اطلاعیه: ثبت‌نام براي دوره آموزشي مهارت‌هاي شخصي، برگذاری کارگاه نصب و راه‌اندازی ویندوز ۱۰ و نرم‌افزارهای صفحه‌خوان و ثبت‌نام براي برگزاري دوره حرکت و جهت‌یابی

ثبت‌نام براي دوره آموزشي مهارت‌هاي شخصي

انجمن موج نور اصفهان به اطلاع مي‌رساند؛ اين انجمن در نظر دارد دوره مهارت‌هاي شخصي را به صورت تئوری و عملی برگزار نماید.

زمان برگزاري دوره با هماهنگي شركت‌كنندگان، مدرسان دوره و انجمن موج نور تعيين خواهد شد.

در این دوره آموزشی مهارت‌های شخصی لازم برای یک زندگی مستقل به نابینایان آموزش داده می‌شود.

به دليل استقبال فراوان اولويت با افرادي است كه زودتر اقدام به ثبت‌نام كنند.

به شركت‌كنندگان در پايان دوره مدرك اعطا خواهد شد.

مكان برگزاري دوره، محل انجمن در خانه‌ي رياضيات اصفهان خواهد بود.

براي ثبت‌نام در اين دوره روزهاي فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهاي زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جز روزهاي تعطيل با تلفن ۰۳۱۳۶۶۸۷۰۳۳ تماس بگيريد و يا با مراجعه به سايت اينترنتي انجمن به نشاني http://mnsi.ir و تكميل فرم مربوطه، ثبت‌نام كنيد.

برگذاری کارگاه نصب و راه‌اندازی ویندوز ۱۰ و نرم‌افزارهای صفحه‌خوان

انجمن موج نور اصفهان به اطلاع می‌رساند، این انجمن در نظر دارد کارگاه یک‌روزه نصب و راه‌اندازی ویندوز ۱۰ و نرم‌افزارهای صفحه‌خوان را در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۶، راس ساعت ۸ صبح برگذار نماید.

مكان برگزاري این کارگاه، محل انجمن در خانه‌ي رياضيات اصفهان واقع در خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره بانو امین، جنب ورزشگاه امین، بخش نابینایان خواهد بود.

ثبت‌نام براي برگزاري دوره حرکت و جهت‌یابی

انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان به اطلاع مي‌رساند؛ اين انجمن دوره حرکت و جهت‌یابی را برگزار می‌کند.

اين دوره با تدريس آقای محمدرضا دلیل در تاریخ و زمان مورد توافق شرکت‌کنندگان و مدرس دوره در محل انجمن به نشاني اصفهان، خيابان سعادت‌آباد، رو به روي مقبره بانو امين، جنب ورزشگاه امين، خانه رياضيات اصفهان، بخش نابينايان برگزار مي‌شود.

حضور براي همه اعم از خواهر و برادر آزاد است.

براي ثبت‌نام در اين دوره با تلفن ۰۳۱۳۶۶۸۷۰۳۳ روزهاي فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهاي زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جز روزهاي تعطيل تماس بگيريد يا به سايت اينترنتي انجمن به نشاني http://mnsi.ir مراجعه كنيد.

به امید روز‌های روشن‌تر

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۵۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهای زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اطلاع رسانی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 پاسخ به اطلاعیه: ثبت‌نام براي دوره آموزشي مهارت‌هاي شخصي، برگذاری کارگاه نصب و راه‌اندازی ویندوز ۱۰ و نرم‌افزارهای صفحه‌خوان و ثبت‌نام براي برگزاري دوره حرکت و جهت‌یابی

 1. 1
  مهدی بهرامی راد says:

  سلام و عرض ادب خدمت مسوولین محترم اانجمن موج نور
  این دوره ها فوق العاده خوب و کاربردی هستند. بخصوص مهارتهای شخصی, نصب ویندوز و صفحه خوانها و جهت یابی. وا. من که هر سه تاشو گفتم. برای اینکه هر سه تایش مهم است. اما اگر می شود, که قطعا می شود و شدنی است جلسات را ضبط کنید و فایل صوتی آن را در محله بگذارید. بخصوص نصب ویندوز ده و صفحه خوانها که به درد خیلی ها که دور از اصفهان هستند می خورد. همچنین فایل صوتی آموزش سایر دوره ها قطعا برای بسیاری از دوستان که از اصفهان دور هستند مفید و مثمر ثمر خواهد بود. این خواسته من پیشنهاد نیست بلکه یک درخواست دوستانه و صمیمانه برای بالا بردن ارتقاء مهارتهای سایر دوستان است. بسیار سپاس که سخنان تکراری من را خواندید. موفق و پیروز باشید

  • 1.1

   سلام بر شما، اول که هیچ وقت سخنان دوستان برای ما تکراری نمی‌شود و همیشه برای آن ارزش قائلیم و تا حد امکان سعی می‌کنیم ضمن بررسی، آنها را به مرحله اجرا برسانیم؛ دوم نظر و پیشنهاد شما به اطلاع دست اندر کاران انجمن و برگزار کنندگان دوره‌ها و کارگاه خواهد رسید؛ سوم جدای از این دوره‌ها بسیاری از دوره‌های انجمن علاوه بر برگزاری دوره، کتاب‌های خودآموز هم دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. با تشکر فراوان از شما.

 2. 2

  آیا برای اطلاع کسانی که بخوان تصمیم به شرکت در دوره بگیرن سرفصل های دوره مهارت های شخصی رو نمیذارید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *