جُنگ شادی، قسمت دوم (تقدیم به متولدین بهمن ماه)

**** به نام خدا ****
درود دوستان هم محله ای، اوقات همگی تون به شادی و خوشی.
قسمت دوم جُنگ شادی که خلاصه ای از اردوی دانشجویی خرداد ماه 94 که از طرف کانون تاک دانشگاه فردوسی مشهد ترتیب داده شده بود رو می تونید از:
این لینک
با حجم تقریبی 10 مگابایت دانلود کنید.
مدت این فایل صوتی بسیار شنیدنی حدوداً 14 دقیقست که خلاصه ایه از اجرا های اعضای سابق کانون تاک یعنی آقایان: حسنزاده، پردل و مصلحی.
قسمت اول این جُنگ رو هم می تونید از:
این صفحه
مشاهده و دانلود کنید.
اگه خدا یاری کنه قسمت های بعدی رو هم سر فرصت خواهم فرستاد.
این پست رو تقدیم می کنم به تمامی هم محله ای های بهمنی، یعنی متولدین ماه بهمن و خصوصاً فرزند آقای سرمدی که به امید خدا سالم و خوشگل و ناز خواهد بود و به زودی به دنیا میاد.
روز و روزگار همگی خوش و ایام به کام
**** بدرود ****

پوریا علیپور

درباره پوریا علیپور

درود به همگی. متولد بیست و دوم خرداد ماه سال 1370 در شهر مشهد هستم. اصالتم آذریه، مقدار بیناییم هم در حد تشخیص رنگ و نوره و شب ها هم همون تشخیص رنگ برام تقریبا ناممکن میشه، دانشجوی مقطع کارشناسی رشته ی زبان و ادبیات عربی هستم. فردی بسیار درونگرا با دایره ی ارتباطات محدود، احساساتی و زودرنج هستم. سابقا تو زمینه های قرآنی فعالیت داشتم و رتبه های متعدد استانی و کشوری رو کسب کرده بودم، اما شرایط موجود باعث شد به تدریج به سمت موسیقی سوق داده بشم. فعالیت من در چند سال اخیر تو حوزه ی خوانندگی پررنگ تر شده. یکی از بزرگ ترین آرزو هام هم بدل شدن به یه خواننده ی اسم و رسم داره. اگه حمل بر خود ستایی نباشه، من خودم رو لایق رسیدن به چنین آرزویی می دونم، اگه ارادم رو تقویت کنم البته. به عقیده ی من، جای بینایی نداشته مون رو باید فقط دو تا چیز بگیره که من ازش بهره ی کمی رو بردم، یکی پوست کلفتی و دیگری اراده ی قوی. مرسی که شناسنامه رو خوندین. خوش باشین.
این نوشته در خاطره, صحبت های خودمونی, صوتی, موسیقی ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.