دانلود ویژه برنامه های نوروزی 6 نقطه!

سلام و درود بر تمامی اهالی محترم محله نابینایان.
سال نوتون مبارک! امیدوارم عید رو به خوبی و نیکی گذرونده باشید و آماده باشید واسه گذروندن باقی ایام سال همراه با تلاش و انگیزه فراوان و تخته گاز برید به جنگ هر آن چیزی که شما رو از موفقیت دور میکنه و خلاصه اینکه امسال سال موفقیتهای شما باشه در همه امور زندگی.

 

مقدمه، اندر احوالات من در روز های پایانی سال و ایام نوروز

خب اول یکم حرف بزنیم بعد بریم 5 تا برنامه نوروزی 6 نقطه رو با هم بشنویم!
اول اینکه ما قبل از عید به شدت روزهای شلوغی رو سپری کردیم و چون خیلی دیر شروع کردیم برای تولید برنامه های نوروزی 6 نقطه مجبور شدیم فشرده تر کار کنیم تعداد برنامه ها مثل پارسال دوتا بود اما به یکباره افزایش پیدا کرد و کار ما بیشتر شد تازه این وسط پروژه نظرسنجی انتخاب سه چهره برتر نابینا در 4 سال اخیر رو هم استارت زدیم که با همکاری سعید درفشیان و تلاش های فراوان امیر و یه تیم مجزا که من هم یه گوشه ای از کار رو به عهده داشتم تونستیم اتفاق خوبی رو رقم بزنیم.
خوشبختانه استقبال خوبی از این نظرسنجی شد و حدود 500 نفر هم در اون شرکت کردن که نتایج رایگیری رو در برنامه شش نقطه که شنبه بیست و پنجم پخش میشه اعلام میکنیم.

این وسط یه اتفاق خوب برای من افتاد که تو فضای مجازی سر و صدای خوبی به پا کرد و اون هم این بود که من قراردادی رو برای اجرا و تحلیل مسابقات ورزشی با تلویزیون اینترنتی آیو بستم و رسما به شبکه آیو اسپورت پیوستم که این به نظرم اتفاق خوبی بود چون من اولین مجری و تحلیلگر ورزشی نابینا در ایران بودم که در تلویزیون کار خودم رو شروع کردم. و اتفاقا برای آیو و آیو اسپورت نقشه های خوبی کشیدم و پس بهتون توصیه میکنم که حتما برید و اپلیکیشن آیو رو دانلود کنید تا باهاش هم بتونید شبکه های تلویزیونی و هم شبکه های اختصاصی خود مجموعه آیو از جمله آیو اسپورت و آیو تون رو ببینید.
و در ادامه شلوغیهای پایان سال که برای همه خانواده ها هست واسه ما هم بود به ویژه اینکه امسال اولین سال متأهلی من هم بود!
به هر حال همه این شلوغیها گذشت و عید هم روش اومد و رفت و اصلا نفهمیدیم که چی شد که دوباره برگشتیم به کار و تلاش و روزمرگیهای معمول.
اما امسال تمامی اتفاقاتی که نوشتم رو به عنوان موقعیتهای کاری خواهم داشت و دو هدف ویژه که برنامه ریزی کردم که باید بهشون برسم و اتفاقا قدمهای مقدماتی رو هم برداشتم در زمینه کاری!
اول اینکه به زودی دوباره با یکی از شبکه های رادیویی وارد مذاکره خواهیم شد برای افزایش برنامه های ویژه معلولان در رادیو.
و دومی که مهمتر هم هست این که یک نامه طراحی کردم برای ارسال به معاونت سیما که این نامه هم آمادست و میخوام بحث برنامه های ویژه معلولین در سیما رو به طور جدی از همین نامه شروع کنم تا انشالا بتونیم امسال صاحب یک برنامه و یا حد اقل چند آیتم در برنامه های اجتماعی و خانوادگی سیما ویژه معلولان بشیم.
البته در کنارش برنامه 6 نقطه رو هم همچنان ادامه خواهیم داد با یه تحول جدی از جمله اینکه حضورمون رو در فضای مجازی مثل تلگرام سروش و اینستاگرام و محله بیشتر خواهیم کرد به علاوه این که داریم به کمک بچه ها یکی دو آیتم جدید طراحی میکنیم.
اما خواسته من از شما این که از ما بیشتر حمایت کنید و همکاریتون رو با ما گسترش بدید مثلا بنویسید تو کامنتها برامون که برای برنامه 6 نقطه چه آیتمی دوست دارید که ما اضافه کنیم و یا اینکه چه نکته ای مد نظرتون که در نامه به معاونت سیما لحاظ کنیم. نامه ما هنوز ارسال نشده و منتظریم که شما مواردی که به ذهنتون میرسه رو همینجا برای ما بگید تا در نامه بگنجونیم و بعد بریم برای ارسال نامه.
این از اوضاع احوال فعلی ما و حرفایی که لازم بود با شما درمیون بذارم اما بریم سراغ 5 قسمت ویژه برنامه نوروزی 6 نقطه که در باره هر برنامه جدا توضیحاتی مینویسم و بعد هم لینک برنامه رو تقدیم میکنم.

دانلود اولین ویژه برنامه نوروزی 6 نقطه!

اولین برنامه نوروزی ما دوتا مهمون خوب داشت امیر سرمدی که باهاش یه کمی شوخی کردیم و محسن محمدقلی که برامون استندآپ کمدی اجرا کرد و قرار از این به بعد به فراخور موقعیت بیشتر به سراغ طنز و کمدی بریم. در این برنامه یه گزارش هم از سامانه فروشگاهی ویژه نابینایان که در فروشگاه شهروند شعبه بیهقی تهران افتتاح شده پخش کردیم که امیدوارم به دلتون بشینه.
زمان این برنامه و سایر برنامه های نوروزی ما حدودا 40 دقیقست.

لینک دانلود قسمت اول با حجم 25 مگابایت

 

دانلود دومین ویژه برنامه نوروزی 6 نقطه

برنامه دوم دو میهمان داشت شهروز که هم باهاش صحبت کردیم و از مشکلاتش برامون گفت که امیدواریم امسال دغدغه های شهروز هم ختم به خیر بشه و یه خاننده بسیار محترم و خوش صدا که میدونم شما از طرفدارانش هستید و کاراشو دوست دارید جناب آقای حجت اشرف زاده!
البته این برنامه یه اهمیت ویژه داره که حتما توصیه میکنم بشنوید تا آشنا بشید با جدیدترین طرحی که برای مخاطبان 6 نقطه در نظر گرفتیم پس بشنوید و خودتونو آماده کنید برای انجام یه کار مشارکتی بسیار جذاب که میتونه واسه هر کدومتون یه سکوی پرتاب عالی باشه!
لینک دانلود قسمت دوم با حجم 25 مگابایت

 

دانلود سومین ویژه برنامه نوروزی 6 نقطه

این برنامه به نوعی بسیار اکتیو و پر انرژی بود و اون هم به خاطر مهمونای خوب و پر انرژیش بود که واقعا عالی بودن و کلی هم در کنارشون به ما خوش گذشت و کیف کردیم.
آقایان محمدرضا احمدی مجری و گزارشگر خوب سیما رضا جاودانی مجری ورزشی خوب سیما که حتما ورزشیها و فوتبالیها از شنیدن صدای این دو عزیز در برنامه 6 نقطه کلی کیف خواهند کرد و بهنام صفوی خاننده خوب و خوش صدای کشورمون که الهی شکر حالشم بهتر شده و داره خودشو آماده میکنه که با دست پر برگرده به صحنه تا طرفداراشو حسابی شاد کنه.
لینک دانلود قسمت سوم با حجم 30 مگابایت

 

دانلود چهارمین ویژه برنامه نوروزی 6 نقطه

این برنامه دو مهمون نُستالژیک داشت که یکیش از هممحلیهای خوب خودمونم هست! علی پنجه ای به همراه سرکار خانم استاد عذرا وکیلی که با حضورشون رفتیم به کودکیهامون با برنامه سلام کوچولو و البته به نوعی هم اتود زدیم سری جدید گشت سپید رو که میدونم طرفداران خاص خودشو داره در قالب سفری به تخت جمشید به روایت استاد خوش بیان مهدی هنرمند!
لینک دانلود قسمت چهارم با حجم 27 مگابایت

 

