برگزاري مجمع عمومي انجمن موج نور براي انتخاب هيأت مديره و بازرسين

انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با هدف عمل به مفاد اساسنامه و دعوت از اعضاي انجمن براي مشاركت هرچه بيشتر در فعاليت‌هاي اجتماعي به خصوص در برنامه‌هاي انجمن و استفاده‌ي آنان از حق انتخاب خود، در نظر دارد مجمع عمومي انجمن را با دستور انتخاب هيأت مديره و بازرسين انجمن برگزار نمايد.

 

زمان: پنج‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ رأس ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰.

مكان: اصفهان، خيابان سعادت‌آباد، رو به روي مقبره‌ي بانو امين، جنب ورزشگاه امين، خانه‌ي رياضيات اصفهان، سالن اجتماعات.

 

دستور جلسه:

 1. ارائه‌ی گزارش فعالیت‌های انجمن در یک سال گذشته.
 2. ارائه گزارش بازرسين انجمن در یک سال گذشته.
 3. برگزاري انتخابات هيأت مديره.
 4. برگزاری انتخابات بازرسین.
 5. سخنرانی يكي از اساتيد دانشگاه.
 6. شنيدن صحبت‌هاي حاضرين در جلسه.
 7. اجراي موسيقي و برنامه‌هاي متنوع ديگر.

هيأت مديره‌ي انجمن شامل ۵ نفر عضو اصلي و يك نفر عضو علي‌البدل به منظور انجام وظايف مندرج در اساس‌نامه انجمن، براي مدت دو سال با رأي مجمع عمومي انتخاب مي‌شوند.

بازرسین انجمن موج نور به منظور نظارت بر فعالیت‌های هیات مدیره و وظایف درج شده در اساس‌نامه انجمن، شامل دو نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال از طریق رأی مجمع عمومی عادی سالیانه انتخاب می‌شوند.

لذا از تمامی اعضا و علاقه‌مندان به منظور شرکت در این جلسه دعوت به عمل می آید تا ضمن حضور در مجمع عمومی، انجمن را در رسیدن به اهدافش با ارائه طرح‌ها و نظرات سازنده یاری کنند.

 

حضور شما عضو عزیز نشان‌گر بینش والای شما در فعالیت‌های اجتماعی است.

 

در ضمن اعلام می‌دارد؛ آن دسته از دوستان که مایل به نامزدی برای انتخابات هيأت مديره يا بازرس هستند می‌توانند تا پايان وقت اداري روز دوشنبه  ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷ ازطریق تماس با تلفن ۰۳۱۳۶۶۸۷۰۳۳ روزهای فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهای زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جز روزهای تعطیل یا با ارسال نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و ابراز علاقه‌مندی برای کاندیداتوری هيأت مديره يا بازرسی انجمن موج نور به پست الکترونیکی انجمن به نشانی

mojenoor84@gmail.com

اعلام آمادگی کنند.

 

خواهشمند است، کسانی جهت نامزدی در انتخابات اقدام کنند؛ که ضمن برخورداری از اطلاعات کافی پیرامون

فعالیت‌های انجمن، از وقت و زمان کافی نیز برخوردار باشند.

 

حضور همه‌ی اعضای انجمن موج نور برای انتخابات آزاد بوده و کسانی هم که عضو انجمن نیستند و تمایل دارند در انتخابات شرکت کنند؛ می‌توانند با تکمیل فرم عضویت و ارائه‌ی رونوشت شناس‌نامه و کارت ملی و دو قطعه عکس ۳ در ۴ و پرداخت مبلغ دو هزار تومان حق عضویت ساليانه حتی در روز برگزاری مجمع عمومی از حق رأی برخوردار شوند؛ البته حضور همه افراد برای استفاده از برنامه‌های جانبی بلامانع است.

 

ارائه‌ي همه‌ی محصولات تولیدی انجمن به قيمت ۴۰۰۰۰ (چهل هزار) ريال، تعمیر عصاو و نصب غلتك و برچسب شب‌رنگ روي آن، نصب نرم‌افزارهای گویاساز روی تلفن همراه و رایانه و تعمیر نرم‌افزاری آنها، تعمير پركينز، و خدمات دیگر از جمله تسهیلاتی هستند که در روز برگزاری مجمع برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده‌است.

 

ذكر چند نكته:

 1. افرادي كه مي خواهند براي تعمير پركينز مراجعه نمايند بايد حتماً از قبل از طريق تلفني كه پیش‌تر ذكر شد؛ هماهنگي هاي لازم را انجام دهند.
 2. تعمير تلفن همراه و عصا از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در محل برگزاري مجمع انجام مي‌شود؛ اين برنامه بر اساس ترتيب مراجعه ي افراد صورت مي‌پذيرد و در صورت فراواني مراجعات ممكن است فرصت براي رسيدگي به همه ي مراجعان وجود نداشته باشد كه در همين جا از همه ي مراجعان پوزش مي‌خواهيم.
 3. عرضه ي تمامي محصولات انجمن صرفاً با مراجعه ي حضوري در همان روز بر گزاري مجمع با قيمت ۴۰۰۰۰ (چهل هزار( ريال انجام خواهد شد.
 4. رأي‌گيري در مجمع به صورت بينايي انجام و منشي به اندازه ي كافي براي رأي دهندگان در نظر گرفته خواهد شد.

 

انجمن علمی-فرهنگی دست همکاری به سوی همه علاقه‌مندان به فعالیت‌های حوزه‌ی نابینایان و کم‌بینایان دراز کرده، دست افراد خردمند و صاحب‌نظر را به گرمی می‌فشارد.

 

منتظر حضور شما اندیشمند و عضو گرامی هستیم.

 

به امید روزهای روشن‌تر.

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۵۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای فرد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ و روزهای زوج از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, اندروید, تلفن همراه, حقوقی, کامپیوتر, کتاب, کتاب صوتی, گزارش, نرم افزار های کاربردی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به برگزاري مجمع عمومي انجمن موج نور براي انتخاب هيأت مديره و بازرسين

 1. 1

  سلام
  با اجازه‌ی شما
  من از حضورتان
  درخواستی غیرِ مرتبط با این پست دارم
  همانطور که احتمالاً در جریان هستید
  مایکروسافت قرار است به زودی
  یعنی در ماهِ سبتامر
  به پشتیبانی از اسکایپِ ۷
  در تمامِ ویندوزها پایان دهد
  لذا خواهشی که دارم
  تهیه‌ی خوداموزِ کار با اسکایپِ ۸
  هم برای کامپیوتر
  و هم برای گوشیهای لمسی
  دارای سیستم عاملِ اندروید
  در اسرعِ وقت
  برای نابینایان
  توسط انجمنِ علمی فرهنگی موجِ نورِ اصفهان میباشد
  با آرزوی توفیقاتِ روز افزون برایتان
  فعلاً خدا یار و نگهدارتان باد

  • 1.1

   درود بر شما، با اینکه همانطور که گفتید این موضوع به این پست مربوط نیست اما از آنجایی که ما برای نظرات دوستان ارزش بالایی قائل هستیم؛ به استحضار می‌رسانیم که پیشنهاد خوب شما به هیأت مدیره انجمن ارجاع داده می‌شود. با تشکر از جناب‌عالی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *