دانلود قسمتهای هفتم و هشتم برنامه شش نقطه از رادیو تهران.

به نام خدا و سلام بر اهالی محله نابینایان ایران.
یه وقت فکر نکنید که برنامه شش نقطه تموم شد رفت پی کارش!…
تو روزهای گذشته به دلیل سفرهای کاری و درگیریهای شخصی انتشار شش نقطه یک برنامه به نسبت پخشش از رادیو عقب افتاد.
بنابر این در این پست دو قسمت هفتم و هشتم برنامه شش نقطه رو که در تاریخهای هشتم و پانزدهم آبان از رادیو تهران پخش شد رو تقدیمتون میکنیم.
قبل از اینکه بریم سراغ لینکهای دانلود یه نکته مهم بگم و اون اینکه از قسمت هشتم به مدت سه برنامه ما یک آیتم ویژه داریم.
ماجرا بدین شکله که تیم برنامه ساز برنامه با مشارکت و همکاری انجمن نابینایان چندی پیش نشستی اختصاصی و صمیمانه با ریاست سازمان بهزیستی داشتند که حاصل کار در غالب یک مصاحبه اختصاصی و مفصل که موضوعات و چالشهای مهم و مبتلا به جامعه نابینایان و معلولان رو شامل میشه هستش که پخشش در سه قسمت در دستور کار قرار گرفته.
اما بریم سراغ لینکهای دانلود:
قسمت هفتم برنامه شش نقطه که هشتم آبان پخش شد رو با حجم 8 مگابایت
از اینجا
دانلود کنید
و قسمت هشتم شش نقطه رو که پانزدهم آبان از رادیو تهران پخش شد رو هم با حجم 17 مگابایت
از اینجا
دانلود بفرمایید.
توضیح اینکه به علت وقت محدود برنامه، ما نتونستیم مصاحبه با دکتر بندپی رو به صورت کامل پخش کنیم، البته در هفته آینده فایل متنی کامل این مصاحبه در خبرگزاری ها و روزنامه های رسمی کشور منتشر خواهد شد و طبیعتا در این محله هم به همچنین، اما با توجه به اینکه در این بخش در خصوص میزان مستمری در اصلاحیه برنامه جامع حمایت از حقوق معلولان صحبت شد، باید بگم بعدا دکتر نحوینژاد گفته های دکتر بندپی را اصلاح کردن و گفتن نابینایان شدید و خیلی شدید هم تا زمانی که فاقد کار باشن، در گروه اول مستمری بگیران و در صورت یافتن شغل در گروه دوم قرار خواهند گرفت.

انشالا اگر مثل چند وقت گذشته تو باز کردن پست دچار مشکل نشم حتما در قسمت دیدگاهها خدمت خواهیم رسید.
یا علی مدد، بیحد و عدد

درباره اشکان آذرماسوله

سلام. من اشکان آذرماسوله هستم متولد دوم تیرماه هزار و سیصد و شصت و هشت در تهران. من نابینای مطلق مادرزادی هستم. تحصیلاتم رو در مدرسه ی شهید محبی تا دیپلم ادامه دادم و پیشدانشگاهی رو تلفیقی خوندم. در دانشگاه در رشته ی فقه و حقوق اسلامی، مدرک کارشناسی رو از دانشگاه آزاد واحد شهر ری دریافت کردم. سابقه ی فعالیت در رادیو فصلی به عنوان سردبیر و مجری در دو برنامه ی امید، نشاط زندگی و لحظه های خودمونی و همچنین چند برنامه ی دیگر رو در رادیو ورزش دارم پیروز باشید.
این نوشته در اجتماعی, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, صوتی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

9 Responses to دانلود قسمتهای هفتم و هشتم برنامه شش نقطه از رادیو تهران.

 1. 1
  رعد بارانی رعد بارانی says:

  پسرم اشکان هر جا هستی امیدوارم موفق باشی.
  من فک میکنم ی قدرتی داری که میتونی صداتو مدیریت کنی. گاهی اوقات صدات مخملی گاهی اوقات نخی و گاهی اوقات هم چرمی و نایلونی میشه .
  اما صدای رعب آور من همیشه برقی و پر خشو خوشه هههه خداحافظ
  امضا رعد بارانی

 2. 2
  سعید شریفی says:

  سلام
  از زحمات و همکاراتون بسیاار تشکر می کنم

 3. 3

  مرسی بابت اینکه حواست هست و مستمر پیگیری برنامه ها همه گذاشته بشن!

 4. 4

  اتفاقا منتظر بودم. منتظر هردو برنامه. از همان روز که ندای شروع این برنامه رو دریافت کردم. ساعتم رو روی ساعت 22 روزهای شنبه تنظیم کردم. این دو برنامه رو از دست داده بودم. یکی رو خارج از منزل بودم و دیگری هم دستگاه دیجیتالم یاری نکرد. بابت هردو برنامه و این همه پیگیری سپاسگزارم.

 5. 5

  سلام به رعد مجتبی و سعید شریفی و سرکار جوادیان.
  رعد: اولا که خخخخ و سپس اینکه از روزی که دیدمت دچار تناقض شدم به هر حال مرسی از حضورت.
  سعید شریفی: سپاس از شما انجام وظیفه میکنیم انشالا مثمر ثمر هم باشه.
  مجتبی: مرسی از حضورت فقط یه نکته: تو برنامه های چهارم پنجم و ششم نمیدونم چه اتفاقاتی افتاده بود که نمیتونستم پستو باز کنم. به حدی که حتی متن پستو هم امیر زحمتشو کشید! این حتی میتونست تو ذهن بچه ها امر مشتبه بشه که من در پاسخ به مخاطبانمون کوتاهی میکنم.
  البته واسه این پست این مشکل حل شده اما مراقب باش به عنوان مدیر این مجموعه بزرگ و مهم که دچار چنین اشکالاتی نشیم.
  سرکار جوادیان: ممنون که ساعتتون و ریتم زندگیتونو کوک کردید به وقت انرژی دادن و دلگرم کردن ما! امیدوارم لیاقت داشته باشیم که قدردان محبتتون باشیم.

 6. 6

  سلام
  یه خسته نباشید جانانه تقدیم به دست اندر کاران برنامۀ محبوب شش نقطه.
  هنوز گوش ندادم ولی مطمئنم که مثل همیشه کارتون بیسته.
  یا علی مدد بی حد و عدد.

 7. 7

  سلام به پریسیمای عزیز.
  قطعا احترامی که به من و همکارانم گذاشتی و قدم به کوچه رادیو گذاشتی پاسخی بیش از حد تلاش فعلیلون طلب میکنه.
  تو از قدیم با ما همراه بودی و واسه همین که هر بار بیشتر از پیش منتظر حضورت و حمایتت و البته نقدو نظرت که قطعا منصفانست هستیم.
  سپاس از تو.

 8. 8
  رضا بخشی لاکتاسرائی رضا بخشی لاکتاسرائی says:

  سلام، برنامتون خیلی عالی بود مخصوصاً قسمت هشتم. فقط زیاد توی برنامتون میگین خداحافظ. اگه خداحافظی رو فقط خود گوینده بگه و بقیه فقط شنونده رو به شنیدن ادامه برنامه کنند، خیلی بهتره.

 9. 9
  عمو حسین says:

  نمیدونم دیگه کسی به این پست سر میزنه یا نه ولی من یکی دو نکته دارم که میگم امیدوارم اشکان و بخصوص امیر ببینند. در بررسی مشکلات دانشآموزان نابینا امیر اعلام میکنه که در حال حاضر 49 هزار دانشآموز معلول در کشور هستند و فقط 364 معلم رابط برای دانشآموزان نابینا و کم بینا وجود دارد. حالا متوجه نشدم که این 49هزار از انواع معلولین هستند یا فقط نابینا و کم بینا هستند. یعنی باور کنیم که 49هزار دانشآموز نابینا داریم؟ در رابطه با معلمین رابط هم باید عرض کنم که شرمنده و خجلت زده هستم که بگم معلمین رابط نابینا نقض غرض هستند. یعنی آموزش و پرورش معلمینی را مامور میکند که به دانشآموزان نابینا در دروس و تامین نیازهای آموزشی و امتحانات کمک کنند اون وقت یک نابینا میشود معلم رابط نابینای دیگر. یعنی همون مشکلاتی که دانشآموز دارد معلم هم دارد و خودش باید از افراد بینا کمک بگیرد. کاش روزی این مسئله هم رسیدگی بشه و معلمین رابط فعال و پر انرژی و دانش آموخته در دروسی مثل ریاضی در اختیار نابینایان قرار بگیرد. بازم از دوستان هم نوع معذرت میخوام ولی حقیقت را باید گفت و واقعیت را باید پذیرفت.
  و اما نکته دوم در رابطه با مصاحبه با بند پی است که متاسفانه خود امیر در دهنش میذاره که نابینایان مشمول پرداخت پایه حقوق تامین اجتماعی و وزارت کار نمیشوند که بند پی هم تایید میکند یعنی با این حساب نابینایان نباید منتظر دریافت حقوق و مستمری مفید و تاثیرگذاری از دولت فخیمه باشند. و اگر چنین است از همین الآن باید تکلیفشان را با این حضرات روشن کنند. اگر نابینا بالقوه توان کاری مثل تلفنچی را داشته باشد ولی در عمل کو کار. این چه بالقوه ای است که عملا هرگز بالفعل تبدیل نمیشود.
  نکته سوم هم همون طور که یکی دیگه از دوستان گفت کلمات و عبارات تکراری در برنامه و مجریان و گویندگان زیاد شنیده میشه. بابا اگه اینقدر ایشالا ماشالا هم نگید دنیا میچرخه و راه خودشو میره. پس سعی کنید کمتر از کلمات تکراری و کلیشه ای استفاده کنید از کلمه امیدوارم و امیدواریم و با امید بیشتر استفاده کنید تا از کلمات عربی و تکراری.
  دیگه همین بدورود و تا برنامه ای دیگر پیروز و مهربان باشید. خخخخ. یعنی اینا رو هم میتونید بگید.

دیدگاهتان را بنویسید