دانلود پنجمین ویژه برنامه نوروزی 6 نقطه

در این برنامه با حسین آگاهی سازنده آیتم نقطه به نقطه گپ خوبی زدیم و یه خاننده خوش صدای دیگر رو در کنار خودمون داشتیم جناب آقای رامک صرافان و کمی هم با انجمن پاراتور ایران آشنا شدیم تا از یه زاویه دیگه اتود بزنیم شروع دوباره آیتم گشت سپید رو.
لینک دانلود قسمت پنجم با حجم 26 مگابایت

چون پست داره دیگه یه کم طولانی میشه همینجا دوباره براتون بهترینها رو آرزو میکنم و دعوتتون میکنم به همراهی و مشارکت گسترده در پر بار کردن کوچه رادیوی محله.
تو کامنتها منتظرتونم با همون سفارشاتی که بالاتر نوشتم.
بدرود

درباره اشکان آذرماسوله

سلام. من اشکان آذرماسوله هستم متولد دوم تیرماه هزار و سیصد و شصت و هشت در تهران. من نابینای مطلق مادرزادی هستم. تحصیلاتم رو در مدرسه ی شهید محبی تا دیپلم ادامه دادم و پیشدانشگاهی رو تلفیقی خوندم. در دانشگاه در رشته ی فقه و حقوق اسلامی، مدرک کارشناسی رو از دانشگاه آزاد واحد شهر ری دریافت کردم. سابقه ی فعالیت در رادیو فصلی به عنوان سردبیر و مجری در دو برنامه ی امید، نشاط زندگی و لحظه های خودمونی و همچنین چند برنامه ی دیگر رو در رادیو ورزش دارم پیروز باشید.
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, تاریخ, خاطره, صحبت های خودمونی, صوتی, طنز, کامپیوتر, کتاب, کتاب صوتی, کودکان و نونهالان, گزارش, معرفی ابزار, موسیقی, ورزش ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

12 Responses to دانلود ویژه برنامه های نوروزی 6 نقطه!

 1. 1

  سلام اشکان خان
  لطف کنید
  نامه ای را که برای معاونت سیما نوشتید
  توی پست بعدی بذارید
  تا اگه پیشنهادی از قلم افتاده
  در کامنت دونی مطرح بشه
  تشکر

  • 1.1

   سلام بر هادی ندیمی عزیز. نکته درستی رو پیشنهاد دادی انشالا حتما این کار رو خواهم کرد فقط منتظرم فرصتش فراهم بشه که با انتشار این نامه یه مجموعه پست نسبتا آموزشی تجربی رو شروع کنم در باب این که نابینایان از فرصت دعوت شدن به برنامه های تلویزیونی چگونه استفاده کنند. چون در حال حاضر تا حد زیادی مشغول سری جدید 6 نقطه برای اردیبهشت هستم شاید کمی این پست به تاخیر بیفته که در این صورت حتما در یکی از پستهای برنامه 6 نقطه این نامه رو منتشر خواهم کرد.
   سپاس از حضورتون.

 2. 2

  سلام اشکان جان. عیدت مبارک و امیدوارم همیشه پر تلاش ببینمت.
  پیشنهاد هادی ندیمی خوبه ها. اگه ممکنه نامه را اینجا بذار تا بچه ها بهتر نظر بدند.
  منم اگه خدا قسمت کنه دارم یک قرارداد برنامه سازی برای تلویزیون رو می بندم. البته در حوزه معلولین نیست ولی استارتی میشه برای آشنایی با مدیران تلویزیون. منتظر شنیدن خبرهای خوب هستم.
  راستی یک پیشنهاد در مورد یک آیتم. بزرگترین دغدغه معلول شغل و درآمد است. آیتمی در مورد راههای درآمد زایی برای معلولین بگذارید. نه اینکه افراد موفق را معرفی کنید. بلکه کسب و کارهای نو و کارهایی که یک معلول بویژه معلول بینایی میتونه درآمد خوبی داشته باشه رو بیان کنید. میدونم خیلی کلی گفتم ولی آیتم جذابی خواهد شد.
  موفق و شاد باشی

  • 2.1

   سلام بر مهدی بهرامی راد. در مورد پیشنهادت برای نامه که توضیح دادم اما در مورد قراردادت بسیار خوشحالم و مطمئنم از توان بالای تو و برات آرزوی موفقیت دارم حتما برامون توضیح دقیقتری بده که چه کاری قرار بکنی و تو چه حوزه ای قرار برنامه بسازی.
   اما در مورد آیتمی که پیشنهاد دادی هم بسیار پیشنهادت خوب اما باید با کمک خودت این موضوع رو کمی جزئیتر کنیم تا بتونیم به یه جمعبندی خوب در مورد تبدیل شدنش به آیتم فکر کنیم من با گروه مشورت میکنم که طراحی کنیم شما هم خودت زحمت بکش و این ایده رو کمی بیشتر پرورش بده تو ذهنت که به یه جمعبندی مناسب برسیم و بریم برای تولید یه آیتم جذاب و با کیفیت.
   از حضورت بسیار ممنونم موفق باشی.

 3. 3

  سلام. سال جديد و همينطور موفقيتهايي كه عنوان كردين تبريك عرض ميكنم.
  من كه معمولا برنامه ها رو دانلود نميكردم، اين روزا برنامه ها خاص و عالي بوده و به نظرم بايد همشو دانلود كنم!
  من خودم برنامه هايي كه افراد معروف توش باشن مثل برنامه هاي نوروزيتون رو بيشتر دوست دارم و همينطور برنامه هايي كه با مهندسهاي كامپيوتر مصاحبه داشته باشين.
  خيلي دوست داشتم رشته مهندسي كامپيوتر خونده بودم، ولي اون زمان شنيده بودم ميگفتن نميشه و نابيناها فقط بايد انساني بخونن!
  و الآنم خوشحال ميشم وقتي موفقيتهاي مهندسها رو ميبينم و معمولا با اين گروه از افراد ارتباط داشتم.

  • 3.1

   سلام سرکار خانم آیت ممنونم از ابراز لطفتون اتفاقا رویکردی داریم که به بهانه ای بیشتر سراغ افراد به اصطلاح سلبیریتی بریم. در مورد تحصیل در رشته های غیر از انسانی در دوران تحصیل خودم خوب یاد دارم که چند نفر از هم مدرسه ایهای خودم این سد رو شکستند البته به دلیل نبود زیرساختهای مناسب و قوی خیلی هم دچار مشکل شدند اما با تلاشی به مراتب بیشتر تونستند موفقیتهای بسیار خوبی رو کسب کنند تا حدی که الان به نظرم حد اقل نسبت به زمان ما کمی این زیرساختها به وجود اومده.
   به هر حال امیدوارم از برنامه لذت ببرید و تشکر میکنم از حضورتون در کوچه رادیوی محله.

 4. 4
  داوود حاجنصیری says:

  با عرض سلام و تبریک سال جدید. ببخشید درخواستی که من از برنامه دارم کمی خصوصی به نظر میرسه ولی فکر کردم شاید خیلی از نابینایان دیگم این مشکل براشون پیش اومده باشه و اون، پاسکاریهای غیر موجه مددکارهای بهزیستیه که پیشتر از این خدمت شما عرض کرده بودم که کارت معلولیت ما مفقود الاثر شده و بقول معروف این مددکار میگه برو پیش اون مددکار و اون مددکار میگه برو پیش این مددکار! و هنوز که هنوزه کارت ما پیدا نشده که نشده! میخواستم از ته دل خواهش کنم یه جوری با رئیس بهزیستی استان قزوین تماس بگیرید که آیا این مشکل ما واقعا باید چی بشه! معلوم نیست کارت معلولیت ما کجا گم و گور شده! خواهش میکنم یه ترتیبی بدید و مددکار متخلف رو بازخواست کنید البته از طریق تماس با ریاست بهزیستی استان قزوین و نتیجه پیگیری رو در این برنامه قرار بدید! عرض کردم که شاید کمی خصوصی به نظر برسه ولی مطمئننً مشکل خیلیای دیگه هم میتونه باشه! با تشکر از شما.

  • 4.1

   سلام جناب نصیری البته که وظیفه ما پیگیری خواسته های شماست و اتفاقا این موضوع رو تو برنامه مطرح کردیم با وجود اینکه بعد از خوندن کامنت اولی شما در رابطه با این موضوع ما به مدت چند هفته برنامه نداشتیم اما من این کار رو انجام دادم و اتفاقا تو همون برنامه خانم واحدی با آقای نحوینژاد تماس گرفتند که این موضوع رو از طریق ایشون پیگیری کنیم اما تو اون برهه زمانی ایشون پاسخگو نبودند اما چند روز بعد که ایشون رو در مراسمی دیدیم مشکل شما رو با ایشون در میون گذاشتیم و ایشون هم قل مساعد دادند که پیگیری کنند با این وجود ما همچنان پیگیر مشکل شما هستیم.

 5. 5

  سلام. سال نوتون مبارک. لذت بردم از شنیدن برنامه ها، خصوصا از قسمتی که محمدرضا احمدی و رضا جاودانی رو در برنامه داشتین. چه قدر نازنین و مهربونه آقای احمدی! واقعا آفرین! در صحبت های آقای اشرفزاده با وجود اینکه احترام زیادی براشون قائلم و صداشون رو خیلی دوست دارم اما تصنع به وفور دیده می شد.
  ای کاش ما رومون بشه تو همین رادیو تلویزیون به مردم بگیم که دیگه واژه ی روشندل رو بهمون نسبت نَدَن، این خودِش یه ترحم آشکاره.
  صدای علی پنجه ای هم اصلا به سنش نمی خوره و باورم نمیشه که 20 ساله باشه. چه صدای با مزه و شیرینی داره!
  امیدوارم این برنامه پلی باشه برای نمایان شدن استعداد ها و توانمندی هامون.
  خصوصا کسانی که تو حوزه ی موسیقی فعالیت می کنن اما امکانات مادی لازم رو برای معرفی شدن به جامعه ندارن، مدیونید اگه فکر کنید دارم خودمو میگم خخخخخخ.
  برای دست اندر کاران برنامه ی 6 نقطه بهترین ها رو آرزو می کنم.
  خوش باشید

  • 5.1

   سلام جناب پوریا علیپور سپاس از حضورتون محمدرضا احمدی که واقعا بی نظیر من تو مدت حدود 4 سالی که ایشون رو میشناسم و باهاشون رفاقت دارم همیشه ایشون رو همینطوری مهربون و جذاب و پر انرژی دیدم حالا اتفاقا عکسها و ویدیوهای خوبی هم از پشت صحنه برنامه با محمدرضا گرفتیم که تو کانال هم هست. آقای اشرفزاده قرار بود بیان داخل استدیو اما چون تکلیف ما برای استارت برنامه های نوروزی چندان مشخص نبود و وقتی مشخص شد که ایشون درگیر کنسرت در مشهد بودند و اتفاقا در لابی هتل ما ایشون رو هماهنگ کردیم برای مصاحبه شاید به همین دلیل بود کمی به نظر شما تصنعی میرسید چون خود ما همچین حسی نداشتیم با این حال اتفاقا ما به طور جد قصد داریم این موضوع رو پیگیری کنیم و در حال طراحی راهی برای ارسال موسیقیهای دوستان هستیم هر چند تا این لحظه چندین کار از طرق مختلف به دست ما رسیده برای شرکت در این طرح اما حتما تو پستهای بعدی 6 نقطه اعلام خواهیم کرد که کارهای موسیقیاییتونو به چه شکلی برای ما ارسال کنید که داوری اولیه رو خود ما رو آثار انجام بدیم و سپس کارهای برتر رو برای آقای حجت اشرفزاده بفرستیم و مطمئنم که تو این زمینه هم اتفاقات خوبی خواهد افتاد!
   سپاس موفق باشید.

 6. 6
  حمیدرضا آب روشن says:

  سلام خیلی ممنوووووون از زحماتی که کشیدید فقط ای کاش در طی عید این برنامه ها رو جدا میزاشتید که هم جدیدتر بود و هم برای دانلود و گوش دادنش رغبت و حس بیشتری بود

  • 6.1

   سلام به حمیدرضا آبروشن. اتفاقا دیدگاهت بد هم نبود اما از اونجایی که تعداد پستهای محله تو این روزا خیلی کمتر از مثلا سال 93 که ما تجربه تولید 5 برنامه نوروزی رو داشتیم تصمیم بر این شد که به جهت جلوگیری از یکنواختی همه 5 قسمت برنامه رو یکجا بذاریم.
   به هر حال خوشحالم که برنامه ها مورد توجه بوده و از حضور شما هم ممنونیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =