قسمت دوم از مجموعه فیلم‌های هری پاتر

سلام به همۀ هم‌محله‌ای‌های عزیز   امیدوارم حالتون خوب و عذاداری‌هاتون مورد قبول خدای متعال قرار گرفته باشه   بازم براتون یه فیلم توضیحدار انگلیسی آوردم.   همونطورکه احتمالا پست قبلیمو دیده باشید، چندوقت پیش قسمت اول مجموعه فیلم‌های هری پاتر را براتون آورده بودم. اینبار قسمت دوم از این مجموعه را میذارم و امیدوارم ازش لذت ببرید. برای اینکه ابهامی پیش نیاد، باید بگم این فیلم و توضیحاتش کاملا به زبان انگلیسی هستند و نسخۀ فارسیشو میتونید خودتون از اینترنت پیدا کنید که البته واضحه که توضیحدار نیست.   شما عزیزان میتونید فیلم هری پاتر و تالار اسرار را از   اینجا   دریافت کنید.   ضمناً اگه

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره سعید زرگریان

من سعید زرگریان، کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه اصفهان هستم. آر پی دارم و از چند سال قبل بیناییم به شدت کم شده ولی از زندگیم راضیم و به پیشرفت هرچه بیشتر امیدوار. برای شرکت در آزمون تخصصی و مصاحبه دکتری امسال هم مجاز شدم ولی قبول را هنوز نمیدونم.... امیدوارم بتونم موفق بشم.
این نوشته در English stuff, داستان و حکایت, صوتی, فیلم های توضیح دار, کتاب ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.