اطلاعیه. برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویی در تاریخ پانزده بهمن ماه توسط کانون دانشپژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران

سلام و احترام
کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران برگزار می کند
مسابقات شطرنج دانشجویی با حضور تمامی دانشجویان نابینا و کم بینای دانشگاه تهران و سایر دانشگاه های تهران برای نخستین بار به میزبانی اداره‌ی کل تربیت بدنی دانشگاه تهران توسط کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی این دانشگاه در روز پنج شنبه مورخ 15 بهمن سال 1394 برگزار می گردد.
این مسابقات به صورت مشترک با حضور دانشجویان نابینا و کم بینای دختر و پسر از ساعت 9 الی 16 روز پنج شنبه به انجام خواهد رسید و در پایان به صورت جداگانه به نفراتی که در دو بخش خانم ها و آقایان موفق به کسب مقام های اول تا سوم شوند جوایزی اهداء خواهد گردید. و به هر کدام از دانشجویان شرکت کننده در این مسابقه یک عدد کوله پشتی تقدیم خواهد شد. همچنین از نظر رسانه ای توسط باشگاه خبرنگاران جوان و روزنامه‌ی ایران سپید پوشش خبری داده خواهد شد.
دانشجویان گرامی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند تا پایان روز یکشنبه مورخ 11 بهمن ماه فرصت دارند حضور خود را در این مسابقات از طریق تماس با شماره تلفن 09198001608 اعلام فرمایند.
لازم به یادآوری می باشد که این مسابقات برای تمامی دانشجویان دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها آزاد بوده اما به دلیل محدودیت در تعداد ثبت نامی ها چنانچه ثبت نام با تأخیر صورت گیرد ممکن است از حضور شما معذور گردیم.
زمان مسابقه، روز پنج شنبه مورخ 15 بهمن ماه سال 1394 ساعت 9 الی 16
نشانی، خیابان انقلاب، بین خیابان 16 آذر و خیابان کارگر شمالی، جنب سینما بهمن، اداره‌ی کل تربیت بدنی دانشگاه تهران.

با تشکر
ادریس فتحی
دبیر کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران

درباره کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران

کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران در بهمن ماه سال 1392 آغاز به کار نمود.این کانون متشکل شده از شورای مرکزی و مجمع عمومی است که اعضای شورای مرکزی هفت نفر از افراد با آسیب بینایی (افراد نابینا و کم بینا)میباشند.کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دارای شش کمیته است که عبارتند از:کمیته آموزشی، کمیته توانمند سازی، کمیته روابط عمومی، کمیته مالی و تدارکات، کمیته فرهنگی و کمیته ورزشی. کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران معتقد است که افراد با آسیب بینایی مانند سایر گروه ها در فضای دانشگاه و نیز به تبع آن در فضای جامعه اند و برای نیل به اهداف مندرج در اساس نامه نیاز به کار جمعی و تلفیق نظرات است تا نه تنها به اهداف مندرج بر طبق اساس نامه بلکه بتوانیم کار جمعی را به نمایش گذاریم. باور بنیادین ما بر این است که در جامعه ای نظیر جامعه ما که حقوق افراد معلول به بحث و منازعه گذاشته شده است و برای آن تلاش میشود نیاز است که تشکل ها وارد عرصه شده و بر مبنای استدلال و منطق و بهره گیری از دانش و خرد و کار جمعی در راستای غنی کردن این مجادله بر سر حقوق افراد معلول کوشش کنیم و کانون ما نیز بر همین باور بنیادین شکل گرفته است تا بخشی از این کار خطیر ولو بسیار اندک را بر دوش گیرد. ادرس وبلاگ:blind-ut.blogfa.com ادرس ایمیل: blind.ut92@gmail.com
این نوشته در اخبار, ورزش ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید