توجه! یک نینی، به نام پریسا، متولد شد!

سلااام بچه ها.
خوبین؟
این مدت حسابی از فضای لبریز از عروسی محله استفاده کردین؟
خب، پس بیاین همچنان این فضا رو شاااد شاد نگهش داریم!
وسط این همه عروسی، یه نینی که اسمشو گذاشتن پریسا، یادش افتاده که همینجور یهو باید به دنیا بیاد!
یه نینی که خبر نداره وقتی بزرگ شد، قراره کلی دیوونه بازی در بیاره، کارایی رو بکنه که فقط خاص خودشه. خبر نداره که با شلوغ کاریاش قراره خیلی چیزا رو به هم بریزه!
شلوغ کاریا، احساسات لطیفی که شاید خیلی وقتا به ضررش بوده، اما مطمئنم از اینکه به ندای قلبش گوش داده ناراحت نیست، چون اگر گوش نمیداد پشیمونتر میشد!
پریسای عزیز، دوست خوبم، از صمیم قلبم خوشحالم که تونستم مدتی کنارت شادترین لحظات رو تجربه کنم. کاش باز اون لحظات تکرار بشن! کاش!
میخواستم یه پست، یه خاطره با حال و هوای پاییز منتشر کنم، اما باشه واسه بعد! وقت زیاده!
دوست مجازی عزیزم، تولدت رو بهت تبریک میگم و تبریکمو به همراه کلی آرزوی خوشی، سعادت، رسیدن به خواسته های قلبیت و مهمتر از همه، سر عقل اومدنت، شوووتش میکنم به سمتت!
خب بچه ها، تا پریسا با آب زرشک میاد ازتون پذیرایی کنه، شما هم حسابی تبریکاتون رو شوت کنین سمتش!
بگیر که اومد!!!

درباره غزل

با سلام. فرزانه ی عظیمی هستم، متولد یازده آبان هزار و سیصد و هفتاد و دارای مدرک کارشناسی حقوق.
این نوشته در صحبت های خودمونی, طنز ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

86 Responses to توجه! یک نینی، به نام پریسا، متولد شد!

 1. 1
  کامبیز says:

  وای پریس تفلودت مبارک

 2. 2
  غزل says:

  سلام نینی پرپری خودمون. تبرییییک میگم یه عالمه تا. امیدوارم پست تولد 100 سالگیتو تو محله بزنیم. شاد باش دوست من!

  • 2.1
   پریسا says:

   سلام غزلی. دوست من! دوست مهربون من! غزل کمتر شده بود غافلگیری های اینهمه شدید رو تجربه کنم. خیلی در عمرم غافلگیر شدم ولی این مدلیش خیلی نبود! نمی دونم چی بگم دوستم! ممنونم ازت! به خاطر همه چیز. اینکه به یادم بودی، اینکه اینهمه بهم لطف داری و اینکه اینهمه در کلمه به کلمه از پست قشنگت محبت های شفاف بهم می پاشیدی! هم شرمنده شدم هم ذوق کردم هم1مدل احساس عجیب ناشناس که بلد نیستم توضیحش بدم بهم دست داد. خدا کنه دوست خوبی واست بوده باشم! خدا کنه واقعا شایسته اسم دوست برات شده باشم! خدا کنه! ممنونم غزل! اندازه1آسمون پر از ستاره های بهشتی ممنونم غزل. از تو و از همه بچه محل ها که روی بال مهر و محبت های صمیمیشون از شرمندگی گذشتم و نمی دونم دیگه چی باید بگم!
   ممنونم!
   ایام همیشه به کامت!

