کانالِ تلگرامیِ کتابخانه ی گویا، یک منبعِ همراهِ غنی برای شما!

هم مَحَلّیهای عزیزِ محلِّه ی نابینایان، درود بر همگیِ شما. همون طور که از عنوانِ مطلب متوجه شُدید، با ورود به این پست، قراره با یه چَنِلِ تلگرامی آشنا بشیم.

قبل از معرفیِ این کانالِ مفید، این نکته رو بگم که من مدیرِ این کانال نیستم و مسئولیتِ انتشارِ مطالبِ این کانال به هیچ وجه متوجه من یا سایتِ محلِّه ی نابینایان نیست.

معرفیِ مختصر

نامِ کانال، کتابخانه ی گویا.

تعدادِ منتشر شده ها تا لحظه ی انتشارِ این مطلب، ۱۰۹۲.

لینکِ مشاهده ی مطالب و عضویت،

این لینک

در پناهِ خرد.

درباره مسعود

مسعودِ ملایی هستم. نابینای کامل، متولدِ بیستُ یِکُمِ شهریورماهِ سالِ 1373. طرفدارِ پَر و پا قرصِ تیمِ بارسلونای اسپانیا، علاقه مندِ شدید به والیبال، و معمولا شاااد و پر انرژی. به نِویسَندِگیم توی وبسایتِ محله ی نابینایان (گوش کن) افتخار میکنم. تلاش میکنم در ضمینه ی موبایل روز به روز دانسته هامُ بیشتر کنم. و خوشحال میشم اگه کاری برای کسی از دستم بر بیاد.
این نوشته در اطلاع رسانی, اندروید, تلفن همراه, صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

29 پاسخ به کانالِ تلگرامیِ کتابخانه ی گویا، یک منبعِ همراهِ غنی برای شما!

 1. 1
  کامبیز کامبیز says:

  سلام مسعود. خیلی بدی.
  ازدواج کردی ما رو فراموش کردی؟
  دمت گرم

 2. 2
  ابراهیم says:

  سلام مسعود دمت گرم حسابی
  راستی متن کتابا رو کجاها خوندن

 3. 3
  مسعود says:

  سلام کامی. خیلی میخّامِت مرد! غیر ممکنه فراموشِت کنم رفیقِ من! چاکریم در فرمی نااااجوووور.

 4. 4
  مسعود says:

  سلام اِبی. قربانت! وظیفست. ببخش. چون کامنتِ پاسخ به کامبیز نرفت زیرِ دیدگاهِ خودِش، برای شما هم این پایین مینویسم ولی از بَعدییا رعایت میشه حتما! اِبی این بنده ی خدا هرچی دَستِش بیاد منتشر میکنه. اصلنم به این ماجراهای نامِ کتابخونه و ناشر و از این طور چیزا کاری نداره. برو توی کانال و کِیفَش را بِبَر! مخلصیم.

 5. 5
  عرفان says:

  درود
  سپاس از تو

 6. 6
  میلاد کابی says:

  سلام. از آقا مسعود تشکر میکنم. ولی الان حرف من اینه. مگه نمیگید اینجا طبلیغات ممنوعه. آقای درفشیان مگه همین شما نبودید که اومدید زیره پستِ مهدیه احمدی کامنت گذاشتید که اگه لینکی از برچسبا ندید پستتون حذف میشه و شد. چرا این پست رو حذف نمیکنین پس. چرا اون پست که توش هیچ طبلیغی نبود حذف شد ولی این یکی که توش لینکه کاناله حذف نمیشه. نکنه دارین پارتی بازی میکنین شماها. بله ممکنه همینجورم باشه. کسی که نمیدونه. ببین آقای درفشیان اگه طبلیغات تو این سایت ممنوعه پس این پست هم باید حذف بشه تا انصاف رعایت بشه. و لطفا با این کارا سایته به این خوبی رو به هاشیه نبرید لطفا. وقت خوش

  • 6.1
   مسعود says:

   سلام میلادجان. از دیدِ شما اگر بخوایم نگاه کنیم، هر چیزی تبلیغ به حساب میاد. این یه کانالِ تلگرامیِ مفید هست که بالغ بر ۱۱۰۰ تا کتابِ صوتی توشه. طبیعتا به عنوانِ یک منبعِ فوری به کارِ خیلی از نابیناها میاد. من اگر با این کانال مرتبط بودم، یا تعریف و تمجیدِ بیخودی و غیر واقعی ازش میکردم، این میشد یه کارِ تبلیغی. ولی هیچ کدوم از اینا اتفاق نیفتاده. این بیشتر اطلاعرسانیه پسرِ خوب. خودتم برو عضو بشو شاید یه جوری یه جایی که نیازِ فوری داری به دردت بخوره. با این حال اگر این مطلب تبلیغاتی تشخیص داده بشه من ابدا مشکلی با حَذفِش ندارم. شاااد باشی میلاد!

   • 6.1.1
    میلاد کابی says:

    خب اون پستی هم که زدیم داشت به نابیناها خدمت میکرد. حتی بعضیها از همین سایت تو کامنت ها بودن و چقدر تشکر کردن. داشتیم ی سوابی هم میکردیم. بالاخره اون طبلیغه اینم طبلیغه. نمیدونم شاید با ما فقط مشکل دارن. به هر حال شبُ روزتون خوش

  • 6.2

   سلام میلاد جان. خب من کتاب معرفی می کنم خودش تبلیغه. یکی یه نرم افزار معرفی می کنه، تبلیغه. یکی آهنگی از خودش میذاره، اونم تبلیغه. نکته دیگه اینکه مسعود مدیر کانال نیست و اگر هم بود مشکلی نبود. اما حالا که نیست، اسمش معرفی یه کانال مفید هست و با تبلیغات فرق می کنه. ارادتمند.

   • 6.2.1
    ابراهیم says:

    سلام مسعود جان ببخش اینجا کامنت میزارم
    آخه مدتهاست جایی آقای صالحی رو ندیدم
    آقای صالحی خوشحالم اینجاید
    مدتهاست پستی از شما ندیدم
    اگه میشه لطفا یکی از اون کتاب های با حال و توپ رو بهمون معرفی کنید
    یه عالمه ممنونتون میشم
    بازم معذرت مسعود

 7. 7
  کامبیز کامبیز says:

  خجالت بکش مسعود.
  من تشکرم رو پس میگیرم.
  تبلیغ نکن زشته.
  کانال بخوره توی سرت وقتی میلاد از دست سعید ناراحته.
  اصلا خاک توی سر سعید

 8. 8
  مسعود says:

  در کل دمتون گرم. از ابراهیم، دکتر امید صالحی، کامبیزِ دوست داشتنی، و رهگذرِ باحال تشکر میکنم. امیدوارم کتابهای خونده شده توسط رهگذر رو هم توی این کانال بتونید پیدا بکنید.

 9. 9
  حمیدرضا آب روشن says:

  سلام مرررررررسی از پست
  این کسره ی اضافیِ این پست خوندنِ موتورِ صوتیِ منُ باحالتر میکُنِِِِِ

 10. 10
  حمیدرضا آب روشن says:

  راستی رهگذر تا نگذشتی بگو اسم این کتابه که تازه برای نبینها خوندی چی بود؟ گفتی که قراره تو برلین بذارنش

  • 10.1
   رهگذر says:

   از چشم نابینایان. مترجم اسکندر آبادی. خود آقای آبادی هم نابینا هستند. نویسنده کتابا یادم نیس. دو سه نفر بودن. یکیش آندره ژید بود. یکیش گمونم هوفمان.

 11. 11
  كاظميان كاظميان says:

  سلام پسرم
  دستت درد نکنه ولی من خیلی وقت پیش عُضوَش شدم نمیدونم چطوری!
  خب خداییش خیلی کانال خوبی هست خیلی تشکر عزیزم

 12. 12
  قنبر says:

  آخیش ! با موفقیت وارد محله شدم برای کامنت گذاشتن ؟
  درود
  مسعود عزیز ، گوش کنی باحال ، راستش فکر کنم دو روز بیشتره که این کانال رو عضو شدم به خدا اونم از روی کانال و صفحه که شما لینکش را گذاشتید و البته که نمی دونم چطوری و شک نکن بعلاوه باور هم کن .الان آمدم دیدم که صاحب اون پست شمائید و دمت گرم و گرم اما نمی دونم چقدر به دردم بخورد اما فعلا عضوشم داداش .اما راستش را بگو اگه روت نمیشه درگوشی بهم بگو که چقدر گرفتی تبلیغ کردی ها !!! مسخره می کنی منو چرا خندیدی ؟ ممنون که به میلاد عزیز با ادب و احترام پاسخ دادید و برای روشن شدن و نبود حاشیه بهتر است که مدیران محترم سایت هم توضیحی به هم محله ای ما بدهند حالا اگر در این مطلب نمی خواهند بصورت خصوصی دلایل میلاد را بشنوند و دلیل منطقی خودشان را به اطلاع این بزرجگوار برسانند و اینکه بنده هم معتقدم انتشار این مطلب نوعی معرفی و اطلاع رسانی هست که برای ما نابینایان مفید است و اگر میلاد عزیز هم اینطور اماکنی را شناسائی نموده در محله منتشر کند و خلاصه اینکه من هم مطالب برای انتشار فرستادم و منتشر نشده است و نباید ناراحت و نگران باشم بلکه تلاشم را بیشتر می کنم تا مطالب مفید تر و مورد قبول مدیران را ارائه نمایم .ببخشید که همیشه اینطور شلوغ می نویسم .
  داماد دمت گرم از اینکه هستی خوشحالم و بیشتر لذت خواهم برد از مطالب ارزشمندت mas ood da mat garm.

 13. 13
  مهدی says:

  سلام مگر نمیگید این کانال مفیده پس کانال ماهم مفید بود که همراه با پستی که گذاشتم حاویه یک برنامه بود نزاشتید منتشر بشه این انصاف نیست حق الناسه واسم چی نوشتید چون پست تبلیغاتیه منتشر نمیشه بنده خدا چه تبلیغاتی اینا بهانه های الکی شماهاست با رفیقاتون که تو سایتند پارتی بازی میکنید کانالاشون میشه مفید واسه ماها که کاربرای عادیه سایت هستیم و دستمون به جایی بند نیست حکم تبلیغاتو داره یا حق

  • 13.1
   مسعود says:

   از نوعِ اعتراض و طرزِ بیانِ شما مشخصه که حق به احتمالِ زیاد با شما نیست. وگرنه بجای این طور حاشیه درست کردن برای یه مطلبِ مفید میرفتید مَسأَلَتون رو از طریق فرمِ ارتباط با مدیران پیگیری میکردید. چیزی که مشخصه اینه که من نه مدیرِ این سایتم نه ارتباطی با مدیرِ این کانال دارم. به جایِ این که این همه خودتو اذیت کنی میتونی عضوِ این کتابخونه ی کاملا رایگان و همیشه همراه بشی و استفادشو بِبَری. مسلما دیگه به دیدگاههای این تیپّی پاسخ نِمیدم. تشخیص با اداره کنندگانِ محله ی نابینایان.

 14. 14

  درود
  اول ممنون ازت مسعود به خاطر معرفی این کانال مفید!
  دوم مهدی و میلاد! شاید بارها اینجا گفته شده که سایت مثل یه روزنامه یا مجله هست ولی برای این که روشن شید یه بار دیگه هم میگم.
  وقتی شما خواننده یک روزنامه یا مجله باشی، ممکنه توی بخشی یادداشتی یا مطلبی بفرستی و روزنامه یا مجله هم منتشرش کنه!
  ولی اگرم منتشرش نکنه، شما به عنوان خواننده نباید معترض باشی که حق من بود مطلبم یا یادداشتم منتشر بشه!
  این سایت یک گروه ویرایشگر داره که اونها تشخیص میدن چه مطلبی منتشر بشه یا نشه!
  حتي نویسندگان هم بعضی اوقات چون خودشون نمیدونن مطلبشون قابل انتشار هست یا نه، عمدا میذارنش تو حالت بررسی تا ما تصمیم بگیریم.
  ما معیارهایی برای انتشار مطالب داریم که بر اساس اونها تصمیم میگیریم.
  بحث کتاب برای نابینایان یکی از اون معیارها هست که باعث میشه حتي تبلیغ کانال کتابخانه هم مجاز باشه انتشار پیدا کنه.
  ولی کار شما اگه یادتون باشه تو اولین پستی که در موردش توضیح دادید، علاوه بر تشکرهایی که دریافت کرد با کلی انتقاد هم مواجه شد.
  این که تاکبک شش خودش برچسب اتوماتیک میزنه، این که برچسبها ممکنه رو همه گوشیها کار نکنن و موارد دیگه.
  شما هم پاسخ موجهی برای انتقادات نداشتید.
  اون وقت بعدش انتظار داشتید برای چنین چیزی بیاید و کانال بزنید و تبلیغشم بکنید.
  اینا رو گفتم که برای زحمت شما احترام قائل شده باشم.
  وگرنه همون یادداشتی که روی پستتون گذاشته میشه یا ایمیلی که از طرف روابط عمومی دریافت میکنید از نظر ما برای توضیح کافی هست.
  دوستان کادر خواهش میکنم دیدگاههای خارج از موضوع رو در هر پستی که میبینید حذف بفرمایید.
  البته غیر از مواردی که تا الان تو این پست بوده.

 15. 15
  سالی سوبا says:

  سلااام مسعوووود خوبی داداشمرسی میخامت مرسی شکلک دلتنگی goodbai

 16. 16
  aliabasi says:

  با سلام خدمت عزیزانم در محله ی نابینایان
  امیدوارم روز به روز موفقتر باشید
  اگر امکان داشته باشه میخواستم در باره ی کانال کتابخانه ی گویا نظر خودم را در اینجا بنویسم
  همانطور که آگاه هستید اولین کسی که برای راحتی نابینایان گرامی سایت کتاب راه انداخت این خادم شما خوبان بودم
  اما الآن این کانال تلگرامی حسابی من را دلسرد نموده آن هم به چند دلیل
  ۱ نبود چهارچوب مشخص باعث دستیابی همگان به این کتابها میگردد و این موضوع نارضایتی ناشرین را به همراه خواهد داشت و در گویا کردن کتاب اختلال به وجود میآورد
  ۲ تعدادی سوء استفاده کننده مطالب را از این کانال برداشته به کانال خویش انتقال داده و پس از جذب مخاطب آن کانال را به فروش رسانده و این میان به سر ما کلاه گشادی رفته
  ۳ جای داشت مدیر این کانال برای قرار دادن کتب از تولید کنندگان اجازه میگرفت
  ۴ کسانی هستند که چون وجدان ندارند با دست یافتن به این آرشیو شناسنامه ی کتاب را برداشته و با نام خود در معرض عموم قرار خواهند داد مثل دوست نامهربان ما در کانال سلام صدا که خودم دیدم که تولیدات گویاکتاب را به نام خود شناسنامه زده و به فروش میرساند
  در پایان از مدیریت این کانال عاجزانه خواهش میکنم که تولیدات گویا کتاب را از این کانال بردارند و از دوستانم در محله ی نابینایان میخواهم با انتشار این دیدگاه صدای من را به گوش دیگران برسانند
  سپاس و سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *