کاندیداتوری برای انتخابات هیأت مدیره و بازرسین انجمن موج نور

قابل توجه نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی و عام‌المنفعه؛

همانطور که قبلاً هم به اطلاع رساندیم؛ انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان در نظر دارد انتخابات هیأت مدیره و بازرسان انجمن را در

  روز پنج شنبه 18 مرداد 1397 ساعت 16:30 تا 18:30 در خانه‌ی ریاضیات اصفهان برگزار کند.

با توجه به توانمندی‌هایی که در گروه‌هدف وجود دارد؛ موسسان انجمن اعتقاد دارند که جوانان ونیروهای تازه‌کار ضروری است به جمع هیات مدیره انجمن بپیوندند و با درنظر گرفتن این نکته که درصورت کاندید شدن افراد توانمند تعدادی از اعضای فعلی هیأت مدیره ، مخصوصا موسسان انجمن در این دوره نامزد انتخابات نخواهند بود؛ از همه‌ی افراد توانا و آشنا با فعالیت‌های انجمن دعوت می‌شود؛ برای نامزد شدن جهت پست های هیات مدیره وبازرسان انجمن موج نور اصفهان اعلام آمادگی کنند.

علاقه‌مندان به نامزدی هیأت مدیره یا بازرسی انجمن موج نور اصفهان می‌توانند نام و نام خانوادگی و تلفن تماس خود را همراه با نوع علاقه‌مندی (هیأت مدیره یا بازرسی) تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۷ مردادماه جاری به پست الکترونیکی

 

Mojenoor84@gmail.com

 

ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 03136687033 روزهای فرد از ساعت 12 تا 14 و روزهای زوج از ساعت 16 تا 18 به جز روزهای تعطیل تماس بگیرید.

 

به امید روزهای روشن‌تر و دیدار شما در مجمع عمومی

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۷۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, حقوقی, صحبت های خودمونی, گزارش, مسابقه ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 Responses to کاندیداتوری برای انتخابات هیأت مدیره و بازرسین انجمن موج نور

  1. 1
    محمد عسکری محمد عسکری says:

    سلام. اولا مدال طلای منو بدید؛ ثانیا من در امور تیکه اندازی موج نور میتونم کاندیدا بشم. مشکلی نیست؟ خخخ

دیدگاهتان را بنویسید