز دیگه ایه و هرگز دوستام را وارد حریم خانواده نمیکنم… رفاقت مال بیرون خونه س.. هاهاهاهاهاههااهها… واااااااای برام خیلی جالب بود…ذوق زده شدم خره… البته تربیت خانوادگی و اینام تأثیر داره ها…نع؟
   آقای موسوی خدا بدادت برسه… خخخخخخخخخخخ…

 27. 27
  رعد بارانی رعد بارانی says:

  پسر ناراحت ی گوشه نشسته .
  پدر : چیه ؟؟ چی شده پسرم ؟ چرا این همه ناراحتی ؟
  پسر با بغض میگه : پدر ای کاش ما هم آذر ماهی بودیم ؛
  پدر با افسوس و حسرت سرشو تکون میده و میگه :

  نمیشه پسرم . اونا خیلی خاااااااااصن .
  ++++

  علی پسرم ، اگه خوب چشم بگردونی توی این محله ،،میبینی که پدر به پسرش دروغ نگفته .
  رعععد بزرگ و رهگذر و امید و صد سال تنهایی که خیلی خااااااصیم آذر ماهی هستیم.
  ++++
  و اما تو ای علی
  اینو بدون که ی خانوم آذر ماهی از اونجایی که خیلی صبوره ، سکوت میکنه .
  آذر ماهیا : ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻋﺎﺷﻖ
  ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ …ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﯽ
  ﺩﻫﻨﺪ.ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺩﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ.ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺗﻨﻬﺎ
  ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﻧﺪ. ﺍﻣﺎ: ﻭﻗﺘﯽ ﻗﻠﺐ آنﻬﺎ ﺯﺧﻤﯽ
  ﻣﯿﺸﻮﺩ .. ﺳﺎﮐﺖ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ. ﭼﯿﺰﯼ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ . ﻭ ﺧﯿﻠﯽ
  ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺭﻭﻧﺪ . ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮ ﻧﻤﯽ ﮔﺮﺩﻧﺪ .

  حالا بریم به بقیه صفات آذر ماهیا بپردازیم خخخخ
  عجب زن مهربانی است! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای که دارد هیچ وقت عقب نمی ماند.
  او دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید. او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست. اما گاهگاه می خواهد فرار کند و برود. به خاطر بسپارید که نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج کنید. قبل از آنکه دست به کار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند. در غیر اینصورت بعدها دیسیپلین شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند. اگر خیلی زود ازدواج کرده والان احساس خفگی و سرکوب می کند بهتر است در کلاسهای شبانه و یا دانشگاه مکاتبه ای ثبت نام کند.
  او دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست. اما تمام تلاشش را می کند تا فرزندانی باهوش تربیت کند. او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش می کند. زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی همتا است. او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلکه بچه ها را تشویق می کند که خودشان باشند. او آنقدر صادق است که همیشه واقعیت را به بچه ها می گوید. مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش، هوش آنهاست. فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند که از تک تک سلولها خاکستری مغزشان استفاده می کنند.
  او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت کنید. شعله های خلق آتشی خود را نشان می دهد. به نظر خودش، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی ترسد و با تلاش کار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏کند.
  برای تحریک ذهنش باید تمرکز داشته باشد، در غیر اینصورت دمغ و پکر می شود محدودیت برای کلیه متولدین این برج مضر است، باید به روح پاک و بی آلایش او میدان وسیعی داد .

 28. 28

  سلام آقای موسوی. اول از هر چیزی تولد همسرتون را تبریک میگم و امیدوارم سالهای سال خوش و خورم زندگی کنید و از زندگیتون لذت ببرید.
  ورودتون را به این محله را هم تبریک میگم.

 29. 29
  نازنین says:

  سلام
  من هم ضمن تسلیت این ایام، تولد همسر گرامیتونو تبریک عرض میکنم، و براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت مینمایم.
  در پناه حق

 30. 30

  من هم صمیمانه سپاسگزارم از دوستانی که بر این حقیر منت گذاشتند و شادباش گفتند
  چنان از زندگی دلتنگ و دلگیرم, که روز مرگ خود را جشن میگیرم

 31. 31

  ضمنا رعد جون. من خاص نیستم بابا
  گفتی که حافظ این همه نقش و خیال چیست؟ نقش غلط مخوان که همان لوح ساده ایم
  علی آقا. زاد روز همسرتون رو شادباش میگم. امیدوارم همه ی 19 آذری ها همیشه جاوید باشند
  شاد زی مهر افزون

 32. 32

  من کامنتها را نخوندم و کامنت گذاشتم برای همین فکر میکردم که شما تازه واردید شرمنده.
  باز هم براتون آرزوی خوشبختی میکنم.

 33. 33
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام عمو جان ممنون سایه تون کم نشه

 34. 34
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام داداش حسین ممنون

 35. 35
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام جابر خان مرسی

 36. 36
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام رعد کاملا صحیح من که از این واقعیت دهنم باز مونده ممنون خانوم معلم مرسی

 37. 37
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام خانوم حسینی تشکر مرسی از حضورتون

 38. 38
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام نازنین خانوم مرسی لطف کردید ممنون

 39. 39
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام صد سال تنهایی ممنون من هم تبریک میگم تولد دوست هنرمند خودم را ممنون داداش

 40. 40
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  خواهش میکنم خانوم حسینی حضور من همیشگی و فعال نبود اولین پست هست حق با شماست اشتباه نکردید

 41. 41
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام! طاها ممنونم داداش شرمنده کامنت ندیده بودم مرسی

 42. 42
  cheshmak says:

  سلام رفیق قدیمی دوست تازه
  چطور متوری
  تبرریک بسیار بر تو
  اما یک چیزی را هم بهت بگم اگر روزی برایتان مشکلی پیش آمد سعی کنید از راهکار منطقی حلش کنید و به راهکارهای هیجانی روی نیارید که اثر بخش نیست
  این هم که مشکل در زندگی زوجین پیش بیاد امری بسیار عادی است و تقریبا همه شمول است و هر کس بهت گفت که من توی زندگیم مشکلی ندارم بدان و آگاه باش که دروغی بیش نیست فقط فرق زوجین این است که برخی بلدند چطور مشکلات را حل کنند وگرنه بودن دو جنس مخالف به خودی خود تنشزا است
  هاهاهاهاها
  ولش کن تبرییک بسیار بر تو همسر گرامیت تبرررریکککک

 43. 43
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام رفیق قدیمی دوست جدید کارمند امروز خوبی دعا کن معتاد پست زدن نشم که خاطرات ما بیشتر مشترک هست پر از شیطونی ولی بعد از امتحانام چنتا خاطره باهال خواستگاری میذارم دست شما درد نکوند ممنون

 44. 44
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام دوستان هانیه خانم برا کامنت گذاشتن مشکل دارند تا حالا صبر کردیم که اگه بر طرف شد خودشون برای تشکر و قدر دانی از لطف و محبت همه ی عزیزان اقدام کنند که نشد لذا از من خواستند از طرف ایشون لطف و محبت خالصانه شما عزیزان را پاسخگو باشم و تشکر و قدر دانیشان را به گوش مبارک دوستان برسانم

 45. 45
  زینب عبدلی says:

  سلام
  منم تولد همسر عزیز شما رو تبریک میگم
  امید وارم که بهترین لحظات رو کنارشون داشته باشید

 46. 46
  زینب عبدلی says:

  هر دو کامنت رعد بزرگ رو لاااااااایک میکنم شدید

 47. 47

  اول سلام سید علی.
  ببخشید که من دو سه بار به تلفنات جواب ندادم، به عللی که الآن دارم نتیجه ی مثبتش رو میبینم، امیدوارم که از من دلخور نشده باشی و تازه منو هم ببخشی.
  امیدوارم که زندگی سرشار از شادی و امید با هانیه داشته باشی.
  دوم سلام و تبریک روز میلاد هانیه که سید براش سنگ تموم گذاشته و دل همه ی ما رو هم شاد کرده.
  قدر همدیگه رو بدونید و هیچ وقت از هم خسته نشید.
  باور کنید دیشب که داشتم پست سید علی رو به گروههای واتساپی محله ی نابینایان منتقل میکردم کلی شاد شدم و کلی شکر کردم که این ماجرا به خوبی و خوشی حل شده.
  سید، خواهشا دیگه هانیه رو اذیت نکن، چون واقعا زن زندگی و انسان با انگیزه ای هستش.
  از این به بعد با بچه های محله طرفی هااااا، حواستو جمع کن خخخ.

 48. 48
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام زینب خانوم مرسی از حضور شما لطف کردید

 49. 49
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام عمو چشمه نه چرا ناراحت حتما شما چندتا پیرهن از ما بیشتر شستی ببخشید پاره کردی اگه آدم فرق نا آگاهی و ترحم را بدونه و حس نکنه که همسرش باید از روزای اول مانند خانوادش که دست کم بیست سال کنارش بودند رفتار کنه کمتر دچار مشکلات بیخودی میشه که من این چیزای خوب و کاربردی را از شما دارم ممنون عموی عزیز مهرداد خان گرامی مرسی

 50. 50
  بانو says:

  سلام بر آقای موسوی گرامی
  من هم اول پیوندتون وبعد هم تولد خانم تون رو تبریک می گم
  و براتون آرزوی خوشبختی و شاد کامی دارم.
  همیشه سربلند و موفق باشید.

 51. 51
  عدسی بشاشadasi says:

  درود! بالاخره موفق شدی… اما در محله نه در نیت خودت… تولدش مبارک و موفق باشید!

 52. 52
  عدسی بشاشadasi says:

  درود! خوب من رفتم کامنت های دوستان را خواندم و دوستان خیلی عالی گفتند بخصوص طالع بینی که کپی شده بود و اینجا گذاشته شده بود، خوب علی کله داغ خوش باشی تا همیشه، امیدواریم وقتی زندگی مشترک زیر یک سقف را شروع کردید کله داغیت خنک بشه و به زندگیت برسی و دیگر لازم نداشته باشی که کله داغ باشی، 30تا به شیطنتت ادامه بده تا این جوان کله داغ زودتر به خودش بیاید و به زندگیش برسد، زندگی مشترک با کله داغی مغایرت دارد، پس مواظب باش که بلایی سر خودت نیاوری!

 53. 53
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام بانو شما هم به یاری خدا همیشه موفق باشید ممنون

 54. 54
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  درووود عدسی درسته ولی چون ببین هایی که معرفی میشدند خیلی داغون بودند تا روزی که بعد از پروژه طولانی استادم خانمم را معرفی کرد اون روز من کلا تسلیم شدم حالا قصد دارم خاطرات ببین های که معرفی میشدند را بذارم که چقدر افتضاح بود ولی من خانمم را که باهاش برخورد داشتم برا ازدواج تصمیمم را گرفته بودم ولی خانوادش را که کمی شناختم فهمیدم فرصت از دست دادن ندارم اینجا همونجاست که شانس در خونه آدم را یکبار میزنه

 55. 55
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  درود عدسی,,عقرب,,شیطون ,,خوش اومدی تو که 13 سالت هست از همه محل کله داغتری ممنون

 56. 56
  وحید says:

  سلام آقاي موسوي.
  من هم تولد خانم محترمتان را تبريك مي گويم و برايتان آرزوي خوشبختي و سعادت دارم.
  شاد و پيروز باشيد

 57. 57
  سید علی موسوی سید علی موسوی says:

  سلام مرسی وحید جان شاد باشی داداش ممنون

دیدگاهتان را بنویسید