برگزاری مسابقه ادبی در کانون دانش‌پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران

با عرض سلام و تبریک سال نو به تمامی مخاطبان محله نابینایان.
کانون دانش‌پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران در صدد است اولین دوره مسابقه ادبی را با موضوع ” یک روز در دانشگاه ” در سه بخش داستان کوتاه، دلنوشته و شعر برگزار نماید.
در این مسابقه دانشجویان نابینای دانشگاه‌های استان تهران و البرز می توانند آثار فرهنگی خود را در قالبهای مختلف چون طنز، روایت و … برای ما ارسال فرمایند.
داستان کوتاه و دلنوشته می تواند حد اکثر دو هزار کلمه باشد. در بخش شعر نیز می توانید در قالب های مختلف کلاسیک و نو آثارتان را بفرستید.
نوشته های نفرات برتر در کانال و نشریه کانون دانشپژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران منتشر و به نفرات برگزیده جوایزی از طرف معاونت فرهنگی دانشگاه اهدا خواهد شد.
فایل نوشته خود را همراه با مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید.
Fatemehmkh95@gmail.com
توجه کنید که آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ فروردین می باشد
منتظر حضور سبزتان هستیم.

درباره کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران

کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران در بهمن ماه سال 1392 آغاز به کار نمود.این کانون متشکل شده از شورای مرکزی و مجمع عمومی است که اعضای شورای مرکزی هفت نفر از افراد با آسیب بینایی (افراد نابینا و کم بینا)میباشند.کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دارای شش کمیته است که عبارتند از:کمیته آموزشی، کمیته توانمند سازی، کمیته روابط عمومی، کمیته مالی و تدارکات، کمیته فرهنگی و کمیته ورزشی. کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران معتقد است که افراد با آسیب بینایی مانند سایر گروه ها در فضای دانشگاه و نیز به تبع آن در فضای جامعه اند و برای نیل به اهداف مندرج در اساس نامه نیاز به کار جمعی و تلفیق نظرات است تا نه تنها به اهداف مندرج بر طبق اساس نامه بلکه بتوانیم کار جمعی را به نمایش گذاریم. باور بنیادین ما بر این است که در جامعه ای نظیر جامعه ما که حقوق افراد معلول به بحث و منازعه گذاشته شده است و برای آن تلاش میشود نیاز است که تشکل ها وارد عرصه شده و بر مبنای استدلال و منطق و بهره گیری از دانش و خرد و کار جمعی در راستای غنی کردن این مجادله بر سر حقوق افراد معلول کوشش کنیم و کانون ما نیز بر همین باور بنیادین شکل گرفته است تا بخشی از این کار خطیر ولو بسیار اندک را بر دوش گیرد. ادرس وبلاگ:blind-ut.blogfa.com ادرس ایمیل: blind.ut92@gmail.com
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, مسابقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *