درباره مظاهری ، زاد روزتان فرخنده و مبارک

ضمن عرض درودهای بسیار صمیمی و گرم مبتنی بر شادی و شادکامی که حاکی از بروز اتفاق عجیب در سالیان پیشین بوده، و بنا بر رسم ادب و احترام که سرمنشأ آن وجود پربرکت و صمیمی شخص مورد نظر بوده و هست، و همچنین بنا بر قانون نشر پاسخ و واکنش ها به پیامدهای نشأت گرفته از عملکرد افراد در محله، این مطلب را منتشر می نمایم تا برگ و تحفه ای کوچک از دریای محبت بیکران و صمیمی این شخصیت بزرگوار باشد و هم این جانب پاسخ مناسبی را به محبت های این گرامی ارسال نموده باشم. و همچنین این پیام بزرگ را برایشان مخابره نمایم که آنقدر شخصیت بزرگ و ستودنی و پاک و معصومانه ای دارید که تمامی اهالی محله شما را دوست دارند و همواره با نوشته های شما روح تازه در کالبدشان می دمد. و همواره شما ای بزرگ زاده نماد استقامت ، تلاش ، همت و مبارزه نستوه و مداوم بوده و هستید . هنوز یادمان نرفته که همواره در شادی ها و موفقیت های اهالی به نحو شایسته و مداوم حضور حقیقی و مجازی داشته اید. شادی دوستانت را با حضور سبزت به کمال رسانده اید و گاهاً که غم و کاستی هم در این محله وارد شده، شما باز هم نقش سازنده و مثمر ثمری داشته اید و به خاطر صداقت و سادگی و خلوص نیتتان همه آنهائی که مورد لطف و اکرام شما قرار گرفته اند ، شما را دوست دارند . این حقیر نیز ضمن احترام به شخصیت والای اهالی محترم و رعایت اصول و قوانین و مقررات حاکم، و صرفا به قصد ابلاغ میزان توجه و حساسیت و شادی شما و اعلام اینکه همواره سعادت و سربلندی درخور برایتان آرزومندم، زاد روز زیبا و قشنگتان در نیمه فصل پائیز و همچنین نیمه آبان را به شما تبریک و شاد باش عرض نموده و سلامتی و بهروزی و همت بیشتر و کمالات ارزنده تر را برایتان و خانواده محترمتان از درگاه ایزد منان آرزومندم . امید که اخبار مسرت بخش و درخور شخصیتتان را شنیده و بر مسرت و شادی ما بیش از پیش بی افزائید.

و اما بعد.

درباره مظاهری.

درود , زهره مظاهری, متولد 14 آبان 68, فقط نور رو می بینم, دلیل نابینایی: ازدواج فامیلی و نازکی پرده شبکیه, علایق, طبیعت، ورزش, شرکت در فعالیت های اجتماعی, مسافرت, اطلاعات عمومی, کتاب به خصوص زندگی نامه, چون آدمی واقعبینم و زندگینامه هم تجربه ی یه زندگی واقعی هستش, عضو تیم گلبال اصفهان, بیشتر ورزش های نابینایی رو تجربه کردم, در گلبال و دو مدال دارم, عاشق خانوادم به خصوص مادرم, دانشجوی رشته ی علوم تربیتی پیام نور اصفهانم, یه کمکی انگلیسی بلدم, سعی می کنم به کسی وابسته نباشم, برای کسی که برام ارزش قائل باشه ارزش قائلم در غیر این صورت کاملا بی تفاوتم, با همه به راحتی ارتباط برقرار می کنم, عقیده دارم خواستن به تنهایی کارساز نیست و باید همراه با برخاستن باشه, و در آخر، ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست,بخت رام, دل آرام و نیک فرجام باشید.

***

بسیار خوب بچه ها من قاصر بودم و هستم از اینکه بتوانم جشن بسیار مفصل و شادی را برایتان فراهم سازم اما مطمئنم که خود ایشان هم اکنون با کمال مسرت وشادی منتظر حضور سبز و قشنگ شما هستند و با نقل و نبات و شیرینی های خوشمزه و تازه اصفهانی منتظرتان می باشند ..بیائید و با حضور سبزتان همانند همیشه ثابت کنید که سرکار خانم مظاهری در این محله دارای طرفداران و دوستداران حقیقی فراوان هستند ، هر چند که همواره در مطالب ارزشمندشان این مهم ثابت شده و از سوی شما به نحو احسن بازخورد مناسب ارائه گردیده است.

ضمنا اگر این شخصیت بزرگوار وقت داشته باشند حتما از کلمات قصار همیشگی و ناب و تازه ایشان یا در همین مطلب و یا بصورت پست متفاوت و مجزا بهره مند خواهیم شد .

***     *****

هر کسی از ظن خود شد یار من

کس نجست از درون من اسرار من

*****     *****

واقعا دختر مهربان محله دارای اسرار و ناشناخته های فراوان می باشد و من شخصا به توانائی ها و توانمندی های این بزرگوار اعتقاد دارم و اخبار زیبا و قشنگ و درخورد شخصیتشان را به انتظار نشسته ام .

خوب اگر به ما افتخار دادید و خواستید در شادی این روز ما شرکت کنید حتما در کامنت ها یکدیگر را ملاقات خواهیم نمود .

درباره قنبر

درود متولد 1973 میلادی ، دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه پیام نور هستم که به روش عادی موفق به اخذ مدرک شده ام . از اواسط دهه 80 به تدریج دچار مشکل بینائی شدم و این مشکل به آنجا رسید که از خواندن و نوشتن به صورت عادی محروم شدم و این معضل بخاطر تصادف من شد که به تدریج این مشکل بروز کرد .مدتی دچار افسردگی شدم و این موضوع آنطور شد که برای مراسم خاک سپاری یکی از مردان خوب رفته بودیم و هنگام بازگشت و بمنظور تسلی خانواده مرحوم به خانه رفتیم و هنگام خروج من کفش هایم را نیافتم و فردی با صدای بلند خندید و عنوان کرد که کفش هایش را نمی شناسد ؟! اینطور شد که گوشه گیر شدم .از دیماه 89 همزمان با تولید پارس آوای دو به زندگی عادی برگشتم و هم اکنون با آموزش های لازم که از محله و سایر دوستان عزیزم گرفتم توانسته ام یک رابطه منطقی با دنیای مجازی داشته باشم .از این بابت از خدای خودم شاکر هستم. محله نابینایان را به همین صورت که هست برای عموم باشد را بیشتر می پسندم ، ضمن اینکه خواستار حفظ آن به هر طریق ممکن در برابر نا امنی های مجازی هستم . از زحمات کلیه دوستان عزیز هم تشکر و قدر دانی می شود .
این نوشته در اجتماعی, خاطره, صحبت های خودمونی ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

91 Responses to درباره مظاهری ، زاد روزتان فرخنده و مبارک

 1. 1
  پسر پاییز says:

  سلام هممشَری گلی خودم تولدد مبارک ایشالا صد و بیس ساله بشی زیری سایه پدر و مادر ایشالا مدالی پارا المپیکا بیگیری بازم مبارکدون باشه

 2. 2

  درود. تولدتون مبارک و شادباش. به امید موفقیتهاتون.

 3. 3
  رهگذر says:

  من احساس میکنم با توجه به حضور مبارک استاد قنبر میبایستی با کت و شلوار و بسیار اتو کشیده در این مجلس حضور بهم رسانیم و همی صحبتهای حکیمانه گوییم و در نهایت لبخندهای سر و سنگین و ملیح بنماییم.
  بانو زهره مظاهری بنده زادروزتان را بر شما پیروز عرض مینمایم تبریک گردیده شاد شوید و اینا…
  ببخشید هول شدم… همین دیگه شه مبارک تولدت خدافس رفدیم

  • 3.1
   قنبر says:

   درود
   نغمه و آهنگ کتاب های نابینایان ، ورودت را گرامی میداریم .رها خوش آمدید .
   بنده از حضور سبزتان بسیار خرسند گشتم .اعتراف می کنم تا کنون در مطالب این حقیر و متعاقبا در مطالب ارزشمندتان چنین صمیمیتی را ندیده بودم و خدا را شاکرم که زادروز بانو مظاهری شما را به این سمت و سو راهنما گشتند ! راستش نه بانو مظاهری را تاکنون دیده ام و نه مصاحبه با ایشان داشته ام و واقعا ایشان را یک جغله و ریزه و میزه میدانستم با عنایت به نوشته هایشان اما گویا اصولا این برداشت بسیار غلط ملط بوده است و من در املا تجدید شده ام .
   اینجانب با خواندن متن کامنت رهگذر گرامی به یاد 28 مرداد امسال افتادم .البته یادآوری نمایم که به عنوان عموی محله شناخته شده افراد محله هستم البته بعدها متوجه شدم که داداش حسین از بنده بزرگتر هستند و با خیلی از اهالی محله روابط صمیمی و با خیلی ها هم روابط خشک و اداری و به قول امروزی ها دیپلماتیک دارم و برخی موارد هم افرادی از بنده رنجیده خاطر شده اند .
   28مرداد چه خبر بود ؟ عروسی تنها پسر عموی کوچکم بود و این حقیر به عنوان عمو درجه دوم از ابتدای مراسم در مقابل درب ورودی سرپا مشغول خوش آمدگوئی به میهمانان بودم و علی رغم که عمو و سایرین توصیه به نشستن داشتند و فرزندانم امانم را بریده بودن تا یک جا بنشینم و خیالشان از بابت من راحت شود ، نگوشیدم و ماندم این در حالی بود که کت و شلوار یکدست و نو بر تن داشتم و کفش و سایر موارد هم نو بود به قول رهگذر اتو کشیده بودم و خوشحال بودم بخاطر اینکه عمو بودم و عروسی پسر عمویم بود .حالا این حقیر فقط و فقط با کت و شلوار اتو کشیده به مجلس میهمانی و صرفا عروسی فرزندانم و برادر زاده هایم خواهم رفت و لا شک .
   رها امیدوارم امروز صوت زیبایت را صدا برداری نکنند و کتاب خوانی نداشته باشید والا حول شدنتان بدا برای نابینایان خواهد گشت .
   ممنون از حضور ارزشمندتان .

  • 3.2
   مظاهری says:

   رهگذر! اگه تو دیمبل دیشمل نکنی پس کی مجلسو بچرخونه!؟
   وخی چادوردا بیپیچ دوری کِمِرِد آ خوش اومِد بوگو خخخخخ.

 4. 4
  پریسا says:

  ایول ببین کی پست زده! سلام عمو قنبر محله! احوالات شما؟ ایول زهره که تولدش عمو رو آورد این طرف ها! زهره جان تولدت مبارک! سال های سال هر روز برات روز تولد خوشبختی و شادی های مدل به مدل باشه! از شما هم ممنون عمو قنبر که خبر خوش آوردید و شادمون کردید! بجنبم تا تمام بادکنک ها رو نترکوندن چندتایی هم من بترکونم چرت ملت رو پاره کنم اذیت کردن صواب داره!

  • 4.1
   قنبر says:

   درود
   پریسا ، خوش آمدید به جشن تولد خواهرتون زهره خانم .بله واقعا سالی است که نتوانستم محبتشان را جبران کنم و ناراحت بودم .توفیق امسال حاصل شد ولی گویا دوستان مدیر این مطلب را زودتر منتشر کردند.
   پریسا ، عمرا اگه بادکنک پیدا کنی .آخه خبر داشتند که تو هم می آئی بادکنک ها رو در ارتفاع بالا نصب کردند و اینطور شد که دستان گرامی شما هرگز به این بادکنک ها نخواهد رسید .
   راستی کادو تولد نداری که .کادویی که شما باید می آوردید همانا آب زرشک است .یاالله کادو بده به زهره .

  • 4.2
   مظاهری says:

   پریسا جون مرسی از حضورت.
   خوشحالم که باعث شدم عمو قنبر پست بزنند.
   ستاره سهیل شدن واقعا! خخخ.

   در ضمن این بادکنکا رو میخوایم نگه داریم واسه تولد رهگذر. دیگه خود دانی هههههه.

 5. 5
  ریحان says:

  سلام تبریک خانم مظاهری عزیز موفق باشید

 6. 6
  ابراهیم says:

  سلام خدا بگم چکارتون کنه رهگذر و پریسا
  یه جوری در باره ی عمو قنبر حرف زدید من یه آدم 80 90 ساله اومد تو نظرم
  خانم مظاهری تولدتون مبارک به امید موفقیت های روز افزون شما
  عمو قنبر از آشنایی با شما هم خوشبختم موفق باشید

 7. 7
  رعد بارانی says:

  خوب شد نمردم و استاد قنبر هم دیدم . اونم توی جشن .
  بانو مظاهری امیدوارم شرشر بارون خوشی ها به سرت بباره.

  • 7.1
   قنبر says:

   درود
   رعد عزیز و استاد شعر و ادب و هنر فارسی حضورت سبز سبز بادا .راستش من خودم رو نشان ندادم تا زنده بمانی و زنده باشی تا زاد روز بانو مظاهری .انشا الله سلامتی روز افزون و نفس مانا و خواهرانه باشید برای یکایک اهالی نبین ها .زندگانی شما زنده و جاوید باد .من هم دلم برای نگارش های صمیمانه شما بسیار بسیار تنگیده گشته بود .پیروز باشید بابا بزرگ عمو های محله ؟؟؟!!!!

  • 7.2
   مظاهری says:

   عزیزی رعد جان.
   آرزوی نابی بود
   مرررسی

 8. 8
  کاربر 2017 says:

  سلام خانم مظاهری تولدتون مبارک باد. دلتان همیشه خالی ز غم باد.

 9. 9

  سلام سلااام
  زهره جان تولدت مبارک خیلی هم مبارک باشه عزیزم!
  از شما هم تشکر میکنیم که ما را در جریان این واقعه ی بسیااار مهم گذاشتید.
  یه بار دیگه,
  تولدت مبارک!

 10. 10
  نیایش says:

  سلام سلام
  زهره جون تولدت مبارک
  امیدوارم شاد و سربلند و موفق و خندون بمونی.
  ببین من تو رو فراموش نکردما.
  من تاریخ تولدت رو نمیدونستم.
  من دوست خوبم رو فراموش نمیکنم.
  از شما بابت انتشار پست ممنونم.

 11. 11
  مهدی ترخانه says:

  سلام خانم مظاهری
  چه خوب که عمو قنبر پست زدند . اما عمو قنبر یعنی ما هم شش هفت سال دیگه میشیم عموی محله ؟ خخخ
  در ضمن روز میلاد بانو مظاهری رو به ایشون تبریک میگم و آرزو میکنم که پیر بشند ولی از عرض زندگی شون کمال استفاده رو بکنند , نه از طول اون .
  امروز خوشحالم که بعد از کلی نبودن , سه تولد رو در آبانگاه در یک روز تبریک گفتم و همیشه باشه شادی و تولد , بخصوص همچین بزرگوارانی .
  شاد و سلامت باشید و بمونید .

 12. 12
  مهرناز صفایی says:

  سلام زهره خانم. تولد تون مبارک باشه. شاد باشید و سلامت. به امید موفقیت های هر چه بیشتر.

 13. 13
  قنبر says:

  درود
  بانو مظاهری ، تولدتان فرخنده و مبارک باد .
  ببین ، الان کجا هستی ؟ این محله با این همه دوستان که خیلی تند و تند و با خوشحالی در حال تبریک گفتن هستند ، نمی خواهی پاسخ مناسب و درخور بدهید ؟
  الان نیامدید و هر موقع که آمدید بدانید که این محل سرشار از شرشره و بادکنک بود ولی پریسا اونا رو گویا گرفته و ترکونده من که ندیدمش اما خودش خودش رو لو داده .امیدوارم که به موقع بیائید و به دوستدارانت پاسخ بدهید .
  پسر پائیز ، بی ادعا ، ریحان ، کاربر 2017 ممنون از حضور سبزتان و شرکت دز این جشن و سرکار خانم کاظمیان ، نیایش که ازر بنده هم تشکر نموده اید از شما هم تشکر می شود و امید که بزودی بانو مظاهری در این جشن بزرگ حاضر و قدر دان زحمات شما دوستان حقیقی باشند .
  مجددا از شما و همه کسانی که بنده فراموش کرده ام نامشان را بنویسم تشکر و قدر دانی می گردد .

 14. 14
  علی اصغر حسنپور says:

  اسکایپ که تبریک گفتم. اما باز هم تکرار میکنم تولدتون مباااااارک

 15. 15
  Mehdi rajabi says:

  سلام خانم مظاهری. تبریکات ما را نیز پذیرا باشید.

 16. 16
  امین مسافرتی says:

  سلام. میلادتان فرخانده باد. به امید موفقیت روز افزون شما و کسب مدالهای زرین در تُرنُ مِتر های بین المللی.

 17. 17
  مظاهری says:

  سلااام بر همگی و یه سلاام ویژه به عمو قنبر مهربون و با صفا که واقعا من رو شرمنده و البته غافلگیر کردند.
  من الآن پست رو دیدم و هنوز کامنتهارو نخوندم.
  این همه لطف رو نمیدونم باید چطور جواب بدم. ممنونم از مهربونی و انرژی و وقتی که صرف کردین.
  خوشحال شدم و این شادی و خوشحالی رو با کلی انرژی مثبت، میفرستم به طرف هم محله ایها و به خصوص عمو قنبر.
  برم کامنتها رو بخونم.

  وییییژژژ

  • 17.1
   قنبر says:

   درود
   بانو مظاهری ، خوش آمدید .
   سرافرازمان فرمودید . همین که سر زدم برای بار دوم گفتم وای خدای من چه خبره
   ، زلزله مگه آمده ! اما بزودی در یافتم که خیر بابا زهره آمده .
   تولدت مبارک باد و یک جوری فقط بیشتر نمیشه ؟ تلاش ، همت و مداللللللل .

 18. 18
  کامبیز says:

  سلام. تفلدت مبارک

 19. 19
  فهیمه تقوی says:

  سلام تولدت مبارک. امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی.

 20. 20
  قنبر says:

  درود زهره
  منتظرت بودم سخت سخت .همیشه می گفتم که اجر و مزدتان با خدا ! اما امروز با خودم نگه داشتم و منتظرت بودم تا بگم زهره ، اجر و مزد رهگذر گرامی با خود خود شما .می خوام خوب از خجالتشون در بیائی .بد جور شیییطون بلائی بوده این رهائی کمپرس .
  برداشت بد نکن البته شیرینی این مطلب به سرکار رهگذر و پریسا مهربان است و شکی در آن نیست .
  الان خاموشی زده شد و از همگی معذرت میخواهم
  هنوز مطمئنم که بازدید های بعدی بیشتر غافلگیر کننده خواهد بود به امید خدا .

 21. 21

  درود بر جناب عمو قنبر!
  از خواندن این پست با تمام جمله هایش لذت فراوان بردم.
  زهره عزیزم امیدوارم امروز یک روز متفاوت بوده باشه برات و تجربه هایی ناب رو کسب کرده باشی. دل خوشی هایی که شاید در روزمرگی ها جا مانده باشند، امروز به تو رخ نموده باشند و تو به خاطر بودنشون همواره شاد و پر انرژی باشی.
  دوست من تولدت مبارک.

  • 21.1
   مظاهری says:

   سلام خانم معلم.
   قدم رنجه فرمودی!
   شاد باشی دوستِ خوبم.

  • 21.2
   قنبر says:

   درود
   سرکار خانم جوادیان ،معلم نستوه و فداکار ممنونم از عنایت و بذل توجه حضرتعالی .راستش همواره رسمی و سرشار از ادب و متانت بوده اید و هستید و بنده حقیر بسیار از نگارش های شما بهره مند گشته و لذت می برم .از فواید این پست و همانا مجلس شور و شادی بانو مظاهری همین برایم بس که حضرتعالی با همان ادبیات محکم و رسمی این حقیر را با پیشوند عمو نام بردید و از این همه لطف حضرتعالی سپاسگزارم .به امید گسترش روز افزون محبت ها و دوستی ها در محله دوست داشتنی نابینایان .سربلند و منصور باشید خواهر گرامی و همکار محترم .

 22. 22
  عدسی بشاشadasi says:

  درود و هزاران درود!
  تولدی دیگر چشمان مارا به محله روشن نمود
  تولدت مبارک
  امیدوارم سالیان سال با شادی و خنده به زندگیت ادامه دهی
  امید است سالیان سال برایت جشن تولد گرفته شود و همیشه تو را در شادمانی ببینیم
  روز 13 آبان روز خوبی برای من است
  این روز اولین روز شروع به کار اداری بنده است و همچنین و همچنان مشغول کار و فعالیت هستم
  به امید روزی که تو هم بتونی در روز 13 آبان بجز تولدت چند جشن دیگر را همراه تولدت بگیری و همیشه شاد و خندان باشی
  آمین!

 23. 23
  s313 says:

  سلام اولم به قنبر بخاطر این همه مهربونی نسبت به دوستت . همین که بیاد دوستتون هستید با ارزش ترین چیز دنیاست . و یه سلام به خانم مظاهری تولدتون مبارک امیدوارم سالیان سال تولد همدیگه را جشن بگیرید .
  تولد تولد تولدت مبارک بیا شمع ها رو فوت کن تا صد سال زنده باشی

  • 23.1
   قنبر says:

   درود بر شما سرور محترم ، سپاسگزارم از بذل توجه شما .دقیقا اعلام می کنم بانو مظاهری فراتر از دوست در محله برای تک تک مان است و ایشان همانطور که بیان کردم دارای وجوه متعدد و بسیار توانمند است .. وجود ایشان و تعداد زیاد دیگر از هم محله ای ها و همچنین مجتبی راهبر یا مدیر و همه و همه و حتی شما و من در این محله موجبات رشد و تعالی همه نابینایان و کشف استعدادهای ناشناخته شده است که باید بر این همه احساسات پاک و توانمندی احترام گذاشت و از این همه نیکی پاسداری نمود .ممنونم از توجه بی نظیر شما .موفق باشید .

  • 23.2
   مظاهری says:

   درود بر شما ممنون از اینکه وقت گذاشتین. شاد باشید

 24. 24
  مهدی 313 says:

  سلام بر دو دوست بزرگوار
  اول از عمو قنبر تشکر می کنم که با متنی زیبا و سلیس کاملا رسمی و محترمانه به دور از ایهام موجبات این جشن خودمانی را بوجود آورد. میگما عمو قنبر بیا و یک دوره نامه نگاری رسمی و نگارش نامه های رسمی و دولتی بگذار بیاییم شرکت کنیم.
  سپس سالروز زمینی شدن خانم زهره مظاهری را تبریک عرض می نماییم. امید است روزهایی زیبا با غافلگیری هایی قشنگ پیش روی تان ظاهر شود و اینکه دیگه هیچی ندارم بگم وخسم برم تا کیک و شیرینی نیومده. آخه اگه بیاد مجبورم بوخورم و چربیم میره بوالا. خخخ
  همگی موفق و شاد باشید

  • 24.1
   قنبر says:

   درود
   کربلائی ممنونم از لطف بی کران شما .راستش تمام تلاشم هم همین بود که ضمن احترام بر شخصیت مورد نظر و انجام کاری متفاوت در سطح محله بتوانم جبران محبت های دوست گرامی را به جا آورم و پیام مسرت بخش و شادی را برای این بزرگوار و دوستانش به ارمغان بگذارم و خدا نیز مدد رساند و بنا بر تائیدیه شما تا حد زیادی توانسته ام این مهم را تا سرحد کمال و درستی به انجام برسانم و از این بابت از خداوند منان شاکرم و از شما و مابقی دوستان که نوشته های گرمشان این مهم هویدا است سپاسگزاری می کنم .اما امان از رهائی !!!!؟؟؟؟؟؟ من از ایشان شکایت دارم و نمی دانم این متون اداری که نامش شکایت است را به کجا تحویل بفرمایم .!
   راستش آنقدر که شکایت نوشته ام و برایم خندیده اند و مسخره ام کرده اند که زندگی نامه نوشتی و قصه است این نوشته شما و … و اینکه دوست ندارم شما به درد من دچار شوید اصلا به دنبال مکاتبات اداری نباشید و همینطور که هستید خدا رو شکر کنید . بگذارید درخوناست های اداری بنده مثمر ثمر شوند بعد شاید تجربیاتم را برایتان بنویسم .همواره شاد و سربلند باشید و ممنون که در شادی دوستانتان شرکت فعال داشتید .

  • 24.2
   مظاهری says:

   سلام و سپاس از حضور سبزتون.
   شما که به طب سنتی آگاهید و نباید نگران باشید خخخ.

 25. 25

  درود. زهره خانم؟ از صمیم قلبم، تولدتون رو بهتون تبریک میگم. HBD

 26. 26
  فروغ says:

  درود. تولدت مبارک باشه زهره جان. امیدوارم که همیشه با شادی, سلامتی و موفقیت زندگی کنی.

 27. 27
  قنبر says:

  درود
  ضمن سپاس از همه دوستان که تا حالا در این جشن تولد شرحکت فعال داشته اند ، از همه این بزرگواران تشکر ویژه دارم و یک معذرت خواهی که برخی از کامنت ها را پاسخ نداده ام و علت آن هم این است که چون در جشن تولد بانو مظاهری شرکت کرده اند حتما تا کنون پاسخ به محبت هایشان دریافت نموده اند و یا اینکه بزودی و در اسرع وقت توسط سرکار بانو پاسخ همراه با خلوص نیت و پاکی به ایشان ارائه خواهد شد و این حقیر به آن دسته پاسخ نداده ام و مابقی که توجه داشته اند و بنده را همزمان مورد خطاب قرار داده اند ، فقط و فقط به رسم ادب پاسخ دریافت کرده اند والا ما فقط زنبور های گارگر اینجشن هستیم و گل سرسبد این جشن زهره مظاهری و دوستان با محبتش هستند که در این کامنت ها حضور سبز و فعالشان را ابلاغ نموده اند و مرحبا بر این همه محبت و دوستی و صفا و صمیمیت و به قول عدسی انشاءالله همزمان با جشن تولد ، از جشن های متعدد دیگر هم برای ایشان و برای شما دوستان رو نمائی شده و بر مسرت و شادی همگان بیش از بیش افزوده شود .به امید خداوند کریم و منان .
  از سایر افرادی که پس از این وارد جشن می شوند اگر جا نیافته اند و یا پذیرائی کم و کاستی داشته است معذرت خواهی می نمایم و اعلام میدارم که زهره آنقدر توانمند است که منتظر دوستان بیشتر و با محبتی که هنوز تشریف نیاورده اند هستند و از وجود با محبتشان به گرمی استقبال خواهند نمود و شکی در آن برای اینجانب نیست .
  همیشه شاد و بهروز و سربلند باشید دوستان با محبتم .

 28. 28

  درود بر زهره بانوی گرامی و مهربون و قهرمان و پهلوان و خلاصه همه فن حریف. تولدت را شادباش میگویم برایت بهترینها را آرزومندم. همیشه سر افراز و پر افتخار باشی. از داداش قنبر هم بخاطر یادآوری سالروز تولد مهر بانو زهره صمیمانه سپاسمندم.

  • 28.1
   مظاهری says:

   درود بر عمو حسین پر انرژی.
   از حضور پر مهرتون سپاس گزارم.
   به من همیشه لطف داشتین.
   شاد و پر انرژی و سلامت باشید.

  • 28.2
   قنبر says:

   درود
   داداش عمو حسین محله خوش آمدید .ممنون از صفا و صمیمیتی که با خودتان به این مطلب بخشیدید .چقدر زیبا و خلاصه هر آنچه را که من نتوانستم بیان کنم شما زیبا بیان و ارائه نمودید .
   درود بر زهره بانوی گرامی و مهربون و قهرمان و پهلوان و خلاصه همه فن حریف.
   همواره سربلند و سرافراز باشید .

 29. 29
  غزل says:

  سلام زهره خانم آبانی که روز تولدش همزمانه با روز تولد خواهر من. مبارکه و همیشه بهترینا واست رقم بخوره

 30. 30

  سلام
  تولدتون رو با انبوهی آرزو های خوب تبریک میگم

 31. 31

  تولدتون مبارك خانم مظاهری.
  ایشاالله كه بهترین ها رو در زندگیتون تجربه كنید.

 32. 32
  وحید says:

  درود به عمو قنبر عزیز.
  من هم تولد خانم مظاهری عزیز را تبریک میگم و کل پستتان را هم یه لایک بزرگ می کنم. ایشان یکی از افراد محترم و با شخصیتی هستند که در این محله شناختم و امیدوارم مثل همیشه در زندگیشان موفق و سربلند باشند.
  قهرمان محله امیدوارم همیشه زنده و سلامت باشی.
  از شما هم به خاطر انتشار پست خوبتان تشکر می کنم و همواره موفق باشید.
  با آرزوی بهترین ها برای هر دو شما عزیزان.
  شادو موفق باشید.

  • 32.1
   مظاهری says:

   درود بر آقای شاعر.
   سپاس از این همه لطف.
   خودتون خوب و بزرگوار هستید.
   سبز باشید و سلامت.

  • 32.2
   قنبر says:

   درود بر وحید جان خودم ،
   ممنون از ابراز لطف و صمیمیتتان .قطعا نظر شما در مورد بانو مظاهری کاملا مبتنی بر تجربیات ارزنده و ممتاز است و شکی در آن نیست و از همه مهم تر اینکه شخصیت شما دوست گرامی نیز وارسته و کامل است .بنده نیز از مطالب ارزشمندتان بهره وافر برده ام و همواره فردی منظم و منضبط هستید .بنده نیز برای شما آرزوهای قشنگ دارم .شاد و زنده باشید .

 33. 33
  خورشید خانم says:

  سلام عزیزم, دیر رسیدم ولی تبریکش خالی از لطف نیست, امیدوارم در اوج ببینمت.
  تولدت مبارک, شاد باشی تا همیشه بانوی قهرمان

 34. 34
  قنبر says:

  درود
  فروغ رو یادت رفت .یادت رفته جوابش بدی . خسته شدی از این همه کامنت نوشتن خخ خخ خخخ خخخخ
  خسته نباشید

  • 34.1
   مظاهری says:

   بله ببخشید. دو سه مورد این طوری شد، پیر شدم دیگه!
   28 سااالم شد خخخخ.

   • 34.1.1
    قنبر says:

    درود
    شما هنوز نوجوانید به خدا .سن افراد بهشتی هم نشده اید سن جوانی در بهشت که روایت نموده اند متفاوت از سن و سال این مرز و بوم است .
    بعد دیگه نشنوم که کلمات دلسرد کننده بزنید .من عرض کردم که خسته شدید و واقعیت هم همین است .قطعا هجوم پیام های تبریک در شبکه های مختلف داشته اید و واقعا بنا بر شخصیت شما که هیچ پیامی را بدون ج واب نمی گذارید ، و عرض نمودید که دیده اید ولی نمی دانید چرا ؟ اما زهره شیطون بلا دوست خوب و پر از احساس را خیلی خوب آمدی برای فروغ .
    دلم کلمات قصار می خواست .
    کجایند این قصار دانی شما ؟
    پیروز باشید همواره

 35. 35
  ساناز امیدی says:

  سلام البته باید منو ببخشید تاخیر دارم ولی برای تبریک گفتن هیچ وقت دیر نیست تو هروز زندگیت را باید تبریک گفت بخاطر همت بزرگت و موفقیتهای زیادت پس خیلی مبارک باشد تولدت و همه مدالهای که بدست میاری و باعث افتخار جامعه نابینایان هستی دوستت دارم.

 36. 36

  سلام، ببخشید که دیر رسیدم، تولدتون را تبریک میگم و از خدا بهترین ها را براتون آرزو مندم.

 37. 37

  سلام زهره جان. هرچند دیر اومدم ولی شما تبریک صمیمانه مارا هم پذیرا باش. برات دنیا دنیا شادی و موفقیت و هرچی آرزوهای خوبه, آرزو میکنم.
  از عمو قنبر عزیز هم بخاطر پست خوبشون هم تشکر میکنم.

 38. 38
  علاء الدین says:

  سلام!
  من که دیگه انصافاً خیلی دیر اومدم، اما نتونستم تبریک نگفته بذارم برم.

دیدگاهتان را بنویسید