کسانی که می خواهند انگلیسی را از طریق واتس اپ بطور خصوصی از بنده بیاموزند وارد شوند

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان محترم سایت محله نابینایان. امیدوارم که حال همگی خوب باشه.
خدمت شما عارضم که عزیزانی که سطح مبتدی زبان انگلیسی هستند و زبان را دوست دارند از بابا آب داد یاد بگیرند جدا از این که پست های بنده را در سایت دنبال می کنند و استفاده می برند، می توانند با بنده هفته ای ۲ روز در واتس اپ کلاس خصوصی بگیرند که هر جلسه بین نیم ساعت تا چهل دقیقه است و معادل ۱۵ هزار تومان می باشد. قصد دارم کتاب Touch Stone و بخش هایی را نیز از کتب معتبر دیگر کار کنم. . این روش به گونه ای است که دوستان با بنده ۲ روز و ساعت مشخصی را در هفته فیکس می کنند و در آن زمان با هم کار می کنیم. و وقت این نیم ساعت تا چهل دقیقه برای خود شخص است. هم لغت هم گرامر هم مکالمه و هم تمرین و نکات لازم.
این برنامه فقط برای کسانی است که دانش زبان ندارند و می خواهند از ابتدا شروع کنند.
نکته: این برنامه برای سطوح مبتدی به بالا نیست، زیرا برای سطوح مبتدی به بالا این روش مناسب نمی باشد و باید از راه های دیگر مانند ایمو و اسکایپ و یا حضوری استفاده کرد.
بچه ها می توانند با این شماره در WhatsApp با بنده هماهنگ کنند. ۰۹۱۰۸۷۲۵۹۸۰ بدرود

درباره آمنه عظیمی

درود آمنه عظیمی متولد تیر 72 از تهران و کم بینا هستم. فارغ التحصیل کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و اکنون مدرس زبان انگلیسی هستم عاشق صداقت و تعهد هستم و از دروغ و ناپایداری متنفرم. از علاقمندی هام سفر، رستوران ها، دوستان خوب، کتاب، زبان انگلیسی، ورزش و موسیقی هستند. از راه های ارتباطی با بنده : Email: a.azimy1993@gmail.com
این نوشته در English stuff, آموزش, اطلاع رسانی, تلفن همراه, متفرقه ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.