زبان دوستان دانلود! دانلود دیکشنری یک زبانه آکسفورد برای اندروید

سلام به شما زبان دوستان گل. امروزم براتون ی دیکشنری یک زبانه قدرتمند و معروف رو آوردم که میدونم خیلی به دردتون میخوره. قبل از این که لینک رو در اختیارتون بزارم کمی درباره اپلیکیشن توضیح میدم. توضیحات همانگونه که می دانید آکسفورد یکی از بهترین، قدرتمندترین و پرطرفدارترین دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی طراحی شده توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشد که ما امروز در گوش کن قصد معرفی اپلیکیشن این دیکشنری معروف را برای سیستم عامل اندروید داریم. نسخه ی نهم دیکشنری قدرتمند آکسفورد با نام Oxford Advanced Learner’s Dict در مارکت اندروید منتشر شده است که شما را از داشتن کامل ترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره امیر حسین سید الحسینی

سلام من امیرحسین سید الحسینی هستم، 21 سال دارم و هم اکنون در حال تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه خیام هستم. در کنار تحصیل کار تدریس خصوصی انجام میدم و عاشق زبان انگلیسی هستم. شاید باور نکنید! من بیشتر وقتا فکرام و خوابام به زبان انگلیسی صورت میگیره! به همین دلیل هم چند باری مردم شریف ایران بهم لقب بیمار روانی و دیوانه دادند و چند باری هم توی فامیل به من خندیدند.
این نوشته در English stuff, اندروید, تلفن همراه, نرم افزار های کاربردی ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.