اندرویدیها! آیا میدانید QA چیست؟ آموزشِ صوتیِ کار با بخشِ پرسش و پاسخِ محله با اندروید، این بار با سبکی متفاوت!

سلام به همه ی شما هم محلیهای خوب و فهیم و عزیزم. امیدوارم حالتون خوب، کیفتون کوک، و هر روز، وضعتون گل و بلبلتر از دیروز باشه. امروز در خدمتِ شما هستم با فایلِ صوتیِ نحوه ی کار کردن با بخشِ پرسش و پاسخِ محله، از طریقِ فایرفاکسِ اندروید. البته من تلاش کردم شباهتهای فراوانِ مرورگرِ کامپیوتر و اندروید رُو بِهِتون نِشون بِدَم، که دیگه کمتر برای کار کردن با وبسایتهای مختلف احتیاج به آموزش داشته باشیم. در  ضمنِ این آموزش، آخرین نسخه ی دسترس پذیرِ فایرفاکسِ اندروید   برای نابینایان تا امروز، مورخِ هشتمِ اسفندماهِ ۱۳۹۴ رُو هم تقدیمتون میکنم که دیگه برای پیدا کردنش خیلی به دردسر

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره مسعود

مسعودِ ملایی هستم. متولدِ بیستُ یِکُمِ شهریورماهِ سالِ 1373. طرفدارِ پَر و پا قرصِ تیمِ بارسلونای اسپانیا، علاقه مندِ شدید به والیبال، و معمولا شاااد و پر انرژی. به نِویسَندِگیم توی وبسایتِ محله ی نابینایان (گوش کن) افتخار میکنم. تلاش میکنم در ضمینه ی موبایل روز به روز دانسته هامُ بیشتر کنم. و خوشحال میشم اگه کاری برای کسی از دستم بر بیاد.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اندروید, تلفن همراه, صوتی, نرم افزار های کاربردی ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.