اطلاعیه ثبت‌نام برای دوره‌های اینترنت و جهت‌یابی برای نابینایان

ثبت‌نام براي برگزاري دوره آموزشي اينترنت

انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان به اطلاع مي‌رساند؛ اين انجمن در نظر دارد دوره آموزش اينترنت را براي افرادي كه به صفحه‌كليد و ويندوز مسلط هستند برگزار نمايد.

اين دوره‌ي آموزشي با تدريس اسماعيل رفاهي روزهاي سه‌شنبه ساعت ۱۴ در محل انجمن به نشاني اصفهان، خيابان سعادت‌آباد، رو به روي مقبره بانو امين، جنب ورزشگاه امين، خانه رياضيات اصفهان، بخش نابينايان برگزار مي‌شود.

حضور براي همه كساني كه به صفحه‌كليد و ويندوز تسلط داشته‌باشند آزاد است.

براي ثبت‌نام در اين دوره با تلفن ۰۳۱۳۶۶۸۷۰۳۳ روزهاي فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهاي زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جز روزهاي تعطيل تماس بگيريد يا به سايت اينترنتي انجمن به نشاني mnsi.ir مراجعه كنيد.

اولين جلسه‌ي اين دوره بعد از ظهر روز سه‌شنبه ۲۶ دي ماه جاري برگزار خواهد شد.

به اميد روزهاي روشن‌تر.

ثبت‌نام براي دوره‌هاي آموزشي جهتيابي و مهارت‌هاي شخصي

انجمن موج نور اصفهان به اطلاع مي‌رساند؛ اين انجمن دوره‌هاي مهارت‌هاي شخصي و جهتيابي را برگزار مي‌كند.

زمان برگزاري دوره با هماهنگي شركت‌كنندگان، مدرسين دوره‌ها و انجمن موج نور تعيين خواهد شد.

به دليل استقبال فراوان اولويت با افرادي است كه زودتر اقدام به ثبت‌نام كنند.

به شركت‌كنندگان در پايان دوره‌ها مدرك اعطا خواهد شد.

مكان برگزاري دوره‌ها، محل انجمن در خانه‌ي رياضيات اصفهان خواهد بود.

براي ثبت‌نام در اين دوره‌ها روزهاي فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهاي زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جز روزهاي تعطيل با تلفن ۰۳۱۳۶۶۸۷۰۳۳ تماس بگيريد و يا با مراجعه به سايت اينترنتي انجمن به نشاني mnsi.ir و تكميل فرم مربوطه، ثبت‌نام كنيد.

به اميد روزهاي روشن‌تر.

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۵۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهای زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اطلاع رسانی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به اطلاعیه ثبت‌نام برای دوره‌های اینترنت و جهت‌یابی برای نابینایان

  1. 1
    دریا says:

    با سلام خدمت دست اندر کاران انجمن میخواستم بدانم کلاس نصب و راه اندازی کارگاه ویندوز و نرم افزارها چه زمانی برگزار میشود تشکر

    • 1.1

      با سلام، این کارگاه حتماً و به زودی برگزار خواهد شد؛ اما زمان دقیق آن به خاطر هماهنگی‌هایی که لازم است با شرکت‌کنندگان انجام شود و پاره‌ای از مسائل هنوز مشخص نیست. با تشکر از توجه و پیگیری شما.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *