نام خواننده ی برتر شب آواز شماره ی ۴، اضافه شد/ از لطف و حضورتان متشکریم. اطلاعیه: برگزاری جلسات شب آواز در تیمتاک محله ی نابینایان/ترانه و دکلمه بخوانید، و جایزه ببرید!

از سوی کارشناس تیم برگزار کننده ی جلسه ی شب آواز، خانم آستاره، به عنوان خواننده ی برتر شب آواز شماره ی ۴، انتخاب شدند.

کاربران عزیز؟ با لطف و حمایت شما، قطعا میتوانیم جلساتمان را آنگونه که مورد پسند شماست برگزار کنیم. پس پیشنهادات و انتقادات خودتان را از طریق آدرس ایمیل

mohamadhoseinm1992@gmail.com

برای ما ارسال فرمایید. به شما اطمینان میدهیم، که تمام توانمان را برای بهتر شدن این جلسه به کار میگیریم.

نوازندگان عزیز؟ شما هم میتوانید در جلسات شب آواز شرکت کرده، و به عنوان نوازنده ی برتر هفته انتخاب شده، و جایزه بگیرید! برای این کار کافیست، یک فایل بداهه نوازی از خودتان تهیه کرده، و در تای جلسه، در کانال آپلود کنید. توجه: فایل ارسالی از سوی شما، حتما باید بداهه نوازی باشد.

جهت ثبت درخواست، برای دریافت رمز تیمتاک، از این صفحه دیدن فرمایید.

به اطلاع اعضای محترم محله ی نابینایان میرساند:
مراسم شب آواز، هر ۳شنبه شب، از ساعت ۲۱ الی ۲۳، در دانشکده هنر تیمتاک محله ی نابینایان برگزار میشود. از علاقه مندان دعوت میشود در این جلسات شرکت نمایند.
یادآور میشود که حضور بانوان در این جلسات بلامانع بوده، و میتوانند آواز و یا دکلمه بخوانند.
در پایان مراسم نیز، خواننده ی برتر طبق نظر ناظر دانشکده شناسایی شده، و هدیه ای نیز به وی تعلق خواهد گرفت.
نکته. در خلال جلسه، آقای امید بدویان، به بیان نکاتی پیرامون مبحث موسیقی درمانی، و آقای میر هادی به بیان ویژگی های یک شعر، و ترانه ی مناسب خواهند پرداخت.
توجه: پس از پیوستن به کانال، در صورت تمایل به اجرای برنامه، حتما با ارسال پیام خصوصی به آقای محمد ملکی، اعلام آمادگی فرمایید.

محمد ملکی

درباره محمد ملکی

سلام رفقا. من محمد ملکی، متولد مرداد ماه سال ۱۳۷۱، و دارای لیسانس روانشناسی هستم. اگه بخوام از علاقه هام بنویسم، موسیقی اولین چیزیه که شدیدا بهش علاقه دارم. ساز زدن، بهترین لذت منه، و حسابی آرومم میکنه. عاشق امیدم، و با رضا صادقی آروم میشم. دیوونه ی مسافرت رفتنم، و بندر عباس هیچ وقت برام تکراری نمیشه. راه ارتباطی خودم رو مینویسم ولی هر ۳۰۰ سال یک بار بهش سر میزنم mohamadhoseinm1992@gmail.com یادتون نره که دوستون دارم
این نوشته در اطلاع رسانی, روانشناسی, شعر, مسابقه, موسیقی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.