 3. 3
  سارای says:

  سلام پریسا جونم مبارک باشه تفلدت
  تفلد تفلد تفلدت مبارک

 4. 4
  علی اصغر حسنپور says:

  تولدتون مبارک

 5. 5
  رهگذر says:

  عزیزم نینی دارم شدیم. تولدت مبارک پرپری جونی. آقا یه دقه بدینش بغل من. نازی تپلی… خخخخخخخخخخ

 6. 6
  مرد اردیبهشت says:

  درود بر غزلِ گرامی… سپاس از یادآوریِ زادروزِ پریسای عزیز… پریسا جان… تولدتون مبارک… امیدوارم همیشه قلبتون سرشارِ آرامش باشه… آرامش و شادمانی‌های عمیق و ماندگار… امیدوارم شعرهایی خوشحال بخوانم از شما به زودیِ زود… شعرهایی روشن و امیدوار… دلخواهترین موهبت‌های جهانُ براتون آرزو دارم… خوب باشید و خوب بمانید از همیشه تا همیشه…

  • 6.1
   پریسا says:

   سلام استاد بزرگوار خودم! اون قدر آرزو های شما قشنگ بود که معادل واسشون پیدا نمی کنم برای تقدیم. فقط می تونم بگم که ممنونم و خوشحال. از حضور و از لطف و از تبریک ها و آرزو های بی نظیرتون که افتخار داشتم مخاطبشون باشم! ممنونم! بی نهایت ممنونم!
   کامیاب باشید!

 7. 7
  احمد عبدالله پور says:

  سلااااااااآآآآآآآآآآآاااااآآآآم و درووود بر آبجیییی فرزانه
  خوبی یا چطوری آیا
  وااااااای بازم تولد اونم چه تولدی چه شبی چه جشنی چه کیکی
  dj بزن بریم
  ای دوست تولدت مبارک خانم تولدت مبارک پریسا تولدت مبارک شادا شادا شادا تولدت مبارک بادا بادا بادا تولدت مبارک تولد عید شما مبارک
  تولد تولد تولدت مبارک مبارک تولدت مبارک بیا شمعا رو فوت کن که صد سال زنده باشی
  خب پریسا خانم منم از صمیم قلبم تولدت رو بهت تبریک میگم
  راستی من کیک بدون خامه میخورم موز و هولو و سیب و آلو سیاه و آلو زرد هم میو=خواااام شامم بهم سالاد ماکارونی با جوجه کباب و کلم پلو و سالاد شیرازیییو اصیل میخوام
  خب این عروسک باربی و یه دست مانتو زرشکی به همراه یه شال یشمی و شلوار جین آبی و یه کفش خوشکل تقدیم به پریسا البته از نوع مجازی فقط مواظب باش غزل فرزان جی یعنی همون آبجی فرزانه کادوهات رو بهت بده
  خب من برم به بقیه ی فوتبال گوشیدنم برسم فقط سهم من از خوراکیهای بالا رو که گفتم بذارین کنار تا بعد از بازی بیام نوش جااااان کنم
  خب پریسا بازم بهت تولدت رو تبریک میگم و امیدوارم در سال جدید زندگیت به هر آنچه که آرزو داری دست پیدا کنی
  شب غزل آبجی فرزانه و پریسا خانم خوش و ایام به کام و شیرین کامی و نیک بختی و خدا نگهدار

  • 7.1
   پریسا says:

   ایول سلام احمد آقای وکیل الگوش کنه ما! از فوتبال چه خبر؟ شکلک1بسته خوراکی به سوی سینما تلویزیونه گوش کن که احمد آقا در جوارش به فوتبال و به تناول برسه و حالش رو ببره! ممنونم دوست عزیز که اومدید و شکلک ذوق کردن از کادو ها و تبریکات ایشون و حسابی بالا پایین پریدن و مانتو شال پرو کردن و آخجون باربی اوخجااان خخخ!
   همیشه شاد باشی احمد آقای محله!

 8. 8
  فهیمه تقوی says:

  سلام تولدت مبارك. اميدوارم هميشه خوب و شاد باشي.

 9. 9
  محمد جواد همایون نثار says:

  با تولد رنج ما آغاز شد رنج افتادن به دام زندگی. تولدتون مبارک باشه عمری با لذت داشته باشین

  • 9.1
   پریسا says:

   سلام دوست عزیز! زندگی قشنگه دوست من حتی با رنج هاش! زندگی هدیه خداست. دوستش دارم این کادوی بی همتای پروردگار رو! واقعا دوستش دارم! خوشحالم که هستم! خوشحالم که1سال دیگه و1تولد دیگه رو دارم سپری می کنم. و ممنونم که این خوشحالی رو با حضوری از جنس محبت بهم تبریک میگید! ممنونم که هستید!
   پیروز باشید!

 10. 10

  توجه! یک نینی، به نام پریسا، متولد شد!
  موافقم. عنوان خوبیه خَخ.
  البته خودش غیر مستقیم پست تولدشو زده بوداااا.
  خداییش چه هوشمندانه و با سیاست و درایت هم زده بودا. خَخ.
  ولی خو دیه.
  تولدتو می تبریکم خیلی زیااادد و بهترینای هستی رو واست آرزومندم.
  امیدوارم به هر خواسته ای که داری و اراده میکنی برسی.
  راااستی درود تا یادم نرفته.

  • 10.1
   پریسا says:

   سلام علی از آموزش های جدید چه خبر؟ علی! به خدا این مدلی نیست. خدا شاهده اون پستی که زدم اصلا سیاست از هیچ مدلی داخلش نبود! واقعا این مدلی نیست! اون پست فقط لحظه به لحظه های اون ساعت من بود نه هیچ چیز دیگه ای! دلم خواسته بود حرف بزنم و لحظه هام رو بنویسم و نوشتم و اون در اومد که زدمش اینجا! اصلا منظورم این که گفتی نبود! خدا می دونه که به هیچ عنوان تصورش رو هم نداشتم. ایشالا به شدت انرژی داشته باشی و1عالمهش رو در راه آموزش ها صرف کنی و باقیش رو واسه شاد تر و خوش بخت تر زندگی کردنت! ممنون که اومدی!
   پیروز باشی!

 11. 11
  پوریا فیض بخش says:

  سلام پریسا تولدت مبارک کادوتو توی پست خودت دادم راستی ۲۹ شهریور تولد منم هست مبارکم باشه هه

  • 11.1
   پریسا says:

   سلام پوریا. آخ جون کادو الان میرم اون طرف بر می دارمش ایول! شکلک ذوق کردن شکلک از بس عجله دارم در برم اون طرف کادوهه رو بردارم انگار روی آتیش وایستادم شکلک تیک گرفتم هی تاب می خورم خخخ! تولدت مبارک پوریا! ایشالا سال های سال به شادی و سربلندی و کامیابی زندگی کنی و تا هر جایی که میشه1آدم احساس خوشبختی و شادکامی در زندگیش داشته باشه پیش بری و شاد و شادکام باشی!
   ممنون از حضورت، باز هم تولدت مبارک، و ایام همیشه به کامت!

 12. 12
  sarah banoo says:

  پریسا جان تولدت مبااااااااارک خانمی

 13. 13
  حسین بَلْوَردی says:

  سلام پریسا تولدت مبارک دختر آخر تابستون!
  پاییز هم دارد به تو لبخند میزند!
  آب زرشک اختصاصی ما هم فراموش نشه هااااا از اونایی که خودت میخوری میخوام نه از اونایی که توش آب میکنی هیچیش مزه زرشک واقعی نمیده میدی دست بچه ها!

 14. 14
  پسر پاییز says:

  تولد تولد تولدت مبارک بیا شََمارُ فوت کن که صد سال زنده باشی مبارک مبارک مبارک باشه این جشن تولد

  • 14.1
   پریسا says:

   شکلک1فووووو،ووووو،ووووو،وووووته حسابی به شمع های این بالا که علاوه بر خاموش کردن تمامشون از بس شدیده تمامشون رو چپه کنه خخخ! بسیار ممنونم. 1بهار شادی و1آسمون آرامش برای دل شما! ممنونم از حضور گرمتون دوست عزیز!
   همیشه شاد باشید!

 15. 15
  کاربر 2017 says:

  سلام تولدشون مبارک. خودشون که هنوز نینی هستن نمی تونن جواب بدن… ان شا الله سالم باشید و سرحال…

  • 15.1
   پریسا says:

   سلام دوست عزیز! شکلک نق زدن های رضایتمند نینیانه که گاهی به جیییغ های رضایت از طرف کوچولو ها تبدیل میشه و سر بزرگ تر ها رو می ترکونه خخخ! ممنونم از لطف و تبریک صمیمیتون! از ته دل! و خوشحالم که هستید! باز هم از ته دل!
   شاد باشید از حال تا همیشه!

 16. 16
 17. 17
  خورشید خانم says:

  تبریک میگم. همراه با آرزوی بهترینها برای تو

 18. 18
  ابراهیم says:

  نینی کوچولو اسمش پرپری؟؟!!!
  مبارک پرپری تقریبا بزرگ شده

 19. 19
  علاء الدین says:

  سلام!
  امروز دوباره باید به یاد آوری، زنده‌ای. باید به یاد آوری، نفس می‌کشی و باید از نفس نفس زندگیت لذت ببری. به ناملایمات به استهزا لبخند بزنی و تلخی‌ها را در آب‌زرشک امید و تلاش حل بکنی و نوش جان! باید بدانی، یک سال از عمرت گذشت که بد نیست خودت را برای این سال پای میز حساب بنشانی. و نیز بدانی که یک سال دیگر از همین امروز آغاز می‌شود. سال پیش که هرچه بود گذشت، بکوش از محاسبه سال آینده‌ات سربلند بیرون بیایی. تولدت مبارک!

  • 19.1
   پریسا says:

   سلام دوست و هم محلیه اینترنتیه من! کامنت شما هم تبریک بود هم محبت و هم نصیحت. کپی می کنمش چون تمام سال آینده باید در خاطرم نگهش دارم که حسابی به کارم میاد. به خاطر تمامش، تبریک و محبت و نصیحت ها ممنونم. تمامش درسته. امیدوارم سال بعد و سال های بعد پشت میز محاسبه سربلند باشم و باشیم! بسیار ممنونم از حضور و از هدیه ارزنده شما!
   کامیاب باشید!

 20. 20
  مریم شیبانی says:

  سلام پریسای عزیز
  تولدت مبارک.
  شاد و موفق باشی

 21. 21
  نازنین says:

  سلام
  پریسا جان تولدت مبارک. آب زرشک نمی خوام فشارم می افته خخخ. حالا آب زرشک هم شد شیرینی تولد؟ عه. نون خامه ای می خوام زیاد هم می خوام! خخخ. مدیونید اگه فکر کنید غیر از خوردن قصد دیگه ای داشته باشم. مثلا اینکه سر و روی خوش تیپای محله از جمله نینی پریسا رو کیکی کنم خخخخ.
  جدا از شوخی بازم تولدت مبارک. امیدوارم شیرینترین اتفاقات در انتظارتون باشه.

  • 21.1
   پریسا says:

   سلام نازنینِ همیشه نازنین! ایول آب زرشک سهمش مال خودم خخخ! وایی نازنین اوخ جاااان خامه پرونی عاشقشم بچه ها بیایید جنگ خامه اییی شکلک1عالمه اسلحه خامه ای و من در حالت آماده پرتاااب خخخ شکلک از شدت خباست قیافهم کج و کوله شده نمی تونم لبخندم رو جمعش کنم شکلک پرتاب اولی از خودم شکلک شووووته نون خامه ای از طرف من به هدفی نامشخص که وسط اون گیرواگیر مشخص نشد خورد به کی! نازنین جون ممنونم از حضور خیلی عزیزت! ممنون که هستی عزیز!
   همیشه شاد باشی!

 22. 22
  قنبر says:

  درود
  نینی کوچولو ، تپل موپولو ، پریسای منبری و آب زرشکی ، کجائی الان تو .نکند هنگامه تولدت نیز ساکت بودی و به یاد تولدت سکوت کردی !
  پریسا نینی کوچولوی گنده منده ، تولدت مبارک .الان که نیستی ، کیک و بستنی و شیرینی نیست و سرو صدا و شلوغی و شادی هم نیست .نمی دانم شاید غزل نتونسته تنقلات لازم را فراهم کنه .زود بیا و بزرگشو و بیا من آب زرشک نمی خوام یک بطری نوشابه ای که غلظت آب بودنش بیشتر از زرشکه بیست هزار تومانه و من راضی به زحمت شما نیستم فقط شیرینین خامه ای می خونام بالله زود باش بیا و شکلات و شیرینی بیار .
  تولد نینی کوچولوی دیروز محله و محله ای تپل مپل را به ایشان و همه شما اهالی خوب محله تبریک عرض می نمایم .براستی اگر پریسا نبود این محله فرجامش چه بود؟

  • 22.1
   پریسا says:

   سلاااام به عمو قنبره با محبت خودمون! عموجون غزلی لطف داره به من و حسابی دستش درد نکنه. من هم حسابی معذرت بابت تأخیرم به خدا دیروز و امروز وحشتناک اطرافم شلوغ بود هنوز هم شلوغه و این وسط تایم قاچاقی گرفتم اومدم محله. ببخشید همگی که دیر کردم. درسته عموجون من خودمم همون پریسای منبری آب زرشکی گوش کنیه دیروز و امروز خخخ! شکلک1عالمه شکلات پاشیدم هوا از اون مغزدار هاش شکلک بستنی و کیک بستنی و شیرینی و خلاصه همه چیز جز آب زرشک که خخخ به کسی نمیدم مال خودمه شکلک استفاده از غفلت بقیه و کش رفتن تمااامه آب زرشک های موجود در مجلس به نفع خودم!
   کلی خوشحالم کردی با حضور با ارزشت عموجون ممنونم که اومدی! ایشالا همیشه از ته دلت شاد باشی!

 23. 23
  فرناز says:

  پریسای عزیز تولدت مبارک امیدوارم واست بهترینها اتفاق بیفته. شاد باشی.

 24. 24

  سلام تولدتون را تبریک عرض می کنم، امیدوارم آن چنان بدرخشید که این تاریخ تولدتون نه الآن و اینجا بلکه در تقویم های بین المللی ثبت بشه و همیشه همه در این روز به یادتون باشند، خوب از این تولد انرژی بگیرید که یک سال تحصیلی با شاگردهای تشنه ی دانش منتظر شماست. از غزل خانم هم بابت نوشتن این پست تشکر می کنم.

 25. 25
  معصومه رزم‌آهنگ says:

  سلااااام پری جون دوست عزیز و دوست داشتنی من. تولدت مبارک.
  اشک شادی شمعو نگاه کن که واست میچکه چیکه چیکه
  کام همه رو بیا شیرین کن. بیا کیکو ببُر تیکه تیکه.
  همه جمع شده اند دور تو امشب گل بوسه میدن تو بچینی.
  در جشن تولدت عزیزم همه انگشترن تو نگینی.
  نگاه بادکنکها رو. نگاه کن هدیه ها رو. همه رنگو وارنگی عجب شب قشنگی.
  تولد تولد تولدت مبارک بیا شمعها رو فوت کن که صد سال زنده باشیییییی.
  شکلک یه کیک خوشمزه و یه شمع ۰ و یه جعبه ی کادو که توش یه عالمه قلب های خوشگل اکلیلی و گل و یه بتری آب زرشک خوشمزه هست.
  بهترینها رو برات آرزو میکنم

  • 25.1
   پریسا says:

   سلام سلاااآاااآاااآاااآااام دوستم! ممنونم عزیز ممنووووووننم1عالمه! آخ جون جعبه کادو شکلک مدل عجول بازش کردم تمام این هایی که معصومه جون گفت ازش در اومد بیرون و شکلک از خوشی جییییغ کشیدم و پریدم بالا و شکلک تمام جونم رو اکلیلی کردم و دارم دیوونه بازی در میارم و کیف می کنم حسابی خخخ!
   ممنونم که اومدی عزیز. ممنونم که هستی دوستم! ممنونم از محبتت!
   پاینده باشی!

 26. 26

  سلام
  تولدتون رو شدید تبریک میگم پریسا خانم
  و آرزو می کنم تو زندگیتون بهترین ها رو داشته باشید و تجربه کنید
  ایامتون به کام

 27. 27
  مهدی 313 says:

  سلام بر غزل خانم و نینی پریسا
  تبریک و به این پریسا خانم توصیه می کنم بزرگ شدی مواظب باش یه وخت معلم نشیا و گرنه دیگه دیگه. خخخ
  حالا با اینکه کوچولوِ فکر کنم بتونه شمعا رو فوت کنه. فتو کن تا دست و جیغ و هورا بکشیم. منم کادو, کادو, کادو, کادو, کادو, هان چی, تو توهم پست مجتبی, مجتبی, مجتبی, مجتبی, موندم. کادو, کادو, چی هست؟ چی هست؟ چی هست؟ الفرار. الفرار. الفرار. الفرار. الفرار.

  • 27.1
   پریسا says:

   سلام آقا مهدی. ایول احتمالا داخل این کادوییه از همون هایی که مدیر رو فرستاد آسمون هست. کجا در میرید درصد توهم پست مدیر بالا بود از شدتش آقا مهدی بستهم رو داره با خودش می برههه شکلک پریدم با1خیییییزه مدل پریسایی بهش برسم بسته کادوم رو ازش پس بگیرم! ممنونم آقا مهدی و همچنان منتظر پست های خوندنیه شما هستم!
   کامیاب باشید!

 28. 28
  s313 says:

  سلام پریسا جون خوبی ؟ تولدت مبارک یه عالمه استیکر شادی

 29. 29

  سلام پریسا! با تمام وجود تولدت رو بهت تبریک میگم.

  همیشه شاد باش و شاد کن

  • 29.1
   پریسا says:

   سلام کربلایی محمد! چه حال چه خبر؟ ایول به حضورت! ممنونم که هستی! مگه میشه با وجود شما ها آدم شاد نباشه؟ اینهمه نعمت از جنس لطف دوستان مرده رو زنده می کنه. نتیجه اینکه من شادم. از ته دل! تو هم شاد باشی! از حال تا همیشه! از ته دل! ممنونم که هستی!
   شادکام باشی!

 30. 30
  دختر نیلگون says:

  سلام پریسای عزیزم کسی که خیلی دوستش دارم. تولدت خیلی خیلی مبارک. بیا اینم کادوی من ی عروسک تپلی با دامن چین چینی و موهای طلایی که تا کمرش میرسه.

  • 30.1
   پریسا says:

   سلام دوسته عزیزه من! شکلک شرمندگی از مدل خیلی جدی! به خدا شرمندم راست میگم! ممنونم از اینهمه محبتت! ممنونم دوست من! اوخجان عروسک خداجونم من با این قد و قواره واسه چی اینهمه میمیرم واسه عروسک آخه خخخ! شکلک عروسکه رو بغل زدم کلا مجلس و ملت رو یادم رفت پریدم رفتم1گوشه سرگرم شدم به تفحص در احوالات عروسک و لمس و بازی و عشق و حال عروسکانه خخخ!
   ممنونم از حضور صمیمی و بسیار عزیزت!
   شاد باشی تا همیشه و همیشه!

 31. 31
  امین مسافرتی says:

  سلام پریسا. تولدت رو تبریک میگم. ایشالا هر چقد که دوست داری عمر کنی. شاااد باشی و موفق.

  • 31.1
   پریسا says:

   سلام امین. ممنونم از تبریکت و از دعای قشنگت! ایشالا همگی سال ها با سربلندی و آرامش زیر پرچم مهر و لطف خدا شاد و شاد و شاد زندگی کنیم و همین طور از شادی های هم شاد بشیم و با اشتراک شادی هامون هم رو شاد کنیم! ممنونم که اومدی! خوشحالم که هستی!
   همیشه شاد باشی و شاد باشی و شاد!

 32. 32
  تینا says:

  سلام سلام سلااااااااااام. خب خوشحالم که بازم تو محله شادی داریم. تولدت دوباره مبارک پریسای عزیزم. امیدوارم در کنار عزیزترین هات قشنگترین لحظه ها رو داشته باشی. از فرزانه جون هم ممنون بابت این پست
  پریسای عزیز، خدا رو واقعا شکر میکنم بابت آفریدن آدم نازنینی مثل تو
  شاد باشی تا همیشه

  • 32.1
   پریسا says:

   سلام تیناجونم! هم محلیه خوب من! تیناجان از شدت شرمندگی چیزی ازم باقی نیست کلا دود شدم رفتم هوا از بس همه شما مهربونید! خدایا کمک کن لیاقتش رو داشته باشم! خدایا کمکم کن! آمین!
   لطف داری عزیزه من! غزل هم لطف داره بهم! از مهربونی های همگیتون به شدت ممنونم و به شدت شرمنده و به شدت خوشحال. ممنونم که هستی تیناجان! ممنون از حضور صمیمیت دوست من!
   تمام شادی ها به نام و به کامت!

 33. 33
  شادمهر says:

  تولد،تولد،تولدت مبارک
  اشگ شادی شمعو نگاه کن
  که واست میچکه چیکه چیکه
  کام همه رو بیا شیرین کن
  بیا کیک و ببر تیکه تیکه
  همه جمع شده اند دور تو امشب
  گل بوسه میدن که بچینی
  در جشن تولدت عزیزم
  همه انگشترند تو نگینی
  نگاه کن هدیه هارو
  نگا بادکنکا رو
  همه رقصان ورنگی
  عجب شب قشنگی
  تولد،تولد،تولدت مبارک…

  سلام به تو دوست مهربان این ترانه خاطره انگیز و تبریکات صمیمانه من رو به عنوان برگ سبزی بپذیر
  تولدت مبارک پریسا جان

 34. 34
  شادمهر says:

  و ممنون هستم از غزل جان بابت این پست
  و انشا الله تولد خودش

 35. 35
  محمد و نیایش says:

  سلام سلاااام
  پریسا جان تولدت مبارک.
  برات آرزوی سر بلندی و سر زندگی میکنیم.
  انشا الله همیشه شاده شاد باشی.
  روز های خوبی رو برات آرزو میکنیم.
  خب دیگه حالا من میخوام بحرفم خخخخ
  اهم اهم من یک عدد نیایش هستم.
  پریسا جووونم؟؟؟خانم معلم؟دوست مهربون؟خواهر خوبم؟
  امیدوارم روز های سفید و صورتی و قرمز در انتظارت باشه.
  روزهایی که وقتی چشماتو باز میکنی کلی فکر های خوب وجودتو پر کنه
  به خدا من میخواستم پستتو
  منتشر کنم.کلی برنامه ریخته بودم ولی اصلا لپتاپم پیشم نبود.
  فرزان میکشمت.
  عزیزم دوستت دارم.‏ بازم تولدت مبارک.کیک مارو بده.

  • 35.1
   پریسا says:

   سلام جفت عزیز! ایشالا گردش ایام با دل های شما2تا فیکس باشه! 1بهار ممنونم از محبتتون! نیایش جان ممنونم عزیزکم! اینهمه مثبت واسه من زیاده عزیز! تو از سر لطف اینهمه مثبت دیدیم وگرنه من، … ممنونم نیایش! ممنونم عزیزکم! کیک الآن میدم بهت خخخ شکلک1کیک گنده تقدیم بهش. ایول اینترنت و شکلک هاش خخخ! شکلک بدجنسی از مدل جوهر خبیس خیلی خبیس خخخ!
   ممنونم از حضورتون2تایی های عزیز!
   همیشه در کنار هم شاد باشید و شادکام!

 36. 36
  بانو. says:

  سلااام بر نینی پریسا اوچولوی تپل مپول شیطون بلای اشگل مشگل عزییییزم
  تولدت خیییلی خیییلی مبارک باشه ان شا الله جشن بعدی خودم پست ازدواجت رو بزنم خخخخخخخخخ
  واااای ببخشید …. اصلا کی این کیک تولد رو گذاشته بود این وسط …. من ندیدم با کله افتادم روش …. شکلک بانو خامه ای شده و دیگه مجبوره خودش تهنا تهنا همه کیک تولد پریسا رو بخوره خخخخخ
  با آرزوی صورتی ترین اتفاقات برای شوما به یگانه خالق هستی می سپارمتان و ایامتان به کام سرکار خانم پریسا جونم

 37. 37
  فرشته says:

  سلااااام.
  به به عجب خبر های شاد و شیرینی رو منتشر میکنید تو محلهمون!
  پریسا جان تولدت مبارک عزیزم.
  ایشالا تولد 120 سالگیتو جشن بگیریم تو محله.
  غزل طلا بی نهایت از انتشار این خبر قشنگت ممنونم عزیزم.
  دوستت دارم فراوون

 38. 38

  سلام بر نینیِ خوش ذوق، خوش قلب و مستعدِ محله، امیدوارم سال های سال تو زندگی احساس کنی که موفق ترین دخترِ نابینای مستقلی.
  واقعا نوشته هات عالیَن.
  خودِت خوب می دونی که تملق تو کارِ من نیست.
  به شدت و حدت لایکِت می کنم از همه لحاظ، با وجودِ این که حتی یک ثانیه هم هم کلام نشدیم، اما از نظرم انسانِ بسیار محترم، شایسته و قابلِ تحسینی هستی.
  همیشه و همه جا بهترین باشی پَریسای گرامی

  • 38.1
   پریسا says:

   سلام پوریای عزیز. ایول که اینجا دیدمت! اول اینکه بسیار ممنونم از نگاه مثبتی که به خودم و نوشتن هام داری. ممنونم و طبق معمول حسابی شرمنده. دوم اینکه پوریا احوال نوشتن های خودت در چه حاله؟ مدتیه دیگه نمی بینم بنویسی. قلمت رو بردار بنویس پوریا می خواییم بخونیمت!
   ممنونم که اومدی! ایشالا زندگی به همه ما لبخند بزنه! از اون لبخند های ابدی که رنگ باختن در کارش نیست!
   پیروز باشی!

 39. 39

  پریسای نازنین و مهربون گل دختر نویسنده و شاعر و همه فن حریف تولدت خجسته و فرخنده بااااد. امید که همواره شاد شادکام شادمهر شاه بیت و خوب خوب باشی. آرزومند آرزوهایت هستم. شادی و مهرت افزون. از غزل بانوی عزیز محله هم بخاطر یادآوری زاد روز پریسای گرامی صمیمانه سپاسگزارم. بخشش که دیر اومدم.

  • 39.1
   پریسا says:

   سلام عموجانِ محله! اختیار دارید عموجان شما هر زمان تشریف بیارید بالای سَرید! ممنونم عمو واقعا اینهمه مثبت که شما گفتید نیستم من فقط1فروند پریسای تا مغز استخون دیوونه ام که خخخ از شفا هم رد شده!
   ممنونم عموجان که اومدید! باعث افتخاره واسه من!
   همیشه شاد باشید!

 40. 40
 41. 41
  شیده says:

  سلاااااام, تولد دیروز و امروز و گذشته و حال و آینده ات مبارک پریسا جان. ایام به کام و همیشه شاد و شاداب باشی در تمام مراحل زندگی.

دیدگاهتان را بنویسید