اینترنتم رو با گوشیم تمدیدش کردم! آخ جون!

سلام به همگی. حال احوال؟ خوبه یا بهتره آیا؟ شاید هم بهتر تره! اوخ جان هفته تموم شد! شکلک بسیااار شاد از رسیدن آخر هفته!
بچه ها هفته عالی بود فقط اینکه من داخلش1جا هایی بد شانسی آوردم. اولا که دستم در مذاکراتش با آینه بغل1ماشین متحرک بازنده شد و در نتیجه تمام هفته تا اینجا رو بلانسبت جناب پیشی، شبیه گربه نصفه سبیل1وری زندگی کردم، دوما رو بیخیال نمیگم حسش نیست، سوما رو هم دیگه از سرم پریده و خاطرم نیست، چهارما اینکه در محل کار باید هی می نوشتم هی می نوشتم ماشینه خراب بود و عاقبت هم روز2شنبه دکمه شماره1شکست و تمام کلید ها رو درگیر کرد و ماشینه رفت واسه خودش و کم مونده بود بی افته تقصیر من! افتاد یا نیفتادش رو نمی دونم ولی زدم به بیخیالی و به روی نامبارکم نیاوردم. به من چه ماشینشون مال احد پیش از ظهور تمدنه تازه من خیلی هم مدارا کردم نه به خاطر ماشینه. به خاطر دست خودم که نمی فهمم واسه چی انگشت هام رو که کار می گیرم آرنجه میگه آخ!
بعدش هم3شنبه خواستن لوح نویس بذارن روی دستم که با لوح بنویسم ولی دیگه این واقعا بیشتر از تحملم بود. زیر بار نرفتم و صاف گفتم خداییش دست لوح نویس ندارم من دیگه نیستم کتاب های سال های پیش رو واسه کار عملی ببریم این کلاس ضمن خدمته! بابا دستم درد می کنه عجب داستانیه!
به جز این ریزه منفی ها هفته20بود هنوز هم هست.
میگم بچه ها1چیزی!
بدون مقدمه. برای تمدید قرارداد اینترنت و شارژ ترافیک چه تدابیری دارید؟ با سیستم انجامش میدید؟ از سد کد امنیتیش چه طور رد میشید؟ از1بینا کمک می گیرید؟ زمانی که ترافیکتون تموم میشه واسه تمدیدش مجبور میشید از خط یدک و مدم استفاده کنید؟ فکر می کنم این ها تا حد زیادی رفع شده باشن. برای من و باقیه پارس آنلاینی ها که این طوره.
من هر دفعه تمام این ماجرا ها رو داشتم جز این دفعه. که طرحم تموم شده بود و حس متصل شدن با گوشی نبود و کلی نق در این باب زدم و آقای عادل اکبری بعد از ظهر خاطرم نیست چه روزی در1تماس تلفنی بهم گفت که نرم افزاری به نام پارسآنلاین من مشکلاتم رو حل کرد. واااییی! آخ جووون!
دستور پختش چیز یعنی دانلود و استفادهش رو از عادل گرفتم و شبیه مثبت ها قدم به قدم رفتم تا در کمال ناباوری دیدم که زد و شد.
از بازار گرفتمش، روی گوشی نصبش کردم، با گوشیم، به کمک داده های سیمکارتم، اینترنتم رو تمدید کردم و هیچ مشکلی هم نداشت. کد امنیتی هم لازمم نشد.
دانلود، نصب و کار با این نرم افزار خیلی آسونه.
اون هایی که بازار رو روی گوشی هاشون دارن، وارد بازار بشن و بقیه وارد هر نرم افزار دیگه ای که کار مشابه بازار رو انجام میده بشن. در کادر جستجو به فارسی بنویسید پارسآنلاین. همین طوری بدون فاصله بنویسیدش و کلید جستجو رو بزنید. اولین گزینه ای که میاد نرم افزار پارسآنلاین من هست که کلید نصب رو در زیرش پیدا کنید و بزنید تا دانلود بشه. توضیح اینکه در بازار این طور بود و نمی دونم بقیه هم همین ترتیب رو طی می کنن یا نه.
بعد از دانلود کادر نصب میاد و کلید نصب رو می زنیم. نرم افزار روی گوشیمون نصب میشه.
بعد از نصب، واردش میشیم، نام کاربری و پسوردمون رو در کادر های مربوطه وارد می کنیم، دقیقا همون نام کاربری و پسوردی که از شرکت گرفتیم و هر دفعه واسه تمدید ترافیک ازمون می خواد، و اگر خاطرتون باشه با کامپیوتر که وارد سایت میشیم در این مرحله کد امنیتی داره که اگر با فایر فاکس نباشیم و افزونه وبویسوم نداشته باشیم نمیشه بدون کمک بینا ازش رد شد ولی در این نرم افزار و داخل گوشی اینجا از کد خبری نیست و بعد از نام کاربری و رمز عبور دکمه ورود هست. با زدن روی این دکمه وارد میشیم.
حالا بگردیم دنبال دکمه های تمدید و خرید حجم. اگر می خواییم ترافیک اضافی بخریم باید روی دکمه خرید حجم بزنیم و اگر مایل به تمدید سرویس هستیم باید کلید تمدید رو بزنیم.
بعد از زدن کلید تمدید، گزینه های تغییر سرویس و سرویس پیشنهادی رو داریم.
با پیمایش صفحه هر کدوم رو که مایلیم انتخابش می کنیم. اگر سرویس پیشنهادی انتخابمون باشه که فقط میریم پایین تا برسیم به دکمه خرید و دکمه رو می زنیم. و اگر تغییر سرویس رو انتخاب کنیم بعد از زدن دکمه تغییر، سرعت ها میاد که روی هر کدوم مایلیم کلیک می کنیم یعنی روی سرعت مورد نظر می زنیم تا بریم مرحله بعد.
اینجا ترافیک ها هستن که به همون ترتیب قبلی انتخابش می کنیم. بعدش هم ماه ها، دو ماهه و سه ماهه و الی آخر که انتخابشون باز هم به همون ترتیبه.
حالا نوبت کلید خریده که پیداش می کنیم و می زنیم.
می رسیم به درگاه پرداخت. در جدولی ها که بانک های درگاه هستن رو نمی خونه. لازم هم نیست که بخونه. چون خارج از جدول گزینه از طریق u s s d رو داریم که روی این گزینه می زنیم و1چیزی شبیه درگاه های خرید شارج برامون میادش. شبیه مثلا724که بازش می کنیم و خدمات مختلف بهمون ارائه میده.
بعدش تأیید و انتخاب کارت و موارد مشابه هست که شماره های مخصوص رو مرحله به مرحله داخل کادر ویرایش وارد کرده ارسال رو می زنیم و شبیه خرید شارج مرحله به مرحله پیش میریم تا می رسیم به انتها و اعلام تراکنش موفق و شماره پیگیری رو بهمون میده. کار تمومه. مدم رو1دفعه خاموش و روشن می کنیم، کمی منتظر میشیم تا رسید پارسآنلاین از طریق ایمیل به دستمون برسه و تمام.
از قرارداد جدید لذت می بریم.
عادل بیشتر بلده من خودم از خودش یاد گرفتم بهش گفتم بیا پستش رو بزن داخل گوش کن ولی هرچی کردم عاقبت پست رو نزد که نزد من هم اومدم زدم و اینجا لو دادمش تا حالم جا بیاد! آخ جون!
این نرم افزار مال پارسآنلاینی هاست و در مورد شاتل و باقیه شرکت ها اطلاعی ندارم. اگر کسی در مورد شرکت های دیگه و در مورد این نرم افزار بیشتر می دونه خوشحال میشیم که بیاد و آگاهی هاش رو با ما به اشتراک بذاره تا ما هم بیشتر بدونیم.
اینجا از طرف خودم ممنونم از عادل که حسابی به دادم رسید و این دفعه و دفعات بعدی شدیدا خلاصم کرد و این لطفش حسابی مایه آخ جونم شد!
میگم من این رو ویرایشش نکنم میشه آیا؟ به جان خودم تایپش کلی زمان ازم خورد از این گیر که در برم حسابی از دست هام قدر دانی می کنم. بیشتر ازشون کار می کشم خخخ!
بچه ها فراموش نکنید که زندگی حتی در لحظه های تاریک و خیلی تاریکش هم حسابی قشنگه. لحظه هاتون همه سفید!
موفق باشید!

درباره پریسا

سلام به همگی. من پریسام. نابینای مطلق و مبتلا به بیماریِ آر پی که رفته رفته بیناییم رو گرفت و تموم شد. گاهی شلوغم، پیش تر ها بیشتر شلوغ بودم ولی الان ها دیگه نه خیلی، همیشه پر حرفم، اگر مواظب نباشم دلم و حس و حالم کار دستم میده، کمی بیشتر یاد می گیرم که مواظب تر باشم، راحت می خندم، گریه هم می کنم ولی دوستش ندارم، این اواخر عاشق سکوت های همراه لبخندم و ترجیح میدم در جهان واقعی جهان صدا ها و صحبت های از هر جنسی و هر مدلی توی حال و هوای بی صدای طلاییه خودم باشم، زندگی رو، خدا رو و همه شما رو خیلی دوست دارم! ایام به کام همگی!
این نوشته در آموزش, اطلاع رسانی, اندروید, تلفن همراه, نرم افزار های کاربردی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

38 Responses to اینترنتم رو با گوشیم تمدیدش کردم! آخ جون!

 1. 1
  غزل غزل says:

  سلام پریسا جونم. زندگی در تاریکترین لحظاتشم شیرینه، دقیقا. میگم دستت چطوره؟؟

 2. 2

  سلام پری

  اپ پارس آنلاین شدیدا برای ماها مناسبه

  خخخخخخخ منم کم پرکینز به درک نفرستادم

  خراب کن لذت ببر

  همیییییشه شاد باش

  • 2.1
   پریسا says:

   سلام محمد. چه خبر از دستت؟ کاش سریع تر درست بشه می فهمم چه قدر سخته! خداییش حالا واقعا می فهمم.
   پرکینزه به خدا داغون بود محمد نقطه1رو از بس کم رنگ می زد هی مجبور بودم برگردم تست کنم بخونم باز از سرش بزنم یعنی روانیم کرده بود عاقبت هم سفت زدم که1رو درست بزنه کلیدش رفت به ناکجا و خخخ! خدای من اگر داغون نمی شد من همچنان باید کتاب های اون ضمن خدمت رو می نوشتم آیا؟ آخ دستم آآآخ دستم آخ دستم!
   ممنونم که هستی و بیشتر ممنونم که با وجود سختیه تایپ کردن در این روز ها همچنان هستی!
   همیشه شاد باشی!

 3. 3

  سلام پریسا خانم. دستتون درد نکنه بابت پست, من هم پارسآنلاینی هستم. اتفاقاً برادرم احمد اندروید داره. من یهو یه روز به سرم زد که آیا برای تمدید اینترنت و این حرفا نرمافزاری هست؟ این رو به احمد گفتم: احمد اول بهم خندید و گفت ول کن بابا! خودت اندرویدی نیستی برا ما فرضیه نساز! خلاصه با اصرار من اول تو فروشگاه جستجو کرد بعد تو بازار! که تو بازار این برنامه رو یافتیم. توضیحاتش دقیقاً همینی بود که نوشتید و میدونم که برا نوشتنش زحمت کشیدید و حوصله به خرج دادید. بعد از 1روز و تست برنامه و بقول مجتبی خادمی یا بقول رعععّعععّعععد بزرگ مشتبهی ذوق‌مرگیدن از این کشف بسیار بسیار کاربردی مراتب رو به عادل اکبری گزارش کردیم! پریسا خانم من خودم سیمبینی هستم! خخخ با اصرار برادرم و عادل اکبری دارم از خر شیطان رجیم میام پایین و میخوام گوشی لمسی بخرم البته من کارهای عادی رو خوب میتونم انجام بدم مثل پیمایش, فعال کردن منوی محلی و کلی تاکبک و خاموش و شروع مجدد دستگاه و غیره. اما مشکل اساسی ای که بخاطر اون از خرید گوشی لمسی امتناع میکنم تایپ هست و تایپ! خخخ براستی چه هست این تایپ! که به پیشنهاد دوستان میتونم فعلاً از صفحه کلید بلوتوث دار استفاده کنم البته این رو من به پیشنهاد اونا اضافه کردم که شاید بعدها به مرور زمان تونستم با لمس تایپ کنم. خخخ خلاصه که من با اینکه فعلاً به اندرویدیها نپیوستم اما فرضیه های مختلفی براشون درست میکنم و از احمد میخوام درستی یا نادرستی این فرضیه ها رو در فروشگاه یا بازار یا ایران اپس یا خلاصه هرجایی که نرمافزارهای اندرویدی عرضه میکنه تست کنه. من چند وقتی هست حال و حوصله نوشتن و پست دادن نداشتم و فعلاً هم نمیخوام داشته باشم! خخخ اما این پست شما با توجه به صحبتهای ما و عادل اکبری مرا به ذوق اورد و خواستم بنویسم و از شما و از عادل اکبری که به جد میگم همیشه مشوق ما بوده و هست و خواهد بود تشکر کنم. ضمناً اینم بگم که برای شرکتهای آسیا تک و شاتل هم من این برنامهها رو تو بازار دیدم. منتها چون به کارم نمیاد استفاده نکردم و تست نکردم. بازم بسیاااار بسیاااار خوشبختم که من هم مثل شما پارسآنلاین هستم! البته عادل هم پارسآنلاینی هست. احمدم که از وایفای مودم استفاده میکنه هم پارسآنلاینی هست. احمد میگه برا خرید این برنامه از سامانه 724 استفاده میکنه. موفق باشید.

  • 3.1
   پریسا says:

   اوه خدا اینجا رو ببین! سلاااام جناب عزیز زاده! احوال شما؟ بابا شما کجا هستید هیچ کجای اینترنت نمی بینمتون! این طوری که نمیشه! باشید و حال و ذوق هم داشته باشید و حالش رو ببرید!
   تایپ با گوشی های لمسی البته به سرعت تایپ های دکمه ای نیستش ولی اونهمه سخت هم نیست. با گوشیه داداش امتحان کنید و ببینید که مشکل نیست. اتفاقا اگر نظر من رو بخوایید الان که گوشیه کلیدیتون هنوز سر پاست لمسیه رو بخرید و سر مهلت باهاش تمرین کنید تا شبیه من گرفتار نشید. من هم می گفتم اندرویدی نمیشم که نمیشم. بعدش1بلایی سر گوشیم اومد و مجبور شدم1دفعه شوت بشم روی اندروید و آخ خدا چه سخت می گذرت اوایلش! بیچاره شدم ولی حالا دیگه دستم روون شده. شما هم تا گوشیتون هست شروع کنید که اذیت نشید!
   دیگه چی خواستم بگم یادم رفت؟ نمی دونم خاطرم نیست. شاد شدم از اینکه اینجا دیدمتون! ممنونم که اومدید.
   شاد باشید!

 4. 4

  درود. یعنی میخوای اینا رو بهونه کنی که از زیر هر روزی یه پست زدن در بری هان.
  من این چیزا حالیم نمیشه.
  منتظر پستها و نوشته های قشنگت هستیما.
  در خصوص پست هم بگم من از گوشی هیچ استفاده ای نمیکنم و شارژ و حجم هم نمیخرم.
  سرویسم مخابراته.
  ولی خدا رو شکر که مشکلت با این خریدن حل شده. عالیه. جالبیش هم دسترسپذیر بودن این برنامه هست که گفتی.
  مرسی کُمُللاه.

  • 4.1
   پریسا says:

   سلام علی! علی روزی1پست رو خودت بزن از بس گفتی دستم رفت مرخصی اصلا تمامش تقصیر تو شد! بچه ها تقصیر علیِ تمامش تقصیر اینه خخخ!
   مخابرات. 1سری از سرویس دهیش خیلی بد میگن1سری هم خیلی خوب میگن من عاقبت نفهمیدم کی درست میگه. ایشالا واسه تو اون طرف خوبش باشه!
   ممنونم که هستی علی!
   همیشه شاد باشی!

 5. 5
  روشنک روشنک says:

  سلاااام پریسا
  بابت دستت واقعا متاسقم گنا داری
  بابت این روش جدید ایول مرسی به اشتراک گذاشتیش رفتم توی فکر منم امتحانش کنم
  خب کلا ممنون بابت پست

  • 5.1
   پریسا says:

   سلام روشنک عزیز! دستم درست میشه عزیز بیخیال دل نگیره دست1خورده بعد رو به راه میشه!
   این نرم افزاره حسابی به دادم رسید یعنی حسابی ها! چیز بدی نیست یعنی واسه من که خیلی خوب کار کرد ایشالا اگر امتحانش می کنی در جوارش بهت خوش بگذره!
   ممنونم از حضور عزیزت!
   پیروز باشی!

 6. 6
  کامبیز کامبیز says:

  سلام پریسا. خوبی؟ دیگه حق نداری بگی شکلک! روشن و شفاف بگم از این کلمه بدم میاد.
  دفعه دیگه بگی خود دانی. میتونی مثل من که فردا هم نمیرم سر کار، شکل خودت رو درحالی که خوشحال هستی رو برامون با مرواریدها ببافی.
  اول خدا بد نده. شکل کشیده شده دلسوزی من برای پریسا.
  دومش خیلی باحال نبود. سومش چون یادت رفت عالیست.
  چهارم. ماشین رو خراب کردی باید انفصال از خدمت بشی.
  دستت درد میکنه؟ بذار کمی فکر کنم…. احتمالا با دست زدی آینه ماشینی رو که در حال حرکت بوده رو خراب کردی.
  من مخابراتی هستم میرم بیرون درست میکنم. همیشه هم میرم پیش یک نفر… اونش دیگه به خودم ربط داره چرا فقط پیش یک نفر میرم خخخخ.
  خوش به حالت. مرسی که زحمت کشیدی، خب لینک دانلودش رو هم میذاشتی. من که نخواستم برای دیگران گفتم.
  مثل من پنجشنبه جمعه رو حالشو ببر

  • 6.1
   پریسا says:

   سلام کامبیز. شکر خدا من خوبم تو خوبی؟
   عه! از شکلک بدت میاد آیا؟ واسه چی؟ شکلک حیرت از این حس و حال کامبیز. شکلک با تعجب نگاهش می کنم. شکلک زیاد تر شدن حیرتم. شکلک علامت سؤال روی پیشونیم. شکلک تفکر به اینکه از حالا بگم شکلک یا نگم شکلک. شکلک به نتیجه نرسیدن. شکلک1قطار شکلک. آخیش خوش گذشت!
   اول خدا بد نمیده این بی حواسیه خودم بود که داشت کار دستم می داد و خداییش حسابی به خیر گذشت.
   دوم زود باش1متن خیلی جدی و خیلی طولانی در باره اینکه حضور و کلا موجودیت من و پست هام در اینجا چه قدر مفید و چه قدر مثبت و چه قدر حیاتی و چه قدر لازم و چه قدر1عالمه از این چه قدر هاست بنویس با مهر و امضای خودت بیار اینجا بزن خودت هم اولین کامنت تأیید رو واسهش بده! زود باشی ها! پول میدم بهت!
   سوم زیاد خوشحال نشو اگر یادم نیاد چی رو یادم رفته بود2برابر توضیح میدم که این یادم رفت و چرا یادم رفت و نباید یادم می رفت و باید یادم بیاد و از این چیز ها. و تو باید بخونیش و کنفرانسش بدی.
   چهارم. به من چه ماشینه خودش نفله بود فقط1فوت لازم داشت که باطل بشه من فعلا در حال اتصال و اتصالی های مدل به مدلم اون ماشینه هم خیلی دلش بخواد از خر کاری های بی پایانه سال های متمادی و باز هم بی پایان خلاصش کردم.
   آخ دستم به جان خودم جونم بالا اومد این اراجیف رو نوشتم.
   آینه رو به نظرم چیز شد یعنی رفت واسه خودش پیش اون پرکینزه ولی بیخیال دست من رو عشقه که هنوز سر جاشه.
   میری پیش1نفر؟ واسه چی فقط1نفر؟ شکلک پرسش در نگاه. شکلک برقی از جنس فضولیه محض که نمی دونم چه رنگیه. شکلک تلاش برای به کار بردن هرچه بیشتر کلمه شکلک در جهت اذیت کردن کامبیز.
   با این خوش به حالم که گفتی موافقم. الان بعد از جواب دادن کامنت ها می خوام برم دنبال خوش به حالی های آخر هفتهم و آخ جون!
   لینک نداشتم. آخه داخل قفسه بلد نیستم چیز بذارم. هنوز حس و حال یاد گرفتنش نیست خخخ!
   وایی5شنبه جمعه! کامبیز جدی می پرستمش! اوخ چه طولانی شد این رو بزنمش اینجا آیا؟
   ممنونم که هستی.
   پیروز باشی!

 7. 7
  عدسی بشاشadasi says:

  درود! این دست قابلمه برای تو دست نمیشه… زودتر بیا اینجا تا یه دست خارجی مهمونت کنم… یه دست بسیار قوی که به هرجا بخوره آسیب نبینه… بهترین و قویترین دست دنیا دست شتر است… خوب خسارت زدن به ماشین پرکینز که از وظایف شیطونهایی مانند توست… راستی عروسکهات حالشون چطوره؟… سلام مخصوص منو بهشون برسون و از جانب من حسابی بوسه بارونشون کن… امیدوارم به عروسک سوم هم علاقه مند بشی و خودتو حسابی باهاش سرگرم کنی و حالشو ببری!

  • 7.1
   پریسا says:

   سلام عدسی. خوبی آیا؟ نه دست شتر نه من دست های خودم رو می خوام دست شتر از پس خراب کاری هایی از مدل من بر نمیادش دست های خودم واسه افتضاح کاری های من فیکس ترن.
   عروسک خخخ نه دیگه بیشتر از این نمی خوام همین چند تایی که دارم بسه باقیش مال اهلش.
   عدسی بیکار بودی گفتی آخر شبی شیطون فرستادی به جلدم آیا؟ خوب نمی گفتی داشتم زندگیم رو می کردم الان می رفتم می خوابیدم دیگه!
   ممنونم عدسی از حضورت. در حال و هوا هایی از دستت خندیدم که حتی معجزه نمی تونست لبخند بهم بده. حسابی ممنونم که هستی!
   ایام همیشه به کامت!

 8. 8
  محمد‌قاسم کفیلی says:

  سلام پری شهریوری.
  ریتم و وزن سلامم رو دوووس دارم.
  به فکر افتادم پارس آنلاین بگیرم
  در ضمن, از اونجایی که من یه کم همچین غول تشریف دارم عموما در برخورد با ماشین چیزیم نمیشه
  دلت حسابی بسووووووووزه
  بعدش عرض کنم که, پرکینز خراب کردن یه تفریحه نه یه خرابکاری
  مراقبت کن از خودت
  ارادت فراوووون

  • 8.1
   پریسا says:

   سلام محمدقاسم. یعنی چی غول تشریف داری؟ یعنی ماشین باهات دست بده چیزیت نمیشه آیا؟ اوخ دستم نمی دونم واسه چی تصور که کردم دستم بیشتر درد گرفت! واسه چی این مدلیه آیا؟
   پرکینز وایی خدا چیکار کردم؟ به خدا خودش خراب بود من فقط مرخصیش رو امضا کردم خخخ! به جان خودم نوشتن باهاش وحشتناک سخت بود هرچی هم می گفتم هیچ فایده ای نداشت. حالا شاید جبر حکمش رو پیش ببره و این بره تعمیر. هنوز که نرفته.
   ایشالا هرگز نه با ماشین نه با هیچ چیز دیگه ای برخورد های آسیبزا برات پیش نیاد و چیزیت نشه! مواظبت هم چشم! یعنی سعی می کنم اگر فراموشم نشه خخخ!
   ممنونم از حضورت.
   کامیاب باشی!

 9. 9
  محمد عسکری محمد عسکری says:

  سلام پریسا خانم! خیلی ممنون از پست کاربردی و طولانیتون. راستی با ماشین پرکینز بیچاره چه کار داشتید شما؟ گناه داشت! راستی دستتون چه طوره؟ اگه دستتون سالم بود چه قدر پست رو طولانی میکردید هان؟ شانس آوردیم داغون بود و پستتون طولانی تر از این نشد! خخخخ! شوخی کردم. ناراحت نشید. خواستیم کمی دور همی بخندیم و به قول مجتبی لذت ببریم از زندگی!

  • 9.1
   پریسا says:

   سلام دوست عزیز. دستم هم شکر خدا بد نیست داره یواشی یواشی بهتر هم میشه اگر من اجازه بدم. اگر دستم راه می اومد که کلی حرف داشتم بزنم احتمالا3برابر اینکه خوندیدش می شد و حالا موند واسه دفعات بعد و پست بعدی که با دست بی درد می زنم و به جای پست دفترچه می نویسم از اون پر برگه هاش خخخ!
   ناراحت واسه چی؟ خنده بر هر درد بی درمان دواست. لذت بردن از زندگی رو هم به شدت پایه ام. پس بخندید و بخندیم که خنده عالیه!
   ممنونم که هستید!
   کامروا باشید!

 10. 10
  عرفان صفری says:

  سلام

  شاتل ما هم اپ داره اما برا تمدید میتونیم از ۷۳۳ استفاده کنیم و برای خریدن حجم باید با وب ویسام سر و کله بزنیم

  ماشین پرکینز خراب کردی؟؟ دمت گرم که ی کلیدشو خراب کردی من تو دوران مدرسه ی بار جوری خرابش کردم که هیچ کلیدیش کار نمیکرد جالب اینجا بود که زنگ آخر بود و کسی نفهمید خخخخخخخخ

  فرداش فهمیدن ولی من زیر بار نرفتم که کار من بود

  مرسی از اطلاعرسانی حتما ب درد خیلی از بچه ها میخوره

  • 10.1
   پریسا says:

   سلام عرفان. در مورد شاتل و خدماتش تبلیغات مثبت زیاد می شنوم. اگر شنیده های من درست باشن شما شاتلی ها حسابی حالش رو می برید! ایشالا بیشتر هم حالش رو ببرید!
   خداییش چی سر اون پرکینز بیچاره آورده بودی خخخ؟ به جان خودم من عمدا نکردم فقط از دیروزش با1دست و نصفیم داشتم باهاش می نوشتم همهش هم آخ هام رو قورت می دادم و فقط از دست اذیت های اون ماشینه نفله نق می زدم که البته به جایی نمی رسید. اون روز هم باز باید می نوشتم و تازه بعدش فهمیدم کلی نوشتن هنوز مونده. فقط حس کردم دیگه نمی تونم درد آرنجم و این کم رنگ نوشتن ها رو دیگه تحمل کنم. بعدش هم ماشینه مرخص شد. واقعا نمی خواستم خرابش کنم. شاهد هم دارم خخخ!
   خدا بگم چیکارتون نکنه بچه ها وجدان درد گرفتم که!
   ممنونم از حضور پر ارزشت عرفان.
   همیشه سلامت باشی و البته شاد!

 11. 11

  درود پریسا خانم. وقتتون به خیر.
  چرا این هفته همه مصدومن!
  محمد مَلِکی، شما، من! خدا می دونه نفر بعدی کیه!
  این طوری اگه وضعیت ادامه پیدا کنه و تو نیم فصل هم نتونیم یار گیری کنیم، آخر فصل میریم تو باقالیا هاااااا!
  منم از پهلو درد و روح درد دارم عذاب می کشم. هیچ وقت میونه ی خوبی با پرکینز نداشتم، هیچ وقت! تو تمام دوران نوشتنم از لوح و قلم استفاده کردم.
  راستی، منم دست راستم، از آرنج تا مچ 23 تا بخیه خورده.
  تو 18 سالگی باهاش شیشه ی کیوسک رو شکستم، به خاطر این که یه پسر احمق همش می اومد اذیتم می کرد، منم که نتونستم بگیرمش، عقدم رو سر شیشه ی کیوسک خالیدم، اما افسوس که خودم بیشترین ضرر رو کردم، وگرنه اون شیشه کلاً خرجش شاید با 20 تومان تأمین می شد.
  حییییییییییف از نادانی های دوران نو جوانی!
  دست خیلی چیز خوبیه، تو زندگی دو تا چیز خیلی ضروریه، یکی چشم، یکی دست.
  این دو تا رو اگه توأمان نداشته باشی یا یکی یا هر دو شون ناقص بشن، از خیلی لحاظ ها در عذابی.
  و اما یه سؤال جدی ازتون دارم: پریسا خانم؟ خداییش این همه خاص بودن و زیبا نوشتن رو از کجا میارید؟ بگید من هم برم چند کیلویی بخرم. خیلی خوش ذوقید، خییییییلی.
  بی تعارف میگم این رو که شما یکی از خاص ترین نویسندگان این سایتید.
  حضورتون همیشگی و دلتون آروم.
  امیدوارم دستتون هم از اوف شدگی در بیاد و باهاش بکوبید تو دهن مشکلات زندگی.
  ایام به کام و سند تمام شیرینی های دنیا به نامتون باد.

  • 11.1
   پریسا says:

   سلام پوریا. اول بگو چی شدی! روح درد هیچ خوب نیست واسه چی گرفتارشی آیا؟ پوریا! سریع این روح دردت رو درمونش کن این مدل درد ها اگر بمونن کهنه میشن و دیگه به این سادگی درمون شدنی نیستن و وایی که چه اذیتی می کنن!
   پهلو درد هم، سرما خوردی آیا؟ حسابی مواظب باش حسابی!
   نوجوونی عالم خودش رو داره پوریا. خیلی کار ها هست که نوجوونی زمانشونه. فقط تو و من نیستیم. مطمئن باش همه از این عالم گذشتن و همه کار هایی کردن که در بزرگ سالی هیچ طوری حاضر به تکرارشون نیستن. فقط اینکه گاهی ضرر های وحشتناکی در نتیجه این ماجرا ها پیش میاد که شکر خدا واسه تو این مدلی نشد و کار با1سری بخیه که کم هم نبود حل شد. می تونست بد تر از این باشه و چه خوبه که این طور نشد! پوریا من کسی نیستم. من فقط1نفر از بچه های این محله ام شبیه بقیه. حتی پایین تر از بقیه. گاهی هم1چیزک هایی می نویسم که همیشه طولانی میشن و من شرمنده گوش های شما ها میشم و معذرت و از این چیز ها!
   و باز هم پوریا! بیشتر مواظب خودت باش! زندگی گاهی خیلی سخت میشه ولی سختی هاش ارزش نداره همه چیزت رو بهشون ببازی.
   ممنونم که هستی!
   همیشه شاد باشی!

   • 11.1.1

    روح دردم از برخورد های اطرافیانه، پهلو دردمم نمی دونم دلیلش چیه، من معمولاً زمستونا سرما نمی خورم، بیشتر اوایل بهار و اواخر مهر ماه سرما می خورم.
    شکسته نَفسی نفرمایید، من هم به هیچ وجه اهل تعارف نیستم، ترکیبات خاص، کودکانگی مخلوط با جدیت، تلفیق تخیل با واقعیت و… از ویژگی های منحصر به فرد نوشته های شُمان.
    من یکی که گوشم از شنیدن پست های طولانی شما خسته نمیشه.
    چرا؟ چون نشونی از تصنع و تکلف توشون نیست.
    من تو این سایت از نوشته های شما، رهگذر و شهروز حسینی به شدت خوشم میاد و دنبالشون می کنم.
    سایَتون از سرمون کم نشه الهی.
    همیشه باشید.ممنون از حوصله ای که در جواب دادن به کامنت ها به خرج می دید.

    • پریسا says:

     پوریا! مردم زیادن. خیلی بیشتر از اونی که بشه عوضشون کنیم! ولی ما1نفریم. درضمن زورمون در قلمرو دل و احساسات و موجودیت خودمون حسابی می رسه. یعنی باید برسه! مردم مردمن کاریشون نمیشه کرد. پس1خورده لازمه خودمون رو سفت تر کنیم. پیچ و مهره های روحمون رو1خورده سفت تر کنیم که از برخورد هایی که نمی پسندیمشون کمتر دردمون بیاد! تو حق داری گاهی1چیز هایی واقعا اذیت می کنه. ولی فاعل رو نمیشه عوضش کنیم. اولا چند نفر رو می خواییم تغییر بدیم؟ دوما اون اشخاص مدلشون اینه. ما در قلمرو ضمیر اونها کار چندانی از دستمون بر نمیاد ولی در خودمون، در ضمیرمون، در دلمون، فرمانده ماییم. خودِ خودِ ما. پس بقیه رو بیخیال. روی خودمون کار کنیم به خاطر پیشگیری از این روح دردی که گفتی. مثل اینکه داریم از ابتلا به سرماخوردگی یا کزاز پیشگیری می کنیم در این مورد هم باید قوی بشیم. پوریا برات شعار نمیدم اول با خودمم. خودم که زیاد روح درد میشم و خیلی هم شدید میشه. این چیز هایی که اینجا واسه تو گفتم رو خودم در حال تمرینم که انجام بشن. مطمئن باش اگر خودم سعی در انجامش نمی کردم نمی گفتمشون چون اون زمان داشتم شعار بی خودی می دادم و از این کار بدم میاد. درسته سخته. این کار سخته. اینکه تغییر کنیم. اینکه تحملمون رو بالا ببریم و اینکه به جایی برسیم که برخورد های اون مدلی باعث روح دردمون نشن یا کمتر اذیتمون کنن1خورده سخته. ولی هیچ سختی ناممکن نیست. سخت اسمش سرشه. سخت شدنیه فقط آسون نیست. اگر من بتونم پس تو هم از پسش بر میایی. ای خدا آخه چه قدر من حرف می زنم! دست خودم نیست خدا نکنه بیفتم به حرف مگه ول می کنم؟
     در مورد بخش دوم هم خداییش اون قدر خجالت کشیدم که هیچ چی نگم سنگین ترم. هیچ چی جز اینکه ممنونم از لطفت. خیلی خیلی زیاد ممنونم از لطفت!
     ایشالا دفعه دیگه که داخل محله می بینمت سرحال تر باشی و نه روح درد اذیتت کنه و نه هیچ درد دیگه ای!
     شاد باشی و کامروا از حال تا همیشه!

 12. 12
  وحید says:

  سلام.
  من كه مشكل حجم ندارم اومدم تشكر كنم.
  موفق باشي.

 13. 13
  نیایش says:

  گربه نصف سبیل؟؟؟؟ خخخخخ.ال حق که دوست خودمی.اینم اعتماد به نفس من.
  راستی سلام.چطوری؟؟؟دستت که ضرب خورده خوب میشه.چرا نشکست من دلم خنک میشد؟؟؟
  آفرین به تو که تونستی خودت حجم بگیری.خیلی خوشم میاد وقتی میتونم خودم کارامو انجام بدم رو پای خودم بایستم.
  اینم یه قدمی برای تو به سوی استقلال بیشتر.
  من که با اینترنت ایرانسل کارامو انجام میدم و با گوشی به لپتاپ وصل میشم.بسیار هم باهاش رفیقم.از بس صبورم خخخخ.
  خیلی باحال و دوست داشتنی توضیح میدی.واقعا خوشم میاد.عزیزم بیشتر مراقب خودت باش.اگه دستت دردش عجیبه زودتر برو دکتر.

  یادت نره.در هر شرایط بخند و شاد باش.امیدوار باش.خوشحالم روحیه داری.یادت نره برام دعا کنیا.کامنتم خیلی طولانی شد.تا پرتم نکردی خودم برم.

  • 13.1
   پریسا says:

   سلام نیایش جونم! یعنی میگی تو هم گربه ای آیا خخخ! من پیش از این هم خودم اینترنتم رو تمدید می کردم ولی با سیستم. الان دیگه با گوشیم تمدیدش می کنم و کد وبویسوم و لپتاب و سایت پارس آنلاین و از این داستان ها ندارم و آخ جون! تو یکی از گل های دعا هام هستی نیایش مطمئن باش! ولی این دلیل نمیشه دستم که بهت رسید به حسابت نرسم! میگه دلم خنک شد وایستا گیرم بیفتی1دستی چنان قلقلکی بدمت که در تاریخ بنویسن!
   ممنونم از حضور حسابی عزیزت امروز5شنبه هست واسه چی بیدار شدم من رفتم باز بخوابم!
   همیشه شاد باشی!

 14. 14

  زدی ماشین مدرسه رو خراب کردی بعد میگی من بی‍تقصیرم؟ مگه میشه؟ خخخ
  شمارۀ مدیرو رد کن بیاد باهاش یه صحبتایی دارم خخخ
  دستت چش شده؟ واای به قدری سرم شلوغ شده که کمتر اینورا میام و خبر ازت نداشتم امیدوارم اتفاق بدی نیفتاده باشه
  جملۀ پایانی رو هم شدیدا میلایکم
  من اینترنت نا محدود میگیرم و نیازی به تمدید ندارم اون رو هم خیلی راحت از طریق آپ میخرم
  امیدوارم دستت به زودی خوب بشه
  شاد و موفق باشی

  • 14.1
   پریسا says:

   ماشینه کلی هم عشق می کنه سبب خیر براش شدم حالا برای مدت النامعلوم استراحت می کنه تا1کسی از سر1فشاری به خاطرش بیاد که بره ببینه کجا ها این تعمیر میشه. من که پیگیر نمیشم. بره بغلدست کامپیوتری که واسه آموزش امیر به دستم رسید!
   ایام به کامت!

 15. 15

  سلام!
  بازم که ککککککککککمممممممممتترین حجم نوشته رو نوشتی!
  آآآآآآآآخه تو کی میخوای یه متن دُرُسّ بنویسی؟
  بنویییییییییییییییییییییییییییسسس!
  بابت دستتم میتعصفم و امیدوارم درست بشه تا در حد لالیگا پرکینز خراب کنی ِ چی همون با پرکینزا بنویسی!
  آخه تو که همش ماشین خراب میکونی دیگه!
  اون از ماشین مردم،
  اینم از ماشین نابینایان!
  آخه چی میکنن مواشین از دس پریسا!
  خخخخخخخخخخخخ!
  نه که خودم کم ضربات کلیدی به ماشین نزدم؟
  خخخخخخخ!
  خب خوشحالم که تونستی اینترنتت رو تمدید کنی با گوشی یا به قول خودت شکلک خوشحال!
  رفّم!

  • 15.1
   پریسا says:

   سلام علی اکبر. وایی علی اکبر مواشین مواشیییییین آخ خدا دلم آخ دلم مواشین خخخ خداجونم ترکیدم از خنده!
   نتأسف علی اکبر دستم تقصیر خودم بود حواسم رفته بود به ناکجا نفهمیدم چی شد اون بنده خدا خواست نزنه بهم نزدیک بود1تصادف چند وجهی وسط خیابون درست کنم و خلاصه به خیر گذشت و این وسط فقط آینه بغل ماشین اون بنده خدا و دست من با هم1گفتگویی داشتن. باشه تنبیه من که دیگه بیشتر مواظب باشم!
   پرکینزه هم که خخخ! اصلا به من چه مگه من گفتم بدیدش دستم ای بابا همه بهم این مدلی میگید! شکلک مظلوم و اخم معصومانه و بغض کردن از سر گناهی بودن و از این شکلک گناهی ها که خودم رو بکشم باز بهم نمیادش و این برق پلید رو که از حقیقت ذاتم سرچشمه می گیره و از چشم هام می زنه بیرون مخفی نمی کنه!
   ممنونم که اومدی علی اکبر. و این مواشین خخخ وایی خخخ خخخ!
   همیشه از شادی پرواز کنی!

 16. 16

  سلام چقدر عالیه اینترنت من پارس آنلاین نیست مخابرات هست کاش برای مخابرات و بقیه شرکت ها هم چنین نرم ابزار هایی ایجاد بشه خانم شما حسابی هنرمند هستید توی محله پیغام خصوصی برات فرستادم احتمالا ارسال نشده میشه یه راه ارتباطی برام بذاری واتس آپ یا اسکایپ هر کدوم خودت راحت تری از طریق پیغام خصوصی در محله برام بذار ممنون میشم بیشتر از قبل شاد و موفق باشی.

  • 16.1
   پریسا says:

   سلام دوست عزیز. اولا که ممنونم شما به من لطف داری! پیام شما رو گرفتم و ظاهرا جواب من نرسید. مثل اینکه هر کاریش کنم باز در کار با بخش پیام های خصوصیه محله گیر دارم! معذرت می خوام دوباره می فرستم!
   شرکت های دیگه رو نمی دونم. بچه های شاتل همینجا گفتن واسهشون امکان تمدید با گوشی هست ولی باقیه شرکت ها رو ازش بی اطلاعم. ایشالا اگر نیست اضافه بشه و اگر هست همگی اعضا حالش رو ببرن!
   ممنونم از لطف و از حضور عزیز شما!
   پاینده باشید!

 17. 17

  عبور مومنین از جهنم چگونه است؟
  با توجه به روایتی از رسول خدا (ص)هم مومنان و هم بدکاران از آتش جهنم عبور می کنند.
  مؤمنان هم از دوزخ می‌گذرند امّا این عبور با شرایط ویژه‌ای، با سرعت و بدون ناراحتی، انجام می‌شود.
  قرآن كریم می‌فرماید:
  « وَ اِنْ مِنْكُمْ اِلاَّ وارِدُهَا كَانَ عَلیَ رَبِّكَ حَتْماً مَقْضِیاًّ »
  هیچ یك از شما باقی نمی‌ماند، مگر آن كه به دوزخ وارد شود
  منبع: سوره‌ی مبارکه‌ مریم، آیه‌ی شریفه‌ی ۷۱.
  سپس خداوند متعال در آیه ی بعدی می‌فرماید: «ثُمَّ نُنَجِّی الَّذیِنَ اَتَّقَوْا وَ نَذَرُ الظَّالِمیِنَ فِیهَا جِثِیاًّ»
  پس از ورود همه در دوزخ، افرادی را كه خداترس و باتقوی بوده اند، از جهنّم نجات خواهیم داد و ستم گران را فروگذاردیم تا در آتش بر زانو درافتند.
  منبع:سوره‌ی مبارکه‌ی مریم، آیه‌ی شریفه‌ی ۷۲
  رسول خـدا صلّی الله‌علیه‌ و‌آله می‌فرمایند: هیچ نیكوكار و بدكرداری نیست مگر این كه داخل جهنّم می‌شود، امّا آتش جهنّم در برابر مؤمنان سرد و سالم خواهد بود، همان‌گونه كه در برابر حضرت ابراهیم سرد و سلامت بود.
  سپس خداوند پرهیزكاران را از آتش رهایی می بخشد امّا ظالمان را در آن ذلیلانه رها می‌كند.
  منبع:تفسیر نورالثقلین، ج۳، ص۳۵۳
  به دو دلیل مؤمنین و اهل تقوی نیز از دوزخ عبور می‌کنند.
  1. مشاهده عذاب اهل دوزخ موجب شكرگزاری و قدردانی بیشتر از نعمت‌های الهی در بهشت خواهد شد. البته مؤمنین درحالی كه آتش برایشان سرد و سلامت است، با سرعت بسیار زیادی از جهنّم عبور می‌كنند.
  2.عبور بهشتیان از دوزخ، برای جهنّمیان نیز عذاب و موجب حسرت بیشتر ایشان می‌شود.
  منبع: باشگاه خبرنگاران

  • 17.1
   پریسا says:

   1شکلک ترکیبی حاصل از ترکیبات علامت سؤال و تعجب و تفکر و گیجی و من که نفهمیدم چی شد و الان من کجام تو کجایی این کجاست و2+3چندتا6میشه و نگاه در جستجوی پرتقال فروش و1سری دود و مه از مدل خاک اره ای که از فرق سرم آتشفشان کرده شبیه فواره بالا میره نمی دونم تا کجا میره من میرم مشق هام رو خوب بنویسم بابام بهم عیدی بده1سیلی و1چَک زد و1صدای انفجار و1صحنه پر از1عالمه برفک!

 18. 18
  طاها طاها says:

  س پ خ ه خخخ کشف کن چی میخاستم بگم

  توضیح
  این نرم افزار ویژه مشترکین خدمات اینترنت پرسرعت پارس آنلاین می باشد . شما می توانيد به سادگی اشتراک ADSL خود را با وارد کردن يکبار نام کاربری و رمز عبور مديريت کنيد . امکانات این نرم افزار عبارت است از :

  · امکان تمدید سرویس فعلی

  · امکان تغيير سرويس

  · امکان خرید ترافیک بیشتر

  · امکان مشاهده گزارش مصرف

  · امکان مشاهده گزارش پرداخت

  · اطلاع از آخرین جشنواره های تمدید

  · اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای پارس آنلاین
  http://up.shamsipour-ac.ir/uploads/files/1395/mehr/a_ParsOnline-1-2-9.apk

  توضیح
  این نرم افزار برای کاربرانی که از خدمات شرکت شاتل استفاده میکنند، طراحی شده است. برای استفاده از این نرم افزار کافی ست که نام کاربری و رمز عبور پورتال مشتریان شرکت شاتل (http://my.shatel.ir) را داشته باشید که با ورود به نرم افزار یادشده بتوانید از خدمات زیر استفاده کنید.
  – مشاهده مشخصات سرویس های مختلف خریداری شده از قبیل سرویس های ADSL، PTP ، تلفن بین الملل، کارت تلفن و … .
  – مشاهده گزارش و نمودار مصرف و اطلاعات تکمیلی سرویس های در حال استفاده
  – امکان پرداخت فاکتور سرویس ها
  – مشاهده گردش حساب مالی
  – ..
  http://up.shamsipour-ac.ir/uploads/files/1395/mehr/8_MyShatel-3-0-15.apk

  • 18.1
   پریسا says:

   سلام طاها! هی! خودتی! هر جفتش خودتی! خخخ دیدی حدس زدم؟
   طاهااا تو حرف نداری! ایول ممنون1عااااالمه! حسابی کامل شد حسابی ممنون! طاها! ممنونم از حضور عزیزت! تو خیلی خوبی!
   همیشه شاد باشی طاهایی خیلی خیلی شاد!

دیدگاهتان را بنویسید