برنامه جلسه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷مجمع عمومی انجمن موج نور اصفهان و امور جانبي آن:

با درود

در زیر برنامه انتخابات هیئت‌مدیره و بازرسان انجمن موج نور اصفهان آمده‌است. از همه علاقه‌مندان برای شرکت در این انتخابات دعوت به عمل می‌آید. منتظر حضور گرمتان هستیم.

برنامه جلسه ۱۸ مرداد   ۱۳۹۷مجمع عمومی انجمن موج نور اصفهان  و امور جانبي آن:

 1. قرائت قرآن، سعيد درفشيان، ۵ دقيقه، از ۱۶:۳۰ تا ۱۶:۳۵
 2. پخش سرود ملي، آقاي واعظ، ۵ دقيقه، از ۱۶:۳۵ تا ۱۶:۴۰
 3. خوش آمد گويي مجري، ۵ دقيقه،از ۱۶:۴۰ تا ۱۶:۴۵.
 4. ارائه گزارش هيأت مديره، مدیر عامل، ۱۰ دقيقه، ۱۶:۴۵ تا ۱۶:۵۵
 5. ارائه گزارش مالي، سر كار خانم هوايي، ۵ دقيقه، ۱۶:۵۵ تا ۱۷:۰۰
 6. گزارش یکی از بازرسان، ۵ دقیقه، ۱۷:۰۰ تا ۱۷:۰۵.
 7. سخنراني ۱۵ دقيقه، از ۱۷:۰۵ تا ۱۷:۲۰.
 8. برگزاري انتخابات توسط هیأت رئیسه، مسابقه توسط آقای سعید درفشیان، و پذيرايي توسط همکاران خانه ریاضیات، ۲۵ دقيقه، ۱۷:۲۰ تا ۱۷:۴۵.
 9. موسیقی توسط نوازنده نابینا، آقای مهدی الصاق ۱۷:۴۵ تا ۱۸:۰۰.
 10. برگزاري ميزگرد و پرسش و پاسخ، توسط آقايان دکتر رجالی، وطن‌خواه و مهندس رضایی، ۲۵ دقیقه، از ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۲۵.
 11. برنامه ي پاياني و صحبت هاي مجري، ۵ دقيقه، ۱۸:۲۵ تا ۱۸:۳۰.

 

در كنار اين جلسه تعمير عصا، نصب بر چسب هاي شب رنگ روي عصا، فروش محصولات انجمن به قيمت ۴ هزار تومان، تعمير پركينز، تعمير نرم افزاري تلفن همراه و رايانه، نمايش وسايل مورد استفاده ي نابينايان و كم بينايان، و غيره انجام مي‌شود.

 

ذكر چند نكته:

 1. افرادي كه مي خواهند براي تعمير پركينز مراجعه نمايند بايد حتماً از قبل هماهنگي هاي لازم را انجام دهند.
 2. تعمير تلفن همراه و عصا از ساعت ۱۴ تا ۱۶ انجام مي گيرد؛ اين برنامه بر اساس مراجعه ي افراد صورت مي پذيرد و در صورت فراواني مراجعات ممكن است فرصت براي رسيدگي به همه ي مراجعان وجود نداشته باشد كه در همين جا از همه ي مراجعان پوزش مي خواهيم.
 3. عرضه ي تمامي محصولات انجمن صرفاً با مراجعه ي حضوري در همان روز بر گزاري مجمع با قيمت ۴۰۰۰۰ ريال انجام خواهد شد.
 4. همه ي رأي گيري ها در اين مجمع به صورت بينايي انجام و منشي به اندازه ي كافي براي رأي دهندگان در نظر گرفته خواهد شد.

به امید روزهای روشن‌تر

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۵۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهای زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اطلاع رسانی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *