بیایید!. بیایید!. دانلود هفت کتاب صوتی از هوشنگ مرادی کرمانی الل خصوص قصههای مجید به صورت کامل

با عرض معذرت از همه ی دوستان بابت خرابی لینکها

قصور از این جانب بوده و به اشتباه لینکها رو درج کرده بودم.

.

سلام سلاااام فراوون.
چه طورید هم محله ای ها. همسایه ها.
خودتون خونوادتون دوستانتون همکاراتون همکلاسیاتون معلم هاتون شاگرداتون و کلا همِگیییییییییییییییی خوبید؟
می دونم خیلی وقته پیدام نیست.
به جون خودم همیشه می اومدم ولی چراغ خاموش.
بابت راه اندازی تیمتاک محله خیلی خیلییییی تبریک میگم و به مجتبی و بقیه ی دوستانی که زحمت کشیدن تا ما بتونیم بدون دردسر های کنفرانس و اسکایپی و مزاحمین همیشه حاضر در صحنه یه گفتوگوی آروم و صمیمی داشته باشیم از صمیم قلب خسته نباشید و دست مریزاد میگم.
دمتون خیلی خیلی گرم.
فکر نکنید منم بی خیال زندگیمو می کنم.
یوزر پسورد گرفتم loghing هم شدم صدا دوستان رو هم می شنوم اما نمی دونم واس چیه که اونا صدای ما رو نمی شنوند.
نمی دونم ایراد از این محبیه نفرین شدست یا اتاق ما که 13 هست یا اصلا ایراد از گوشی منه که میکروفونش قاطی کرده.
به هر حال پیگیر هستم.
اونجا لپتاپ بردن ممنوعه.
این قانونشون خیلی رو اعصاب بچه هاییه که با کامپیوتر آشنا هستند.
البته خب بعضی ها زیر سیبیلی ردش می کنند.
دلم برا لپتاپم شده قد یه نخد.
نه نه قد یه عدس.
کامپیوتر هم اونجا هست ولی طوری نیست که بشه با فراغ بال پست نوشت و فرستاد.
مثل اجل معلق بالا سر آدم وامیستند انگار پشت ابر کامپیوتر آمریکا نشستیم.
راستی وضعیت محبی و تغییرات اخیرش رو حتما در یه پست جداگونه می فرستم.
حتما حتما!
و اما بریم سر اصل پست.
چندین کتاب از استاد هوشنگ مرادی کرمانی براتون آوردم.
مطمئنا 99 درصد شما با این نویسنده و کتابهاش آشنا هستید
اما بازم یه بیوگرافی مختصر می ذارم.
هوشنگ مرادی کرمانی در سال ۱۳۲۳ در روستای سیرچ از توابع بخش شهداد استان کرمان متولد شد. تا کلاس پنجم ابتدایی در آن روستا درس خواند و همراه پدربزرگ و مادربزرگش زندگی کرد. مادرش از دنیا رفته بود و پدرش دچار نوعی ناراحتی روانی-عصبی شده بود و قادر به مراقبت از فرزندش نبود. از همان سنین کودکی به خواندن علاقه خاص داشت و عموی جوانش که معلم روستا بود در این علاقه بی‌ تأثیر نبود. پس از تحصیلات ابتدایی به کرمان رفت و تا ۱۵ سالگی در آنجا زندگی کرد و در این دوره بود که شیفته سینما هم شد.
دوره دبیرستان را در یکی از دبیرستان‌ های شهرستان کرمان گذراند و سپس وارد دانشگاه شد. وی پس از مهاجرت به تهران دوره دانشکده هنرهای دراماتیک را در این شهر گذراند و در همین مدت در رشته ترجمه زبان انگلیسی نیز لیسانس گرفت.
از سال ۱۳۳۹ در کرمان و همکاری با رادیو محلی کرمان نویسندگی را آغاز کرد، و در سال ۱۳۴۷ با چاپ داستان در مطبوعات فعالیت مطبوعاتی اش را گسترش داد.
اولین داستان وی به نام «کوچه ما خوشبخت‌ها» در مجله خوشه (به سردبیری ادبی شاملو) منتشر شد که حال و هوای طنز آلود داشت. در سال ۱۳۴۹ یا ۱۳۵۰ اولین کتاب داستان وی «معصومه» حاوی چند قصه متفاوت و کتاب دیگری به نام «من غزال ترسیده‌ای هستم» به چاپ رسیدند.
در سال ۱۳۵۳ داستان «قصه‌های مجید» را خلق می‌کند، داستان پسر نوجوانی که همراه با «بی بی» پیر زن مهربان، زندگی می‌کند. همین قصه‌ها، جایزه مخصوص «کتاب برگزیده سال۱۳۶۴» را نصیب وی ساخت.
اما اولین جایزه نویسندگی اش به خاطر «بچه‌های قالیبافخانه» بود که در سال ۱۳۵۹ جایزه نقدی شورای کتاب کودک و جایزه جهانی اندرسن در سال ۱۹۸۶ را به او اختصاص داد. این داستان سرگذشت کودکانی را بیان می‌کند که به خاطر وضع نابسامان زندگی خانواده مجبور بودند در سنین کودکی به قالیبافخانه‌ها بروند و در بدترین شرایط به کار بپردازند. در مورد نوشتن این داستان می‌گوید: «برای نوشتن این داستان ماه‌ها به کرمان رفتم و در کنار بافندگان قالی نشستم تا احساس آنها را به خوبی درک کنم». درک و لمس آنچه که می‌نویسد از خصوصیات نویسندگی کرمانی است که در تمام داستان‌های او می‌توان احساس کرد. می‌توان گفت مرادی با تمام وجود می‌نویسد.
آثار او به زبان‌های آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، هلندی، عربی، ارمنی و هندی ترجمه شده است. اما اولین اثری که از او به زبان انگلیسی ترجمه شده بود داستان «سماور» از «قصه‌های مجید» بود که برای یونیسف فرستاده شد
شاید چکیدهٔ آنچه بتوان در مورد نویسندهٔ به نام کودک و نوجوان، هوشنگ مرادی کرمانی، در سن ۶۰ و اند سالگی گفت از خلال داستانی از وی نمایان شود که طی آن مقداری پسته را به جایی می‌برند و باز و خندان می‌کنند، اما تنها یک پسته است که هرچه بر آن می‌کوبند خندان نمی‌شود، تا این‌که پسربچه‌ای تلاش می‌کند آن را بشکند و نمی‌تواند و لبش زخمی می‌شود. پسر عصبانی می‌شود و پسته را روی زمین می‌اندازد. پستهٔ اخمالو توی خاک ریشه می‌کند و درختی می‌شود و هزاران پستهٔ خندان روی آن درخت به وجود می‌آیند. آیا این نویسندهٔ تلخی که تا به حال هزاران کودک و بزرگ کودک  سال  را خندانده، می‌تواند بار دیگر زمینه‌ساز نقش بستن خنده بر چهرهٔ عبوس سینمای کودک و نوجوان ما باشد؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خب دیگه
همین بود
بریم سر کتاب ها که به جون خودم از همه چی بهتره.
با خوشحالی تموم باید بگم که کل کتاب قصه های مجید, شاهکاره مرادی کرمانی به صورت کامل گویا شد.
من که اولین بار دیدم نزدیک بود از خوشحالی سکته کنم.
چون خیلی خیلی زیاد بود به هفت پارت تقسیمش کردم
اینم پارت یک.
حجمش رو نپرسید که البته همه کمتر از صد مِگ هست
پارت دو هم از اینجا

بفرمایید اینم پارت سوم
پارت چهارم
اینم پارت پنجم
اینم این یکی پارت یعنی ششم
و بالاخره پارت هفتم
آخیش!
ولی هنوز تموم نشده که
یه چندتا دیگه هم هست
دندون رو جیگر بذارید آخه!
مشت بر پوست از هوشنگ مرادی کرمانی
از اینجا
داستان آن خمره که اگه نخونده باشید و نخونید خعیلی ضررررر می کنید
اونم از اینجا
نه تر و نه خشک
اینجا
شما که غریبه نیستید که یه طورایی زندگی نامه خوده مرادی کرمانی هست
بی نهایت قشنگه.
بی نهایت!
از اینجا
مجموعه داستان تنور که با گویندگی خانم گلرخ مرادی دختر خود نویسنده هست
دانلود از این لینک
و آخری ته خیار که هنوز نخوندم
یه نکته!
چون خیلی وقت پیش کتابها رو آپلود کردم, و اون موقع ها رو فایل های فشرده رمز می ذاشتم, یادم نیست که رمز دارند یا نه.
شرمنده که تست نکردم.
بذارید به پای نبود نت.
هر کدوم که رمز داشت اینو بزنید.
www.gooshkon.ir
چی از اسم سایتمون قشنگتر!
و اینکه. ءءءءءءءءبه تازگی یه کتاب صوتی دیگه هم از ایشون با نام سنگ بر روی سنگ منتشر شده که البته رایگان نیست.
خیلی تلاش کردم خریداری کنم اما اصلا نشد.
هیچ عیبی نداره
بازم سعی می کنم.

.
.
.
می دونید, من این پست رو می خواستم اواسط تابستان منتشر کنم
اما منتظر موندم تا بقیه ی کتاب های صوتی این نویسنده هم دستم برسه
و از اونجا که تا حالا چیزی عایدم نشده گفتم فعلا اینا رو بذارم تا بعد.
و اینکه. ءءءءءءءءءءءءءءءءء به زودی کتاب های صوتی مهمان مامان, لبخند انار, پلو خورشت, آب انبار, سنگ بر روی سنگ و هرچی کتاب صوتی که گیر بیارم براتون می ذارم.
در پایان هم بگم که دوستون دارم
خیلی زیاد.
بدرود.

درباره سامان

درود بر خانندگان Biography من. سامان بهمنی هستم. 19 ساله از استان کردستان. دانشجوی فقه و حقوق شافعی دانشگاه تهران. تا کلاس پنجم در مدرسه استثنایی توحید سنندج درس خواندم و از پایه ی شش به بعد به صورت تلفیقی در مدارس عادی تحصیل کردم. دو سال آخر متوسطه را هم در مجتمع شهید محبی سپری کردم. نابینای مطلق مادرزاد هستم. از علایقم میتونم به موسیقی, ورزش, زبان انگلیسی, کامپیوتر, مطالعه, تماشای فوتبال, نویسندگی, مسافرت و بودن در جمع دوستان اشاره کنم. رابطه ام با جامعه نابینایان کمتر ولی در بعضی محفلها و انجمنهای نابینایان عضو هستم. همانطور که گفتم به موسیقی علاقه ی بسیار زیادی دارم و خوشبختانه در این زمینه موفق هم بوده ام. ساز تخصصی ام پیانو هست و نی را هم تا حدی فرا گرفته ام. دو سال پیاپی مقام اول تکنوازی پیانوی استان را کسب کردم. موسیقی سنتی و سپس پاپ را خیلی دوست دارم و از جمله خانندگان مورد علاقه ی من استاد محمدرضا و همایون شجریان, سالار عقیلی, استاد معین, شادمهر و محمد اصفهانی هستند. سعی میکنم بخشی از وقتمدر روز را به مطالعه به خصوص کتابها و رمانهای ایرانی و خارجی اختصاص دهم. از میان رشته های ورزشی به گلبال, شنا و شطرنج بیشتر از همه علاقمندم و فعالیت داشته ام. عضو تیم گلبال کردستان بودم . فوتبال را هم خیلی دوست دارم. هوادار دو آتشه تیم پرسپولیس و رئال مادرید هستم. تا جایی که بتوانم بازیهای حساس پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی از نزدیک میبینم. دو خواهر نابینا دارم که فارق التحصیل رشتههای ادبیات داستانی و علوم تربیتی هستند. به نوشتن واقعا عشق میورزم. به گفته دبیرانم انشاها و متنهایم به لطف خدا همیشه عالی بوده. به بازیگری هم علاقه دارم. تا به حال دو فیلم کردی بازی کرده ام که اولی به اسم دف به کارگردانی آقای بهمن قبادی که توانست جوایز معروفی همچون: جایزه بهترین مستند کوتاه از فستیوال فیلم بین‌المللی Docusur، اکتبر ۲۰۰۶، اسپانیا • جایزه بهترین فیلم کوتاه از چهارمین فستیوال فیلم همه جاده‌های نشنال جئوگرافی، واشنگتن دی‌سی، اکتبر و نوامبر ۲۰۰۷، ایالات متحده آمریکا • جایزه منتخب تماشاگران از چهارمین فستیوال فیلم همه جاده‌های نشنال جئوگرافی، سانتا فه، نوامبر و دسامبر ۲۰۰۷، نیومکزیکو را کسب کند. و دومی به اسم افصانها های کردستان. در سریال محکومین که اخیرا از تلویزیون پخش شد, قطعه ای با پیانو اجرا کردم که به دلایلی اجازه پخش نیافت. از اردیبهشت ماهه سال 94 به محله نابینایان پیوستم. اصولا من آدمی شاد, شوخ, بسیار رک و شفاف, پایه مسافرت و بودن با دوستان, کمی زودجوش, نه کاملا خوشبین و نه کاملا بدبین, هوادار جناح اصلاحطلب و لیبرال هستم. دوستانی که مایل بودند با بنده تماس بگیرند میتونند از ایمیل: sepehr.sotoodeh135@gmail.com و یا شماره ی 0 918 439 13 93 استفاده کنند. و خداوند گفت بگذار نور باشد و نور بود. و خداوند گفت بگذار زندگی باشد و زندگی بود. اما قبل از هر چيز خداوند گفته بود و بگذار تا عشق باشد که هرگز چیزی مانند آن را نیافریده ام که نور و زندگی را عشق پیوند میدهد .... پس عشق بود و نور و زندگی.
این نوشته در داستان و حکایت, صحبت های خودمونی, صوتی, طنز, کتاب, کتاب صوتی, کودکان و نونهالان ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

24 Responses to بیایید!. بیایید!. دانلود هفت کتاب صوتی از هوشنگ مرادی کرمانی الل خصوص قصههای مجید به صورت کامل

 1. 1
  s313 says:

  سلام سامان مرسیییییییی از تلاشت مدال منو یادت نره

 2. 2
  خورشید خانم says:

  آفرین بر شما و هوشنگ مرادی.
  شاد باشید

 3. 3
  پریسا says:

  سلام! یوهووووو ایول! داستان آن خمره رو خوندم فوق عالیه. لبخند انار رو هم خوندم دلم می خواست داشتمش. شما که غریبه نیستید رو هم خوندم. دیگه خاطرم نیست. ولی تمامش رو1جا نداشتم و به نظرم جز این ها که گفتم باقیش رو نخونده باشم. آخ جون. ممنون سامان حسابی ایول!

 4. 4
  سیمرغ says:

  سلام بر آقا سامانِ کم پیدا. مثلِ همیشه دسته پر آمدی. درود بر تو.

 5. 5

  سلام
  وای معلومه که خیلی زحمت کشیدید!
  واقعا خسته نباشید
  خیلی شااااد شدم
  من قصه های مجید را ازشون خیلی خاطره دارم.
  خیلی تشکر.

 6. 6
  پوریا نامدار says:

  سلام بر آقا سامان عزیز. بسیار عالی بود. اما قصه های مجید فایلش مورد داره. برا دانلودش پسوندش نا مشخصه اصلا نمیتونه دانلود منیجر بیارتش بالا. و میخواد سیو از بشه. چون پسوند صحیح نداشت نتونستم دانلود کنم. اگه میشه درستش کنید.

 7. 7
  ریحان says:

  سلام
  وای قصه های مجید عالیه!
  مرسی.موفق باشید

 8. 8
  حسین غنی آبادی says:

  سلام سامان جان ممنون دستت درد نکنه ولی غیر از ۲ پارت اول قصه های مجید ۵ تای دیگه ارور میده لطفا درستش کن ممنون.

 9. 9

  درود دقیقا دو پارتش درسته بیزحمت حتما درستش کنید که از اوجب واجباته مرسی

 10. 10
  علاء الدین says:

  سلام!
  اگه همیشه دیر بیای ولی این‌قدر دست پر بیای که خیلی دیر اومدنای دلچسبیه. من هم از شنیدن خبر گویا شدن «قصه‌های مجید» خیلی خوشحال شدم. خوشحالتر از این‌که لطف کردی و اینچا به اشتراکشون گذاشتی.
  موفق باشی و دست پر.

 11. 11

  من بازم با این قصه های مجیدش مشکل دارم. هر هفت پارت را دانلود کردم ولی همه پوشه ها خالیه فقط پوشه هفتم فایلی داره به اسم میتراود مهتاب پارت دوم باید چه کنم

 12. 12
  ابراهیم says:

  سلام سامان جان
  ممنونم از پستت
  بیشتر ببینیمت داداش

 13. 13
  احمد عبدالله پور says:

  سلام و درود بیکران بر دااااش سامی خودمون
  بچه ی تهرون نشین خوبی داش
  ببین چند روز پیش زنگ زدی من نتونستم جوابت رو بدم اگه کاری باری چیزی بود در خدمتم وای خدا لعنتشون کنه که نمیذارن لپتاپ ببرید یعنی درسته که تهران پر از امکاناته ولی این مورد دیگه خیلی ظلمه درکت میکنم راستی امیدوارم که مشکل ممری گوشیت هم حل شده باشه و زودی بیای توی تیم تاک خب بعداً این همه کتابای توپ و عالی رو میدانلودم ما بریم پی کارمون
  داش خوش باشی از همیشه تا همیشه شبت خوش

 14. 14
  امیرمحمد رمضانی says:

  سامان! سامان! بمیری پسر. تو کجایی؟ ای خاک بر اون سرت که رفتی معلوم نی کجا. پسر قبل از اینکه پستت رو بخونم باید بگم دمت گرم خیلی دنبالش بودم مررررررسی

 15. 15

  سلام
  منم نتونستم قصه های مجید را کامل بگیرم, پارت 7 ناقص هست.

 16. 16
  نازنین says:

  سلام دوستان.
  قصه های مجید پارت هفت مجدد آپلود و لینک جایگزین شد. البته قبلی مشکلی نداشت ولی یه پوشه هم اضافه تر داخل فایل فشرده قرار گرفته بود. امیدوارم این بار بتونید استفاده کنید.

 17. 17
  بیسایه says:

  سلام تشکر حتما دان میکنم خیلی توی فضای مجازی دنبال گویا شده ی این کتاب گشتم اما پیدا نکردم آخه بیست سی سال پیش توی برنامه ی رادیویی خانواده روزهای پنجشنبه ها یه گوینده این کتاب رو میخوند و من سعی میکردم هر طور شده اونو گوش بدم

  به هر حال خیلی خیلی تشکر

 18. 18
  نرگس says:

  سلام بر گل پسر خوب و ساعی
  ممنون از بابت زحمات و گردآوری ها.

دیدگاهتان را بنویسید